Najlepšie VPN pre iOS (2020 prehľad)

Viete, že osoba, ktorá už od siedmej triedy nejako vždy mala najnovší iPhone? Napríklad deň po jeho vydaní? Alebo ak nevieš, o čom hovoríme, pravdepodobne si bol tým dieťaťom sám. Ak ste vyhradeným používateľom zariadenia iPhone alebo iPad, budete hľadať najlepší softvér pre svoje zariadenie. Tiež viete, aká dôležitá je mobilná bezpečnosť a že aj keď používate internet na telefóne alebo iPade, stále je to miesto, kde môžu byť ohrozené informácie alebo dáta..


Pripojenie k sieti VPN vás ochráni, vašu totožnosť a údaje uložené v zariadení. Najmä ak ste často cestujú, aby ste mohli iPhone alebo iPad používať rovnakým spôsobom po celom svete, je skutočne dôležité udržať veci na cestách.

Ak sa pýtate, prečo potrebujete pre svoj iPhone alebo iPad sieť VPN, je ľahké zabudnúť, že aj keď aktívne surfujete po internete, v zariadení sa nachádzajú aplikácie, ktoré sú pravdepodobne nejakým spôsobom spojené a tieto informácie sú uložené na tomto zariadení. sa zdieľa.

V tomto zozname sa pokúsime rozobrať najlepšie 3 možnosti prevádzkovania VPN v systéme iOS a nájdete tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia.!

TLDR

Nemáte čas na prečítanie celého tohto článku do hĺbky?

NordVPN sme ohodnotili ako najlepšiu celkovú VPN pre iOS. Urobíme solídne argumenty pre Surfshark a ExpressVPN, ale Surfshark má bezpečné súkromie, najvyššie rýchlosti a prijateľnú cenu, ktorú je ťažké prekonať pri výbere správnej VPN. Všetky 3 služby sa oplatí vyskúšať a v žiadnom z nich sa nemôžete pokaziť.

1. NordVPN

Prehľad a funkcie

Ak máte vážne pochybnosti o ochrane súkromia a bezpečnosti ako čokoľvek iné, spoločnosť NordVPN pre vás môže byť najvhodnejšia. Myslím tým, že na ochranu údajov svojich používateľov používajú doslova šifrovanie na vojenskej úrovni. K svojmu záväzku v oblasti bezpečnosti prispievajú aj vďaka svojej funkcii dvojitého VPN, ktorá na pôvodnom šifrovaní ponúka dodatočnú vrstvu zabezpečenia, a to tak, že prechádza druhým serverom VPN a druhýkrát sa šifruje. Toto je známe ako reťazenie serverov VPN. Ak tak urobíte, vaša aktivita bude skrytá na dvoch rôznych serveroch, čím získate ďalšie súkromie pre všetko, čo by ste mohli robiť online.

NordVPN

Ďalším spôsobom, ako spoločnosť NordVPN chráni svojich používateľov, je technika prepínania pomocou automatického zabíjania. Táto funkcia nepretržite monitoruje vašu online aktivitu a kedykoľvek, ak z akéhokoľvek dôvodu dôjde k prerušeniu vášho pripojenia k VPN, Kill Switch zablokuje vaše zariadenie alebo akékoľvek aplikácie, ktoré ste sa rozhodli pripojiť. Je to dôležité z niekoľkých dôvodov, ale väčšinou ako posledná obranná línia pred náhodným odhalením akýchkoľvek vašich súkromných údajov.

NordVPN

Spoločnosť NordVPN tiež neeviduje žiadne vaše osobné údaje. To znamená, že počas pripojenia k sieti VPN neponechávajú nič o vašej aktivite. Časové pečiatky, prevádzka, adresy IP a ďalšie údaje sa uchovávajú úplne v súkromí a žiadnym spôsobom sa neukladajú. Je to dôležité, ak akékoľvek vaše používanie internetu zahŕňa použitie platobných možností alebo cestovanie do krajín, v ktorých môžu existovať požiadavky na zhromažďovanie údajov.

NordVPN

Nakoniec, NordVPN je efektívny z dôvodu veľkého počtu dostupných serverov. V takmer 60 krajinách je k dispozícii viac ako 5 500 serverov. Aj keď existujú služby VPN, ktoré sú prístupné vo viacerých krajinách, veľký počet serverov znamená, že používateľ môže byť presným súkromím a potrebným pripojením.

servery nordvpn

NordVPN

cena

NordVPN, rovnako ako ostatné možnosti uvedené v tomto zozname, je tiež pomerne cenovo dostupný, väčšinou pri podpise dlhodobého záväzku. Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá môže byť užitočná, ak ste niekto, kto práve testuje VPN, aby zistil, či je jeho životaschopný dlhodobý, a tiež spúšťajú špeciály, ktoré dokážu minimálne 3-ročné plány 2,49 dolárov mesačne. Za svoje obvyklé ceny to je 4,99 dolárov mesačne pre dvojročný plán, jednoročný plán je 6,99 dolárov mesačne a mesačné predplatné vám spustí 11,95 dolárov mesačne.

NordVPN

Pros

 • 24/7 zákaznícky servis
 • Veľa serverov
 • Špičkové súkromie a bezpečnosť
 • Softvér na blokovanie reklám
 • Nezaznamenáva údaje

Zápory

 • Nie je možné použiť tonu zariadení naraz
 • Rýchlosť internetu sa môže líšiť

cena

2,99 – 11,95 dolárov mesačne

Vyskúšajte službu NordVPN pre systém iOS!

2. Surfshark

Prehľad a funkcie

Surfshark, druhý celkový výber v našich rebríčkoch VPN pre iOS, má viac funkcií, ako len byť lacný. Aj keď je cena atraktívna, táto služba robí veľa vecí, ktoré by od používateľov požadoval z VPN. Surfshark používa funkciu s názvom Whitelister, nástroj, ktorý umožňuje užívateľovi vybrať a vybrať si presne tie stránky, ktoré chcú v rámci pokrytia VPN. To umožňuje niektorým konkrétnym webom obísť VPN pomocou nástroja na rozdelenie tunelov. Užívatelia si vyberajú, ktorí z nich.

Prečo by na tom záležalo? Nechceli by ste všetko, na čo sa vzťahuje sieť VPN? No, nie nevyhnutne. Pri prehliadaní by ste mohli byť súkromní a chránení, ale tiež by ste sa chceli pripojiť k tlačiarni v okolí alebo zistiť, kde sa nachádza najbližšia predajňa starostlivosti o psov v blízkosti vášho Airbnb. Samostatným tunelom prechádzajú iba weby alebo aplikácie, ktoré povolíte.

Surfshark

Ďalšou užitočnou funkciou pre Surfshark je možnosť pripojenia k neobmedzenému počtu zariadení. Ak ste nováčikom vo svete VPN, je to v skutočnosti dosť veľká vec. Väčšina služieb VPN, najmä tých, ktoré sú za túto cenu, má v najlepšom prípade až 5 rôznych zariadení. Vďaka tomu by bola táto služba ideálna pre rodinu alebo niekoho, kto má veľa ďalších zariadení na prácu. Umožní vám to spustiť sieť VPN ako každé zariadenie, ktoré vlastníte, pričom ich všetky budú chránené.

Surfshark

Pokiaľ ide o súkromie, Surfshark to tiež pokrýva. Prevádzkujú funkciu s názvom CleanWeb, ktorá je v podstate špičkovým adblockerom. Aj keď sa to môže zdať, že to len zastavuje jednoduché obťažovanie, takýto softvér vám pomôže uistiť sa, že nekliknete na žiadne odkazy, ktoré by mohli poškodiť vaše zariadenie. Blokuje rovnako webové stránky, ktoré môžu obsahovať škodlivý softvér, a zaisťuje, aby sa k vám nedostali žiadne pokusy o phishing.

Surfshark

Surfshark je tak presvedčený o svojej bezpečnosti, že vlastne bloguje o tom, kedy boli ich systémy auditované. To je vplyv, ak sa nás spýtate!

cena

Teraz na vrchole, cena. Surfshark je skutočne cenovo dostupný, najmä ak sa môžete zaviazať k dlhodobému plánu. Aj keď ich mesačná cena nie je taká odlišná od konkurencie, ich dvojročný plán stojí iba 1,99 dolárov mesačne. Na jeden rok vám pobeží 5,99 dolárov mesačne a mesiac na mesiac je 11,95 dolárov. Ak budete chcieť naďalej používať VPN v dlhodobom horizonte, nenájdete lepšiu ponuku ako 2-ročný plán predplatného spoločnosti Surfshark..

Surfshark

Pros

 • Špičkové šifrovanie a bezpečnosť
 • Nesleduje údaje
 • Užitočné pre streamovanie
 • Skvelé pre torrentovanie
 • Veľmi cenovo dostupné

Zápory

 • Nie veľké množstvo serverov
 • Pomerne nová VPN

cena

1,95 – 11,95 dolárov mesačne

Ak chcete vyskúšať službu spoločnosti Surfshark, stiahnite si teraz pre iOS!

3. ExpressVPN

Prehľad a funkcie

Ak ste už počuli o službe VPN, pravdepodobne ide o službu ExpressVPN. Je to akýsi druh „VPN na univerzite“ VPN. Je známe, že je veľmi užívateľsky príjemný a ľahko použiteľný. Tento článok sa píše pomocou pripojenia od ExpressVPN a môžem s ním súhlasiť, nikdy nemyslím na to, že používam VPN, a to je pravdepodobne dobrá vec, správne?

ExpressVPN je jedným z najlepších, pokiaľ ide o rýchlosť internetu, čo je naozaj dôležité, najmä ak používate VPN na torrentovanie alebo sledovanie siete Netflix. Umožňujú vám spustiť rýchlostný test na ľubovoľnom serveri, ktorý si vyberiete, takže môžete vyberať, ktorý z nich používate. Pred výberom jedného z nich tiež zoradí rôzne servery podľa rýchlosti.

ExpressVPN

Ďalšou dobrou vlastnosťou ExpressVPN je technológia split tunelovania. To vám umožní nasmerovať časť vašej prevádzky zariadenia cez šifrovaný tunel, zatiaľ čo ostatní sa priamo pripájajú. Vyššie sme diskutovali o tom, prečo by sa táto funkcia mohla hodiť, ale väčšinou, ak sa snažíte niečo stiahnuť bezpečne a zároveň sa pripájate k miestnemu internetu alebo ak sa snažíte pripojiť k zariadeniu v okolí. Táto funkcia vám umožní používať funkcie domáceho aj zahraničného internetu súčasne.

ExpressVPN

Túto službu je tiež dobré používať na bezpečnostné účely. Okrem štandardného postupu VPN pri miešaní prenosu a skrytí vašich IP adries, ExpressVPN šifruje údaje medzi počítačom a zabezpečenými servermi VPN. Používajú AES (Advanced Encryption Standard), ktorý tiež používa vláda USA na ochranu počítača. Týmto spôsobom by si ich nemohli prečítať, aj keby k vašim informáciám nejako pristupovala tretia strana.

ExpressVPN

cena

Aj keď v žiadnom prípade nie je ExpressVPN drahý, chýba mu skutočná zľava, ktorú majú ostatné možnosti, pokiaľ ide o dlhodobý plán. Trochu ušetríte registráciou na svoj celoročný plán, ale nie je to naozaj významné. Pri jednoročnom záväzku vyjde na 8,32 dolárov mesačne. Šesť mesiacov vám pobeží 9,99 dolárov mesačne a mesačné predplatné je 12,95 dolárov. Opäť nie tak lacný ako ostatní, ale existujú dôvody, prečo je tak populárny, a osobne za to môžem ručiť..

ExpressVPN

Pros

 • 24 / zákaznícky servis so živým chatom
 • Testy s vlastnou rýchlosťou
 • Vylepšená bezpečnosť
 • Garancia vrátenia peňazí

Zápory

 • Môže naraz použiť iba toľko zariadení
 • Na dlhodobé plány nie je dostatočná zľava

cena

8,50 – 12,95 dolárov mesačne

Stiahnite si softvér ExpressVPN pre iOS!

Hľadáte viac informácií o VPN?

Ak ste sa dostali cez tento zoznam a stále si nie ste istí, čo VPN skutočne je, v tejto príručke nájdete ďalšiu pomoc. Okrem ochrany a súkromia vám používanie siete VPN umožní používať internet ako doma, keď cestujete. Či už si to uvedomujete teraz alebo nie, budete na cestách bez VPN.

Čo urobiť ďalej

Vyberte si už jeden! Všetky tieto 3 možnosti sú naozaj dobré. Niektoré sú skutočne lacné, iné poskytujú maximálnu ochranu a iné sú vhodné na streamovanie alebo sú skutočne použiteľné. Keď sa rozhodnete pre výber, existujú zdroje pre prípad, že by ste mali nejaké problémy s jeho nastavením na vašom iPhone alebo iPad. Veľa štastia!

Viac súvisiacich príručiek

 • Najlepšie VPN pre Android
 • Najlepšie VPN pre Windows
 • Najlepšie VPN pre streamovanie

FAQ

Je VPN dobrá pre iPhone?

Vždy je vhodné chrániť vaše osobné údaje bez ohľadu na to, aké zariadenie používate. S telefónom iPhone je ľahké si myslieť, že v počítači neprechádzate, ale pamätajte, že aplikácie neustále bežia a zhromažďujú údaje. Služba VPN to bude chrániť.

Je legálna sieť VPN?

Áno! Všetky právne aktivity online sú tiež legálne v rámci VPN. Všetky nelegálne aktivity online sú prostredníctvom siete VPN stále nezákonné.

Môžete nechať sieť VPN neustále v prevádzke?

Ako sme v článku niekoľkokrát diskutovali, v niektorých prípadoch by ste chceli použiť split tuneling a pripojiť sa priamo na internet. Pri systéme iOS je dôležité pamätať na to, že aplikácie môžu zhromažďovať údaje, aj keď ich nepoužívate. Takže mať stálu ochranu je pozitívne.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map