VPN Ziemassvētku izpārdošana 2020. gadam

VPN abonementi tiek pārdoti ik pēc pāris mēnešiem. Es sekoju šiem VPN darījumu lapā kopā ar visiem pašreizējiem kuponu kodiem. Tomēr šīs atlaides, lai arī bieži ir pienācīgas, parasti nebūt nav labākās no labākajām. Patiesās atlaides notiek tikai dažas reizes gadā.


Lielākā daļa no mums droši vien zina, ka Melnās piektdienas un Kiber Pirmdienas pārdošanas apjomi piedāvā dažus no lielākajiem cenu kritumiem. Bet vai jūs zinājāt, ka VPN Ziemassvētku piedāvājumi var būt tikpat labi?

Tātad, ja esat nokavējis novembra beigas, neuztraucieties. Jūs, iespējams, varēsit saņemt tādu pašu atlaidi decembra svētku laikā.

Tāpat kā lielākajai daļai no mums (vai tā es iedomājos), man patīk ietaupīt naudu. Tātad, kad riņķo liels pārdošanas periods, es veltu laiku un rūpīgi pārbaudu visus man zināmos VPN pakalpojumu sniedzējus, lai redzētu, kādus piedāvājumus viņi piedāvā.

No vienas puses, man patīk atrast lieliskas cenas pakalpojumiem, ar kuriem man vēl nav bijusi iespēja spēlēt. Paņemot ilgāka termiņa dolāru par pennijiem, man tas dod daudz laika.

No otras puses, es arī ļoti meklēju ievērojamas atlaides ar man zināmiem VPN, kas man patīk. Ja es varētu pagarināt vai saņemt jaunu abonementu par 25% vai mazāk no parastajām izmaksām, es būtu neprātīgi to nedarīt (vai vismaz, tāpēc es sev saku).

Tātad, paturot to prātā, zemāk ir saraksts ar labākajiem VPN pārdošanas apjomiem, kurus esmu spējis atrast šai Ziemassvētku sezonai. Ja jūs jau skatāties uz kādu no šiem pakalpojumu sniedzējiem, šī ir laba iespēja ietaupīt nedaudz naudas.

Ziemassvētku piedāvājumi

PureVPN [73% atlaide]

PureVPN vietnePureVPN ir viens no maniem iecienītākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir viens no VPN, ar kuru vienmēr uzturu aktīvu abonementu (un tas notiktu pat bez pārdošanas).

Izmantojot vairākus tūkstošus serveru 131 valstī, es šaubos, vai kāds no mums kādreiz atradīs vietu, kuru vēlamies izveidot savienojumu ar to, ko PureVPN nepiedāvā. Ir atļauti visi P2P protokoli (ieskaitot BitTorrent), un viens konts ļauj vienlaikus savienot ne vairāk kā piecas ierīces.

Jaunākais klients ir pilns ar uzlabotajām funkcijām, kādas nav daudzām citām VPN. Tie ietver aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem, reklāmu bloķēšanu, IDS (ielaušanās atklāšanas sistēma) un IPS (ielaušanās novēršanas sistēma) un vienmēr noderīgo dalīto tunelēšanu.

2020. gada brīvdienu periodam PureVPN ir plašs 73% izpārdošana uz divu gadu plāns. Citiem vārdiem sakot, jūs varat izvēlēties pakalpojumu Mēnesī 2,91 USD. Aptuveni sešu gadu laikā, kad es izmantoju šo pakalpojumu sniedzēju, es neatceros labākus PureVPN piedāvājumus.

Šo atlaidi būs grūti pārspēt.

CyberGhost [79% atlaide]

CyberGhost vietneJa jums patīk jūsu interneta privātums, CyberGhost ir VPN jums. Un viņu jaunākais klients CyberGhost 7, kas tika izlaists pagājušā gada beigās, ir šis pakalpojumu sniedzējs, kas ir labāks nekā jebkad agrāk.

CyberGhost ir viens no nedaudzajiem nulles reģistrēšanas pakalpojumiem, kas tur atrodas. Viņi darbojas arī ārpus Rumānijas, kas, lai arī ir daļa no ES, ir pārsteidzoši draudzīga privātumam (tas nozīmē, ka nav datu saglabāšanas prasību vai datu apmaiņas līgumu).

Pēdējie gadi CyberGhost ir bijuši ļoti labi. Viņi ne tikai turpina uzlabot savu jauno programmatūru, bet arī ir masveidā izaudzējuši savu serveru tīklu līdz vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs. Arī servera veiktspēja turpina uzlaboties.

Ar septiņiem vienlaicīgiem savienojumiem, kas atļauti vienā kontā, vienādranga atbalstu un ilgāku naudas atdošanas garantiju visiem pakalpojumu sniedzējiem 45 dienu laikā, tas ir VPN, ar kuru jūs nevarat noiet greizi..

Šajā Ziemassvētku sezonā CyberGhost piedāvā nozagt darījumu. Jūs varat saņemt pakalpojumu tikai par Mēnesī 2,75 USD ar 3 gadu abonements. Viņi pat iemet papildu 2 mēneši bez maksas. Apvienojumā tas nozīmē diezgan pārsteidzošu 79% atlaide.

Surfshark [83% atlaide]

Vietnes Surfshark vietneSurfshark ir pakalpojumu sniedzējs, kas līdz nesenam laikam kaut kur palika zem mana radara. Bet pēc rūpīgas pakalpojuma pārskatīšanas es tiešām esmu ļoti pārsteigts. Kaut arī tie vēl nav tik labi zināmi (pagaidām), tas ir VPN, kuru nevajadzētu ignorēt – it īpaši, ja vēlaties, lai lietas būtu vienkāršas.

Sākotnēji Sufshark pakalpojums ir veidots, paturot prātā mūsu lietotājus. Sākot ar visu VPN pakalpojumu sniedzēju tīrāko klienta lietotni un beidzot ar neierobežotu skaitu vienlaicīgu savienojumu (gandrīz neviens to nedara!), Šeit var patikt daudz kas.

Surfshark globālais serveru pārklājums ir lielisks. Tās ļauj mocīt un ir līdzvērtīgas citiem labākajiem pakalpojumiem, ciktāl tas attiecas uz privātumu (citiem vārdiem sakot, lieliskas šifrēšanas iespējas, absolūti nulles reģistrēšana).

Ar milzīgu 83% atlaide šajos Ziemassvētkos jūs varat nofiksēties Abonēšana uz 24 mēnešiem par netīrumiem lēti Mēnesī 1,99 USD. Surfshark pārdošanas rezultāti nav labāki par šo. Mūsdienās par šo cenu nevar nopirkt pat tasi kafijas. Tātad, pilna mēneša garumā ar vismodernāko VPN pakalpojumu tas ir viens labs darījums.

NordVPN [70% atlaide]

NordVPN vietneEs minēju, ka PureVPN ir pakalpojumu sniedzējs, ar kuru es vienmēr aktīvi sadarbojos. Nu, NordVPN ir vēl viens.

Tas atrodas VPN, kas atrodas ārpus Panamas, un tam ir absolūti hermētiska politika bez reģistrēšanās. Privātuma jomā viņi ir augšā ar labākajiem.

Balstoties uz manu ātruma testu, NordVPN vienmēr ir arī viens no ātrākajiem VPN, ko varat iegūt. Ar vairāk nekā pieciem tūkstošiem serveru 58 valstīs neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot BitTorrent, straumēt video vai kaut ko starp tām, viņi ir jūs.

NordVPN klients joprojām ir viens no vienkāršākajiem un vienkāršākajiem lietojamiem. Un bagātīgais 30 dienu naudas atdošanas periods dod jums daudz laika riepu sitieniem.

Decembra mēnesī (lai gan precīzs beigu datums nav skaidrs), jūs varat saņemt a trīs gadu NordVPN abonements pie liela 70% atlaide. Tas iznāk taisnīgi Mēnesī 3,49 USD un atbilst viņu lielākajai atlaidei visu gadu.

Vienam no labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū tas ir visizcilākais darījums, ja pats to saku.

VyprVPN [80% atlaide]

Vietne VyprVPNApmēram pēdējā gada laikā VyprVPN ir mainījis situāciju lielā laika posmā. Viņi tagad ir neatkarīgi verificēts pakalpojumu sniedzējs, kas nepiedalās žurnālā, viņiem ir gluds jauns daudzplatformu klients un viņi ir daudz labāk atbloķējuši lielāko daļu video straumēšanas pakalpojumu (ieskaitot Netflix un BBC iPlayer).

Būtībā neatkarīgi no tā, ko jūs domājat darīt ar VPN, viņi tagad ir ļoti cienīgs sāncensis.

Pateicoties anonimitātei un drošībai, VyprVPN ir visaugstākais, pateicoties viņu privātumam draudzīgajai atrašanās vietai Šveicē un jaunāko un labāko tehnoloģiju izmantošanai. VyprVPN pat ir izstrādājis savu protokolu ar nosaukumu Chameleon, kas lieliski izdara panākumus caur VPN ugunsmūriem skolās, uzņēmumos un tādās autoritārās valstīs kā Ķīna.

VyprVPN pieder viss viņu serveru tīkls, kas šobrīd aptver 64 valstis. Viņu servera ātrums ir arī lielisks un pietiekami ātrs augstas izšķirtspējas straumēšanai vai lielām lejupielādēm. Starp citu, tiek atbalstīts arī P2P.

Gada beigām VyprVPN pārdošana ir divu gadu abonements pie masīva 80% atlaide. Tas iznāk tikai Mēnesī – 2,50 USD un tā ir labākā cena, ko viņi piedāvāja visu gadu.

ExpressVPN [49% atlaide]

ExpressVPN vietneVPN nodrošinātājs, kuram, iespējams, ir nepieciešams neliels ievads, ExpressVPN ir viens no zināmākajiem un cienījamākajiem pakalpojumiem, ko atradīsit. Tā kā daži no labākajiem drošības elementiem ir iesaiņoti oh, tik viegli lietojamā klientā, tas ir VPN, kas ir lieliska izvēle gan iesācējiem, gan enerģijas lietotājiem.

ExpressVPN sniegums ir lielisks, kā jūs varētu gaidīt no vispāratzīta pakalpojumu sniedzēja. Viņu tīkls aptver 95 valstis, un P2P failu apmaiņa ir vairāk nekā apsveicama. 30 dienu naudas atmaksas periods dod jums daudz laika, lai izmantotu visu, ko šis VPN piedāvā.

Šajās brīvdienās ExpressVPN ir izlaidis a 15 mēnešu abonements pie ļoti cienījama 49% atlaide. Kaut arī tas nav lielākais ietaupījums, salīdzinot ar citiem pakalpojumiem, ja ExpressVPN ir bijis uz jūsu radara, tas ir viņu labākais gada pārdošanas piedāvājums, un to es viegli nevarētu pārdot.

HideMyAss! [58% atlaide]

HideMyAss vietneVēl viens VPN pakalpojums, kas pastāv jau sen, ilgi, HideMyAss! ir lielisks visdažādākais. Šeit ir visas funkcijas, kuras jūs varat sagaidīt. Bet tas, kur HMA (kā tos dažreiz sauc arī) patiesībā spīd, ir to globālais pārklājums. Ar serveriem gandrīz katrā planētas valstī nevienam citam pakalpojumu sniedzējam nav labāk.

Daudz serveru (un nepietiek laika, lai tos visus pareizi līdzsvarotu) dažkārt nozīmē sliktu veiktspēju. Tas nav šajā gadījumā. Katru reizi, kad ātruma pārbaude HMA, rezultāti pārsniedz manas cerības.

Viena no HMA bažām, kas man rada bažas, ir viņu mežizstrādes politika, galvenokārt tāpēc, ka tās darbojas no ne tik lieliskās privātuma UK. Tie ir lieliski piemēroti lielākajai daļai no mums, bet, ja vēlaties absolūtu anonimitāti, CyberGhost, NordVPN vai pat Surfshark jums kalpos daudz labāk.

HideMyAss! atlaide 2020. gada svētku periodam ir 58% atlaide. Tas nav tik labi, kā viņu Melnās pirmdienas izpārdošana, taču tas tomēr ļauj ietaupīt labu naudas summu.

Neredzams pārlūkošanas VPN [78% atlaide]

Neredzams VPN vietnes pārlūkošanaibVPN ir vēl viens pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas privātumam draudzīgā Rumānijā. Viņi ir mazākā pusē, bet šķiet, ka neviens viņiem nav teicis rīkoties tā. Par cenu, kuru daudzi citi pakalpojumu sniedzēji nevar pārspēt, jūs saņemat pasaules klases pakalpojumu, kas konkurē ar labākajiem no tiem.

Neredzams pārlūkošana VPN ir vēl viens pakalpojumu sniedzējs, kas visu dara pareizi privātuma ziņā. Neviena reģistrēšana un nulles datu saglabāšana ir spēles nosaukums.

Torrenting un citi P2P failu apmaiņas veidi tiek atbalstīti, tāpat kā visas citas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no jebkura labākā VPN pakalpojuma. ibVPN pārvalda arī 173 pārsteidzoši ātrus serverus, kas aptver 47 valstis. Tas nemaz nav slikti mazam-ish uzņēmumam.

IbVPN Xmas izpārdošana dod jums 78% atlaide viņu jau tā zemās cenas. Dažu procentu punktu attālumā no viņu Cyber ​​pirmdienas numuriem, tomēr tas ir ļoti cienījams.

IPVanish [73% atlaide]

IPVanish vietneDaudzi IPVanish uzskata par vienu no labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Un, lai gan es tos personīgi neizmantoju pārāk daudz, man ir jāpiekrīt.

Neskatoties uz to, ka IPVanish pieder ASV un to pārvalda, tai ir nepārprotama nulles reģistrēšanas politika. Vai esat jau pamanījis modeli, kā vairums labāko VPN pakalpojumu sniedzēju neveic reģistrēšanos?

Piedāvājot lielisku sniegumu visā to 53 valstu serveru tīklā, IPVanish ir labāks globālais pārklājums nekā lielākajai daļai no mums būs nepieciešams. P2P trafiks ir atļauts, tāpat kā desmit vienlaicīgi savienojumi. IPVanish mēdz būt arī viens no inovatīvākajiem VPN operatoriem, paceļot jūsu privātumu pilnīgi jaunā līmenī ar tādām funkcijām kā IP riteņbraukšana.

Ja esat nokavējis Melnās piektdienas izpārdošanu, jums veicas. IPVanish brīvdienu sezonai piedāvā tādu pašu atlaidi (kas, starp citu, ir labākā atlaide visu gadu). Īpašais ir a 1 gada abonements tikai par Mēnesī 3,25 USD. Tas ir 73% atlaide to parasto cenu.

TunnelBear [58% atlaide]

TunnelBear vietneIkvienam, kas jauns VPN pasaulē, TunnelBear, iespējams, būs tikai jums paredzēts pakalpojums. Viņi ir ne tikai viegli uzstādāmi un izmantojami visās platformās, bet arī ļoti caurspīdīgi un precīzi par visām savām politikām (reģistrēšana un citādi)..

Mežizstrādes jomā TunnelBear saglabā mazliet datu. Tomēr ne tuvu pietiekami, lai ikvienu varētu unikāli identificēt. Viņi arī nedarbojas milzīgā tīklā ar serveriem tikai 23 pasaules valstīs. Tomēr šo serveru ātrumu var redzēt.

Vēl viena pieminēšanas vērta lieta ir tāda, ka, ja torrenting vai P2P ir jūsu paredzētais VPN lietojums, jums būs jāmeklē citur (piemēram, PureVPN). TunnelBear to neatļauj nevienā no viņu serveriem.

Brīvdienām TunnelBear atbilst labākajam piedāvājumam, kas viņiem bijis visu gadu, ar a 12 mēnešu abonements plkst 58% atlaide.

Iesaiņošana

Daudzus gadus Melnā piektdiena un Kiber pirmdiena ir bijuši labākie gada laiki, lai satvertu dziļākās atlaides VPN. Vairs ne.

Kā liecina VPN Ziemassvētku darījumu 2020. gada plāns, pilsētā varētu būt jauns VPN reklāmas šerifs.

Kad jūs sakāt, ka es varu uzņemt abonementus dažiem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem par 88% atlaidi, jums noteikti ir mana uzmanība. Tātad, ja jūs tagad atvainojaties, ir pienācis laiks satvert sev citu VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map