Mano „ExpressVPN“ serverių greičio testai

Vienas žinomiausių VPT tiekėjų visame pasaulyje, „ExpressVPN“ siūlo greitą našumą, puikų kliento programinės įrangos dizainą ir keletą stipriausių jūsų rastų saugos funkcijų. Pradedantiesiems nesunku pasiimti ir paleisti su didesne energija bet kuriam pažengusiam vartotojui.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

„ExpressVPN“ greičio testai

Beveik kiekviename „ExpressVPN“ tinklalapio puslapyje matysite teiginius, susijusius su „dideliu greičiu“ arba „ypač greitu“. Ar jie šiek tiek gaidžiai? Gal būt. Tačiau, būdamas vienas iš labiau įsitvirtinusių VPT teikėjų, greitas greitis yra tai, ko tikėčiauosi, o tai turi mažiau nusivylimo. Atlikęs įprastą testų akumuliatorių galiu pasakyti, kad su viena maža išimtimi „Express VPN“ pristato. Tiek atsisiuntimo, tiek įkėlimo greitis buvo geriausias ir labai tolygus visuose mano bandomuosiuose važiavimuose.

Vienintelė maža išimtis buvo parsisiuntimai Kanadoje, kur kiekvieno bandymo rezultatai buvo gana blogi. Greitis visose kitose pasaulio vietose svyravo nuo didesnio nei vidutinis iki žaibiškai greito. Nesu tikras, koks buvo susitarimas su Kanada, bet kai kada greitai pakartosiu testus, kad įsitikinčiau, ar problemos buvo išspręstos. Tuo tarpu, jei Kanada yra šalis, prie kurios turite dažnai prisijungti, aš rekomenduoju arba privačios interneto prieigos, arba nematomos naršymo VPN. Abu ten parodė puikų pasirodymą.

Jei jums įdomu, kaip „Express VPN“ vertina kitus paslaugų teikėjus, pereikite į pagrindinį puslapį, kuriame aš palyginu visas greitojo VPN paslaugas tarpusavyje. Taip pat nepamirškite peržvelgti mano išsamią „ExpressVPN“ apžvalgą, kad pamatytumėte, kaip ji veikia ne tik kaip našumas.

Geriausias serveris
Geriausi „ExpressVPN“ VPN serverio greičio bandymo rezultataiSu VPN Geriausi „ExpressVPN“ serverio pradinio greičio bandymo rezultataiNėra VPN
Jungtinės Valstijos
„ExpressVPN“ sujungia VPN serverio greičio bandymo rezultatusSu VPN „ExpressVPN“ sujungia pradinius greičio bandymo rezultatusNėra VPN
Jungtinė Karalystė
„ExpressVPN United Kingdom“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „ExpressVPN“ Jungtinės Karalystės pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Kanada
„ExpressVPN Canada VPN“ serverio greičio testo rezultataiSu VPN „ExpressVPN Canada“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Australija
„ExpressVPN Australia VPN“ serverio greičio testo rezultataiSu VPN „ExpressVPN Australia“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Nyderlandai
„ExpressVPN Netherlands“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „ExpressVPN Netherlands“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Vokietija
„ExpressVPN Germany“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „ExpressVPN Germany“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Prancūzijoje
„ExpressVPN France“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „ExpressVPN France“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN

Apie „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ veikia iš Britanijos Mergelių salų. Ji buvo įkurta 2009 m., Todėl ji yra viena iš senesnių ir labiau įsitvirtinusių „premium VPN“ tiekėjų rinkoje. Tai taip pat yra vienas didžiausių ir populiariausių. „Express VPN“ yra ryžtingas interneto privatumo ir laisvės gynėjas, ir, skirtingai nei keli kiti paslaugų teikėjai, jie ne tik visi kalba. Jie remia didelę įvairių ne pelno organizacijų, kovojančių už interneto laisvės ir privatumo teisių apsaugą, finansinę paramą. Tai yra puikus dalykas, kurį galite pamatyti.

Privatumas ir saugumas

Savo svetainėje „ExpressVPN“ teigia, kad turi geriausią anoniminę VPN apsaugą ir žada niekada neprisijungti prie savo naršymo istorijos, srauto duomenų ar DNS užklausų. Nors viskas puiku, velnias dažnai būna detalėse. Pretenzijos pardavimo puslapyje ne visada pateikia jums visą tiesą.

Kaip ir su visais apžvelgiamais VPN tiekėjais, perskaičiau „Express VPN“ paslaugų teikimo sąlygas ir sužinojau, kad jie iš tikrųjų gali turėti papildomos informacijos apie jūsų naudojimą. Tai apima datas (bet ne laikus), kada prisijungiate prie paslaugos, kurią serverio vietą jungiate, ir bendrą kiekvieną dieną perduodamų duomenų kiekį. Kadangi ši informacija saugoma anonimiškai, gerosios žinios nėra tokios, kad ji galėtų vienareikšmiškai identifikuoti bet kurį vartotoją. Teigiama, kad jo tikslas yra tinklo našumo analizė ir balansavimas.

Tai, kad „ExpressVPN“ yra įsikūrusi Britanijos Mergelių salose (BVI), taip pat mažai kelia nerimą. Nors tai yra Didžiosios Britanijos teritorija, BVI nėra privalomų duomenų saugojimo įstatymų ir ji gali laisvai prižiūrėti savo vidaus reikalus be jokio išorės kišimosi. Manau, kad ateityje JK galėtų daryti spaudimą BVI vyriausybei, kad jos duomenų saugojimo įstatymai atitiktų JK galiojančius (siaubingo privatumo) įstatymus. Tačiau iki šiol nieko panašaus neįvyko.

Šifravimui „ExpressVPN“ gana pažodžiui siūlo stipriausias galimybes, kurias galite gauti. Tarp jų pasirinkimų yra AES-256-CBC, skirtas užšifruoti valdymo kanalą RSA-4096 rankos paspaudimu ir SHA-512 maišos autentifikavimu. Jei šie intelektualūs terminai jums nereiškia daug, žinokite, kad kai kurie šiuos šifravimo lygius beveik laikytų pernelyg dideliais, taigi jie yra stiprūs. Naudojant stiprų šifravimą, paprastai reikia mokėti už našumą, tačiau, kaip matėme, „ExpressVPN“ tokių problemų neturi. Kažkodėl jiems pavyko nuplėšti tai, ko nepavyksta daugeliui kitų, todėl jiems tas įkyruolis.

Kitas svarbus VPN privatumo aspektas yra DNS ir „WebRTC“ nutekėjimai, kurie, jei tokių yra, gali atskleisti jūsų IP adresą, todėl visas VPN naudojimo pratimas tampa svarbiu dalyku. Čia taip pat „ExpressVPN“ gauna švarią sąskaitą už sveikatą, nes mano bandymai parodė, kad tokių nutekėjimų nėra.

Paskutinis dalykas, kurį verta paminėti privatumo srityje, yra tai, kad nuo 2016 m. „Express VPN“ valdo jų svetainės „.onion“ versiją, kuria ji tampa prieinama anoniminiams „Tor“ vartotojams. Derink tai su galimybe susimokėti už paslaugą naudodamas „Bitcoin“ ir gali gauti sau „ExpressVPN“ prenumeratą be nė vieno savo tikrosios tapatybės ar vietos pėdsako..

funkcijos

„ExpressVPN“ padarė gerą darbą, suderindama funkcijas lengvai. Manau, kad jų klientas yra logiškai nusiteikęs ir intuityvus. Norint gauti savo guolius ir pasiruošti, reikia maždaug 5 sekundžių. Prieiga prie visų sudėtingesnių parinkčių, tokių kaip interneto žudymo jungiklio funkcijos, yra būtent ten, kur to tikėčiau.

Kliento programinė įranga yra prieinama visose pagrindinėse platformose, įskaitant „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“, tačiau „ExpressVPN“ taip pat galima įdiegti ir paleisti „Linux“, „Chromebook“ įrenginiuose ir įvairiuose maršrutizatoriuose..

„ExpressVPN“ palaiko visus keturis pagrindinius VPN protokolus: „OpenVPN“, naudodama ir TCP, ir UDP, SSTP, L2TP / IPSec ir PPTP. Numatytasis programinės įrangos principas visose platformose yra „OpenVPN“, tačiau bet kada galite lengvai pereiti prie bet kurio kito protokolo.

Yra keletas papildomų „ExpressVPN“ funkcijų, kurių nedaro daugelis kitų VPT teikėjų, funkcijos. „SmartDNS“ yra vienas iš tokių pasiūlymų. Nors „SmartDNS“ naudojimas nieko nedaro jūsų privatumui ir saugumui internete, idealiausia, jei norite pasiekti „Netflix“, „BBC iPlayer“ ar bet kurias kitas geografiškai užblokuotas transliacijos paslaugas. Kadangi „SmartDNS“ neužšifruoja duomenų, dėl to sumažėja buferizacijos problemų. Jį taip pat galima įdiegti į bet kurį internetą galintį įrenginį, pradedant išmaniaisiais televizoriais ir baigiant žaidimų konsolėmis ir „Roku“ tipo įrenginiais. „Express VPN“ „SmartDNS“ yra įtrauktas į prenumeratą.

Kliento programinė įranga aprūpinta įmontuota greičio tikrinimo funkcija, kuri tikrina visus serverius realiuoju laiku, kad išsiaiškintų, kurie šiuo metu turi greičiausią atsisiuntimo greitį. Žinoma, vien todėl, kad serveris šiuo metu žaibiškai greitai, dar nereiškia, kad jis įvyks per 10 minučių. Vis dėlto ši funkcija leidžia jums labiau išmanyti, kur prisijungti, o tai yra daug geriau nei važiuoti aklai.

„ExpressVPN“ taip pat valdo tamsią svetainę, prieinamą naudojant „Tor“ naršyklę, esančią adresu http://expressobutiolem.onion/, kuri yra ideali priemonė tiems, kurie gyvena šalyse, kur „VPN“ yra „apimtas“. Vyriausybėms gana lengva apriboti prieigą prie VPN svetainių ir neleisti savo piliečiams prisiregistruoti. „ExpressVPN“ tampa pasiekiama per .onion adresą, todėl jį sunku cenzūruoti.

Apribojimai

„ExpressVPN“ riboja įrenginių, kuriuos galite vienu metu prijungti, skaičių iki 3. Tai tik pusė to, ką siūlo pramonės lyderis „NordVPN“. Praktiškai to gali pakakti, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Jei pastebite, kad jums reikia daugiau, galite pasirinkti kitą tiekėją, pvz., „Privatioji interneto prieiga“ arba „IPVanish“, arba įdiegti VPN maršrutizatoriuje („ExpressVPN“ pateikia išsamias sąrankos instrukcijas), kuris laikomas tik vienu įrenginiu. Pastarasis variantas yra šiek tiek tobulesnis.

Išskyrus tuo pačiu metu vykstančių jungčių skaičių, vienintelis kitas apribojimas, kurio turite laikytis, – įsitikinkite, kad žaisdami VPN žaisite gražiai. Dėl netinkamo elgesio yra šlamštas, įsilaužimas ir t. Tai yra dalykai, kurių nė vienas VPT teikėjas neleis jums daryti, rizikuodami nutraukti jūsų sąskaitos galiojimą..

„ExpressVPN“ neturi jokių pralaidumo, paros laiko ar serverio perjungimo apribojimų. Jie taip pat leidžia „BitTorrent“ ir „peer-to-peer“ failus bendrinti visuose jų serveriuose.

Pagalba klientams

Klientų palaikymas „Express VPN“ teikiamas visą parą. Jei jums reikia susisiekti, turite dvi galimybes: tiesioginį pokalbį ir el. Paštą. Tiesioginis pokalbis paprastai bus jūsų greičiausias lažybas.

Apskritai klientų aptarnavimo atstovai buvo draugiški ir labai išmanantys.

Keliais atvejais jų pirminiai atsakymai buvo ne tokie naudingi, kaip „iš naujo įdiegti jūsų programą“. Bet net ir tais atvejais, kai praeini tą pirmąjį mainą, viskas susitvarko. Man buvo patenkinti net patys sudėtingiausi klausimai.

„ExpressVPN“ siūlo išsamią internetinę žinių bazę, kuri turėtų rūpintis daugiausiai, jei ne visais, jūsų pagrindiniais poreikiais. Turime išsamius sąrankos vadovus, kuriuose yra nuoseklios vaizdinės instrukcijos, skirtos beveik kiekvienai platformai po saule. Jie taip pat turi išsamų trikčių šalinimo vadovą, kuriame pateikiami sprendimai dažniausiai pasitaikantiems techniniams klausimams.

Nors „ExpressVPN“ yra brangi – net jei pasinaudosite kupono kodu – jūsų prenumeratai bus suteikta 30 dienų garantija, jei nesate visiškai patenkinti ja. Pagalbinis personalas pirmiausia stengsis padėti išspręsti bet kokią problemą, tačiau jei sprendimas jums nepatiks, galėsite susigrąžinti visą sumą..

Serverio vietos

Nors „ExpressVPN“ nėra aukščiausioje vietoje, kalbant apie serverio vietas ir šalis, jis tikrai yra šalia pakuotės galvos. Turėdami galingą aparatinę įrangą 151 vietoje 95-iose šalyse, jie lenkia beveik bet kurį kitą VPN teikėją, išskyrus serverio lyderį „HideMyAss“! ir serverio antrąją vietą užimančią „PureVPN“. Pilną „ExpressVPN“ serverių sąrašą galite peržiūrėti čia.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map