CyberGhost atlaižu kupona kods

Ja jums izklausās izdevīgi izmantot milzīgo CyberGhost abonementa atlaidi, esat nonācis īstajā vietā.


CyberGhost šobrīd piedāvā trīs izcilus piedāvājumus. Lai arī katra akcija ir nedaudz atšķirīga, jūs vienkārši nevarat noiet greizi ar kādu no tām. Viņi visi ietaupa daudz naudas.

Drīz es detalizēti aprakstīšu katru atlaidi, bet, ja viss, kas jums rūp, ir absolūtais labākais piedāvājums, Es ātri pieminēšu, ka šobrīd jūs varat nonākt diezgan neprātīgā stāvoklī 79% atlaide CyberGhost parastajai cenai. Šajā pārdošanā ietilpst arī papildu 2 mēneši bez maksas.

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, varat tieši nokļūt CyberGhost vietnes lapā, kur tiek piedāvāts šis piedāvājums.

Cik ilgi šis CyberGhost kupona kods būs pieejams? Neviens nezina. Bet, ņemot vērā, cik liels ietaupījums tas ir, es iedomājos, ka tas pazudīs drīzāk nekā vēlāk.

Tas nevienu nevajadzētu pārsteigt. Kad jūs domājat par to, cik labs ir pakalpojumu sniedzējs CyberGhost – viņi visu vecumu ir bijuši mana labākā VPN saraksta augšgalā vai tuvu tam, jūs nevarētu pamatoti lūgt lielāku cenu kritumu..

CyberGhost ir stingri bez loging VPN un izmanto jaunākās un labākās tehnoloģijas, nodrošinot izcilu privātumu un drošību.

Viņu klientu lietotne ir intuitīva un viegli lietojama, viņu serveru tīkls aptver visas valstis, kas jums varētu būt vajadzīgas, un savienojuma veiktspēja ir visaugstākā līmeņa.

Vai es minēju, ka tie ir arī lielisks VPN, lai atbloķētu interneta populārākos straumēšanas pakalpojumus, piemēram, ASV Netflix vai BBC iPlayer?

Ar vislabāko VPN darījumu, ko atradīsit, CyberGhost ir par 79% zemāka nekā parastā cena. Par šo mazo nevar abonēt daudzus mazākus pakalpojumu sniedzējus.

Cik daudz jūs ietaupāt, izmantojot šos CyberGhost kuponus?

Kā jau minēts, CyberGhost šobrīd veic trīs dažādus darījumus. Jūs skatāties atkarībā no tā, kuru izmantojat atlaide no 79% līdz 54% ārpus parastās mēneša cenas.

Kas izlemj, cik lieli ir jūsu ietaupījumi? Abonēšanas ilgums.

Pārlūkojot sīkāku informāciju par katru akciju, atcerieties, ka uz visām trim attiecas CyberGhost’s labākā biznesa 45 dienu pilna naudas atdošanas garantija. Izmēģināt šo pakalpojumu nav riska, un jums to būs pietiekami daudz laika.

Uzziniet vairāk par CyberGhost atmaksas politiku – tā ir ļoti tieša – viņu vietnē.

CyberGhost 79% atlaide (3 gadu + 2 mēnešu bezmaksas piedāvājums, USD 2,75 mēnesī)

CyberGhost 3 gadu darījuma kupona kodsŠeit aktivizējiet 79% atlaižu kupona kodu

Bez šaubām, labākais CyberGhost darījums ir viņu 79% atlaide trīs gadu abonementam ar papildu 2 mēnešu bezmaksas piedāvājumu. Tas pazemina pakalpojuma mēneša cenu līdz USD 2,75 mēnesī.

Es, protams, nebrīnījos, uzzinot, ka tas ir promo, ko gandrīz visi dodamies.

Šī piedāvājuma kopējās izmaksas ir tieši USD 99,00. Ņemot vērā, ka par pilnu cenu jūs maksātu 467,64 USD par trim CyberGhost gadiem, tas ir darījuma nozagšana.

Jebkurā dienā es ietaupīšu vairāk nekā USD 350 vienā no pasaules labākajiem VPN. Patiesībā šajā gadījumā man ir.

Un, ja ar šiem ietaupījumiem nepietiek, CyberGhost piedāvā bezmaksas pakalpojumus vēl 2 mēnešus.

Tomēr ne visi ir ieinteresēti parakstīties uz trim gadiem. Ja tas esat jūs, ir vēl divi lieliski, īsāka termiņa CyberGhost kuponu kodi, kurus varat izmantot. Viņi vienkārši nāk ar nedaudz mazāku ietaupījumu.

CyberGhost 72% atlaide (2 gadu piedāvājums, USD 3,69 / mēnesī)

CyberGhost 2 gadu darījuma kupona kodsŠeit aktivizējiet 72% atlaižu kupona kodu

Pašlaik darbojas otrais reklāmas piedāvājums CyberGhost, ietaupot 72% no parastajām cenām divu gadu abonementā. Tas iznāk līdz USD 3,69 mēnesī un kopējās izmaksas USD 88,56.

Izmantojot šo divu gadu darījumu, jūs maksājat nedaudz vairāk par USD 10 mazāk nekā jūs darītu ar trīs gadu piedāvājumu un ietaupītu apmēram USD 220, izmantojot parasto abonementu.

Tas ir daudz naudas jūsu kabatā.

CyberGhost 54% atlaide (viena gada piedāvājums, USD 2,75 mēnesī)

CyberGhost viena gada kupona kodsŠeit aktivizējiet 54% atlaižu kupona kodu

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir tas, ka CyberGhost ir noslēgts viena gada 54% atlaide. Ar 2,75 USD mēnesī jūs maksājat 71,88 USD, kas ir gandrīz par 17 USD mazāk nekā ar 72% paaugstināšanu.

Tas ir ietaupījums USD 84 vērtībā, salīdzinot ar abonementu mēnesī.

Jā, jūs maksājat vairāk nekā divas reizes vairāk mēnesī, nekā jūs maksātu par labāko CyberGhost darījumu. Bet tā joprojām ir lieliska atlaide.

Kā jūs izmantojat šos CyberGhost kuponus?

Jebkura CyberGhost pārdošanas priekšrocība ir vienkārša. Ja veicat tālāk norādītās darbības, jums pat nevajadzēs kopēt un ielīmēt kupona kodu.

 1. Noklikšķiniet šeit lai dotos uz īpašu CyberGhost lapu, kurā tiek atvērtas pašreizējās atlaides.
 2. Tajā lapā, noklikšķiniet uz jebkuras dzeltenās pogas. Pārejiet uz plāna izvēles lapu, kur tiek parādīti visi trīs piedāvājumi.
 3. Plāna izvēles lapā, izvēlēties atlaidi jūs vēlaties nofiksēties.
 4. Ar atlasīto promo, turpiniet norēķinu procesu. CyberGhost kupons tagad ir piemērots, un jums nav jāievada nekādi kodi.

Izmantojot visas trīs akcijas, jūs iegūstat tās pašas funkcijas un uz tām attiecas tāda pati atmaksas politika kā parastajiem cenu abonentiem. Jūs maksājat tikai daudz mazāk.

CyberGhost maksājumi un atmaksa

Ir daudz iespēju izvēlēties, maksājot par jebkuru no CyberGhost abonementiem ar atlaidi. Tāpat kā PayPal, tiek pieņemtas arī Visa, Mastercard un American Express.

Ja jūs īpaši uztrauc jūsu privātums, jūs varat arī norēķināties, izmantojot Bitcoin.

Pieejamie maksājuma veidi par jaunākajiem CyberGhost darījumiem

Pēc 45 dienām CyberGhost piedāvā jebkura VPN sniedzēja ilgāka naudas atdošanas garantija. Tas liecina par to, cik pārliecināti viņi ir par sava pakalpojuma kvalitāti.

Tā, protams, attiecas uz visām šajā lapā uzskaitītajām akcijām.

Atmaksas politika ir diezgan taisnīga, un tai nav pievienotas nekādas virknes. Man vienmēr patīk tos izlasīt pirms pirkšanas, un, ja jūs arī to darāt, atmaksas politiku atradīsit CyberGhost vietnē, kas atrodas aptuveni pusceļā uz viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem..

Vai pastāv CyberGhost abonements mūža garumā?

Nē, CyberGhost nepiedāvā abonementu uz mūžu. Lai arī žēl – es to uzreiz būtu uzlecis – tas ir sagaidāms.

Neviens izveidots VPN pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā mūža plānu. Tie lielākoties ir rezervēti iesācējiem VPN, kas vēlas palielināt savu klientu bāzi un piesaistīt kapitālu, lai ieguldītu viņu pakalpojumos.

Ir arī ziņojumi par krāpnieciskiem VPN uzņēmumiem – tādu ir daudz -, kas piedāvā abonementus uz mūžu. Viņi paņems jūsu naudu un tad mierīgi ieslīdēs naktī.

CyberGhost, protams, nav ne starta, ne krāpniecība. Tātad, nav dzīves.

Vai pastāv CyberGhost bezmaksas izmēģinājuma versija?

Jā, atšķirībā no vairuma VPN pakalpojumu sniedzēju, CyberGhost ir bezmaksas izmēģinājuma versija. Vienā dienā tas tomēr ir diezgan īss.

Pavadot vienu dienu ar CyberGhost, iespējams, iegūsit labu priekšstatu par pakalpojuma būtību. Bet vai 45 dienas neizklausās daudz labāk?

Atcerieties, ka CyberGhost’s lieliska pilnīgas atmaksas garantija 45 dienu laikā sedz visus viņu abonementus. Izmantojiet to tikai kā bezmaksas izmēģinājumu.

Lai gan diena var nebūt pietiekami ilga, lai izlemtu, vai CyberGhost ir jums piemērots VPN pakalpojums, pusotrs mēnesis būs pietiekams.

Vai ir arī citas CyberGhost atlaides?

Pašlaik nav citu CyberGhost kuponu kodu, pārdošanas vai veicināšanas akciju.

Man patīk ietaupīt naudu un regulāri un rūpīgi pārbaudīt šīs lietas. Es pat sagādos par to CyberGhost atbalsta un mārketinga nodaļām. Un tieši tagad, nav nekā cita.

Turklāt es šaubos, vai pārdošana būtu labāka nekā pašreizējie 79% atlaide.

Šis atlaižu līmenis atbilst CyberGhost jaunākajām Melnās piektdienas un Ziemassvētku akcijām. Abi tiek uzskatīti par labākajiem, ko varat iegūt, un ir standarti, pēc kuriem tiek vērtēti visi pārējie darījumi.

Grunts līnija

CyberGhost akcijas vienkārši nesaņem labākus par trim pašreizējiem piedāvājumiem.

Visas trīs atlaides pazemina ikmēneša abonēšanas cenas no tā, ko parasti iekasē no trešā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzējiem – pakalpojumu sniedzējiem, kuri neatrodas nekur tuvu atbilstošajiem CyberGhost drošības un konfidencialitātes līdzekļiem, ātrajam serveru tīklam un spējai atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu..

Atkal kārtējo darījumu numuri ir šādi:

 • CyberGhost 79% atlaide (3 gadu + 2 mēnešu bezmaksas piedāvājums, USD 2,75 mēnesī)
 • CyberGhost 72% atlaide (2 gadu piedāvājums, USD 3,69 / mēnesī)
 • CyberGhost 54% atlaide (viena gada piedāvājums, USD 2,75 mēnesī)

Un atcerieties, ka CyberGhost 45 dienu naudas atdošanas garantija attiecas arī uz visiem pirkumiem par pārdošanas cenu. Jūs varat tos pilnībā izmantot bez riska.

Ņemot vērā visu, es esmu diezgan pārliecināts, ka nekad nebūs labāka CyberGhost kupona vai atlaides.

CyberGhost īsumā

CyberGhost mājas lapa

Iespējas
Serveru tīkls: 90 valstis, 113 atrašanās vietas, 7159 serveri
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Maršrutētāji
Savienojumi: 7
Mežizstrāde: Nav mežizstrādes
Jurisdikcija: Rumānija
Naudas atmaksa: 45 dienas
Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me