Mano „PureVPN“ serverių greičio testai

Maždaug nuo 2006 m. „PureVPN“ yra gerbiamas tiekėjas ir vienas iš VPN pramonės veteranų. Tai žinoma dėl greito ryšio greičio, puikios pasaulinės serverio aprėpties ir galimybės pasiekti beveik bet kokį geografiškai užblokuotą turinį. „PureVPN“ turi viską, ko reikia greitam, privačiam ir necenzūruotam interneto naudojimui – viskas už mažą kainą, kurią gali įveikti kiti.


Argumentai už
  • Puikus greitis
  • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
  • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
  • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
  • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
  • Skirta IP parinktis
  • Gera vertė
Minusai
  • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
  • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

Greičio testai

„PureVPN“ svetainėje teigiama, kad tai yra greičiausias VPN paslaugų laikotarpis. Tai yra didelis reikalavimas ir sunkus, kurį galima visiškai užtikrintai patikrinti.

Beje, mano greičio testai parodė, kad jų serveriai yra labai, labai greiti. Tai ypač pasakytina apie atsisiuntimus. Visoje plokštėje ryšio greitis siekė 80 Mbps ir daugiau, o mano geriausias serveris prisijungė prie 112,6 Mbps.

Labai nedaug kitų VPT gali atitikti tuos skaičius. Taigi greičiausiai greičiausias „PureVPN“ ieškinys yra pagrįstas.

Įkeliamų dalykų rezultatai yra tokie patys įspūdingi – išskyrus Šiaurės Ameriką. Įkėlimo greitis JAV ir Kanadoje, nors ir tebėra greitas, buvo pastebimai lėtesnis. Tai ypač pasakytina apie Kanadą.

Tačiau daugumai mūsų jie vis tiek turėtų būti pakankamai greiti.

Reikia atsiminti vieną dalyką: aš išbandau interneto ryšį, kuris yra daug greitesnis nei tas, kurį gali suderinti bet kuris VPT teikėjas. Tai leidžia man sužinoti tikrąjį kiekvieno serverio našumą.

Mano testų parodyti skaičiai yra maksimalus greitis, kurio galite tikėtis, ir jį gali apriboti jūsų internetinis ryšys.

Kitaip tariant, jei jūsų interneto sparta yra 50 Mbps, nesitikėkite, kad iš „PureVPN“ atsiras 100 Mbps atsisiuntimai. To, ko tikėčiau tokioje situacijoje, yra 40–45 Mbps diapazone.

Žemiau pateikiami greičio testai septyniose vietose, į kurias mes, VPT vartotojai, linkę dažniausiai jungtis. Taip pat įtrauktas mano geriausio serverio testas, kurį nustatė „PureVPN“ klientas.

Jei norite, kad būtų pridėta kokių nors kitų vietų, nedvejodami susisiekite. Taip pat galite apsilankyti greičio palyginimo puslapyje, kad sužinotumėte, kaip „PureVPN“ veikia su kitais greitais VPN.

Geriausias serveris
Geriausi „PureVPN“ VPN serverio greičio bandymo rezultataiSu VPN Geriausi „PureVPN“ serverio pradinio greičio bandymo rezultataiNėra VPN
Jungtinės Valstijos
„PureVPN“ sujungia valstybių VPN serverio greičio bandymo rezultatusSu VPN „PureVPN“ vienija pradinius greičio bandymo rezultatusNėra VPN
Jungtinė Karalystė
„PureVPN United Kingdom“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „PureVPN“ Jungtinės Karalystės pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Kanada
„PureVPN Canada VPN“ serverio greičio testo rezultataiSu VPN „PureVPN Canada“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Australija
„PureVPN Australia VPN“ serverio greičio testo rezultataiSu VPN „PureVPN Australia“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Nyderlandai
„PureVPN Netherlands VPN“ serverio greičio testo rezultataiSu VPN PureVPN Nyderlandų pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Vokietija
„PureVPN Germany“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „PureVPN Germany“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Prancūzijoje
„PureVPN France“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „PureVPN France“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN

Apie „PureVPN“

„PureVPN“ buvo įsteigta Honkonge prieš daugiau nei dešimtmetį, 2006 m. Tai buvo viena iš pirmųjų kompanijų pasaulyje, pasiūliusių asmeninį VPN sprendimą..

Bėgant metams, ji sukūrė reputaciją kaip viena iš geriausių paslaugų teikėjų ir sulaukė daugybės kritinių pripažinimų iš organizacijų, tokių kaip CNET, PC Magazine, Mashable ir New York Times..

Privatumas ir saugumas

Nors teigdamas apie nulio žurnalo politiką, perskaičius „Grynojo VPN“ privatumo politiką paaiškėja, kad nors jie iš tikrųjų netvarko veiklos žurnalų, jie įrašo tam tikrą sesijos informaciją. Į šią informaciją įeina laikas, per kurį buvo užmegztas ryšys su jų VPN serveriu, ir perduoto duomenų kiekis (nors tų duomenų specifika nėra užfiksuota)..

Įrašyta sesijos informacija naudojama tik paslaugų kokybei palaikyti, tačiau ji tokia yra.

Čia yra informacija jų pačių žodžiais:

Mes nestebime nei vartotojo veiklos, nei jokių žurnalų. Todėl neturime įrašų apie jūsų veiklą, pvz., Kokią programinę įrangą naudojote, kokias svetaines aplankėte, kokį turinį atsisiuntėte, kurias programas naudojote ir pan., Prisijungę prie bet kurio mūsų serverio. Mūsų serveriai automatiškai registruoja laiką, kurį prisijungiate prie bet kurio iš mūsų serverių. Nuo šiol neturime įrašų apie nieką, kas galėtų susieti bet kurią konkrečią veiklą su konkrečiu vartotoju. Laikas, kai sėkmingai užmegztas ryšys su mūsų serveriais, yra skaičiuojamas kaip „ryšys“, o visas ryšio metu naudojamas pralaidumas vadinamas „pralaidumu“. Ryšys ir pralaidumas yra registruojami, kad būtų išlaikyta mūsų paslaugų kokybė. Tai padeda mums suprasti srautą į konkrečius serverius, kad galėtume juos geriau optimizuoti.

„PureVPN“ siūlo karinio lygio AES 256 bitų šifravimą visose jungtyse. Tai taip pat leidžia mokėti naudojant „Bitcoin“ už padidintą anonimiškumą.

Puiki savybė, kurią siūlo nedaugelis kitų paslaugų teikėjų, yra tai, kad „Pure VPN“ visiškai savarankiškai valdo savo tinklą. Ši sąranka reiškia, kad jokia trečioji šalis neturi prieigos prie duomenų, tekančių per jų serverius.

funkcijos

„PureVPN“ siūlo aukščiausios klasės įrenginių suderinamumą su daugiau nei 50 platformų palaikymu.

Jų kliento programinė įranga yra intuityvi naudoti ir taiko unikalų tikslo pasirinkimo metodą. Jūs pasirenkate, kam norėtumėte naudoti VPN ryšį (pavyzdžiui, srautui JAV „Netflix“), ir klientas automatiškai pasirenka optimalų serverį, prie kurio norite prisijungti, ir geriausią ryšio konfigūraciją tam tikslui..

Beje, „PureVPN“ šiuo metu siūlo dvi savo kliento versijas, kurios gali šiek tiek painioti. Linkiu, kad jie tiesiog atsisakytų palikimo ir visas savo pastangas atiduotų naujausiam ir didžiausiam.

Už keletą papildomų dolerių per mėnesį „PureVPN“ gali suteikti jums specialų IP adresą Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje, Australijoje, Vokietijoje ir keliose kitose šalyse. Daugelis teikėjų siūlo šią funkciją.

Specialus IP gali būti naudingas jums, jei bandysite srautiniu būdu užblokuotą vaizdo įrašą.

Kitas išskirtinis „PureVPN“ bruožas yra jų padalijimo tuneliu funkcijos. Tai leidžia pasirinkti, kuris interneto srautas turėtų vykti per VPN ryšį, o kuris ne.

Ši funkcija yra puiki, jei, pavyzdžiui, atsisiunčiate „torrent“ failą, tačiau vis tiek norite tuo pačiu atlikti internetinę bankininkystę. „Torrent“ srautas gali pereiti per VPN ryšį, kad būtų maksimalus anonimiškumas, o jūs prisijungiate prie savo banko naudodamiesi įprastu IPT ryšiu..

Apribojimai

„PureVPN“ siūlo gana dosnius penkis vienu metu vykstančius ryšius. Ne klasės vadovas, bet daug geresnis už du ryšius, kuriuos leidžia kai kurie teikėjai.

Jie taip pat nenustato jokių apribojimų duomenų perdavimo sumoms ar serverio perjungimui.

Vienas dalykas, į kurį reikia atsiminti, ir to neturėtų kilti reguliariai naudojant, yra tas, kad pagal jų naudojimo sąlygas „PureVPN“ neleidžia daugiau nei 200 jungčių per dieną. Jie mano, kad tai yra per daug, tokia pati veikla, kuri gali sustabdyti jūsų sąskaitą.

Čia yra išsami informacija:

Naudokite mūsų svetainę ir (arba) paslaugas, kad sukurtumėte automatinius ar rankiniu būdu perteklinius ryšius, kad gautumėte skirtingus IP ar dėl kokių nors priežasčių. Pertekliniai ryšiai kelia nepatogumų, nes jie sukuria kliūtį ir užgniaužia mūsų tinklą, kurio kainą moka kiti vartotojai, ir tai yra visiškai nepriimtina. Maksimalus leidžiamas seansų skaičius per dieną yra 200, o viršijus šią ribą jūsų paskyra gali būti visam laikui sustabdyta arba nutraukta, nebent įmonė aiškiai leidžia.

Pagalba klientams

Palaikymas dažniausiai teikiamas gyvai vykstančių pokalbių formatu 24/7/365, bet taip pat gali būti teikiamas el. Paštu arba naudojantis bilietų pardavimo sistema..

„PureVPN“ jų svetainėje turi didžiulę žinių bazę, įskaitant puikius vaizdinius žingsnis po žingsnio sąrankos vadovus beveik kiekvienai palaikomai platformai..

Jie taip pat turi DUK puslapį, kuriame pateikiama daug bendrų ir techninių klausimų, taip pat pateikiama informacija apie mokėjimą.

„PureVPN“ nesiūlo nemokamos bandomosios versijos. Tačiau jie turi keletą puikių nuolaidų. Jų pasiūlymai paprastai yra vieni geriausių ir dažniausiai daro „PureVPN“ vienu iš prieinamiausių aukščiausios klasės paslaugų teikėjų.

Paslauga taip pat teikiama su 31 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei dėl kokių nors priežasčių nuspręsite, kad „PureVPN“ nėra tai, ko ieškote, susigrąžinti pinigus yra taip paprasta, kaip susisiekti su palaikymo tarnyba ir paprašyti jos..

Serverio vietos šalys

Kur „PureVPN“ iš tikrųjų šviečia, yra serverių ir jų palaikomų šalių skaičius. Šiuo metu jie turi 2070 serverių 131 šalyje.

Šiuos skaičius gali suderinti tik nedaugelis kitų paslaugų teikėjų. Tik „HideMyAss“ aparatinės įrangos skaičius lenkia.

Čia pateiktas visas ir naujausias serverių sąrašas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me