5 Kolay Adımda İngiltere IP Adresi Alın

Bir İngiliz gurbetçisiyseniz, ülke dışında bir tatilciyseniz, hatta sadece bir Anglophile (benim gibi) iseniz, olasılıkla bir İngiltere IP adresine erişmeye heveslisiniz.


Neden? Her IP bir coğrafi konuma bağlıdır. Kullandığınız herhangi bir web sitesi veya çevrimiçi hizmet bunu görebilir ve buna dayanarak dünyanın neresinde olduğunuzu anlayabilir.

Çeşitli nedenlerle, İngiltere merkezli birçok web sitesi ve hizmet, ülkede olmayan herkese erişimi kısıtlar. İspanya’dan bir IP adresi ile bağlanmaya çalıştığınızda, kapıları kapatıyorlar.

Coğrafi engelleme olarak bilinen budur.

Yani, tatildeyseniz ve BBC’deki Doctor Who’nun son bölümünü yakalamayı umuyorsanız, ne yazık ki şanssızsınız demektir. Aynı durum, İngiltere Netflix, ITV Hub veya herhangi bir sayıda yalnızca İngiltere’ye ait siteye erişmek istiyorsanız da geçerlidir (yalnızca eğlence sitelerine değil). IP’niz İngiltere merkezli değilse,.

IP adresinizi İngiltere’de olacak şekilde nasıl değiştirirsiniz? Şimdiye kadar en hızlı ve en kolay yol bir VPN kullanmaktır.

İngiltere’de IP Almak için Neden VPN Kullanmalı?

VPN, cihazınız ile VPN sunucusu adı verilen cihaz arasında şifreli bir bağlantı oluşturarak çalışır. Cihaz, telefonunuzdan veya tabletinizden dizüstü bilgisayara, masaüstü bilgisayara, hatta yönlendiriciye veya akıllı TV’ye kadar herhangi bir şey olabilir.

VPN sunucusu gerçekten sadece VPN sağlayıcısı tarafından yönetilen başka bir bilgisayardır. Dünyanın herhangi bir yerinde bulunabilir (ve bununla gittiğim yerde bozulma riski vardır, bu anahtardır).

Sihir, cihazınızı sunucuya bağladıktan sonra gerçekleşir. Bunu, VPN hizmeti tarafından size verilen bir istemci uygulaması aracılığıyla yaparsınız..

Bu noktadan sonra, gönderdiğiniz ve aldığınız tüm veriler önce sunucudan geçer. Ve daha da önemlisi, cihazınız artık tüm harici iletişim için bu sunucunun IP’sini kullanıyor olacak.

Sunucu İngiltere’de bulunuyorsa, İngiliz IP adresine sahip olacaktır. Ayrıca, cihazınız aynı IP’yi kullandığından, eriştiğiniz tüm web siteleri veya hizmetler% 100 İngiltere merkezli olduğunuzu düşünecektir. Düzgün (ve süper kullanışlı), değil mi?

İngiltere IP Adreslerini Alma Adımları

Bir VPN, talep üzerine bir İngiltere IP adresi almanın en kolay ve en güvenilir yoludur. Ve bunu yapmak daha kolay olamazdı. Adımlar aşağıdaki gibidir.

 1. İngiltere’deki sunucuları olan bir VPN sağlayıcısına kaydolun. Tercih ettiğim hizmet CyberGhost, ancak birçoğu da harika çalışıyor. Biraz daha aşağı inmenizi sağlayacak bir liste var.
 2. Sağlayıcınızın istemci uygulamasını indirin ve cihazınıza yükleyin. Tüm sağlayıcılar, platformunuz veya işletim sisteminiz için ayrıntılı talimatlara sahip olacaktır.
 3. İstemci uygulamasını açın ve VPN hizmetinde oturum açın.
 4. İngiltere’de bulunan bir sunucu seçin ve bu sunucuya bağlanın. Tıpkı bunun gibi, cihazınızın artık İngiltere’de bir IP adresine sahip olması gerekir. Tekrar kontrol etmek isterseniz, https://mylocation.org/ adresine gidin ve konumunuz olarak hangi ülkenin görüntülendiğini görün.
 5. Ayağını yukarı kaldır. Artık daha önce engellenmiş İngiltere web sitelerine ve hizmetlerine erişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

BBC'nin iPlayer'a İngiltere IP adresi ile erişildi

Artık İngiltere’den bir IP’ye ihtiyacınız olmadığında VPN istemci uygulamasının bağlantısını kesip kapatın. Ve bir dahaki sefere aynı adımları tekrarlayın (tabii ki kayıt ve kurulum parçaları eksi).

Gayet basit. Bir yana, benzer adımlar dünyadaki hemen hemen tüm ülkelerde bir IP almak için de işe yarıyor.

İngiltere için bir VPN Hizmeti Seçme

Genel olarak, bir VPN kurma ve IP’nizi İngiltere’ye değiştirmek için ona bağlanma süreci basittir. Tartışmasız, en zor ve en çok zaman alan bölüm hangi VPN sağlayıcısının kullanılacağını seçmektir.

En önemli kısım, elbette, İngiltere sunucuları sunan birini seçmektir. İngiliz sunucusu yoksa, İngiltere’de bir IP adresi aldatmanın hiçbir yolu yoktur. dönem.

Her sağlayıcının web sitesi size hangi ülkeleri desteklediklerini söyleyecektir. Listelenmezlerse veya İngiltere listede yoksa, devam et.

Bir İngiliz sunucusunun kullanılabilirliğinin ötesinde, kararınızda rol oynaması gereken başka faktörler de vardır. İçerirler:

 • Seçtiğiniz VPN’nin İngiltere’de birden fazla sunucusu olmalıdır, sadece bir tane değil. Aslında, daha fazla, daha iyi.

  Tüm çevrimiçi hizmetlerde olduğu gibi, bakım veya yükseltmeler bazen VPN sağlayıcılarını sunucuları çevrimdışı duruma getirmeye zorlayabilir (kısa da olsa). Diğer kullanıcılar da sizinle aynı sunucuyu kullanır. Aynı anda çok fazla kişi bağlanırsa, sunucu aşırı yüklenir, yavaşlar ve kullanılamaz hale gelir.

  VPN sağlayıcısının birden fazla İngiliz sunucusu olduğunda, her zaman birkaç bağlantı seçeneğiniz olacaktır. Harici faktörlerden bağımsız olarak UK IP’nizi istediğiniz zaman güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

 • Performans kesinlikle önemlidir. Sadece en hızlı VPN’ler bunu yapacak. İstikrar için iyi bir itibar da önemlidir.

  Hız, özellikle İngiltere ile coğrafi olarak sınırlandırılmış akışlı medyaya erişecekseniz önemlidir. VPN bağlantınız, yüksek kaliteli, yüksek bant genişliği akışlarının taleplerini karşılayabilmelidir. Değilse, sizin için fazla bir faydası olmaz.

 • Kesin bir kayıt tutmama politikası ve birinci sınıf veri şifrelemesi önemlidir, özellikle çevrimiçi gizliliğinize değer veriyorsanız.

  İnternet servis sağlayıcınıza çok benzer şekilde, VPN sağlayıcısı tam olarak çevrimiçi ve nereden ne yaptığınızı iyi bir şekilde anlayacaktır. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için tüm verileriniz güçlü bir şekilde şifrelenmelidir. VPN sağlayıcısı ayrıca çevrimiçi etkinlikleriniz hakkında herhangi bir bilgi toplamamalı veya saklamamalıdır.

 • VPN istemcisi kullandığınız her cihazı desteklemelidir (platformlar ve işletim sistemleri). Bu aynı zamanda kaç cihaz kullanabileceğinizi bulmak anlamına da gelir. Bazı sağlayıcılarda bu sayı en az iki olabilir. Diğerlerinin hiçbir kısıtlaması olmayabilir.

İngiltere IP’si Almak İçin En İyi VPN

Hangi VPN hizmetlerinin ne kadar deneyimli ve güncel olduğuna bağlı olarak, beğendiğiniz (ve yukarıdaki ölçütleri karşılayan) bulmak biraz araştırma gerektirecektir.

İnan bana, kulağa geldiği kadar ürkütücü değil. Bir şeylerin oluğuna girdikten sonra, oldukça hızlı olmalı.

Bununla birlikte, daha kısa bir liste istiyorsanız, bunlar bir İngiltere IP adresi almanın bir yolu olarak güvenle önerebileceğim VPN’ler.

1. CyberGhost

CyberGhost logosu

Yukarıda kısaca belirttiğim gibi, CyberGhost İngiltere’de bir IP adresine her ihtiyaç duyduğumda çöp seçimimdir.

Yeni başlayanlar için, toplam 7100’den fazla CyberGhost sunucusundan 480’i İngiltere’de bulunmaktadır. Sadece NordVPN’de daha fazlası var. Tüm bu sunucular üç konuma dağılmış durumda.

Performans cephesinde, CyberGhost çok iyi bir performans sergiliyor ve en iyileri ile baş başa olabilir. Hız testi sonuçlarımdan da görebileceğiniz gibi, bağlantı hemen hemen her görev için yeterince hızlı. Herhangi bir VPN sağlayıcısı bu rakamları gururla sunar.

Gizlilik, CyberGhost’un güçlü noktalarından bir diğeri. Basitçe söylemek gerekirse, hiçbir şey kaydetmezler.

CyberGhost Romanya merkezli. Bu nedenle, bazılarımızın veri saklama ve paylaşma konusunda endişeleri olabilir. Ancak Romanya aslında şaşırtıcı bir şekilde gizlilik odaklı. Devlet tarafından dayatılan günlük kaydı yetkileri yoktur ve ülke dünyanın NSA’ları, FBI’ları veya GCHQ’ları ile hiç iyi oynamamaktadır.

Artı, dediğim gibi CyberGhost hiçbir şey kaydetmiyor. Yani birisi kapısını çalmış olsa bile, paylaşacak bir şeyleri olmazdı.

UK Netflix, BBC iPlayer, ITV Hub ve diğer tüm hizmetler CyberGhost ile de harika çalışıyor. Kendileriyle gurur duydukları şeylerden biri ve kesinlikle.

Artıları
 • Maksimum gizlilik için sıfır günlük kaydı
 • 90 ülkede 7100’den fazla sunucuyla mükemmel sunucu dağıtımı
 • Çok yüksek bağlantı hızları
 • ABD Netflix ve BBC iPlayer ile çalışır
 • P2P torrentine izin verir
 • 45 günlük uzun para iade garantisi
Eksileri
 • Şüpheli itibara sahip ana şirket
 • Katlanmış manuel OpenVPN kurulumu
 • Çin’den çalışmıyor

2. NordVPN

NordVPN logosu

Pazardaki tüm sağlayıcılardan NordVPN, İngiltere’deki en fazla sunucuya sahiptir. Başka hiçbir VPN sağlayıcısı daha fazlasına sahip değildir. Bunu yazarken, bu sayı 610’da duruyor ve neredeyse günlük olarak artıyor (biraz abartıyorum, ancak yeni sunucular şok edici sıklıkta ortaya çıkıyor).

NordVPN’in sunucuları yalnızca İngiltere’de tek bir yerde kullanılabilir.

Bu sunuculardan aldığınız performans birinci sınıftır. En hızlı olmasa da, bu, test ettiğim tüm sağlayıcıların ilk beşinde sürekli olarak yer alan bir VPN’dir (ve birçoğunu kontrol ediyorum). NordVPN’in hız testi sonuçlarına kendiniz bakın. Çok etkileyici.

Gizlilik açısından, NordVPN de iyi puan alıyor. Veri tutma, internet sansürü ve gözetim gibi terimlerin kimsenin sözlüğünde olmadığı bir ülke olan Panama’ya dayanıyorlar. Anlaşmayı tatlandırmak için Nord’un sıkı bir kayıt politikası yok.

Çok az VPN’in sunduğu potansiyel olarak yararlı bir özellik, statik bir İngiltere IP adresidir. Aşağıda göreceğimiz gibi, PureVPN istisnalardan biridir. NordVPN de öyle.

Paylaşılan adresle karşılaştırıldığında özel bir VPN IP adresine sahip olmanın birçok faydası vardır. Amaç, yüzlerce başka insanla aynı adrese sahip olma fikrinden hoşlanmıyorsanız veya bir VPN sunucusuna her bağlandığınızda (her ikisi de paylaşılan IP’lerle gerçekleşir) farklı bir IP almaktan heyecan duymuyorsanız, bu senin için bir özellik.

Son olarak, NordVPN, BBC’nin iPlayer’ı ve hemen hemen tüm İngiliz akış hizmetleriyle bir rüya gibi çalışır. Diğer birçok sağlayıcı mücadele etme eğilimindedir. Ancak BBC’nin NordVPN’e ne attığı önemli değil, mutlulukla yanıyor.

Artıları
 • Sıfır günlük kaydı ile mükemmel gizlilik
 • Büyük (ve sürekli büyüyen) sunucu ağı
 • İyi bağlantı performansı
 • Özel sunucular (çift VPN, gizlenmiş ve VPN üzerinden Tor dahil)
 • Temiz, kullanımı kolay istemci
 • Netflix ve diğer akış hizmetlerinin çoğuyla çalışır
 • Torrenting ve P2P’e izin verir
 • Özel IP adresleri sunar
Eksileri
 • Ayrı tünelleme özelliği yok
 • Kısa vadeli planlarda biraz pahalı

3. PureVPN

PureVPN logosu

Diğer iki tedarikçinin topuklarında sıcak olan PureVPN, İngiltere’den bir IP adresi almak için mükemmel bir seçenektir.

PureVPN’in İngiltere merkezli sunucuları hem CyberGhost hem de NordVPN’den daha az olsa da, şu anda 168, bu sunucular daha kasvetli. Ayrıca son zamanlarda bazı büyük yükseltmelerden geçtiler. Hızdan genel güvenilirliğe kadar her şey fark edilir bir iyileşme gördü (zaten oldukça etkileyici performansın üstünde).

PureVPN’in sunucuları İngiltere’de dört konuma dağılmıştır. Bunlara Londra, Manchester, Maidenhead ve Gosport dahildir.

Belirtildiği gibi, PureVPN’in sunucu hızları en iyileriyle orada. 4K videolar izleyin, büyük dosyaları indirin, önemli değil. Normal internet bağlantınızdaki performansta çok az fark göreceksiniz.

4K video konusunda, BBC iPlayer ve aslında diğer tüm İngiltere akış hizmetleri, PureVPN ile harika çalışıyor.

Bir gizlilik standından, PureVPN mükemmel değildir. Hala ziyaret ettiğiniz siteler veya indirdiğiniz siteler gibi yaptığınız hiçbir şeyi kaydetmezler. Bununla birlikte, bağlantı zaman damgalarını ve bant genişliği kullanımını anonim olarak takip ederler (hizmet kalitesi nedeniyle).

Bu büyük bir anlaşma değil. Hala anonim ve güvende kalacaksınız. Ancak, günlüğe kaydetme günlüğe kaydetme ve orada daha iyisini yapabilir.

NordVPN ile birlikte, PureVPN aynı zamanda bir UK statik IP adresi sunan az sayıdaki bir yandan VPN sağlayıcısından biridir. Bunu daha ucuza da yapıyorlar.

Ve genel olarak, PureVPN mükemmel değer sunar. Piyasadaki en düşük fiyatlardan bazıları için, akla gelebilecek herhangi bir cihazda çalışan en iyi VPN hizmetlerinden birini alırsınız.

Bir kenara, İngiltere dışındaki IP’lerle ilgileniyorsanız, PureVPN’in toplam 131 ülkede sunucuları var. Sadece bir başka sağlayıcı, HideMyAss!.

Artıları
 • Mükemmel hızlar
 • Büyük sunucu ağı (131 ülke)
 • Netflix, iPlayer ve diğer 70’den fazla akış hizmetinin engelini kaldırır
 • 50’den fazla cihaz ve platformla uyumlu
 • Bağımsız olarak doğrulanmış sıfır günlük VPN sağlayıcısı
 • Özel IP seçeneği
 • Büyük bir değer
Eksileri
 • Uygulamalar biraz daha lehçe kullanabilir
 • Bazı kesintili bağlantı sorunları

Diğer IP Adresi Avantajları

İngiltere IP adresi istemenizin birçok nedeni olabilir. Daha önce tartıştığımız gibi, İngiltere TV’sini yurtdışında izlemenin tek yolu bu. Ancak, daha az belirgin başka nedenler de var.

 • Coğrafi engelleme yalnızca eğlence siteleriyle sınırlı değildir. Dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak, sosyal medyanıza ve hatta favori haber sitenize erişim de ciddi şekilde sınırlı olabilir.

  İngiltere bu tür hizmetlere erişimi kısıtlamaz. IP adresinizi İngiltere’de yapma olanağına sahip olun. Daha sonra Çin’e bir sonraki seyahatinizde, hala Facebook’a girebilecek ve bir batı ülkesinin gözünden görüldüğü gibi haberleri okuyabileceksiniz..

 • Finansal kurumlarınızdan kilitlenmeyin. Bir İngiliz IP’si, İngiltere merkezli bir banka hesabı gibi şeylerin yurtdışında bloke edilmesini önlemede kullanışlı olabilir.

  Bankalar ve diğer kuruluşlar, yasa dışı veya şüpheli çevrimiçi etkinliklere karşı koruma sağlamak için IP adresi konum bilgilerini kullanır. Kendi hesaplarınıza yurt dışından erişmeye yönelik meşru girişimler bile kırmızı bayraklar açabilir.

  Çoğu zaman, bu tür kırmızı bayraklar basit bir iç aktivite incelemesinden başka bir şey tetiklemez. Ancak bazen hesabınız kilitlenebilir ve sorunu gidermek için telefon etmek zorunda kaldınız. IP adresinizi İngiltere’de tutarak, zamandan ve baş ağrısından ya da iki başınızdan tasarruf edebilirsiniz.

 • Verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi koruyun. Bu özellikle güvenli olmayan veya herkese açık Wi-Fi erişim noktalarını (kahvehaneler, oteller, havaalanları vb.) Kullanırken önemlidir.

  Güçlü çevrimiçi güvenlik veya gizlilik yasalarını bilmediğiniz (veya üretken bilgisayar korsanlarını bildiğiniz) bir ülkedeyseniz, bu daha da hayati hale gelir.

  Verilerimin güvende olmasını sağlamak her zaman içinizin rahat olmasını isterim. Bir VPN’ye bağlandığınızda, nereye giderseniz gidin, internet trafiğiniz otomatik olarak şifrelenir. Bu şifreleme, verilerin erişmesi gerekmeyen kişilerin eline geçmesini önleyecektir.

Ücretsiz VPN’ler Neden İdeal Değildir?

VPN’lere bakmaya başladığınızda, istediğiniz sayıda ücretsiz hizmetle karşılaşırsınız. Bunlar biraz uygulanabilir seçenekler olsa da, onlara bir şüpheyle yaklaşın. Ücretsiz ve ücretli VPN’ler oldukça farklı.

Ücretsiz sağlayıcılar aslında bir İngiltere IP adresi almanıza yardımcı olabilir. Ama eminim hepimiz bir noktada öğrendik, hayatta sık sık sizin için ne ödeme olsun. Ve bu da bu durumda çok geçerli.

Ücretsiz hizmetler bunları kullandığınız için ücret almazken, yine de başka şekillerde para kazanmaktadır. Onlar zorunda. Aksi takdirde, tüm bu altyapıyı kim ödüyor??

Ücretsiz VPN sağlayıcılarının para kazanma şekli genellikle ideal olandan daha azdır. Birçoğu, reklamcılık firmalarına göz atma alışkanlıklarınız hakkında bilgi satarak maliyetlerini karşılar (yani çevrimiçi yaptığınız şeyleri kaydeder ve kataloglar). Diğerleri, hizmetlerine bağlıyken doğrudan tarayıcınıza reklam enjekte eder. Bazıları her ikisini de yapar.

Kısacası, ücretsiz VPN hizmetleri söz konusu olduğunda, parayla ödeme yapmazsınız. Bunun yerine gizlilik ve kişisel verilerinizle ödeme yaparsınız.

Ücretsiz İngiltere VPN'leri kullanıcı verilerini satabilir

Ücretsiz VPN’lerle ilgili bir başka sorun, daha sık olmamakla birlikte, BBC iPlayer, ITV Hub veya hatta Kanal 4’e erişimin kilidini açmadıklarını göreceksiniz..

Bu popüler hizmetlerle çalışan IP adreslerini korumak şaşırtıcı miktarda kaynak gerektirir. Premium VPN sağlayıcıları bunun gibi şeylerin üstünde kalır. Ücretsiz VPN sağlayıcıları.

İngiliz IP almanın diğer yolları

Bir VPN, Birleşik Krallık IP almanın tek yolu değildir. Başka seçenekler de var. Bu seçenekler, özellikle coğrafi kısıtlamalardan kaçınmaya çalışıyorsanız, neredeyse esnek veya güvenilir değildir. Ancak bu, onlar için zaman ve yer olmadığı anlamına gelmez.

SmartDNS

Daha popüler VPN alternatiflerinden biri, hiç bir İngiltere IP adresi almayı (kesin olarak söylemek gerekirse) içermez. Buna SmartDNS denir.

SmartDNS, dünyanın sadece bazı trafiğinin nereden geldiğini maskeleyerek coğrafi kısıtlamalardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Kurduktan sonra, SmartDNS sunucusu engellenen bir siteyi kullanmak için gereken tüm verileri şeffaf olarak siteye erişmesine izin verilen bölgeler üzerinden yönlendirir. Diğer tüm veriler normal internet bağlantınızı kullanmaya devam eder.

Bu tür hizmetler nispeten küçük web siteleri alt kümesiyle çalışacak şekilde ayarlanmıştır. Oldukça iyi çalışıyorlar, ancak genellikle bir VPN’den çok daha kısıtlayıcı olacaklar.

Daha popüler SmartDNS hizmetlerinden bazıları Unlocator, SmartyDNS ve Smart DNS Proxy’dir. Birkaç VPN sağlayıcısı hizmetlerinin bir parçası olarak SmartDNS’yi de içerir, en dikkat çekeni Görünmez Tarama VPN’dir.

Proxy

SmartDNS hizmetleri, coğrafi kısıtlamalı İngiliz web sitelerinin engellemesini kaldırmak için de kullanılabilen bir çeşit internet proxy hizmetidir..

Proxy, tüm internet trafiğinizi bir sunucu üzerinden yönlendirmesi bakımından VPN’ye benzer. Bu sunucunun bulunduğu ülkeyi seçersiniz.

Fark ve önemli olan, proxy sunucularının neredeyse her zaman şifrelenmemiş olmasıdır. Bir VPN kullanmanın getirdiği gizlilik ve güvenlik avantajlarından hiçbirini alamayacaksınız.

Çoğunlukla, proxy’ler de sizin ve benim gibi bireyler tarafından yönetilir. Bu, hem performans hem de kullandığınız bir proxy’nin birkaç saat içinde orada olup olmayacağı konusunda onları daha az güvenilir hale getirir.

Seçim Yapma

İhtiyacınız olan neden ne olursa olsun, bir VPN hizmeti, bir İngiltere IP adresi almak için en iyi seçeneğinizi sunar. Güvenilir, güvenlidir ve diğer yöntemlerin sağlayamayacağı birçok avantaj sunar.

Doğru İngiltere VPN hizmetini seçmeye özen gösterin ve hazırsınız. Herhangi bir içeriğe erişim her zaman parmaklarınızın ucunda olacak.

İngiliz gurbetçilerin ve İngiltere’nin çevrimiçi olarak sunduklarından yararlanmak isteyen herkes için harika bir haber olmalı. Ve bunu dünyanın neresinde olursanız olun yapabileceksiniz..

En İyi İngiltere IP Adresi VPN Karşılaştırması

Sunucu Sağlayıcılar

Hız Testi | Sunucu listesi
Sunucular:480
yerler:3
Ülkeler:90
Sunucular:7159
Protokoller:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformlar:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Yönlendiriciler
Bağlantılar:7
Kerestecilik:Günlük Yok
Yer:Romanya
1 Aylık Plan:$ 12.99 / ay
Yıllık Plan:$ 2.75 / ay
Ücretsiz deneme:Evet
Para iade:45 Gün
Ödeme:Kredi Kartı, PayPal, Bitcoin

İnceleme | Hız Testi | Sunucu listesi
Sunucular:610
yerler:1
Ülkeler:58
Sunucular:5645
Protokoller:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Platformlar:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Yönlendiriciler
Bağlantılar:6
Kerestecilik:Günlük kaydı yok
Yer:Panama
1 Aylık Plan:$ 11.95 / ay
Yıllık Plan:$ 3.49 / ay
Ücretsiz deneme:Hayır
Para iade:30 gün
Ödeme:Kredi kartları (Visa, MC, Amex, Discovery), Kripto (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, Diğer

Hız Testi | Sunucu listesi
Sunucular:168
yerler:4
Ülkeler:131
Sunucular:2070
Protokoller:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Platformlar:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Yönlendiriciler
Bağlantılar:5
Kerestecilik:Bağlantı tarihi, kullanılan toplam bant genişliği
Yer:Hong Kong
1 Aylık Plan:10,95 $ / ay
Yıllık Plan:3,33 $ / ay
Ücretsiz deneme:Hayır
Para iade:31 günler
Ödeme:Kredi Kartı, PayPal, BitCoin, Alipay, Büyük Hediye Kartları, CashU, Diğer Kripto Para Birimleri, Paymetwall
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map