Geriausi juodojo penktadienio ir elektroninio pirmadienio VPT pardavimai 2020 m

Juodasis penktadienis ir kibernetinis pirmadienis yra dvi didžiulės apsipirkimo dienos, kurios kiekvienais metais ateina lapkričio pabaigoje po JAV Padėkos dienos. Tradiciškai tai yra geriausias laikas rasti ir išnaudoti visų rūšių produktų pardavimus internete.


VPN prenumeratos nėra išimtis.

Per šias dvi dienas (kartais pratęsdami iki visos savaitės ar daugiau, priklausomai nuo teikėjo) galite gauti keletą geriausių metų VPN pasiūlymų. Paprastai jie yra žymiai geresni nei bet kurie įprasti VPN kuponai ir išpardavimai, kuriuos matote kitu metu.

Man patinka taupyti pinigus. Taigi kiekvieną lapkritį aš praleidžiu nemažai laiko ieškodamas geriausių VPN pasiūlymų.

Aš dažniausiai ieškau nuolaidų su teikėjais, kuriems dar neturėjau galimybės išbandyti ir žaisti. Bet taip pat tikrinu beveik kiekvieną pažįstamą VPT. Jei galiu gauti kitų metų (ar daugiau) prenumeratą paslaugai, kuria džiaugiuosi su didele nuolaida, kodėl gi ne, sakau.

Žemiau yra keletas geriausių pardavimų, kuriuos man pavyko rasti šiais metais.

Nenoriu niekuo klaidinti, todėl skelbiu tik juodojo penktadienio ir elektroninio pirmadienio VPT pasiūlymus teikėjams, kuriuos aš asmeniškai pažįstu. Tai yra įmonės, kuriomis pasitikiu ir kurios, mano manymu, siūlo gerą produktą.

Jei jau svarstėte apie vieną iš šių paslaugų, tikiuosi, kad šie pasiūlymai padės sutaupyti monetos. Tačiau ilgai nelaukite, nes galite laukti, kol pasirodys VPN kalėdiniai išpardavimai.

Pasiūlymai

PureVPN [73% nuolaida]

„PureVPN“ svetainė„PureVPN“ yra vienas populiariausių ir iš tiesų geriausių VPN rinkoje. Tai yra vienas iš dviejų teikėjų, su kuriais aš visą laiką palaikau aktyvią prenumeratą.

Jie palaiko serverius 131 šalyje (iš esmės visur, kur kada nors gali norėti prisijungti), leidžia „P2P“, leidžia prisijungti iki penkių įrenginių vienu metu ir yra supakuoti su patobulintomis funkcijomis, kurių trūksta kitiems teikėjams, pavyzdžiui, kenkėjiškų programų ir apsaugos nuo virusų, IDS / IPS, skelbimų – blokuoti ir padalinti tunelius.

„PureVPN“ taip pat atlieka puikų darbą, atblokuodamas daugelį populiarių transliavimo paslaugų, įskaitant JAV „Netflix“ ir „BBC iPlayer“, ir palaiko dešimtis serverių, optimizuotų specialiai tam tikslui..

Šių metų „PureVPN Black Juodojo penktadienio“ startas prasideda Lapkričio 14 d. Pabaigos data nežinoma.

Reklama leidžia pasirinkti a 2 metų prenumerata į jų tarnybą a 73% nuolaida, arba už 2,91 USD per mėnesį. Aš jau beveik septynerius metus naudojuosi „PureVPN“ ir tai nėra pigesnė kaina. Šių metų sandoris bus sunkiai įveikiamas.

„CyberGhost“ [79% nuolaida]

„CyberGhost“ pagrindinis puslapis„CyberGhost“ yra puikus VPT teikėjas, turintis omenyje privatumą. Tai nereiškia, kad tai kur nors kitur. Tiesą sakant, nuo praėjusių metų pabaigos „CyberGhost 7“ išleidimo, jie buvo geresni nei bet kada.

Iš „Rumunijos“ įsikūrusi „CyberGhost“ turi tikrą neprisijungimo politiką, kad užtikrintų maksimalų privatumą. Maždaug per praėjusius metus jų tinklas išaugo 150% ir sudarė daugiau nei 7100 serverių 90 šalių. Jie visi taip pat demonstruoja gerą pasirodymą.

P2P leidžiama, o geografiškai užblokuoto turinio atrakinimas veikia kaip žavesys. Ir, praėjus 45 dienoms, „CyberGhost“ siūlo ilgiausią pinigų grąžinimo garantiją visiems teikėjams.

Parduodant „Juodąjį penktadienį“ ir „Kibernetinį pirmadienį“, „CyberGhost“ vykdo tokią reklamą kaip niekad anksčiau. Jie siūlo 79% nuolaida ant 2 metų prenumerata. Tai pasirodo tik 2,75 USD per mėnesį.

Pardavimas prasideda Lapkričio 22 d ir bėga pro šalį Gruodžio 5 d.

„NordVPN“ [70% nuolaida]

„NordVPN“ svetainė„NordVPN“ yra dar vienas mano mėgstamas VPN ir kita paslauga, su kuria aš visada užsisakau.

Įsikūręs iš Panamos ir laikydamasis griežtos neprisijungimo politikos, niekas negerina privatumo. Jie yra vienas greičiausių VPT ir valdo tūkstančius aukštos kokybės serverių 58 šalyse.

„NordVPN“ suteikia galimybę generuoti šešis vienu metu vykstančius ryšius, atrakina visas geografiškai blokuotas srautinio perdavimo paslaugas, neturi jokių problemų su P2P ir siūlo funkcijų turtingą klientą, kuris, mano manymu, yra vienas švariausių ir lengviausiai naudojamų..

Jie taip pat turi daugybę privatumo funkcijų, kurias siūlo keli kiti paslaugų teikėjai, įskaitant dvigubą VPN, „Tor over VPN“ ir užmaskuotus serverius – pastarieji puikiai tinka prieigai prie VPN tose vietose, kur naudojimas ribojamas..

Pradedant Lapkričio 1 d ir bėga iki Gruodžio 4 d, „NordVPN“ siūlo didžiulį 70% nuolaida a trejų metų prenumerata. Tai reiškia, kad 3,49 USD per mėnesį.

Šis paketas, be jokios abejonės, yra geriausia kada nors pasiūlyta „NordVPN“ nuolaida. Visa tai, be abejo, taip pat apima puiki „NordVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ [83% nuolaida]

„Surfshark“ svetainėGana naujas VPT tiekėjas, „Surfshark“ pradėjau naudoti tik praėjusių metų pabaigoje. Bet, kaip matote iš mano apžvalgos, paskambinkite man sužavėtu. Kiti paslaugų teikėjai tikrai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip viską daryti tinkamai.

Turėdamas švarų ir intuityvų klientą, „Surfshark“ yra puiki paslauga tiems iš mūsų, kuriems patinka viskas paprasčiau.

Jie turi plačią ir greitą pasaulinę serverio aprėptį, palaiko kankinimus ir yra ten, kur yra geriausi iš geriausių privatumo (t. Y. Visiškai nulio registravimo). Jie netgi leidžia neribotą ryšį!

Nebūtinai nusilpę pirkdami konkurentus, „Surfshark“ taip pat atlieka puikų darbą – atblokuoja JAV „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir beveik visas kitas populiarias transliacijos paslaugas, kurias galite įsivaizduoti..

„Surfshark“ taip pat bando padidinti milžinišką nuolaidų juostą 83% nuolaida nuolaida.

Tarp Lapkričio 12 d ir Gruodžio 3 d, jūs galite gauti jų paslaugą vien dėl to 1,99 USD per mėnesį ant 24 mėnesių prenumerata. Tai toks pat geras sandoris, kokį mačiau iš jų visus metus.

Kaip jau sakiau, kiti VPT teikėjai geriau į tai atsižvelgia.

VyprVPN [80% nuolaida]

„VyprVPN“ svetainė„VyprVPN“ pastaruoju metu iš tikrųjų viską pasikeitė. Jie tapo sertifikuotu neprisijungiančiu VPN, išleido puikią naują daugiaplatforminę kliento programą ir sustiprino savo pastangas, kad būtų galima atblokuoti populiariausias vaizdo transliacijos paslaugas.

Kitaip tariant, jie dabar yra vertas varžovas – nesvarbu, kokie yra jūsų VPT poreikiai.

Įsikūręs Šveicarijoje ir naudojant naujausias technologijas, saugumas ir privatumas yra patys geriausi. „VyprVPN“ patentuotas „Chameleon“ protokolas reiškia, kad paslauga taip pat gerai veikia tokiose šalyse kaip Kinija – kur VPN naudojimas yra apimtas..

Visiškas „VyprVPN“ serverių tinklas apima 64 šalis. Serverio našumas gali išlaikyti savo savybes ir lengvai leidžia atsisiųsti didelius failus – palaikomas „P2P“ – bei srautiniu būdu perduoti aukštos kokybės vaizdo įrašus, įskaitant „Netflix“ ir BBC iPlayer.

Juodąjį penktadienį ir elektroninį pirmadienį „VyprVPN“ siūlo dvejų metų prenumerata prie didžiulio 80% nuolaida palyginti su įprastomis kainomis – tai tik 2,50 USD per mėnesį. Pasiūlymas prasideda nuo lapkričio vidurys į Gruodžio 5 d ir, be abejo, užtikrinta išsamia „VyprVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

ProtonVPN [40% nuolaida]

„ProtonVPN“ svetainėJei tai absoliutus aukščiausias privatumo ir saugumo lygis, kurio laikotės, keli kiti paslaugų teikėjai gali atitikti „ProtonVPN“ įsipareigojimą. Iš tikrųjų Šveicarijoje įsikūrusi įmonė yra vienintelė paslauga, leidžianti paleisti dvigubą VPN kiekvienoje jų serverių sąrašo šalyje – tai yra 44 vietos visame pasaulyje.

ProtonVPN, be abejo, yra daug daugiau. Paprastas naudoti funkcijų paketas klientas, kankinantis palaikymas ir puikus ryšio greitis yra tik keletas dalykų, kurie man pasirodė peršokus „ProtonVPN“..

Paprastai yra daug brangesnis, galite pasirinkti 2 metų prenumerata į „ProtonVPN Plus“ planą a 40% nuolaida arba 4,00 USD per mėnesį. Šis Juodojo penktadienio ir Kibernetinio pirmadienio susitarimas bus pradėtas vykdyti Lapkričio 14 d ir baigiasi Gruodžio 8 d.

Jie yra paslaugų teikėjai, kurie labai retai parduoda. Taigi, jei kada nors svarstėte galimybę šokti su „ProtonVPN“, tai yra puiki galimybė.

„ExpressVPN“ [49% nuolaida]

„ExpressVPN“ svetainė„ExpressVPN“ yra vienas geriausiai žinomų paslaugų teikėjų. Intuityviai suprojektuoto kliento, turinčio keletą stipriausių jūsų atrastų saugos funkcijų, dėka, jie yra puiki paslauga pradedantiesiems, kad sušlaptų kojos, ir turi daugiau nei pakankamai jėgų patenkinti pažengusiems vartotojams..

Kaip parodė mano greičio testai, „ExpressVPN“ taip pat yra vienas greitųjų paslaugų teikėjas. Jie turi serverius 95 šalyse, o „BitTorrent“ ir „peer-to-peer“ failų dalijimasis yra leidžiami visose.

„Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ reklama, kuri per ilgą laiką yra geriausias „ExpressVPN“ pasiūlymas, yra: 15 mėnesių prenumerata prie 49% nuolaida. Pardavimas prasideda Lapkričio 9 d ir baigiasi Gruodžio 3 d.

„HideMyAss“! [48% nuolaida]

„HideMyAss“ svetainėSlėptiMyAss! veikė ilgą laiką ir yra puiki visa apimančio VPN paslauga. Vis dėlto tikroji pretenzija į šlovę yra jų aprėptis visame pasaulyje. Turėdami serverius 220 šalių, niekas geriau neveikia vietų.

Visi šie serveriai taip pat nereiškia blogo veikimo. Kaip patvirtina HMA greičio testų rezultatai, jie labai gražiai šypsosi.

Turiu keletą problemų dėl šios „HideMyAss“ registravimo politikos. Tai yra daugiau nei pakankamai, kad paprastas vartotojas, bet jei jums patinka jūsų privatumas neperšaunamas, turėtumėte ieškoti „CyberGhost“ ar „NordVPN“. Tačiau visur kitur HMA siūlo lygiai taip pat, kaip ir kiti VPT teikėjai.

Lapkričio 19 d per Lapkričio 30 d, galite gauti 3 metų HMA prenumerata dėl 48% nuolaida. Tai yra doleris per mėnesį mažesnis nei bet koks kitas pardavimas, kurį aš mačiau iš jų šiais metais.

Nematomas naršymas VPN [78% nuolaida]

Nematoma naršymo VPN svetainė„ibVPN“ yra mažesnis tiekėjas, įsikūręs Rumunijoje, siūlantis visas funkcijas, kurių galite tikėtis iš bet kokių geriausių paslaugų už kainą, kurią gali įveikti nedaugelis konkurentų..

Jie užtikrina maksimalų privatumą dėl nepriekaištingos neprisijungimo prie žurnalų politikos – ir fakto, kad jie yra Rumunijoje – palaikymo vieniems su kitais failų mainų palaikymo, 173 gerai veikiančių serverių 47 šalyse ir kliento, turinčio beveik kiekvieną funkciją, dauguma mūsų. kada nors prireiks.

Nematomas naršymas VPN reklama yra labai dosni 78% nuolaidaPagrindinis VPT vienerių metų planas. Tai yra sandorio vogimas, kurio pabaiga kainuoja paprasčiausiai 2,42 USD per mėnesį (arba tik 0,08 USD per dieną!)

Šis pasiūlymas galimas tik vienai savaitei nuo Lapkričio 27 d į Gruodžio 4 d Vidurnakčio Rytų Europos laikas (UTC + 2).

„IPVanish“ [73% nuolaida]

„IPVanish“ svetainė„IPVanish“ paprastai laikomas vienu iš geresnių VPN tiekėjų rinkoje, ir aš linkusi tam sutikti.

Nors jų buvimo vieta yra JAV, griežta neprisijungimo politika užtikrina, kad jūsų privatumas būtų išlaikytas visą laiką (t. Y. Jei valdžios institucijos imasi trankyti, „IPVanish“ neturi informacijos, kurią jiems suteikti)..

„IPVanish“ siūlo greitą greitį visame jų tinkle – serverių sąrašą, apimantį 53 šalis ir 77 vietas. Jums leidžiamas neribotas P2P srautas ir vienu metu prijungti iki dešimt įrenginių.

Tai taip pat vienas VPN teikėjas, mėgstantis nuolat diegti naujoves ir stumti voką su tokiomis funkcijomis kaip VPN ryšio maskavimas ir IP ciklo kūrimas.

Prasideda „IPVanish Cyber“ išpardavimas Lapkričio 11 d., 12:01, UTC. Tai baigiasi Gruodžio 3 d., 11:59 UTC. Sandoris yra a 1 metų prenumerata prie 73% nuolaida įprasta mėnesio kaina, kuri pasirodo teisinga 3,25 USD per mėnesį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map