Yurtdışında İngiltere TV Nasıl İzlenir

Yurtdışında İngiltere TV Nasıl İzlenir


İngiliz TV’de her zaman izlenecek bir şey vardır. BBC, ITV, Kanal 4, Sky ve diğerleri arasında mükemmel programlama için hiçbir zaman kayıp değiliz. Her kanal bir akış uygulaması sunduğundan (BBC iPlayer, ITV Hub veya Sky Go’yu düşünün), en sevdiğiniz şovlara ayak uydurmak çok kolay.

Bulunduğunuz İngiltere’de olduğunuz sürece kolay, yani.

Yurtdışından içerik akışı yapmaya çalıştığınızda, şu satırlarda bir mesajla karşılaşacaksınız:

BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışır. Üzgünüz, bunun nedeni hak sorunları.

Ama endişelenme. Görünüşe rağmen, Yurtdışında İngiltere TV izlemek kolaydır. İster ABD’de iş yapıyor olun, ister Kıbrıs’ta veya Malta’da tatilde, ister Avustralya’da veya Kanada’da anglophile olun, ister kışın İspanya, Portekiz veya Fransa’da harcama yapın, yine de İngiliz televizyonunu istediğiniz gibi güvenle izleyebilirsiniz..

Ve bu elbette hem canlı akışlar hem de daha önce gösterilen isteğe bağlı programlama için geçerlidir.

Peki, hile nedir? Okuyun ve öğrenin.

Yurtdışında İngiltere TV Nasıl İzlenir: Hızlı Başlangıç

en basit çözüm coğrafi engelleri aşmak ve en sevdiğiniz İngiliz TV şovlarını dünyanın her yerinden izlemek iyi bir VPN.

Bir VPN, gerçek IP adresinizi gizleyerek ve İngiltere’den bir adresle değiştirerek BBC, Kanal 4 veya başka bir hizmete, cihazınız ülkede olmasa bile ülkede bulunuyormuş gibi görünmesini sağlar.

Başka bir deyişle, VPN daha önce gösterilen ve canlı TV içeriklerini hiç vakit kaybetmeden aktarabilir.

Kurulumu da çok kolay. İşte bir hızlı adım adım kılavuz (en sevdiğiniz TV şovları sonuçta kimseyi beklemez).

 1. Bir VPN seçin. Şu anda CyberGhost kullanıyorum, ancak bu sayfada listelenen herhangi bir sağlayıcı veya İngiltere VPN listem iyi çalışmalı.
 2. Servise abone olun ve uygulamayı cihazınıza veya bilgisayarınıza yükleyin.
 3. VPN uygulamasında oturum açın.
 4. İngiltere’de bir VPN sunucusu seçin ve bu sunucuya bağlanın.
 5. İzlemek istediğiniz TV kanalının web sitesine gidin. Kanalın TV uygulamalarını kullanmak da işe yarar.
 6. Ayaklarını tekmelemek ve gösterinin tadını çıkarmak!

Yukarıdaki adımlar herhangi bir İngiltere akış hizmeti için çalışın, BBC iPlayer, ITV Hub, Kanal Dört Tümü 4, Sky Go ve diğerleri dahil. Kolay değil mi?

Yurtdışında İngiliz TV İzlemek İçin Neden VPN Kullanmalı??

Açıkça söylemek gerekirse, İngiltere TV’sini ülke dışından izlemek için bir VPN’e ihtiyacınız var çünkü biri olmadan yapamazsın.

İngiliz yayıncılar gösterdikleri her film veya dizi için her zaman uluslararası haklara sahip değildir. Böylece, içerik sahiplerini tatmin etmek için, yabancı bir IP adresine sahip tüm cihazlara erişimi engellerler.

Bu, İngiltere dışında fiziksel olarak bulunan herkes için, hatta TV lisans ücreti ödeyenler için bile, hayal kırıklığı ve aşağıdaki gibi hatalarla sık sık yapılan alıştırmalar.

ABD veya Kanada'da İngiltere TV izleyemiyorum

VPN mükemmel bir araçtır bu tür coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmek için. Bir akış hizmetini, cihazınızın yurtdışında olsa bile İngiltere’de olduğunu düşünmeye kandırabilir. Ayrıca, bu canlı TV web sitelerinin yapabileceğinden çok daha güvenilir bir şekilde yapılabilir – ve görüntü kalitesi farkı gece gündüz gibi olabilir.

Güzel bir bonus olarak VPN’ler de gizliliğinizi artırın ve her kullandığınızda güvenlik.

Ve bir VPN kurduktan sonra, İngiltere dışındaki herhangi bir hizmetten akış programlaması. Örneğin, diğer ülkelerden Netflix’i izlemenin en iyi yollarından biridir.

Birleşik Krallık Şovlarını Akışlandıracak Bir VPN Nasıl Seçilir

İşte işlerin biraz daha fazla – daha fazla olmasa da – karmaşık hale geldiği yer burası. Birkaç nedenden dolayı, bazı VPN hizmetleri çalışmıyor coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmak için diğerlerinin yanı sıra. VPN kullanımını algılayan BBC iPlayer, birçok sağlayıcıda iyi bilinen bir sorundur – şaşırtıcı derecede kolay bir çözümle.

Peki hangi VPN’in İngiltere dışından İngiliz televizyonunu güvenilir bir şekilde yayınlayabileceğini nasıl bilebilirsiniz? Burada dört büyük şey uyanık olmak.

 1. Birden Fazla İngiltere Sunucusu

  Bir VPN’nin İngiltere’de ne kadar çok sunucusu varsa o kadar iyidir.

  İçerik sağlayıcılar, bir VPN’in bloklarını aşmak için ne kadar kolay kullanılabileceğinin farkındadır. Bu nedenle, VPN’ler tarafından kullanılan İngiltere IP adreslerini kara listeye almak ve onlara yabancıymış gibi davranmak için ellerinden geleni yapıyorlar..

  Bunun hiçbir yolu yok.

  Ancak, daha iyi VPN hizmetleri, kara listeye alınan IP’leri çalışanlarla değiştirmede çok iyidir. Dezavantajı, bu sürecin sağlayıcıya bağlı olarak birkaç saatten birkaç güne kadar zaman alabilmesidir..

  Yüzlerce İngiliz tabanlı sunucuya sahip bir VPN kullanarak, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir IP adresi havuzunuz olacak ve yurtdışında İngiltere TV izlemenize izin veren bir sorun bulamazsınız.

 2. Mükemmel Sunucu Hızları

  Gördüğünüz tek şey pikselli bir karmaşa olduğunda İngiltere video içeriğini aktarabilmenin anlamı nedir – veya daha da kötüsü, her 10 saniyede bir can sıkıcı dönen arabelleğe alma göstergeleri tarafından kesintiye uğrarsınız.

  Hayal kırıklığı yaşamayan bir izleme deneyimi için – özellikle canlı TV izlemek istiyorsanız, önemli – VPN’nizin en yüksek bant genişliği etkinliklerini bile hızlı ve kolay bir şekilde ele alması gerekir. En hızlı VPN sayfamdaki tüm sağlayıcılar ve aşağıda listelenen tüm sağlayıcılar bu faturaya uyuyor.

 3. Doğru VPN Özellikleri

  Sızıntı koruması olarak adlandırılan bir özellik, sorunsuz izleme için bir VPN gerekir. Onsuz, IP adresiniz aksini söylese bile, tüm TV akış hizmetleri İngiltere dışında olduğunuzu anlayabilir.

  CyberGhost ve PureVPN gibi bazı sağlayıcıların sunduğu bir diğer kullanışlı özellik, belirli TV akışlarına adanmış sunuculardır. Her ikisi de, örneğin, deneyimlerime göre, yurtdışından hizmete erişmenin en güvenilir yollarından biri olan özel bir BBC iPlayer sunucusuna sahip.

 4. Mükemmel Müşteri Desteği

  Bu açık olabilir, ancak herhangi bir VPN sağlayıcısı için mükemmel müşteri hizmetleri şarttır. Yazılım bir yazılımdır ve sorunlar her zaman ortaya çıkabilir. Canlı sohbet seçeneğine sahip olmak özellikle kullanışlı olabilir.

  Herhangi bir teknik sorunu çözmenin ötesinde, iyi bir destek sizi bağlantı sorunları yaşarsanız favori İngiltere kanallarınızla çalışan bir sunucuya yönlendirebilir.

Evet, İngiltere TV’sini yurtdışında izlemek için iyi bir VPN bulmak biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, daha sonra hayal kırıklığını önlemek için gerekli bir kötülüktür. Ve dürüst olmak gerekirse, muhtemelen göründüğünden daha kolaydır – özellikle en çok aldığım seçimleri (aşağıda listelenmiştir) bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabiliyorsanız.

Yurtdışında İngiltere TV İzlemek için En İyi VPN’ler

Deneyimlerime göre, İngiltere dışındaki İngiliz televizyonlarını izlemek için en iyi VPN’lerin listesi aşağıdadır. BBC ve ITV’den Channel Four’a ve hatta Netflix UK’ye kadar, bu sağlayıcılar dünyanın neresinde olursanız olun en sevdiğiniz TV şovlarında güncel kalmanızı sağlar..

1. CyberGhost

CyberGhost logosu

CyberGhost, İngiltere TV’sine yurtdışında erişmek için en iyi VPN olarak seçtim. Üç farklı lokasyondaki 480 İngiliz sunucusuyla, seçim için hiçbir zaman kaybolmayacaksınız. VPN, her büyük kanalda iyi çalışır ve hatta açıkça BBC iPlayer ve Netflix UK akışına adanmış sunucular sunar.

Performans, Birleşik Krallık’taki ve gerçekten de dünyanın hemen her yerinde mükemmel hız testi sonuçlarıyla ilgili bir endişe değildir..

Ve dünyanın geri kalanından bahsetmişken, CyberGhost’un sunucu ağı toplam 90 ülkeyi kapsıyor. Bu, İngiltere dışındaki ülkelerden içerik akışı yapmak istediğinizde hemen hemen her yere bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

CyberGhost, tüm VPN sağlayıcılarının en uzun para iade garantisine sahiptir – hizmeti tamamen risksiz denemek için tam 45 gün alırsınız. Ve mevcut promosyonlarıyla, bu da çok uygun bir hizmet.

Artıları
 • Maksimum gizlilik için sıfır günlük kaydı
 • 90 ülkede 7100’den fazla sunucuyla mükemmel sunucu dağıtımı
 • Çok yüksek bağlantı hızları
 • ABD Netflix ve BBC iPlayer ile çalışır
 • P2P torrentine izin verir
 • 45 günlük uzun para iade garantisi
Eksileri
 • Şüpheli itibara sahip ana şirket
 • Katlanmış manuel OpenVPN kurulumu
 • Çin’den çalışmıyor

2. NordVPN

NordVPN logosu

İngiltere’de 610 sunucu ve dünya çapında 80 yerde 5600’den fazla sunucuya sahip olan NordVPN, tüm TV akış ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir. Hem İngiltere’de hem de ötesinde coğrafi olarak kısıtlanmış herhangi bir içeriğin engellemesini kaldırabilecek tek bir yeteneğe sahip oldukları bilinmektedir..

Sunucu performansı birinci sınıf, bu nedenle en yüksek video kalitesi ayarlarında bile çevrimiçi televizyon izlemek sorun değil.

NordVPN’in müşterisi temiz ve kullanımı son derece basittir. Windows PC ve tabletleri, macOS, iOS (iPhone ve iPad), Android (telefon ve tablet), Android TV ve Linux’u destekler. Chrome ve Firefox web tarayıcı uzantıları da mevcuttur.

İhtiyaç duymayacağınız ihtimaller bunaltıcı olsa da, arkadaş canlısı sohbet desteği 7/24 mevcuttur. Ve NordVPN’in 30 günlük para iade garantisi ile ilgili hiçbir soru sorulmadığı için, piyasadaki en iyi VPN’lerden biri olarak sürekli olarak değerlendirilen bir hizmeti test etmek için bolca zamanınız var.

Artıları
 • Sıfır günlük kaydı ile mükemmel gizlilik
 • Büyük (ve sürekli büyüyen) sunucu ağı
 • İyi bağlantı performansı
 • Özel sunucular (çift VPN, gizlenmiş ve VPN üzerinden Tor dahil)
 • Temiz, kullanımı kolay istemci
 • Netflix ve diğer akış hizmetlerinin çoğuyla çalışır
 • Torrenting ve P2P’e izin verir
 • Özel IP adresleri sunar
Eksileri
 • Ayrı tünelleme özelliği yok
 • Kısa vadeli planlarda biraz pahalı

3. Surfshark

Surfshark logosu

İngiltere TV’sini yurtdışında izlemeye değer diğer bir VPN hizmeti Surfshark. Basitçe söylemek gerekirse, BBC, ITV, Channel Four ve Netflix UK’den akış içeriklerini bir esinti haline getiriyorlar. Gitmek bazen zor olsa bile Sky Go iyi çalışıyor.

Surfshark’ın ağı 63 ülkede 1040’tan fazla sunucudan oluşuyor ve İngiltere’de birden fazla yer içeriyor. Beklendiği gibi, performans mükemmel.

Sızıntı korumasından ve bir öldürme anahtarından çift VPN bağlantısı ve kamuflaj moduna kadar, Surfshark gizlilik ve güvenlik özellikleriyle birlikte gelir. Ayrıca gizlilik dostu İngiliz Virgin Adaları’na dayanan, günlüğe kaydedilmemiş doğrulanmış bir politika sağlayıcısıdır.

Surfshark 7/24 sohbet desteği sunar ve tüm planlar 30 gün garantilidir..

Ancak bu sağlayıcının gerçekten parladığı yer değerlidir. Bu listedeki en ucuz giriş, Surfshark’ın çok az bir şey için yaptığı kadar üst düzey VPN sunmuyor.

Artıları
 • Günlük kaydı olmadan mükemmel gizlilik ve güvenlik
 • Mükemmel sunucu performansı
 • Netflix, BBC ve diğerlerinin engellemesini kaldırır
 • Kullanımı kolay istemci
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Torrenting desteği
 • Ucuz
Eksileri
 • Birkaç konumda tutarsız hız
 • Oldukça yavaş müşteri desteği

4. PureVPN

PureVPN logosu

PureVPN’in şöhret iddiası, 131 ülkeyi kapsayan 2070 güçlü sunucu listesidir. Bu sunuculardan 168’i İngiltere’de, dört konuma yayılmış.

Akış için her zaman en iyi seçenek olarak pazarlanan PureVPN gerçekten hayal kırıklığına uğratmaz. Sunucu hızları sınıfının en iyisidir ve özellikle belirli kanallarla (BBC, ITV ve Beşinci Kanal dahil) çalışacak şekilde yapılandırılmış düzinelerce sunucu, istediğiniz şeyi istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyebileceğiniz anlamına gelir.

İstemci 50’nin üzerinde farklı işletim sistemini ve cihazı destekler ve birçok gelişmiş özellik ile birlikte gelir. Akış zorunlulukları ve sızıntı koruması, bölünmüş tünel açma ve İnternet öldürme anahtarı gibi hoş şeyler yayınlamak listeyi yapar.

Abonelik almayı düşünüyorsanız (bu arada, 31 günlük geri ödeme garantisi ile birlikte gelir), mevcut PureVPN indirimlerinden yararlanmayı unutmayın – tam fiyat ödemeyin.

Artıları
 • Mükemmel hızlar
 • Büyük sunucu ağı (131 ülke)
 • Netflix, iPlayer ve diğer 70’den fazla akış hizmetinin engelini kaldırır
 • 50’den fazla cihaz ve platformla uyumlu
 • Bağımsız olarak doğrulanmış sıfır günlük VPN sağlayıcısı
 • Özel IP seçeneği
 • Büyük bir değer
Eksileri
 • Uygulamalar biraz daha lehçe kullanabilir
 • Bazı kesintili bağlantı sorunları

5. ExpressVPN

ExpressVPN logosu

Muhtemelen endüstrideki en saygın VPN sağlayıcısı olan ExpressVPN, yurtdışından çevrimiçi İngiltere içeriğine erişmek de dahil olmak üzere tüm sayıları sunuyor.

Dört İngiltere lokasyonunda yüzün üzerinde yüksek hızlı sunucuyla, video kalitesi tam olarak arttığında bile mükemmel bir akış deneyimi bekliyor.

ExpressVPN’in müşterisi iyi düşünülmüş ve olgunlaşmış. VPN yeni başlayanların başlaması çok kolaydır. Ancak, aramızdaki güç kullanıcıları için hala birçok gelişmiş özellik ile geliyor.

Müşteri desteği, sektörde en iyisi olarak kabul edilmektedir. En sevdiğiniz içeriği oynatmakla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sizi derhal halledersiniz.

ExpressVPN maalesef daha pahalı sağlayıcılardan biri. Bununla birlikte, elde ettiğiniz şey saf kalite. Ve genellikle yararlanabileceğiniz bir indirim ve 31 günlük para iade garantisi talep edilen sıfır soru.

Artıları
 • Zengin özelliklere sahip ve sezgisel bir istemci
 • Güçlü arka uç teknolojisi
 • Çok sayıda sunucu ve sunucu konumu
 • Hızlı ve tutarlı bağlantı hızları
 • ABD Netflix ile çalışır
 • Birinci sınıf müşteri desteği
Eksileri
 • Bazı toplu kayıtlar
 • En ucuz değil

Yurtdışında Hangi İngiltere TV Hizmetlerini İzleyebilirim?

Bir VPN kullandığınızda, aşağıdaki İngiltere TV kanallarından herhangi birinin engellemesini kaldırabilmeli ve canlı tv yayınlayabilmeli, isteğe bağlı programları izleyebilmeli veya daha sonra izlemek üzere şovları indirebilmelisiniz (işlevsellik olduğunu varsayarak).

 • BBC iPlayer (BBC One, BBC, Two, BBC Three, BBC Four ve tüm özel kanallar dahil)
 • ITV Hub (ITV Player olarak da bilinir)
 • Kanal 4 Tümü 4 (diğer bir deyişle 4oD)
 • Kanal 5 My5
 • Sky Go ve Sky Sports
 • BT Sport
 • Şimdi TV
 • Amazon Prime Video İngiltere
 • Netflix İngiltere

Ücretsiz Bir VPN ile İngiltere TV İzleyebilir miyim?

Teorik olarak, evet, ücretsiz bir VPN yurtdışındaki İngiliz TV’nin engelini kaldırabilir. Uygulamada, ancak, neredeyse her zaman hayal kırıklığı.

Daha önce de belirtildiği gibi, İngiltere akış hizmetleri VPN’ler hakkında her şeyi bilir ve bunları kullanmanıza engel olmak için ellerinden geleni yapar. Bunu, VPN’nin yerine geçtiği sunucu IP adreslerini kara listeye alarak yaparlar ve gidip geliriz.

IP’leri değiştirmek ucuz değildir ve ücretsiz sağlayıcıların genellikle sahip olmadığı kaynaklara mal olur. Abonelik olmayan VPN’lerde, bir IP çalışmayı durdurduğunda, genellikle.

Başka bir deyişle, herhangi bir şeyin engellemesini kaldıran bir sunucu bulmak zor olabilir.

Kuşkusuz mümkün olan çalışan bir sunucu bulursanız, ücretsiz sağlayıcılar genellikle hız kısıtlamaları ve veri sınırları uygular. Sonuç, bant genişliği sınırınızdan bir tanesini izleyerek yarıya kadar yaktığınızda videonun altı video kalitesi, sık arabellekleme ve bitmemiş şovlardır..

Bu, ücretsiz VPN’lerin para kazandığı genellikle kabataslak yollardan bahsetmiyor bile – reklam enjekte etmekten verilerinizi toplamaya ve satmaya kadar her şey adil bir oyundur. Google Play mağazasındaki birçok ücretsiz VPN uygulamasının,% 38 gibi şaşırtıcı bir kötü amaçlı yazılım içerdiğini biliyor muydunuz??

Bütün bunlar, İngiltere televizyonunu yurtdışında mümkün olduğunca az hayal kırıklığı ile izlemek istiyorsanız, ücretsiz VPN’ler cevap değildir.

Son Düşünceler: BK TV’yi Her Yerden İzleyin

BBC iPlayer ve ITV Hub’ın beğenilerinin neden coğrafi engelleri yerleştirdiği kesinlikle mantıklı. Bununla birlikte, İngiltere TV’sini yurtdışında izlemeye çalışırken bunu daha az sinir bozucu yapmaz.

İyi bir VPN kolay ve güvenilir bir çözümdür birçoğumuzun yıllardır güvendiği ve yapmaya devam edeceği soruna. Ve şimdi sen de gizli, mutlu izlemedesin!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:
 • BBC iPlayer VPN’niz Çalışmıyorsa Ne Yapmalı
 • 5 Kolay Adımda İngiltere IP Adresi Alın
 • VPN’ler İngiltere’de Yasal mı?
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me