بهترین VPN برای iOS (بررسی 2020)

آیا شما آن شخص را می شناسید که از کلاس هفتم به نوعی همیشه آخرین آیفون را دارد؟ مانند ، یک روز پس از انتشار آن؟ یا اگر نمی دانید در مورد چه کسی صحبت می کنیم ، احتمالاً خودتان آن بچه هستید. اگر یک آیفون اختصاصی یا حتی یک کاربر iPad هستید ، می خواهید به دنبال بهترین نرم افزار برای دستگاه خود باشید. شما همچنین می دانید امنیت موبایل چقدر مهم است و حتی هنگام استفاده از اینترنت از طریق تلفن یا iPad خود ، هنوز مکانی است که می تواند اطلاعات یا داده ها را به خطر بیاندازد.


داشتن VPN از خود ، هویت و داده های ذخیره شده در دستگاه شما محافظت می کند. به خصوص اگر شما فردی هستید که اغلب مسافرت می کنید ، قادر به استفاده از آیفون یا آی پد خود به همان روش در سرتاسر جهان برای حفظ جریان همه چیز در جاده بسیار مهم است..

اگر نمی دانید که چرا به آیفون یا آی پد خود نیاز به یک VPN دارید ، به راحتی فراموش می شود که حتی وقتی به طور فعال در اینترنت گشت و گذار نمی کنید ، دستگاه شما دارای برنامه هایی است که احتمالاً به نوعی وصل شده اند و آن اطلاعات ذخیره شده در آن دستگاه به اشتراک گذاشته شده است.

در این لیست ، ما سعی خواهیم کرد که 3 گزینه برتر برای اجرای VPN در iOS را تجزیه کنیم ، و شما می توانید یکی از بهترین گزینه ها را برای شما پیدا کنید!

TLDR

وقت کافی برای خواندن این مقاله کامل ندارید?

ما NordVPN را به عنوان بهترین VPN کلی در iOS رتبه بندی کردیم. ما برای Surfshark و ExpressVPN استدلال های محکمی خواهیم کرد ، اما Surfshark از حریم خصوصی ، سرعت های بالاتر و قیمت مناسب برخوردار است که هنگام انتخاب VPN مناسب ، سخت است. هر 3 سرویس ارزش بررسی دارند و شما واقعاً نمی توانید با هیچ یک از این موارد اشتباه کنید.

1. NordVPN

نمای کلی و ویژگی ها

اگر بیش از هر چیز در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت جدی هستید ، NordVPN ممکن است بهترین مناسب برای شما باشد. منظور من این است که آنها به معنای واقعی کلمه از رمزگذاری درجه نظامی برای محافظت از اطلاعات کاربران خود استفاده می کنند. آنها با توجه به ویژگی دوتایی VPN که باعث می شود یک لایه امنیتی اضافی در بالای رمزگذاری اصلی ، با عبور از یک سرور VPN دوم و بار دوم رمزگذاری خود را به امنیت خود اضافه کنند. این به عنوان زنجیر سرور VPN شناخته می شود. با انجام این کار ، فعالیت شما توسط دو سرور مختلف پنهان می شود ، و به آن خصوصیات خصوصی برای هر کاری که ممکن است بصورت آنلاین انجام دهید ، می دهد.

NordVPN

روشی دیگر که NordVPN از کاربران خود محافظت می کند ، با تکنیک سوئیچ Automatic Kill است. این ویژگی به طور مداوم فعالیت آنلاین شما را کنترل می کند و در هر زمان اگر به هر دلیلی اتصال شما به VPN کاهش یابد ، Kill Switch دستگاه شما یا هر برنامه دیگری را که از اتصال انتخاب کرده اید مسدود می کند. این امر به چند دلیل مهم است ، اما بیشتر به عنوان آخرین خط دفاع از هر یک از اطلاعات خصوصی شما به طور تصادفی در معرض دید شما قرار می گیرد.

NordVPN

NordVPN همچنین هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را وارد نمی کند. این بدان معنی است که آنها هیچ ارتباطی با فعالیت شما در هنگام اتصال به VPN ندارند. برچسب های زمانی ، ترافیک ، آدرس های IP و موارد دیگر کاملاً خصوصی نگه داشته می شوند و به هیچ وجه ذخیره نمی شوند. این مهم است اگر هر یک از استفاده از اینترنت شما شامل استفاده از گزینه های پرداخت یا مسافرت به کشورهایی باشد که ممکن است الزامات جمع آوری اطلاعات را داشته باشند.

NordVPN

سرانجام ، NordVPN به دلیل تعداد زیاد سرورهای موجود موثر است. تقریبا 6000 سرور تقریباً در 60 کشور جهان وجود دارد. در حالی که سرویس های VPN وجود دارد که برای بسیاری از کشورها قابل دسترسی است ، تعداد زیادی سرور به این معنی است که کاربر می تواند حریم شخصی و اتصال مورد نیاز باشد..

سرورهای nordvpn

NordVPN

قیمت

NordVPN ، مانند سایر گزینه های موجود در این لیست ، نیز نسبتاً مقرون به صرفه است ، بیشتر در هنگام ثبت نام برای تعهد بلند مدت. آنها همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند که می تواند مفید باشد اگر شما فردی هستید که فقط VPN را امتحان می کنید تا ببینید بلند مدت آن مناسب است یا خیر و همچنین برنامه های ویژه ای را اجرا می کنند که می تواند برنامه های 3 ساله را به حداقل برساند. 2.49 دلار در هر ماه. برای قیمت گذاری معمول آنها ، برای یک برنامه 2 ساله ماهانه 4.99 دلار است ، یک برنامه یک ساله 6.99 دلار در ماه و اشتراک ماهانه به ماه شما 11.95 دلار در هر ماه اجرا می کند.

NordVPN

طرفداران

 • خدمات 24/7 مشتری
 • تعداد زیادی سرور
 • حفظ حریم خصوصی و امنیت بالا
 • نرم افزار آگهی مسدود کننده
 • داده را وارد نکنید

منفی

 • نمی توان از یک تن دستگاه به طور همزمان استفاده کرد
 • سرعت اینترنت می تواند متفاوت باشد

قیمت

2.99 – $ 11.95 در هر ماه

NordVPN را برای iOS امتحان کنید!

2. گشت و گذار

نمای کلی و ویژگی ها

Surfshark ، دومین انتخاب کلی در رتبه بندی ما برای VPN برای iOS ، دارای ویژگی های بیشتری نسبت به ارزان بودن است. در حالی که قیمت جذاب است ، این سرویس کارهای بسیاری را انجام می دهد که هر کاربر از یک VPN بخواهد. Surfshark از ویژگی هایی به نام Whitelister استفاده می کند ، ابزاری که به کاربر اجازه می دهد دقیقاً کدام سایتهایی را که تحت پوشش VPN می خواهد انتخاب و انتخاب کند. این اجازه می دهد تا برخی از سایت های خاص با استفاده از یک ابزار تونل سازی اسپلیت از VPN دور بزنند. کاربران کدام یک را انتخاب می کنند.

چرا این مهم است؟ آیا نمی خواهید همه چیز تحت پوشش VPN باشد؟ خوب ، نه لزوما. می توانید هنگام مرور خصوصی باشید و از آن محافظت کنید ، اما می خواهید به یک چاپگر نزدیک وصل شوید یا دریابید که نزدیکترین فروشگاه نظافت سگ در نزدیکی Airbnb شما کجاست. فقط سایتها یا برنامه هایی که فعال می کنید از یک تونل جداگانه عبور می کنند.

سورفشارک

یکی دیگر از ویژگی های مفید Surfshark ، امکان اتصال به دستگاه های نامحدود است. اگر تازه وارد دنیای VPN هستید ، این واقعاً کار بزرگی است. اکثر خدمات VPN ، به ویژه خدمات با این قیمت تنها در بهترین حالت تا 5 دستگاه مختلف دارند. این باعث می شود این سرویس برای یک خانواده یا شخصی که یک تن دستگاه اضافی برای کار دارد ، مناسب باشد. این به شما امکان می دهد تا مانند هر دستگاهی که دارید ، VPN را اجرا کنید و همه آنها را محافظت کنید.

سورفشارک

تا آنجا که به حریم خصوصی می رود ، Surfshark نیز آن را پوشش می دهد. آنها یک ویژگی به نام CleanWeb را اجرا می کنند ، که در اصل یک adblocker با کیفیت بالا است. اگرچه به نظر می رسد فقط متوقف کردن یک ناراحتی ساده است ، یک نرم افزار مانند این به شما کمک می کند تا روی پیوندهایی که ممکن است برای دستگاه شما مضر باشد کلیک نکنید. به هر حال وب سایت هایی که ممکن است بدافزار داشته باشند را مسدود می کند و اطمینان می دهد که هیچ تلاش فیشینگ برای شما حاصل نمی شود.

سورفشارک

Surfshark به امنیت خود اطمینان دارد ، در واقع در مورد زمان رسیدگی به سیستم آنها ، وبلاگ می نویسند. این اگر شما از ما سؤال کنید ، این مهم است!

قیمت

اکنون روی برجسته ، قیمت. Surfshark بسیار مقرون به صرفه است ، به ویژه هنگامی که می توانید به یک برنامه بلند مدت متعهد شوید. در حالی که قیمت ماهانه آنها ماهانه تفاوت چندانی با رقبا ندارد ، برنامه 2 ساله آنها فقط 1.99 دلار در ماه هزینه دارد. به مدت یک سال ، به شما 5.99 دلار در ماه و ماه به ماه 11.95 دلار می رسد. اگر می خواهید ادامه استفاده از بلند مدت VPN بخواهید ، معامله ای بهتر از برنامه اشتراک 2 ساله Surfshark را پیدا نخواهید کرد.

سورفشارک

طرفداران

 • رمزگذاری بالا و امنیت
 • داده را ردیابی نمی کند
 • برای پخش جریان مفید است
 • عالی برای تورنت
 • بسیار مقرون به صرفه

منفی

 • تعداد زیادی سرور نیست
 • یک VPN نسبتاً جدید

قیمت

1.95 دلار – $ 11.95 در هر ماه

برای امتحان کردن سرویس Surfshark ، اکنون برای iOS بارگیری کنید!

3. ExpressVPN

نمای کلی و ویژگی ها

اگر از سرویس VPN شنیده اید ، احتمالاً ExpressVPN است. نوع آن “مرد بزرگ در محوطه دانشگاه” VPNs. این محصول بسیار کاربر پسند و کاربردی شناخته شده است. این مقاله با استفاده از اتصال ExpressVPN نوشته شده است ، و من می توانم موافق باشم ، هرگز به این واقعیت فکر نمی کنم که از VPN استفاده می کنم و احتمالاً این یک چیز خوب است ، درست است?

ExpressVPN یکی از بهترین ها در مورد سرعت اینترنت است ، که بسیار مهم است ، به خصوص اگر از VPN برای تورنت یا تماشای Netflix استفاده می کنید. آنها به شما امکان می دهند تست سرعتی را روی سرورهایی که انتخاب می کنید انجام دهید ، بنابراین می توانید از کدام یک استفاده کنید. همچنین سرورهای مختلفی را که باید از آنها استفاده کنند با سرعت قبل از اینکه حتی یکی را انتخاب کنید ، رتبه بندی می کند.

ExpressVPN

یکی دیگر از ویژگی های خوب ExpressVPN ، فن آوری تقسیم تونل است. این به شما امکان می دهد تا برخی از ترافیک دستگاه خود را از طریق یک تونل رمزگذاری شده مسیریابی کنید و سایرین مستقیماً به آن وصل شوند. ما در بالا بحث کردیم که چرا این ویژگی می تواند مفید باشد ، اما بیشتر اگر می خواهید با اتصال به اینترنت محلی یا اگر می خواهید به یک دستگاه مجاور وصل شوید ، با خیال راحت بارگیری کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد همزمان از ویژگی های اینترنت محلی و خارجی استفاده کنید.

ExpressVPN

همچنین این سرویس برای اهداف امنیتی نیز مناسب است. گذشته از روش استاندارد VPN در مخلوط کردن ترافیک و مخفی کردن آدرس های IP ، ExpressVPN داده های بین رایانه و سرورهای VPN امن را رمزگذاری می کند. آنها از AES (Advanced Encryption Standard) استفاده می کنند ، که توسط دولت ایالات متحده نیز برای محافظت از رایانه استفاده می شود. به این ترتیب ، حتی اگر اطلاعات شما به طریقی توسط شخص ثالث قابل دسترسی باشد ، آنها قادر به خواندن آن نخواهند بود.

ExpressVPN

قیمت

در حالی که به هیچ وجه ExpressVPN گران نیست ، آنها فاقد تخفیف واقعی هستند که گزینه های دیگر در هنگام برنامه بلند مدت انجام می دهند. با ثبت نام در برنامه سالانه آنها ، کمی صرفه جویی می کنید ، اما واقعاً قابل توجه نیست. برای تعهد یک ساله ، ماهانه 8.32 دلار درآمد حاصل می شود. 6 ماهه شما 9.99 دلار در هر ماه و اشتراک ماه به ماه 12.95 دلار است. باز هم ، نه به اندازه دیگران ، اما دلایلی وجود دارد که این محبوبیت بسیار زیاد است و شخصاً می توانم برای آن قول بدهم.

ExpressVPN

طرفداران

 • 24 / خدمات مشتری با چت زنده
 • تست های سرعت خود
 • امنیت پیشرفته
 • تضمین بازگشت پول

منفی

 • فقط می توانید خیلی از دستگاه ها به طور همزمان استفاده کنید
 • تخفیف کافی برای برنامه های بلند مدت نیست

قیمت

8.50 دلار – 12،95 دلار در هر ماه

نرم افزار ExpressVPN iOS را بارگیری کنید!

به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد VPN ها هستیم?

اگر آن را از طریق این لیست درست کرده اید و هنوز مطمئن نیستید که یک VPN واقعاً چیست ، برای راهنمایی بیشتر این راهنمای را بررسی کنید. در کنار حفاظت و حفظ حریم خصوصی ، استفاده از VPN به شما امکان می دهد هنگام مسافرت ، از اینترنت مانند خانه استفاده کنید. این که آیا اکنون متوجه آن هستید یا نه ، وقتی در جاده هستید بدون یک VPN می توانید.

کار بعدی چیه

خوب ، یکی را از قبل انتخاب کنید! به طور جدی ، هر سه گزینه فوق العاده است. برخی از آنها واقعا ارزان هستند ، برخی دیگر حداکثر محافظت را دارند و برخی دیگر خوب برای پخش و یا کاربرپسند هستند. هنگامی که شما انتخاب کنید ، در صورت بروز هرگونه مشکلی در تنظیم آن در iPhone یا iPad خود ، منابعی وجود دارد. موفق باشید!

راهنماهای مرتبط بیشتر

 • بهترین VPN برای Android
 • بهترین VPN برای ویندوز
 • بهترین VPN برای پخش جریان

سؤالات متداول

آیا VPN برای آیفون مناسب است?

همیشه مهم نیست که از داده های خصوصی خود محافظت کنید ، مهم نیست از چه وسیله ای استفاده می کنید. با استفاده از آیفون ، فکر می کنید مانند کامپیوتر را مرور نمی کنید ، اما به یاد داشته باشید که برنامه ها مرتباً در حال اجرا و جمع آوری داده ها هستند. یک سرویس VPN از آن محافظت می کند.

VPN قانونی است?

آره! کلیه فعالیت های حقوقی بصورت آنلاین تحت VPN نیز قانونی است. همچنین ، کلیه فعالیتهای غیرقانونی آنلاین با VPN غیرقانونی است.

آیا می توانید VPN را در تمام مدت اجرا کنید?

همانطور که در مقاله چند بار بحث کردیم ، مواقعی وجود دارد که می خواهید از تونل سازی اسپلیت استفاده کرده و مستقیم به اینترنت متصل شوید. با سیستم عامل iOS ، به یاد داشته باشید که برنامه ها حتی در صورت استفاده از آن ، ممکن است داده ها را جمع آوری کنند. بنابراین داشتن محافظت مداوم مثبت است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map