PureVPN’in Sunucularının Hız Testlerim

2006 yılından bu yana, PureVPN saygın bir sağlayıcı ve VPN endüstrisinin gazilerinden biridir. Hızlı bağlantı hızları, mükemmel global sunucu kapsamı ve hemen hemen tüm coğrafi olarak engellenen içeriğe erişme yeteneği biliniyor. PureVPN hızlı, özel ve sansürsüz bir internet deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir..

Artıları
 • Mükemmel hızlar
 • Büyük sunucu ağı (131 ülke)
 • Netflix, iPlayer ve diğer 70’den fazla akış hizmetinin engelini kaldırır
 • 50’den fazla cihaz ve platformla uyumlu
 • Bağımsız olarak doğrulanmış sıfır günlük VPN sağlayıcısı
 • Özel IP seçeneği
 • Büyük bir değer
Eksileri
 • Uygulamalar biraz daha lehçe kullanabilir
 • Bazı kesintili bağlantı sorunları

Hız Testleri

PureVPN’in web sitesi bunun en hızlı VPN hizmet süresi olduğunu belirtiyor. Bu büyük bir iddia ve mutlak kesinlik ile doğrulanması zor bir iddia.

Bununla birlikte, hız testlerim sunucularının gerçekten çok, çok hızlı olduğunu gösterdi. Bu özellikle indirmeler için geçerlidir. Kart genelinde bağlantı hızları 80 Mbps ve daha yüksek bir seviyeye ulaştı ve en iyi sunucum 112.6 Mbps hızındaydı.

Çok az sayıda VPN bu numaralarla eşleşebilir. Sonuçta, belki de PureVPN’in en hızlı iddiası haklı.

Yüklemenin yanında, sonuçlar Kuzey Amerika hariç, aynı derecede etkileyici. Hem ABD’de hem de Kanada’da yükleme hızları, yine de hızlı olsa da, belirgin şekilde daha yavaştı. Bu özellikle Kanada için geçerlidir.

Ancak, çoğumuz için hala yeterince hızlı olmalılar.

Hatırlanması gereken bir şey, herhangi bir VPN sağlayıcısının eşleştirebileceğinden çok daha hızlı bir internet bağlantısı ile test etmem. Bu, her sunucunun gerçek performansını keşfetmeme izin veriyor.

Testlerimde gösterilen sayılar beklediğiniz maksimum hızlardır ve kendi internet bağlantınızla sınırlandırılabilir.

Diğer bir deyişle, internetiniz 50 Mbps ise, PureVPN’den 100 Mbps indirme görmeyi beklemeyin. 40 ila 45 Mbps aralığında bir şey bu durumda beklediğim şey.

VPN kullanıcılarının en sık bağlandıkları yedi konum için hız testleri aşağıdadır. Ayrıca PureVPN istemcisi tarafından belirlenen en iyi sunucum için bir test de dahil.

Başka konumlar eklendiğini görmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. PureVPN’in diğer hızlı VPN’lere karşı nasıl bir performans gösterdiğini görmek için hız karşılaştırma sayfasını da ziyaret edebilirsiniz..

En İyi Sunucu
PureVPN en iyi VPN sunucusu hız testi sonuçlarıVPN ile PureVPN en iyi sunucu temel hız testi sonuçlarıVPN yok
Amerika Birleşik Devletleri
PureVPN, Devletler VPN sunucusu hız testi sonuçlarını birleştiriyorVPN ile PureVPN Birleşik Devletleri temel hız testi sonuçlarını birleştiriyorVPN yok
Birleşik Krallık
PureVPN Türkiye VPN sunucu hızı test sonuçlarıVPN ile PureVPN Türkiye referans hız testi sonuçlarıVPN yok
Kanada
PureVPN Kanada VPN sunucu hızı test sonuçlarıVPN ile PureVPN Kanada temel hız testi sonuçlarıVPN yok
Avustralya
PureVPN Avustralya VPN sunucu hızı test sonuçlarıVPN ile PureVPN Avustralya temel hız testi sonuçlarıVPN yok
Hollanda
PureVPN Hollanda VPN sunucu hızı test sonuçlarıVPN ile PureVPN Hollanda temel hız testi sonuçlarıVPN yok
Almanya
PureVPN Almanya VPN sunucusu hız testi sonuçlarıVPN ile PureVPN Almanya temel hız testi sonuçlarıVPN yok
Fransa
PureVPN Fransa VPN sunucusu hız testi sonuçlarıVPN ile PureVPN Fransa temel hız testi sonuçlarıVPN yok

PureVPN Hakkında

PureVPN, on yıl önce 2006 yılında Hong Kong’da kuruldu. Kişisel bir VPN çözümü sunan ilk şirketlerden biriydi..

Yıllar içinde, en iyi sağlayıcılardan biri olduğu için bir üne kavuştu ve CNET, PC Magazine, Mashable ve New York Times gibi kuruluşlardan çok sayıda kritik beğeni topladı.

Gizlilik ve güvenlik

Sıfır günlük politikası olduğunu iddia etseler de, Pure VPN’in Gizlilik Politikası aracılığıyla okumak, etkinlik günlüklerini gerçekten tutmasalar da bazı oturum bilgilerini kaydettiklerini ortaya çıkarır. Bu bilgi, VPN sunucularına bağlantının yapıldığı zamanı ve aktarılan veri miktarını içerir (ancak bu verilerin özellikleri kaydedilmez).

Kaydedilen oturum bilgileri yalnızca hizmet kalitesini korumak için kullanılır, ancak.

İşte kendi sözcükleriyle bilgiler:

Kullanıcı etkinliğini izlemiyoruz veya herhangi bir günlük tutmuyoruz. Bu nedenle, sunucularımızdan herhangi birine bağlandıktan sonra hangi yazılımı kullandığınız, hangi web sitelerini ziyaret ettiğiniz, hangi içeriği indirdiğiniz, hangi uygulamaları kullandığınız vb. Sunucularımız, sunucularımızdan herhangi birine bağlandığınız zamanı otomatik olarak kaydeder. Bundan sonra, belirli bir etkinliği belirli bir kullanıcıyla ilişkilendirebilecek hiçbir şeyin kaydını tutmuyoruz. Sunucularımızla başarılı bir bağlantının kurulduğu zaman “bağlantı” olarak sayılır ve bu bağlantı sırasında kullanılan toplam bant genişliği “bant genişliği” olarak adlandırılır. Hizmet kalitemizi korumak için bağlantı ve bant genişliği kayıt altında tutulur. Bu, belirli sunuculara trafik akışını anlamamıza yardımcı olur, böylece onları daha iyi optimize edebiliriz.

PureVPN tüm bağlantılarında askeri sınıf AES 256 bit şifreleme sunar. Daha fazla anonimlik için Bitcoin kullanarak ödeme yapılmasına da izin verir.

Diğer birkaç sağlayıcının sunduğu hoş bir özellik, Pure VPN’nin ağlarını tamamen kendi kendine yönetmesidir. Bu kurulum, hiçbir üçüncü tarafın sunucuları üzerinden akan verilere erişemeyeceği anlamına gelir.

Özellikleri

PureVPN 50’den fazla platform desteği ile sınıfının en iyisi cihaz uyumluluğu sunar.

İstemci yazılımlarının kullanımı sezgiseldir ve benzersiz bir amaç seçim yaklaşımı benimser. VPN bağlantısını ne kullanmak istediğinizi seçersiniz (örneğin, ABD Netflix akışında) ve istemci otomatik olarak bağlanmak için en uygun sunucuyu ve bu amaç için en iyi bağlantı yapılandırmasını seçer.

Bununla birlikte, PureVPN şu anda müşterilerinin iki versiyonunu sunuyor, bu biraz kafa karıştırıcı olabilir. Keşke sadece eski olanı terk etseler ve tüm çabalarını en son ve en büyüğünün arkasına koyarlar.

Ayda birkaç ekstra dolar karşılığında, PureVPN size Birleşik Krallık, ABD, Kanada, Avustralya, Almanya ve diğer birkaç ülkede özel bir IP adresi sağlayabilir. Bu özellik, birçok sağlayıcı tarafından sunulan bir şey değildir.

Coğrafi olarak engellenen videoyu yayınlamaya çalışıyorsanız özel bir IP size iyi hizmet edebilir.

PureVPN’in bir başka benzersiz özelliği de bölünmüş tünelleme işlevleridir. Hangi internet trafiğinin VPN bağlantısı üzerinden geçmesini ve hangilerinin yapılmaması gerektiğini seçmenize izin verir..

Örneğin, bir torrent dosyası indiriyorsanız, ancak aynı anda bazı çevrimiçi bankacılık işlemleri yapmak istiyorsanız bu özellik harikadır. Torrent trafiği, normal ISS bağlantınızı kullanarak bankanıza giriş yaparken maksimum anonimlik için VPN bağlantısından geçebilir.

Kısıtlamalar

PureVPN oldukça cömert beş eşzamanlı bağlantı sunar. Sınıfın başı değil, bazı sağlayıcıların izin verdiği iki bağlantıdan çok daha iyi.

Ayrıca veri aktarım miktarları veya sunucu değiştirme konusunda herhangi bir kısıtlama getirmezler.

Dikkat edilmesi gereken tek şey ve bu düzenli kullanım sırasında asla gelmemelidir, Kullanım Koşullarına göre, PureVPN’in günde 200’den fazla bağlantıya izin vermemesidir. Bunun aşırı, bot benzeri bir kullanım olduğunu ve hesabınızın askıya alınmasına neden olabileceğini düşünüyorlar..

Detaylar burada:

Farklı IP’ler almak veya herhangi bir nedenle otomatik veya manuel olarak aşırı bağlantılar oluşturmak için Web Sitemizi ve / veya Hizmetlerimizi kullanın. Aşırı bağlantılar sıkıntı yaratır, çünkü fiyatı diğer kullanıcılar tarafından ödenen ve tamamen kabul edilemez olan ağımızı boğarlar. İzin verilen maksimum oturum sayısı günde 200’dür ve bu sınırı aşmak, şirket tarafından açıkça izin verilmedikçe hesabınızın kalıcı olarak askıya alınmasına veya feshedilmesine neden olabilir..

Müşteri desteği

Destek esas olarak 7/24/365 canlı sohbet şeklinde gelir, ancak e-posta veya bir biletleme sistemi ile de yapılabilir.

PureVPN, sitesinde desteklenen hemen hemen her platform için mükemmel resimli adım adım kurulum kılavuzları da dahil olmak üzere büyük bir bilgi tabanına sahiptir..

Ayrıca, birçok genel ve teknik sorguyu ve ödeme bilgilerini ele alan bir SSS sayfası da var..

PureVPN ücretsiz deneme sunmuyor. Ancak sahip oldukları bazı mükemmel indirimler. Anlaşmaları genellikle en iyilerden bazılarıdır ve PureVPN’i en uygun fiyatlı en üst düzey sağlayıcılardan biri yapma eğilimindedir.

Servis ayrıca 31 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hangi nedenle olursa olsun, PureVPN’in aradığınız şey olmadığına karar verirseniz, geri ödeme almak destekle iletişim kurmak ve istemek kadar kolaydır.

Sunucu Konumu Ülkeleri

PureVPN’in gerçekten parladığı yer, destekledikleri sunucu ve ülke sayısındadır. Şu anda 131 ülkede 2070 sunucusu var.

Bu sayıları çok az sayıda sağlayıcı karşılayabilir. Yalnızca HideMyAss donanım sayısı önde.

Eksiksiz ve en güncel sunucu listesine buradan ulaşabilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map