Nejlepší VPN pro Android (recenze 2020)

Čas na dvoudílný milostný příběh.


Konečně potkáte osobu, na kterou jste čekali. Jen jeden pohled a víte, že máte zbytek života na to. Budou seznámeni s mámou, budete cestovat společně, sdílet vzpomínky. Najdete odvahu požádat je o jejich počet a rozmach, jste v.

Vrátí se domů a řeknou všem svým přátelům o skvělé osobě, kterou právě potkali. Pak se to stane, ve chvíli, kdy se nejvíce bojí. Dostanou text, který se objeví zeleně. Uvědomují si, že používáte telefon Android.

I když jsou sny rozdrceny, uživatelé Androidu, jako jste vy, stále musíte zjistit nejlepší ochranu svých zařízení online. Více než kdy jindy se naše soukromé informace sdílejí online, někdy i bez toho, abychom o tom věděli, což je procvičování bezpečnosti internetu nesmírně důležité.

VPN je efektivní způsob, jak zajistit, aby vaše aktivita online byla chráněna bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pokud hledáte zabezpečení svého zařízení Android, jste na správném místě. Níže uvedeme nejlepší možnosti pro výběr správné sítě VPN, abyste se ujistili, že zůstanete chráněni bez ohledu na to, kde na světě byste mohli být.

TLDR

Nemáte čas si přečíst celý článek?

Vybrali jsme si NordVPN jako nejlepší celková VPN pro Android. Přestože existují další možnosti, které mají více serverů nebo vyšší rychlosti, pokud jde o základní informace, Surfshark pokrývá všechny základy toho, co byste chtěli od služby VPN.

Teď bychom nebyli zařazeni do Surfshark nebo ExpressVPN, kdybychom si nemysleli, že jsou také skvělá volba. Obě budou sloužit jako efektivní a bezpečné VPN k použití pro váš Android. V tomto seznamu však Surfshark zaujímá nejlepší místo.

1. NordVPN

Přehled a funkce

NordVPN, nejvyšší celkový výběr v našem seznamu, vyniká svými špičkovými bezpečnostními opatřeními a velkým množstvím serverů. S více než 5 500 servery v téměř 60 zemích budete mít ochranu bez ohledu na to, kam byste mohli cestovat.

A nejen ochranu, ale budete si moci opravdu přizpůsobit svůj internetový zážitek výběrem různých serverů v každé oblasti, ve které se nacházíte. Používají algoritmus, který vám na základě vaší polohy nebo zvláštních požadavků vyhovuje nejlepší volba.

NordVPN

Pokud jde o bezpečnost, NordVPN používá přepínač zabíjení, aby vám poskytl poslední linii obrany před čímkoli, co by mohlo být škodlivé. Tato funkce bude sledovat vaše připojení k serveru VPN.

Pokud by se něco pokazilo a ztratili jste připojení, zablokoval by tento přepínač zabraňování všem aplikacím (podle vašeho výběru) v přístupu na internet. Tím zůstanou všechna vaše soukromá data v bezpečí, takže i v případě nesprávného připojení má společnost NordVPN záda.

NordVPN

NordVPN také používá extra vrstvu zabezpečení a soukromí se svou funkcí „dvojité VPN“. Když jste připojeni k VPN, váš provoz prochází serverem VPN, který šifruje vaše data a mění vaši IP adresu, takže není přístupný každému, kdo se ho snaží dosáhnout..

Díky dvojité VPN je vše šifrováno podruhé. Vaše data a aktivity nejsou skryty pouze za jedním serverem, ale za dvěma. Váš poskytovatel služeb nevidí vaši aktivitu na webu a dává zcela soukromý zážitek.

NordVPN

Cena

Kromě velkého seznamu serverů a bezpečnostních opatření nabízí NordVPN spravedlivé ceny a 30denní záruku vrácení peněz v případě, že si uvědomíte, že tato VPN není pro vás. Často také mají k dispozici speciální nabídky 3letých plánů, díky nimž může být služba již za 3,49 dolaru měsíčně. Za standardní cenu činí 4,99 USD za dvouletý plán a 6,99 USD za 1 rok. Měsíc na měsíc to bude stát 11,95 $ (za měsíc). I když to není nejnižší v tomto seznamu, je to určitě cenově dostupné s ohledem na to, co nabízí.

NordVPN

Klady

 • Zákaznický servis 24/7
 • Skvělá opatření na ochranu soukromí a zabezpečení
 • Velký počet serverů

Nevýhody

 • Nejednotná rychlost stahování
 • Omezené množství zařízení na účet

Cena

2,99 $ – 11,95 $ měsíčně

2. Surfshark

Přehled a funkce

Surfshark, druhá volba v našem seznamu, má jak vlastnosti, tak cenu pro zálohování tohoto rozdílu. Má servery ve více než 60 zemích a nabízí špičkové zabezpečení spolu s některými z nejlepších VPN na trhu.

Jednou z funkcí, která Surfshark považuje za nejlepší volbu, je možnost připojení neomezeného počtu zařízení k jednomu účtu. Mnoho služeb VPN má 5 nebo 6 zařízení najednou, ale Surfshark je skvělý, pokud máte velké množství zařízení, osobních i pracovních, nebo pokud máte rodinu, kterou chcete chránit online..

I když aktivně neprocházíte online, aplikace stále stahují data, takže ujistěte se, že každé připojené zařízení je chráněno, což je další bonus této služby..

Surfshark

Surfshark, stejně jako ostatní VPN, zdůrazňuje bezpečnost a soukromí. Kromě jejich funkce Whitewhistler, která umožňuje split tunel, Surfshark zajišťuje, že nikdy nebude sledovat ani protokolovat žádná data od uživatele, což umožňuje úplné soukromí s jeho službami.

To zahrnuje historii prohlížeče, IP adresy, síťový provoz a časová razítka. Udržuje nulovou přehled o tom, co děláte online, takže zůstanete zcela soukromí od kohokoliv a každého. Surfshark také používá maskovací režim, takže váš poskytovatel internetu ani neví, že používáte VPN.

Surfshark

Z důvodu zabezpečení má Surfshark funkci CleanWeb, technologii, která blokuje reklamy nebo malware, které mohou být pro vaše zařízení škodlivé. Kromě vyřešení obtěžování vyskakovacích reklam tato funkce zastaví uživatele v klikání na všechny odkazy, které by mohly být ohroženy..

Zastaví také jakékoli pokusy o phishing a udržuje vás v bezpečí před čímkoli škodlivým v průběhu online.

Surfshark

Ať už jde o ochranu soukromí, servery, zabezpečení nebo torrenting, Surfshark je všestranný balíček VPN pro vaše zařízení Android.

Cena

Ceny jsou opravdu místem, kde Surfshark vyniká. I když se ceny z měsíce na měsíc příliš neliší od ostatních služeb, dlouhodobé závazky mají určité významné úspory. Pokud nejste spokojeni s Surfsharkem, máte 30denní záruku vrácení peněz. U 2letého předplatného to bude stát 1,99 $ měsíčně. To je vážně nízké! U jednoletého plánu je to 5,99 $ za měsíc a poběží vám 11,95 $, pokud se právě zaregistrujete měsíc od měsíce.

Surfshark

Klady

 • Velmi cenově dostupné
 • Nesleduje data
 • Podporováno pro torrenting
 • Špičková bezpečnost
 • Dobré pro streamování

Nevýhody

 • Omezené servery
 • Nováček na trhu VPN

Cena

1,95 $ – 11,95 $ měsíčně

3. ExpressVPN

Přehled a funkce

ExpressVPN, poslední možnost v našem seznamu, je pravděpodobně ta, kterou jste slyšeli, pokud máte přátele, kteří používají VPN. Je to skvělé pro cestování, protože zatímco má pouze 160 možností serveru, tyto servery se nacházejí ve 160 zemích.

Pokud jde o soukromí, ExpressVPN se odděluje od ostatních služeb pomocí vlastního systému názvů privátních domén, známých také jako DNS. Protože mají svůj vlastní server, nejsou do něj zapojeny žádné třetí strany. V síti ExpressVPN je vše bezpečné.

To také znamená, že neexistují žádné záznamy o tom, co děláte online. Některé služby zašifrují vaše data, ale všechny požadavky DNS zůstanou nechráněné. ExpressVPN používá 256bitové šifrované DNS pro dokonalou soukromou službu.

ExpressVPN

ExpressVPN je také skvělou volbou pro streamování, protože se může pochlubit některými nejvyššími rychlostmi jakékoli služby VPN. Ve skutečnosti nabízejí uživatelům rychlostní test pro uživatele. Tato funkce rozdělí každý server podle rychlosti stahování, latence a indexu rychlosti, což je rychlost přenosu dat.

ExpressVPN řadí každý server podle nejvyšší rychlosti připojení a poskytuje vám statistiky a návrhy, ke kterým byste se měli připojit.

ExpressVPN

Pokud jde o zabezpečení, ExpressVPN také nabízí ochranu uživatelů sítě Android. S tímto mechanismem, jako je spínač zabíjení, zůstanou vaše data chráněna bez ohledu na to.

To znamená, že i když došlo k problému, který způsobil, že jste ztratili připojení k VPN, všechny aplikace, které vyžadují přístup k internetu, by byly zastaveny. Toto je skvělá poslední obranná linie, která zajistí, že vaše soukromé informace budou v bezpečí za každou cenu.

ExpressVPN

Cena

Přestože ExpressVPN je na trhu VPN rozhodně těžkou váhou a má mnoho skvělých funkcí, není to nejlepší volba ceny, zejména pokud hledáte dlouhodobý závazek. I když nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, není zde významná sleva za registraci na několik let. U ročního plánu je to 8,32 $ měsíčně. Za jeden rok to bude 9,99 $ za měsíc a měsíc na měsíc bude 12,95 $.

ExpressVPN

Klady

 • Záruka vrácení peněz
 • Pokročilé soukromí a zabezpečení
 • Zákaznický servis 24/7
 • Schopnost samočinně testovat rychlost

Nevýhody

 • Omezený počet zařízení na účet
 • Nepodstatná sleva na dlouhodobé závazky

Cena

8,50 – 12,95 $ za měsíc

Více informací

Slyšeli jste, co považujeme za nejlepší možnosti VPN pro váš Android, ale přesto by vás mohlo zajímat, že je jedna z nich dokonce potřebná pro vaši internetovou aktivitu. Pokud jste pro VPN nové a chcete se dozvědět více, než se rozhodnete stáhnout jeden, podívejte se na některé zdroje pro začátečníky.

Co bude dál?

Nyní je čas si vybrat! Jakmile vyberete nejlepší možnost, stáhnete aplikaci podle pokynů na svém webu. Máte-li jakékoli další otázky týkající se toho, jak přesně získat VPN a použít ji ve vašem zařízení Android, jsou k tomu také užitečné nástroje.

Více souvisejících průvodců

 • Nejlepší VPN pro iOS
 • Nejlepší VPN pro Mac
 • Nejlepší VPN pro Windows

FAQ

Potřebuji pro svůj Android síť VPN?

Pokud jste někdo, kdo cestuje nebo hodně nakupuje online, VPN pouze přidává další vrstvu ochrany. Rovněž vám umožní používat internet jako doma, kdekoli na světě.

Která bezplatná VPN je nejlepší pro Android?

Všechny VPN v tomto seznamu vyžadují předplatné a myslíme si, že je to nejlepší způsob, jak získat nejúčinnější VPN. Pokud jde o ochranu vašich dat, zkratky se nenavrhují. Existuje však mnoho bezplatných sítí VPN, i když přicházejí se skrytými náklady.

Používá nelegální VPN?

Použití VPN je naprosto legální. Nezapomeňte, že pokud děláte nezákonné věci online, je to stále nezákonné, a to i s VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map