VPT kalėdiniai išpardavimai 2020 metams

VPN prenumerata parduodama maždaug kas kelis mėnesius. Stebiu juos kartu su visais naujausiais kuponų kodais savo VPN pasiūlymų puslapyje. Tačiau šios nuolaidos, nors ir dažnai garbingos, paprastai nebūna geriausios iš geriausių. Tikros nuolaidos įvyksta tik keletą kartų per metus.


Daugelis iš mūsų tikriausiai žino, kad „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ išpardavimai siūlo didžiausią kainų kritimą. Bet ar žinojai, kad VPN kalėdiniai pasiūlymai gali būti tokie pat geri?

Taigi, jei praleidote lapkričio pabaigos išpardavimus, nesibaiminkite. Galbūt tą pačią nuolaidą galėsite gauti ir gruodžio mėnesio atostogų laikotarpiu.

Kaip ir dauguma iš mūsų (arba taip įsivaizduoju), man patinka taupyti pinigus. Taigi, kai prasideda didelis išpardavimo laikotarpis, aš skiriu savo laiką ir kruopščiai ieškau visų mano žinomų VPT tiekėjų, kad pamatyčiau, kokie jų pasiūlymai yra.

Viena vertus, man patinka rasti puikias paslaugų, su kuriomis dar neturėjau galimybės žaisti, kainas. Pasiėmęs ilgesnės trukmės užsiprenumeravimą už centus dolerio, man tai užtenka laiko.

Kita vertus, aš taip pat labai ieškau reikšmingų nuolaidų su VPT, kuriuos pažįstu ir kurie man patinka. Jei galėčiau pratęsti ar gauti naują prenumeratą 25% ar mažiau nei įprasta kaina, būčiau beprotiška to nedaryti (arba bent jau, todėl sakau sau)..

Taigi, turint tai omenyje, žemiau yra sąrašas, kuriame pateikiami populiariausi VPN pardavimai, kuriuos man pavyko rasti per šį Kalėdų sezoną. Jei jau žiūrite į kurį nors iš šių teikėjų, tai yra gera proga sutaupyti šiek tiek pinigų.

Kalėdų pasiūlymai

PureVPN [73% nuolaida]

„PureVPN“ svetainė„PureVPN“ yra vienas iš mano mėgstamiausių teikėjų. Tai yra vienas iš VPT, su kuriuo visada užsisakau aktyvią prenumeratą (ir tai daryčiau net neparduodamas).

Turėdamas kelis tūkstančius serverių 131 šalyje, abejoju, ar kuris nors iš mūsų kada nors ras vietą, kurią norime prisijungti prie to, ko „PureVPN“ nesiūlo. Visi P2P protokolai (įskaitant „BitTorrent“) yra leidžiami, o viena paskyra leidžia vienu metu prijungti iki penkių įrenginių.

Naujausias klientas turi daugybę pažangių funkcijų, kurių neturi daugelis kitų VPT. Tai apima apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir virusų, skelbimų blokavimą, IDS (įsibrovimo aptikimo sistema) ir IPS (įsibrovimų prevencijos sistema) ir visada naudingą padalytą tunelių nustatymą..

2020 m. Atostogų laikotarpiu „PureVPN“ rengiasi gausiai 73% išpardavimas ant dvejų metų planas. Kitaip tariant, jūs galite pasirinkti šią paslaugą 2,91 USD per mėnesį. Per šešerius metus, kai aš naudojuosi šiuo teikėju, neprisimenu geresnio „PureVPN“ reklaminio ženklo..

Šią nuolaidą bus sunku įveikti.

„CyberGhost“ [79% nuolaida]

„CyberGhost“ svetainėJei jums patinka jūsų interneto privatumas, „CyberGhost“ yra jūsų VPN. Su naujausia kliente „CyberGhost 7“, išleista praėjusių metų pabaigoje, šis teikėjas yra geresnis nei bet kada.

„CyberGhost“ yra viena iš nedaugelio nulio registravimo paslaugų. Jie taip pat veikia iš Rumunijos, kuri, nepaisant to, kad yra ES narė, yra stebėtinai draugiška privatumui (reiškia, kad nėra jokių duomenų saugojimo reikalavimų ar dalijimosi duomenimis susitarimų)..

Pastarieji keli metai buvo labai geri „CyberGhost“. Jie ne tik toliau tobulino savo naująją programinę įrangą, bet ir masiškai išplėtė savo serverių tinklą iki daugiau nei 7100 serverių 90 šalių. Serverio našumas taip pat gerėja.

Tai yra VPN, dėl kurio negalima suklysti, nes yra septyni vienalaikiai ryšiai, turintys vieną sąskaitą, lygiavertis palaikymas ir ilgiausia pinigų grąžinimo garantija visiems teikėjams per 45 dienas..

Šį Kalėdų sezoną „CyberGhost“ siūlo pavogti sandorį. Galite gauti paslaugą tik už tai 2,75 USD per mėnesį su 3 metų prenumerata. Jie netgi įmeta papildomą 2 mėnesiai nemokamai. Kombinuotas, tai reiškia, kad gana nuostabi 79% nuolaida.

„Surfshark“ [83% nuolaida]

„Surfshark“ svetainė„Surfshark“ yra tiekėjas, kuris dar visai neseniai liko mano radare. Tačiau nuodugniai peržiūrėjus paslaugą iš tiesų esu labai sužavėtas. Nepaisant to, kad jie dar nėra gerai žinomi (dar), tai yra VPT, kurio neturėtumėte ignoruoti – ypač jei norite, kad viskas būtų paprasta.

Nuo pat pradžių „Sufshark“ paslauga sukurta atsižvelgiant į mus, vartotojus. Pradedant nuo to, kas yra tikriausia visų VPN teikėjų kliento programa, ir baigiant neribotu vienu metu vykstančių jungčių skaičiumi (beveik niekas to nedaro!), Čia gali patikti labai daug..

„Surfshark“ pasaulinis serverio aprėptis yra puikus. Jie leidžia kankintis ir yra lygūs su kitomis geriausiomis paslaugomis, kiek tai susiję su privatumu (kitaip tariant, puikios šifravimo galimybės, absoliučiai nulis registravimo).

Su didžiuliu 83% nuolaida šias Kalėdas galite užrakinti 24 mėnesių prenumerata už purvą pigu 1,99 USD per mėnesį. „Surfshark“ pardavimai netaps geresni už tai. Šiomis dienomis net negalite nusipirkti puodelio kavos už tokią kainą. Taigi, visą mėnesį teikiamos aukščiausios klasės VPN paslaugos, tai yra vienas geras sandoris.

„NordVPN“ [70% nuolaida]

„NordVPN“ svetainėAš minėjau, kad „PureVPN“ yra teikėjas, su kuriuo visada užsisakinėju aktyvią prenumeratą. Na, „NordVPN“ yra dar viena.

Įsikūręs iš Panamos, tai yra VPT, kuriam taikoma visiškai hermetiška netaikymo politika. Privatumo srityje jie yra geriausi iš geriausių.

Remdamasis mano paties atliktu greičio testu, „NordVPN“ taip pat nuolat yra vienas greičiausių VPT, kokį tik galite gauti. Turėdami daugiau nei penkis tūkstančius serverių 58 šalyse, nesvarbu, ar norite naudoti „BitTorrent“, transliuoti vaizdo įrašus ar bet ką tarp jų, jie jus apėmė.

„NordVPN“ klientas ir toliau yra vienas iš paprasčiausių ir lengviausiai naudojamų. Gausus 30 dienų pinigų grąžinimo laikotarpis suteikia daug laiko padangoms spardyti.

Gruodžio mėnesį (nors tiksli pabaigos data nėra aiški) galite gauti a trejų metų „NordVPN“ prenumerata dideliame 70% nuolaida. Tai išeina teisinga 3,49 USD per mėnesį ir atitinka jų didžiausią nuolaidą visus metus.

Vienam geriausių VPN tiekėjų rinkoje tai yra pats puikiausias pasiūlymas, jei pats tai sakau.

VyprVPN [80% nuolaida]

„VyprVPN“ svetainėMaždaug per pastaruosius metus „VyprVPN“ padarė didelę įtaką aplinkybėms. Jie dabar yra nepriklausomai patikrintas neprisijungęs teikėjas, turi aptakų naują daugiaplatforminį klientą ir tapo žymiai geriau atblokuoti daugumą vaizdo transliavimo paslaugų (įskaitant „Netflix“ ir „BBC iPlayer“)..

Iš esmės, nepaisant to, ką ketinate daryti su VPN, jie dabar yra labai vertas varžovas.

Dėl anonimiškumo ir saugumo „VyprVPN“ yra svarbiausias dalykas dėl jų privatumui palankios vietos Šveicarijoje ir naudojant naujausias bei geriausias technologijas. „VyprVPN“ netgi sukūrė savo protokolą, pavadintą „Chameleon“, kuris puikiai atlieka darbą per VPN ugniasienes mokyklose, įmonėse ir tokiose autoritarinėse šalyse kaip Kinija.

„VyprVPN“ priklauso visas jų serverių tinklas, šiuo metu aprėpiantis 64 šalis. Jų serverio greitis taip pat yra puikus ir daugiau nei pakankamai greitas didelės raiškos transliacijai ar dideliam atsisiuntimui. P2P, beje, taip pat palaikomas.

„VyprVPN“ išpardavimas metų pabaigoje dvejų metų prenumerata prie masinio 80% nuolaida. Tai pasirodo tik 2,50 USD per mėnesį ir yra geriausia kaina, kurią jie siūlė visus metus.

„ExpressVPN“ [49% nuolaida]

„ExpressVPN“ svetainė„VPV“ teikėjas, kuriam gali reikėti mažai prisistatymo. „ExpressVPN“ yra viena iš labiausiai žinomų ir gerbiamų paslaugų, kurią rasite. Kai kurios iš geriausių saugos funkcijų yra supakuotos į taip lengvai naudojamą klientą, tai yra VPN, kuris yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir energijos vartotojams..

Kaip galima tikėtis iš nusistovėjusio paslaugų teikėjo, „ExpressVPN“ našumas yra puikus. Jų tinklas apima 95 šalis, o P2P failų dalijimasis yra daugiau nei sveikintinas. 30 dienų pinigų grąžinimo laikotarpis suteikia daug laiko viską, ką siūlo šis VPT, suktis.

Šį atostogų sezoną „ExpressVPN“ išleido a 15 mėnesių prenumerata labai garbinga 49% nuolaida. Nors „ExpressVPN“ nebuvo jūsų radijuje, tai nėra didžiausias sutaupymas, palyginti su kitomis paslaugomis. Tai yra geriausias jų pardavimas per metus, kurio aš lengvai perduosiu.

„HideMyAss“! [58% nuolaida]

„HideMyAss“ svetainėKita VPN paslauga, kuri egzistavo jau seniai, ilgą laiką, „HideMyAss!“. yra puikus visa apimantis dalykas. Čia yra kiekviena savybė, kurios galite tikėtis. Tačiau ten, kur HMA (kaip jie taip pat kartais vadinami) iš tikrųjų šviečia, yra jų pasaulinė aprėptis. Turėdami serverius beveik kiekvienoje planetos šalyje, joks kitas paslaugų teikėjas negerina savo darbo.

Didelė serverių dalis (ir nepakankama laiko tinkamai suderinti juos visus) kartais tampa prasta. Šiuo atveju taip nėra. Kiekvieną kartą atliekant greičio testą HMA, rezultatai viršija mano lūkesčius.

Viena nedidelių rūpesčių, kuriuos turiu HMA srityje, yra jų medienos ruošos politika, daugiausia todėl, kad jos veikia ne taip puikiai privatumo reikalaujančioje JK. Jie puikiai tinka daugumai iš mūsų, bet jei norite visiško anonimiškumo, „CyberGhost“, „NordVPN“ ar net „Surfshark“ jums tarnaus kur kas geriau.

„HideMyAss“! nuolaida 2020 atostogų laikotarpiui yra 58% nuolaida. Tai nėra taip gerai, kaip buvo jų „Juodojo pirmadienio“ išpardavimas, tačiau vis tiek sutaupote nemažą pinigų sumą.

Nematomas naršymas VPN [78% nuolaida]

Nematomas naršymas VPN svetainėje„ibVPN“ yra dar vienas paslaugų teikėjas, veikiantis iš privatumui nekenksmingos Rumunijos. Jie yra mažesnėje pusėje, bet atrodo, kad niekas jiems nebuvo liepęs elgtis taip. Už kainą, kurios nepavyks įveikti daugeliui kitų paslaugų teikėjų, gausite pasaulinės klasės paslaugą, konkuruojančią su geriausiais iš jų.

Nematomas naršymas VPN yra dar vienas teikėjas, kuris viską prižiūri privatumo požiūriu. Jokio registravimo ir nulinio duomenų išsaugojimo yra žaidimo pavadinimas.

„Torrenting“ ir kitos P2P failų dalijimosi formos palaikomos, kaip ir visos kitos funkcijos, kurių galite tikėtis iš bet kurių geriausių VPN paslaugų. „ibVPN“ taip pat valdo 173 stebėtinai greitus serverius, apimančius 47 šalis. Visai neblogai mažoms įmonėms.

„IbVPN Xmas“ išpardavimas suteikia jums 78% nuolaida jų jau žemos kainos. Keli procentiniai punktai mažesni už jų „Kibernetinio pirmadienio“ numerius, tačiau vis dėlto labai garbingi.

„IPVanish“ [73% nuolaida]

„IPVanish“ svetainėDaugelis mano, kad „IPVanish“ yra vienas geriausių VPT tiekėjų. Ir nors aš jų nenaudoju per daug asmeniškai, turiu sutikti.

Nepaisant to, kad „IPVanish“ priklauso JAV ir yra jos valdoma, ji turi nedviprasmišką nulio registravimo politiką. Ar dar pastebėjote modelį, kaip dauguma geriausių VPT teikėjų neprisijungia?

„IPVanish“ siūlo puikų našumą 53 šalių serverių tinkle, todėl jo aprėptis visame pasaulyje yra geresnė, nei reikės daugumai iš mūsų. Leidžiamas P2P srautas, kaip ir dešimt vienu metu vykstančių jungčių. „IPVanish“ taip pat yra linkęs būti vienas novatoriškesnių VPN operatorių, perkeliantis jūsų privatumą į visiškai naują lygį su tokiomis funkcijomis kaip IP.

Jei praleidote Juodojo penktadienio išpardavimus, jums pasisekė. „IPVanish“ siūlo tokią pačią nuolaidą (kuri, beje, yra geriausia nuolaida visus metus) atostogų sezonui. Ypatingas yra a 1 metų prenumerata tiesiog 3,25 USD per mėnesį. Tai yra 73% nuolaida jų įprasta kaina.

„TunnelBear“ [58% nuolaida]

„TunnelBear“ svetainėVisiems naujiems VPN pasaulyje „TunnelBear“ gali būti tiesiog paslauga jums. Juos ne tik lengva nustatyti ir naudoti visose platformose, bet jie taip pat yra labai skaidrūs ir tikslūs apie visą savo politiką (registravimas ir kitokia)..

Registravimo tema „TunnelBear“ išsaugo šiek tiek duomenų. Tačiau to nepakanka, kad kas nors būtų unikaliai identifikuotas. Jie taip pat neveikia didžiulio tinklo, turinčio serverius tik 23 pasaulio šalyse. Tačiau reikia pastebėti tų serverių greitį.

Dar vienas dalykas, kurį verta paminėti, yra tai, kad jei torrenting ar P2P yra jūsų numatytas VPN panaudojimas, turėsite ieškoti kitur (pvz., PureVPN). „TunnelBear“ neleidžia to jokiuose jų serveriuose.

Atostogoms „TunnelBear“ yra geriausias pasiūlymas, kurį jie visus metus turėjo su a 12 mėnesių prenumerata prie 58% nuolaida.

Apvyniokite

Daugelį metų „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ laikai buvo geriausi metai per metus, norint patraukti giliausias VPN nuolaidas. Jau nebe.

Kaip matyti iš 2020 m. VPN kalėdinių pasiūlymų, mieste gali būti naujas VPN reklaminis šerifas.

Kai pasakysi man, kad galiu pasiimti prenumeratą pas geriausius paslaugų teikėjus, kuriems taikoma net 88% nuolaida, tu tikrai turi mano dėmesį. Taigi, jei dabar jūs atleisite mane, pats laikas pasiimti sau kitą VPT.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map