Labākais Android VPN (2020. gada pārskats)

Laiks divu punktu mīlas stāstam.


Jūs beidzot satiekat cilvēku, kuru jūs esat gaidījis. Tikai viens skatiens, un jūs zināt, ka esat pārdomājis visu atlikušo dzīvi. Viņi tiks iepazīstināti ar mammu, jūs ceļosit kopā, dalīsities atmiņās. Jūs atrodaties drosme lūgt viņiem numuru un uzplaukumu, jūs esat klāt.

Viņi nonāk mājās un visiem saviem draugiem stāsta par lielisko cilvēku, kuru tikko satikuši. Tad tas notiek, brīdī, kad viņi visvairāk baidās. Viņi saņem tekstu, un tas kļūst zaļš. Viņi saprot, ka jūs izmantojat Android tālruni.

Pat ja sapņi tiek sagrauti, tādiem Android lietotājiem kā jūs joprojām ir jāizdomā viņu ierīču vislabākā aizsardzība tiešsaistē. Vairāk nekā jebkad agrāk mūsu privātā informācija tiek dalīta tiešsaistē, dažreiz pat mums to nezinot, padarot interneta drošības praktizēšanu ārkārtīgi svarīgu.

VPN ir efektīvs veids, kā pārliecināties, ka aktivitātes tiešsaistē tiek aizsargātas neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Ja meklējat savas android ierīces drošību, esat nonācis pareizajā vietā. Zemāk mēs aprakstīsim labākās iespējas, kā izvēlēties pareizo VPN, lai pārliecinātos, ka esat aizsargāts neatkarīgi no tā, kur pasaulē jūs atrodaties..

TLDR

Nav laika lasīt visu rakstu?

Mēs izvēlējāmies NordVPN kā labākais kopējais Androids VPN. Lai gan ir arī citas iespējas, kurām ir vairāk serveru vai ātrāks ātrums, runājot par būtisko, Surfshark aptver visu to, ko jūs vēlētos no VPN pakalpojuma..

Tagad mēs nebūtu ierindojuši Surfshark vai ExpressVPN, ja nedomātu, ka arī viņi ir lieliska izvēle. Abas darbosies kā efektīvi un droši VPN, ko izmantot jūsu Android ierīcēm. Tomēr šajā sarakstā Surfshark ieņem galveno vietu.

1. NordVPN

Pārskats un funkcijas

NordVPN, visaugstākā izvēle mūsu sarakstā, izceļas ar augstākās klases drošības pasākumiem un plašo serveru daudzumu. Ja jums ir vairāk nekā 5500 serveru gandrīz 60 valstīs, jums būs pieejama aizsardzība neatkarīgi no tā, kurp dodaties.

Un ne tikai aizsardzība, bet arī jūs varēsit patiešām pielāgot savu interneta pieredzi, izvēloties dažādus serverus katrā apgabalā, kurā atrodaties. Viņi izmanto algoritmu, kas, ņemot vērā jūsu atrašanās vietu vai īpašās prasības, jums būs piemērots labākais risinājums.

NordVPN

Runājot par drošību, NordVPN izmanto slepkavības slēdzi, lai sniegtu jums pēdējo aizsardzības līniju pret jebko, kas varētu kaitēt. Šī funkcija uzraudzīs jūsu savienojumu ar VPN serveri.

Ja kaut kas noiet greizi un jūs zaudējat savienojumu, šis slejas slēdzis bloķēs jebkurai (jūsu izvēlētai) lietotnei piekļuvi internetam. Tas nodrošinās jūsu privāto datu drošību, tāpēc pat kļūdaina savienojuma gadījumā NordVPN ir jūsu aizmugure.

NordVPN

NordVPN izmanto arī papildu drošības un privātuma slāni ar tā “dubultā VPN” funkciju. Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN, trafiks notiek caur VPN serveri, kas šifrē jūsu datus un maina jūsu IP adresi, lai tā nebūtu pieejama ikvienam, kurš mēģina to sasniegt..

Izmantojot dubulto VPN, tas viss tiek šifrēts otro reizi. Jūsu dati un darbības nav paslēptas tikai vienā serverī, bet gan divos. Pakalpojumu sniedzējs pat nevar redzēt jūsu darbības tīmeklī, nodrošinot pilnīgi privātu pieredzi.

NordVPN

Cena

Papildus lielajam serveru sarakstam un drošības pasākumiem NordVPN piedāvā godīgu cenu noteikšanu un 30 dienu naudas atgriešanas garantiju gadījumā, ja jūs saprotat, ka šis VPN nav jums. Viņiem arī bieži ir pieejami īpaši piedāvājumi par 3 gadu plāniem, kuru dēļ pakalpojums var sasniegt tikai 3,49 USD mēnesī. Par standarta cenu noteikšanu tas ir 4,99 USD par 2 gadu plānu un 6,99 USD par 1 gadu. Mēnesi mēnesī tas maksās 11,95 USD (mēnesī). Lai arī tā nav zemākā šajā sarakstā, tā noteikti ir pieņemama, ņemot vērā piedāvāto.

NordVPN

Plusi

 • Diennakts klientu apkalpošana
 • Lieliski privātuma un drošības pasākumi
 • Liels serveru skaits

Mīnusi

 • Neatbilstoši lejupielādes ātrumi
 • Ierobežots ierīču daudzums vienā kontā

Cena

Mēnesī 2,99–11,95 dolāri

2. Surfshark

Pārskats un funkcijas

Surfshark, otrajai izvēlei mūsu sarakstā, ir gan funkcijas, gan cena, lai pamatotu šo atšķirību. Tam ir serveri vairāk nekā 60 valstīs, un tas piedāvā augstas klases drošību, kā arī dažus no labākajiem VPN tirgū.

Viena no funkcijām, kas nosaka Surfshark kā galveno izvēli, ir iespēja neierobežotām ierīcēm būt savienotām ar vienu kontu. Daudzos VPN pakalpojumos vienlaikus ir 5 vai 6 ierīces, taču Surfshark ir lieliski noderīgs, ja jums ir daudz personisko un darba ierīču vai arī jums ir ģimene, kuru vēlaties aizsargāt tiešsaistē.

Pat ja jūs aktīvi neveicat pārlūkošanu tiešsaistē, lietotnes joprojām iegūst datus, tāpēc šī pakalpojuma papildu piemaksa ir pārliecināties, vai katra pievienotā ierīce ir aizsargāta..

Surfshark

Surfshark, tāpat kā citi VPN, uzsver drošību un privātumu. Papildus savai Whitewhistler funkcijai, kas ļauj sadalīt tunelēšanu, Surfshark pārliecinās, ka nekad neizseko un nepieskata lietotāja datus, nodrošinot pilnīgu sava pakalpojuma privātumu..

Tas ietver pārlūka vēsturi, IP adreses, tīkla trafiku un laika zīmogus. Tas neseko līdzi tam, ko jūs darāt tiešsaistē, tāpēc jūs paliekat pilnīgi privāts pret visiem un visiem. Surfshark izmanto arī maskēšanās režīmu, tāpēc jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs pat neuzzinās, ka izmantojat VPN.

Surfshark

Drošības nolūkos Surfshark ir pieejama funkcija CleanWeb – tehnoloģija, kas bloķēs reklāmas vai ļaunprātīgu programmatūru, kas var kaitēt jūsu ierīcei. Papildus uznirstošo reklāmu kairinājuma novēršanai šī funkcija neļaus lietotājam noklikšķināt uz visām saitēm, kuras varētu tikt apdraudētas.

Tas arī apturēs jebkādu pikšķerēšanas mēģinājumu, tiešsaistē atrodoties pilnīgi drošībā pret visu ļaunprātīgo.

Surfshark

Neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts privātumam, serveriem, drošībai vai aizraušanai, Surfshark ir visaptverošs VPN pakotne jūsu Android ierīcei..

Cena

Cenu noteikšana patiešām ir tāda, kur Surfshark izceļas. Lai gan cenu noteikšana mēnesī atšķiras no citiem pakalpojumiem, ilgtermiņa saistībām ir nopietni ietaupījumi. Turklāt, ja neesat apmierināts ar Surfshark, jums ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Par 2 gadu abonementu tas maksās USD 1,99 mēnesī. Tas ir ļoti zems! Viena gada plānam tas ir USD 5,99 mēnesī, un tas jums izmaksās USD 11,95, ja jūs vienkārši pierakstīsities katru mēnesi.

Surfshark

Plusi

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Neizseko datiem
 • Atbalstīts mocīšanai
 • Augstākās klases drošība
 • Labi straumēšanai

Mīnusi

 • Ierobežoti serveri
 • Jaunpienācējs VPN tirgū

Cena

1,95 USD – 11,95 USD mēnesī

3. ExpressVPN

Pārskats un funkcijas

ExpressVPN, pēdējā mūsu saraksta opcija, visticamāk, ir tā, par kuru esat dzirdējis, ja jums ir draugi, kas izmanto VPN. Tas ir lieliski piemērots ceļošanai, jo, lai gan tam ir tikai 160 servera opcijas, šie serveri atrodas 160 valstīs.

Runājot par privātumu, ExpressVPN atdalās no citiem pakalpojumiem, izmantojot savu privāto domēnu vārdu sistēmu, kas pazīstama arī kā DNS. Tā kā viņiem ir savs serveris, tajā nav iesaistītas trešās puses. ExpressVPN tīklā viss ir drošs.

Tas nozīmē arī to, ka absolūti nav žurnālu par to, ko jūs darāt tiešsaistē. Daži pakalpojumi šifrēs jūsu datus, bet visus DNS pieprasījumus atstās neaizsargātus. ExpressVPN izmanto savu 256 bitu šifrēto DNS galīgajam privātajam pakalpojumam.

ExpressVPN

ExpressVPN ir arī lieliska opcija straumēšanai, jo tie lepojas ar lielāko no jebkura VPN pakalpojuma ātrumiem. Viņi faktiski lietotājiem piedāvā pašpārbaudes testu. Šī funkcija sadalīs katru serveri pēc lejupielādes ātruma, latentuma un ātruma indeksa, kas ir datu pārsūtīšanas ātrums.

ExpressVPN sarindos katru serveri pēc visaugstākā savienojuma ātruma un sniegs jums statistiku un ieteikumus, ar kuriem jums vajadzētu izveidot savienojumu.

ExpressVPN

Ciktāl tas attiecas uz drošību, ExpressVPN piedāvā arī tīkla aizsardzību Android lietotājiem. Izmantojot šo iznīcināšanas slēdzi, piemēram, mehānisms, jūsu dati tiek aizsargāti neatkarīgi no tā.

Tas nozīmē, ka pat tad, ja rastos problēma, kuras dēļ jūs zaudējāt savienojumu ar VPN, tiktu apturēta visu lietotņu pieprasīšana piekļūt internetam. Šī ir lieliska pēdējā aizsardzības līnija, lai par katru cenu pārliecinātos, ka jūsu privātā informācija ir droša.

ExpressVPN

Cena

Lai gan ExpressVPN noteikti ir smagsvars VPN tirgū un tam ir daudz lielisku iespēju, tas nav labākais cenu risinājums, it īpaši, ja jūs meklējat ilgtermiņa saistības. Lai gan viņi piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, reģistrējoties vairākus gadus, nav lielas atlaides. Viena gada plānam tas ir USD 8,32 mēnesī. Vienam gadam tas ir USD 9,99 mēnesī, un mēnesis mēnesī būs USD 12,95.

ExpressVPN

Plusi

 • Naudas atdošanas garantija
 • Uzlabots privātums un drošība
 • Diennakts klientu apkalpošana
 • Spēja pašpārbaudīt ātrumu

Mīnusi

 • Ierobežots ierīču skaits vienā kontā
 • Neierobežota atlaide ilgtermiņa saistībām

Cena

8,50 USD – 12,95 USD mēnesī

Vairāk informācijas

Jūs esat dzirdējuši, kuras, mūsuprāt, ir labākās VPN iespējas jūsu Android ierīcēm, taču jums joprojām varētu šķist, ka tā ir nepieciešama jūsu darbībām internetā. Ja esat iesācējs VPN un vēlaties uzzināt vairāk, pirms izvēlaties to lejupielādēt, lūdzu, iepazīstieties ar dažiem resursiem iesācējiem.

Ko tālāk?

Tagad ir laiks izvēlēties! Kad esat izvēlējies labāko variantu, veiciet darbības viņu vietnē, lai lejupielādētu lietotni. Ja jums ir vēl kādi jautājumi par to, kā tieši iegūt VPN un izmantot to savā Android ierīcē, tam ir arī noderīgi rīki.

Vairāk saistīto ceļvežu

 • Labākais iNOS VPN
 • Labākais VPN operētājsistēmai Mac
 • Labākais Windows VPN

BUJ

Vai manā Android ierīcē ir nepieciešams VPN??

Ja esat kāds, kurš ceļo vai daudz iepērkas tiešsaistē, VPN tikai pievieno papildu aizsardzības līmeni. Tas arī ļaus jums izmantot internetu tāpat kā mājās, jebkur citur pasaulē.

Kurš bezmaksas VPN ir vislabākais operētājsistēmai Android?

Visiem šajā sarakstā esošajiem VPN ir nepieciešams abonements, un mēs domājam, ka tas ir labākais veids, kā iegūt visefektīvāko VPN. Runājot par jūsu datu aizsardzību, īsie samazinājumi netiek ieteikti. Tomēr ir pieejams daudz bezmaksas VPN, kaut arī to izmaksas ir slēptas.

Tiek izmantots nelikumīgs VPN?

VPN ir absolūti likumīgi lietojami. Ņemiet vērā: ja jūs tiešsaistē darāt nelikumīgu saturu, tas joprojām ir nelikumīgs, pat izmantojot VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me