Mano „VyprVPN“ greičio testai

Šveicarijoje įsikūręs „VyprVPN“ yra gerai žinomas VPT tiekėjas, kuris visada daug investavo į savo technologijas. „VyprVPN“ teikia patikrintą nulinę registravimo politiką ir draugišką, turtingą savybėmis pasižyminčią, daugiaplatforminę klientą iki šimtų greitų savarankiškai valdomų serverių ir daugelio populiarių srautinių transliacijų paslaugų palaikymą..

Argumentai už
 • Patikrinta, ar nėra prisijungimo, ar nėra visiško privatumo
 • Puikus protokolų ir šifravimo parametrų pasirinkimas
 • Šimtai serverių, pasižyminčių didele vietos įvairove
 • Intuityvus, lengvai naudojamas kelių platformų klientas
 • Panaikina „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir kt
 • Leidžia P2P ir torrent srautus
 • Priglobia savo serverius (nėra trečiųjų šalių)
Minusai
 • Jokiu būdu nemokėti anonimiškai
 • Pagrindiniame plane VPN užmaskuoti negalima

Greičio testas

Panašiai kaip beveik visi kiti teikėjai, „VyprVPN“ teigia, kad yra greičiausias pasaulyje VPN. Žinoma, gali būti tik viena greičiausia paslauga, ir, „VyprVPN“, deja, jie ne tai. Bent jau pagal mano testus.

Geros žinios yra tai, kad nebuvimas numeris vienas automatiškai nepadaro tavęs bloga. Taip yra ir su „VyprVPN“. Jų greitis negali liesti konkurentų, tokių kaip „PureVPN“ ar „CyberGhost“, tačiau daugumai vartotojų jų bus daugiau nei pakankamai.

„VyprVPN“ taip pat turi tai, ko nedaro daugelis kitų paslaugų teikėjų, ir tai yra nuoseklumas. Su keliomis išimtimis (kurios, atsižvelgiant į daug didesnį geografinį atstumą iki tų vietų, nebuvo tokios tolimos), kiekvienas serveris, prie kurio prisijungiau, man davė stabilius 50+ Mbps atsisiuntimus ir 40+ Mbps įkėlimus..

Man toks atlikimas yra tinkamo apkrovos balansavimo ženklas. Ir atsižvelgdamas į tai, kad „VyprVPN“ pasirenka visą savo infrastruktūrą vidaus viduje, aš nenustebau tai pamatęs.

50 Mbps atsisiuntimai gali būti ne patys greičiausi, tačiau jie yra daugiau nei pakankamai greiti, jei norite naršyti ir transliuoti aukštos raiškos vaizdo įrašus (ten, kur reikia 5–8 Mbps).

Net jei esate aktyvus „torrent“ vartotojas (tai leidžia kažkas „VyprVPN“) arba planuojate atsisiųsti didelius failus, šie greičiai jums bus gana malonūs. Tiesą sakant, remiantis pasaulio vidurkiais, vidutiniam VPN vartotojui net nepavyks pasiekti 50 Mb / s greičio, nes pirmiausia jų pačių interneto ryšys apims juos..

Kalbant apie jūsų paties interneto apribojimą jūsų VPN greičiui, atkreipkite dėmesį, kad aš sąmoningai palaikau gana greitą ryšį (daug spartesnį, nei tai gali padaryti bet kuris VPN serveris)..

Būdami greitesni, pamatysime tikrąjį maksimalų našumą, kurį gali pasiūlyti kiekvienas paslaugų teikėjas, o ne mano paties IPT greičio apribojimą, atėmus tam tikrą procentą, kad būtų galima atsižvelgti į šifravimo pridėtines dalis ir papildomą atstumą, kurį mano duomenys turi nukeliauti, kad pasiekčiau serverį.

Ir jei jums įdomu, kaip „VyprVPN“ sekėsi (ar ne) palyginti su kitais teikėjais, prašau pasižvalgyti į mano geriausiai veikiančių VPN paslaugų sąrašą.

Geriausias serveris
Geriausi „VyprVPN“ VPN serverio greičio bandymo rezultataiSu VPN Geriausi „VyprVPN“ serverio pradinio greičio bandymo rezultataiNėra VPN
Jungtinės Valstijos
„VyprVPN“ vienija valstijų VPN serverio greičio bandymo rezultatusSu VPN „VyprVPN“ vienija pradinius greičio bandymo rezultatusNėra VPN
Jungtinė Karalystė
„VyprVPN United Kingdom“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „VyprVPN“ Jungtinės Karalystės pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Kanada
„VyprVPN Canada VPN“ serverio greičio testo rezultataiSu VPN „VyprVPN Canada“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Australija
„VyprVPN Australia VPN“ serverio greičio testo rezultataiSu VPN „VyprVPN Australia“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Nyderlandai
VyprVPN Nyderlandų VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN VyprVPN Nyderlandų pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Vokietija
VyprVPN Germany VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN „VyprVPN Germany“ pradinio greičio testo rezultataiNėra VPN
Prancūzijoje
„VyprVPN France“ VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN Pradinio „VyprVPN France“ greičio testo rezultataiNėra VPN

Apie VyprVPN

Geriausiai įvertintas „VyprVPN“ priklauso „Golden Frog“, Šveicarijos įmonei, veikiančiai nuo 1994 m. „Golden Frog“ taip pat teikia keletą kitų internetinių paslaugų ir buvo įkurta siekiant sukurti įrankius, kurie padės išsaugoti interneto vartotojų privatumą ir užtikrins saugų internetą. patirtis. „VyprVPN“ tinka tiesiai į vidų.

„VyprVPN“ visada naudoja ir toliau naudoja patentuotą vidinę technologiją. Iš pradžių tai tikrai nėra lengviausias kelias, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje jis yra didelis. Dabar, kai technologija yra subrendusi, „VyprVPN“ gali veiksmingai išlaikyti visišką savo paslaugos kontrolę ir kiekviename žingsnyje reaguoti į vartotojų poreikius. Šis lankstumas yra tai, ką gali suteikti keli kiti VPN.

Privatumas ir saugumas

Kaip minėta aukščiau, „VyprVPN“ yra įsikūrusi Šveicarijoje. Tai geras dalykas.

Šveicarija yra šalis, kurioje jau seniai gerbiamas asmens privatumas ir kuriama stipri teisinė sistema šiam pagrindui paremti. Dar geriau, kad Šveicarija taip pat yra sudariusi susitarimus su JAV, ES ir daugeliu kitų šalių, pratęsdama savo privatumo apsaugą per savo sienas.

Medienos ruošos politika taip pat gerai atrodo. Remiantis „VyprVPN“ privatumo politika, jie neturi jokių žurnalų. Nėra IP adresų, nėra ryšio laiko žymių, nėra informacijos apie eismą, nieko. Jei jums svarbus tikras privatumas internete, tai teikia vienas teikėjas.

Kalbant apie saugumą, „VyprVPN“ įgyvendina visus jums reikalingus prisijungimo protokolus: „OpenVPN L2TP / IPsec“ ir PPTP. Jie taip pat siūlo patentuotą protokolą, pavadintą „Chameleon“ (kurį galima rasti tik brangesniame plane)..

„Chameleon“ turi du pranašumus, palyginti su visomis alternatyvomis: jis blokuoja gilų paketų tikrinimą ir užmaskuoja VPN srautą, kad jo nebūtų galima identifikuoti kaip tokį. Tai labai malonu turėti funkcijų šalyse, kuriose vyriausybė ne tik nori leisti naudoti VPN.

Priklausomai nuo šifravimo lygio ir ryšio spartos, galite pasirinkti bet kurį iš keturių galimų protokolų. Asmeniškai aš rekomenduoju arba „OpenVPN“, arba „Chameleon“. Abu yra greitesni nei kiti pasirinkimai, ir abu yra beveik neįmanoma nulaužti 256 bitų AES šifravimo. „Chameleon“ ir „OpenVPN“ taip pat leidžia nustatyti pasirinktinį prievadą.

funkcijos

„VyprVPN“ klientas yra intuityvus ir lengvai naudojamas. Tai taip pat suderinama su beveik kiekvienu įrenginiu ir platforma, apie kurią galiu galvoti (net įskaitant su privatumu susijusį „Blackphone“).

Čia yra visos funkcijos, kurių tikimasi iš aukščiausio lygio VPT teikėjų. Tai apima naikinimo jungiklį ir galimybę nurodyti pasirinktines DNS paslaugas (jei dėl kokių nors priežasčių jums labiau patinka „VyprVPN“ versija).

Kliento programinė įranga leidžia pakankamai kontroliuoti, kada srautas turėtų virsti VPN, o kada neturėtų – tai yra konfigūruojama kiekvienai programai. Jūs netgi galite reikalauti, kad programa naudotų VPN ryšį. Ši maža ypatybė neleis netyčia paleisti konkrečios programinės įrangos, kai atjungtas VPN. „VyprVPN“ taip pat gali būti sukonfigūruotas taip, kad automatiškai prisijungtų, kai jūsų įrenginys naudoja nepatikimą „Wi-Fi“, apsaugodamas jūsų formą, netyčia sukeldamas pavojų jūsų įrenginiui ir duomenims..

Unikalus „VyprVPN“ yra jų „Chameleon“ protokolas, kuris neleidžia giliai tikrinti paketų ir užmaskuoja srautą, kad jo negalima identifikuoti kaip VPN srauto. Tai gali būti labai naudinga funkcija šalyse, kuriose vyriausybė riboja VPN naudojimą. Tačiau atminkite, kad jums reikės aukštesnės klasės paketo, kad galėtumėte prisijungti prie „Chameleon“.

Vienas trūkumas, kuris man pasirodė, yra nesugebėjimas pasirinkti, prie kurio serverio norite prisijungti. Galite nurodyti tik šalį, o geriausias serveris pasirenkamas automatiškai, turbūt remiantis veiksnių, tokių kaip dabartinė apkrova ir fizinis atstumas, deriniu..

Asmeniškai man labiau patinka, kai galiu priimti patį sprendimą. Prijungimas prie serverio pusiaukelėje visoje šalyje vien todėl, kad jo apkrova maža, nėra idealus pasirinkimas. Įdomu, ar dėl to „VyprVPN“ greitis yra toks, koks yra.

Apribojimai

„VyprVPN“ paslauga gana mažai ribojama. Kaip ir kiekvienas kitas VPN teikėjas, jie riboja lygiagrečių jungčių skaičių. Priklausomai nuo to, kurį prenumeratos planą pasirinksite, šis skaičius yra 3 arba 5. Taip pat verta paminėti, kad „VyprVPN Cloud“ ir „Chameleon“ protokolą galima įsigyti tik brangesniame plane.

„Torrent“ ir P2P naudoti leidžiama. Išskyrus įprastą blogų dalykų, kuriuos galima padaryti internete, sąrašą, bet to neturėtų padaryti (kaip nurodyta „VyprVPN“ paslaugų teikimo sąlygose), jūs galite laisvai naudotis savo VPN prenumerata kaip ir kada prašote.

Pagalba klientams

„VyprVPN“ aptarnaujantis personalas dirba 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Jie pasiekiami tiesioginių pokalbių, el. Pašto ar internetinės kontaktinės formos pagalba. Tiems, kurie to nori, taip pat yra „VyprVPN“ bendruomenės forumas, kuriame pilna naudingų narių, įskaitant daugybę „Auksinės varlės“ darbuotojų..

Apskritai palaikymas atrodo žinomas ir reaguojantis, nors kartais negalėjau sujaukti jausmo, kad kalbuosi su robotu. Vis tik išbandydamas atsakymo laiką ir kompetenciją gavau atsakymus, kurie per keletą minučių visiškai atsakė į mano klausimus. Taigi, jei lovos manieros netenka darbo, jos dirba.

Taip pat įsteigta „VyprVPN“ svetainė su naudingais DUK ir trikčių šalinimo puslapiais. Nors jie pateikia rankinio nustatymo instrukcijas, aš radau juos ne taip išsamiai, kaip siūlo kai kurie konkurentai. Taigi, jei turite neaiškų įrenginį ir kyla problemų, galite kreiptis į bendruomenės forumą arba pasikalbėti su vienu iš palaikymo darbuotojų.

Pirmą kartą užsiprenumeravę „VyprVPN“, galėsite naudotis trijų dienų nemokamu bandomuoju periodu. Būtinai gerai išnaudokite tą laiką ir įvertinkite, ar paslauga atitinka jūsų poreikius, nes, skirtingai nei beveik visi kiti teikėjai, „VyprVPN“ negrąžina pinigų.

Serverio vietos

„VyprVPN“ serveriai apima labai įspūdingas 64 šalis. Apskritai tai yra daugiau nei 700 aparatūros vienetų 73 vietose. Visa ši aparatinė įranga taip pat priklauso ir „VyprVPN“. Trečiosios šalys nedalyvauja. Viską laikydami namuose galite užtikrinti ir privatumą, ir našumą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map