ה- VPN הטוב ביותר עבור iOS (סקירה 2020)

מכירים את אותו אדם שמאז כיתה ז ‘איכשהו תמיד יש את האייפון האחרון? כאילו, יום אחרי ששוחרר? או אם אינך יודע על מי אנו מדברים, אתה בטח היית הילד ההוא בעצמך. אם אתה אייפון ייעודי או אפילו משתמש iPad, אתה הולך לחפש את התוכנה הטובה ביותר עבור המכשיר שלך. אתה גם יודע עד כמה חשובה האבטחה לנייד וכי גם בעת השימוש באינטרנט בטלפון או באייפד שלך, זה עדיין מקום בו ניתן לפגוע במידע או בנתונים..


קבלת VPN תגן על עצמך, על זהותך ועל הנתונים המאוחסנים במכשיר שלך. במיוחד אם אתה מישהו שנוסע לעתים קרובות, היכולת להשתמש באייפון או באייפד שלך באותה צורה בכל רחבי העולם באמת חשוב לשמור על דברים שזורמים על הכביש.

אם אתה תוהה מדוע אתה זקוק ל- VPN לאייפון או לאייפד שלך, קל לשכוח שגם כשאתה לא גולש באופן פעיל באינטרנט, במכשיר שלך יש אפליקציות המחוברות ככל הנראה בדרך כלשהי ומידע שמאוחסן במכשיר זה. משותף.

ברשימה זו, אנו ננסה לפרט את 3 האפשרויות הטובות ביותר להפעלת VPN ב- iOS, ותוכלו למצוא את אחת המתאימה ביותר עבורכם.!

TLDR

אין לך זמן לקרוא את כל המאמר הזה לעומק?

דירגנו את NordVPN כ- VPN הכולל הטוב ביותר עבור iOS. אנו נשמיע טיעונים מוצקים עבור Surfshark ו- ExpressVPN, אך ל- Surfshark יש את הפרטיות המאובטחת, המהירויות הגבוהות ביותר, ומחיר שווה לכל נפש שקשה לנצח כשמדובר בבחירת ה- VPN הנכון. שווה לבדוק את כל שלושת השירותים ואתה באמת לא יכול להשתבש באף אחד מאלו.

1. NordVPN

סקירה כללית ותכונות

אם אתה רציני בפרטיות ובביטחון יותר מכל דבר אחר, NordVPN עשוי להיות המתאים ביותר עבורך. כלומר, הם ממש משתמשים בהצפנה בדרגה צבאית כדי להגן על הנתונים של המשתמשים שלהם. הם מוסיפים למחויבותם לאבטחה בזכות תכונת ה- VPN הכפול שלהם, המפרסמת שכבת אבטחה נוספת על גבי ההצפנה המקורית, על ידי מעבר דרך שרת VPN שני והצפנת עצמה בפעם השנייה. זה ידוע כשרשרת שרתי VPN. בכך, הפעילות שלך מוסתרת על ידי שני שרתים שונים ומעניקה את הפרטיות הנוספת הזו לכל דבר שאתה עושה באינטרנט.

NordVPN

דרך נוספת בה NordVPN מגן על משתמשיה היא באמצעות טכניקת מתג ה- Kill הרגילה שלה. תכונה זו מנטרת ללא הפסקה את הפעילות המקוונת שלך, ובכל עת אם החיבור שלך ל- VPN יופטר מסיבה כלשהי, ה- Kill Switch יחסום את המכשיר שלך או כל אפליקציה שבחרת לחבר. זה חשוב מכמה סיבות, אך בעיקר כקו הגנה אחרון מפני שכל הנתונים הפרטיים שלך נחשפים בטעות.

NordVPN

NordVPN גם לא רושם אף אחד מהנתונים האישיים שלך. המשמעות היא שהם לא שומרים דבר על הפעילות שלך בזמן שאתה מחובר ל- VPN. חותמות זמן, תנועה, כתובות IP ועוד נשמרים באופן פרטי לחלוטין ואינם מאוחסנים בשום דרך. זה חשוב אם שימוש כלשהו באינטרנט שלך כולל שימוש באפשרויות תשלום או נסיעה למדינות בהן עשויות להיות דרישות לאיסוף נתונים.

NordVPN

לבסוף, NordVPN יעיל בגלל המספר הגדול של השרתים הזמינים. ישנם מעל 5,500 שרתים זמינים כמעט 60 מדינות. אמנם ישנם שירותי VPN הנגישים למדינות רבות יותר, אך מספרם הגדול של שרתים פירושו שהמשתמש יכול להיות הפרטיות והחיבור המדויק הדרוש.

שרתי nordvpn

NordVPN

מחיר

NordVPN, כמו שאר האפשרויות ברשימה זו, גם הוא סביר למדי, בעיקר בעת ההרשמה להתחייבות לטווח הארוך. הם מציעים גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, שיכולה להועיל אם אתה מישהו שבודק בדיקת VPN כדי לבדוק אם קיימת הטווח הארוך שלו, והם גם מנהלים מבצעים שיכולים להפוך תוכניות לשלוש שנים נמוכות כמו 2.49 $ לחודש. תמחור הרגיל שלהם, זה 4.99 דולר לחודש לתכנית לשנתיים, תוכנית לשנה היא 6.99 $ לחודש ומנוי לחודש יביא לך 11.95 דולר לחודש.

NordVPN

מקצוענים

 • שירות לקוחות 24/7
 • הרבה שרתים
 • פרטיות ואבטחה מתקדמים
 • תוכנת חוסם מודעות
 • לא רושם נתונים

חסרונות

 • לא יכול להשתמש בטון של מכשירים בבת אחת
 • מהירות האינטרנט יכולה להשתנות

מחיר

2.99 $ – 11.95 $ לחודש

נסה את NordVPN עבור iOS!

2. גולש

סקירה כללית ותכונות

ל- Surfshark, הבחירה השנייה הכוללת בדירוג שלנו ל- VPN עבור iOS, יש יותר תכונות מאשר סתם להיות זול. למרות שהמחיר אטרקטיבי, שירות זה עושה הרבה דברים שכל משתמש ירצה מ- VPN. Surfshark משתמש בתכונה הנקראת Whitelister, כלי המאפשר למשתמש לבחור ולבחור בדיוק אילו אתרים הוא רוצה תחת הכיסוי VPN. זה מאפשר לכמה אתרים ספציפיים לעקוף את ה- VPN באמצעות כלי מנהור מפוצל. המשתמשים בוחרים אילו.

מדוע זה משנה? לא היית רוצה את כל מה שמכוסה ב- VPN? ובכן, לא בהכרח. ייתכן שתרצה להיות פרטית ומוגנת בעת הגלישה, אך תרצה גם להתחבר למדפסת סמוכה או לגלות היכן נמצאת חנות טיפוח הכלבים הקרובה ביותר ליד Airbnb שלך. רק האתרים או האפליקציות שתפעיל יעברו דרך מנהרה נפרדת.

כריש גולש

תכונה שימושית נוספת עבור Surfshark היא היכולת להתחבר למכשירים ללא הגבלה. אם אתה חדש בעולם ה- VPN, מדובר למעשה בעסקה די גדולה. לרוב שירותי ה- VPN, במיוחד אלה במחיר זה, יש רק עד 5 מכשירים שונים במקרה הטוב. זה יהפוך את השירות הזה למושלם עבור משפחה או מישהו שיש לו המון מכשירים נוספים לעבודה. זה יאפשר לך להפעיל את ה- VPN כמו כל מכשיר שיש לך, לשמור על כולם מוגנים.

כריש גולש

בכל הנוגע לפרטיות, גם Surfshark מכסה את זה. הם מפעילים תכונה בשם CleanWeb, שהיא בעצם חסימת ad-high-end. למרות שזה יכול להיראות כאילו זה פשוט עוצר רוגז פשוט, תוכנה כמו זו תעזור לוודא שאתה לא לוחץ על קישורים שעלולים להזיק למכשיר שלך. זה בכל מקרה חוסם אתרים שעשויים להיות בהם תוכנות זדוניות ומוודא ששום ניסיונות דיוג לא יגיעו אליך.

כריש גולש

Surfshark כל כך בטוחה בביטחונם, הם למעשה עשו בלוגים על התקופה שבה ביקשו המערכות שלהם. זה הנושא אם תשאל אותנו!

מחיר

כעת אל גולת הכותרת, המחיר. Surfshark זול ברצינות, במיוחד כאשר אתה יכול להתחייב לתוכנית לטווח ארוך. בעוד שמחיר החודש לחודש אינו שונה כל כך ממתחרים, התוכנית לשנתיים שלהם עולה רק 1.99 דולר לחודש. במשך שנה אחת זה יציע לך 5.99 דולר לחודש והחודש לחודש הוא 11.95 דולר. אם אתה מתכוון להמשיך ולהשתמש בטווח ארוך של VPN, לא תמצא עסקה טובה יותר מתוכנית המנויים לשנתיים של Surfshark..

כריש גולש

מקצוענים

 • הצפנה ואבטחה מובילים
 • לא עוקב אחר נתונים
 • שימושי לסטרימינג
 • נהדר לסיבוב
 • מאוד נוחים

חסרונות

 • לא כמות עצומה של שרתים
 • VPN חדש למדי

מחיר

$ 1.95 – $ 11.95 לחודש

כדי לנסות את השירות של Surfshark, הורד עכשיו ל- iOS!

3. ExpressVPN

סקירה כללית ותכונות

אם שמעת על שירות VPN, ככל הנראה ExpressVPN. זה סוג של “האיש הגדול בקמפוס” של VPNs. זה ידוע כי הוא מאוד ידידותי למשתמש ונוח לשימוש. מאמר זה נכתב באמצעות חיבור מ- ExpressVPN, ואני יכול להסכים, אני אף פעם לא חושב על העובדה שאני משתמש ב- VPN וזה כנראה דבר טוב, נכון?

ExpressVPN הוא אחד הטובים ביותר בכל מה שקשור למהירות האינטרנט, וזה באמת חשוב, במיוחד אם אתה משתמש ב- VPN לצורך סיבוב או צופה בנטפליקס. הם מאפשרים לך לבצע בדיקת מהירות על כל שרת שאתה בוחר, כך שאתה יכול להיות בררן באיזה אחד אתה משתמש. זה גם ידרג את השרתים השונים שישמשו לפי המהירות עוד לפני שתבחרו באחד מהם.

ExpressVPN

תכונה טובה נוספת של ExpressVPN היא טכנולוגיית המנהור המפוצל שלה. זה מאפשר לך לנתב חלק מתעבורת המכשירים שלך דרך מנהרה מוצפנת בזמן שהאחרים מתחברים ישירות. דנו לעיל מדוע תכונה זו יכולה להועיל, אך בעיקר אם אתה מנסה להוריד משהו בבטחה תוך כדי חיבור לאינטרנט המקומי או אם אתה מנסה להתחבר למכשיר סמוך. תכונה זו תאפשר לך להשתמש בתכונות של אינטרנט מקומי וזרים בו זמנית.

ExpressVPN

שירות טוב לשימוש גם למטרות אבטחה. פרט לתרגול ה- VPN הרגיל של ערבוב תנועה והסתרת כתובות ה- IP שלך, ExpressVPN מצפין את הנתונים בין המחשב שלך לשרתי ה- VPN המאובטחים. הם משתמשים בתקן AES (Standard Encryption Standard) המשמש גם את ממשלת ארה”ב להגנה על מחשב. בדרך זו, גם אם איכשהו ניגשה למידע שלך על ידי צד שלישי, הם לא יוכלו לקרוא אותו.

ExpressVPN

מחיר

אף שבשום אופן לא ExpressVPN יקר, אך חסר להם הנחה אמיתית שהאופציות האחרות עושות בכל הקשור לתכנית לטווח הארוך. תוכלו לחסוך מעט על ידי ההרשמה לתכנית לשנה שלהם, אבל זה לא ממש משמעותי. בהתחייבות לשנה זה 8,32 דולר לחודש. 6 חודשים ירצו לך 9.99 דולר לחודש, והמנוי לחודש לחודש הוא 12.95 דולר. שוב, לא זול כמו האחרים, אבל יש סיבות שזה כל כך פופולרי, ובאופן אישי, אני יכול להמציא לכך.

ExpressVPN

מקצוענים

 • שירות לקוחות 24 / צ’אט עם צ’אט חי
 • בדיקות מהירות עצמית
 • אבטחה משופרת
 • ערבות להחזר כספי

חסרונות

 • יכול להשתמש רק בכל כך הרבה מכשירים בבת אחת
 • אין מספיק הנחה לתוכניות לטווח הארוך

מחיר

8.50 $ – 12.95 דולר לחודש

הורד תוכנת ExpressVPN iOS!

מעוניין לדעת יותר על VPNs?

אם עברתם את הרשימה הזו ועדיין אינכם בטוחים מה זה בכלל VPN, עיינו במדריך זה לקבלת עזרה נוספת. נוסף על ההגנה והפרטיות, שימוש ב- VPN יאפשר לך להשתמש באינטרנט כפי שהיית עושה בבית כשאתה מטייל. בין אם אתה מבין את זה עכשיו או לא, אתה תעשה כשאתה בדרך ללא VPN.

מה לעשות אחר כך

ובכן, בחר כבר אחד! ברצינות, כל שלוש האפשרויות הללו טובות. חלקם זולים באמת, אחרים מציעים הגנה מקסימלית ואחרים טובים לזרם או ידידותיים למשתמש באמת. ברגע שתבחר, ישנם משאבים למקרה שיש לך בעיות בהגדרת זה באייפון או באייפד שלך. בהצלחה!

מדריכים קשורים נוספים

 • ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד
 • ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows
 • ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג

שאלות נפוצות

האם VPN טוב לאייפון?

תמיד כדאי להגן על הנתונים הפרטיים שלך, לא משנה באיזה מכשיר אתה משתמש. עם אייפון קל לחשוב שאינך גולש כמוך במחשב, אך זכור שאפליקציות מריצות ואוספות כל הזמן נתונים. שירות VPN יגן על זה.

הוא VPN חוקי?

כן! כל הפעילויות המשפטיות ברשת הן גם חוקיות תחת VPN. כמו כן, כל הפעילויות הלא חוקיות ברשת עדיין לא חוקיות עם VPN.

האם אתה יכול להשאיר VPN פועל כל הזמן?

כפי שדיברנו כמה פעמים במאמר, ישנם זמנים שבהם תרצו להשתמש במנהור מפוצל ולהתחבר ישירות לאינטרנט. עם iOS, חשוב לזכור כי ייתכן שאפליקציות אוספות נתונים גם כאשר אינך משתמש בהן. אז הגנה קבועה היא חיובית.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map