Nejlepší VPN pro iOS (2020 recenze)

Znáte toho člověka, který už od 7. třídy nějak má vždy nejnovější iPhone? Jako den poté, co byl propuštěn? Nebo pokud nevíte, o čem to mluvíme, pravděpodobně jste to dělali sami. Pokud jste vyhrazený iPhone nebo dokonce uživatel iPadu, budete hledat nejlepší software pro své zařízení. Také víte, jak důležité je mobilní zabezpečení a že i když používáte internet v telefonu nebo iPadu, stále je to místo, kde mohou být ohroženy informace nebo data.


S VPN bude chránit sebe, vaši identitu a data uložená v zařízení. Obzvláště pokud jste někdo, kdo často cestuje, abyste mohli svůj iPhone nebo iPad používat po celém světě stejným způsobem, je opravdu důležité udržovat věci na cestách.

Pokud vás zajímá, proč pro svůj iPhone nebo iPad potřebujete VPN, je snadné zapomenout, že i když aktivně surfujete po internetu, vaše zařízení obsahuje aplikace, které jsou pravděpodobně nějakým způsobem připojeny, a tyto informace uložené na tomto zařízení sdílí.

V tomto seznamu se pokusíme rozdělit nejlepší 3 možnosti pro provoz VPN v iOS a najdete tu, která je pro vás nejvhodnější!

TLDR

Nemáte čas si tento celý článek do hloubky přečíst?

NordVPN jsme zařadili jako nejlepší celkovou VPN pro iOS. Uděláme solidní argumenty pro Surfshark a ExpressVPN, ale Surfshark má bezpečné soukromí, nejvyšší rychlosti a dostupnou cenu, kterou je těžké porazit, pokud jde o výběr správné VPN. Všechny 3 služby se vyplatí vyzkoušet a v žádném z nich se opravdu nemůžete pokazit.

1. NordVPN

Přehled a funkce

Pokud máte o soukromí a bezpečnosti více než cokoli jiného, ​​může být pro vás NordVPN tím nejlepším. Myslím, že doslova používají vojenské šifrování k ochraně dat svých uživatelů. Ke svému závazku v oblasti bezpečnosti přispívají díky své funkci dvojité VPN, která na původní šifrování inzeruje další vrstvu zabezpečení, a to tak, že prochází druhým serverem VPN a podruhé se zašifruje. Toto je známo jako řetězení serverů VPN. Tímto způsobem se vaše aktivita skrývá na dvou různých serverech, což navíc zvyšuje soukromí pro vše, co byste mohli dělat online.

NordVPN

Dalším způsobem, jak NordVPN chrání své uživatele, je technika přepínání automatického zabíjení. Tato funkce nepřetržitě sleduje vaši online aktivitu a kdykoli dojde k výpadku vašeho připojení k VPN z jakéhokoli důvodu, Kill Switch zablokuje vaše zařízení nebo jakékoli aplikace, které jste se rozhodli připojit. To je důležité z několika důvodů, ale většinou jako poslední obrana před náhodným odhalením vašich soukromých dat.

NordVPN

Společnost NordVPN také neeviduje žádné vaše osobní údaje. To znamená, že při připojení k síti VPN neuchovávají nic o vaší činnosti. Časová razítka, provoz, IP adresy a další jsou uchovávány zcela soukromé a nejsou nijak ukládány. To je důležité, pokud jakékoli využití internetu zahrnuje použití platebních možností nebo cestování do zemí, kde mohou být vyžadovány požadavky na sběr dat.

NordVPN

A konečně, NordVPN je efektivní kvůli velkému počtu dostupných serverů. V téměř 60 zemích je k dispozici více než 5 500 serverů. I když existují služby VPN, které jsou přístupné ve více zemích, velký počet serverů znamená, že uživatel může mít přesně potřebné soukromí a připojení.

servery nordvpn

NordVPN

Cena

NordVPN, stejně jako ostatní možnosti na tomto seznamu, je také poměrně cenově dostupný, většinou při registraci na dlouhodobý závazek. Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz, což může být užitečné, pokud jste někdo, kdo právě testuje VPN, aby zjistil, zda je jeho životaschopný dlouhodobý, a také provozují speciály, které dokážou 3leté plány co nejnižší 2,49 $ měsíčně. Pro své obvyklé ceny je to 4,99 $ za měsíc pro dvouletý plán, jednoletý plán je 6,99 $ za měsíc a měsíční předplatné vám poběží 11,95 $ za měsíc.

NordVPN

Klady

 • Zákaznický servis 24/7
 • Spousta serverů
 • Špičkové soukromí a zabezpečení
 • Software pro blokování reklam
 • Protokolová data

Nevýhody

 • Nelze použít tunu zařízení najednou
 • Rychlost internetu se může lišit

Cena

2,99 $ – 11,95 $ měsíčně

Vyzkoušejte NordVPN pro iOS!

2. Surfshark

Přehled a funkce

Surfshark, druhý celkový výběr v našem žebříčku pro VPN pro iOS, má více funkcí než jen levné. I když je cena atraktivní, tato služba dělá mnoho věcí, které by jakýkoli uživatel chtěl z VPN. Surfshark používá funkci zvanou Whitelister, což je nástroj, který uživateli umožňuje vybrat a vybrat přesně ty stránky, které chtějí v rámci pokrytí VPN. To umožňuje některým konkrétním webům obejít VPN pomocí nástroje split-tunneling. Uživatelé si vyberou, které z nich.

Proč na tom záleží? Nechtěli byste, aby vše, na co se vztahuje VPN? No, ne nutně. Při procházení můžete chtít být soukromí a chráněni, ale také se chcete připojit k nedaleké tiskárně nebo zjistit, kde je nejbližší obchod se zvířaty na péči o psa poblíž vašeho Airbnb. Samostatným tunelem projdou pouze weby nebo aplikace, které povolíte.

Surfshark

Další užitečnou funkcí pro Surfshark je možnost připojení k neomezenému počtu zařízení. Pokud jste ve světě VPN nováčkem, je to ve skutečnosti docela velká věc. Většina služeb VPN, zejména těch za tuto cenu, má v nejlepším případě až 5 různých zařízení. Díky tomu by byla tato služba ideální pro rodinu nebo někoho, kdo má spoustu dalších zařízení pro práci. To by vám umožnilo provozovat VPN jako každé zařízení, které máte, a všechna je tak chráněna.

Surfshark

Pokud jde o soukromí, Surfshark to také krylo. Spouštějí funkci nazvanou CleanWeb, což je v podstatě špičkový adblocker. I když se to může zdát, jako by to jen zastavovalo jednoduchou obtěžování, takový software vám pomůže zajistit, abyste neklikali na žádné odkazy, které by mohly být pro vaše zařízení škodlivé. Blokuje stejně weby, které by mohly mít malware, a zajišťuje, aby se k vám nedostaly žádné pokusy o phishing.

Surfshark

Surfshark je tak sebejistý ve své bezpečnosti, vlastně blogoval o době, kdy byly jejich systémy auditovány. To je vliv, pokud se nás zeptáte!

Cena

Nyní na vrchol, cena. Surfshark je opravdu cenově dostupný, zejména když se můžete zavázat k dlouhodobému plánu. Zatímco jejich cena za měsíc se neliší od konkurence, jejich dvouletý plán stojí jen 1,99 $ měsíčně. Na jeden rok vám poběží 5,99 $ měsíčně a měsíc na měsíc 11,95 $. Pokud budete chtít pokračovat v dlouhodobém používání VPN, nenajdete lepší řešení než dvouletý tarif předplatného Surfshark.

Surfshark

Klady

 • Špičkové šifrování a zabezpečení
 • Nesleduje Data
 • Užitečné pro streamování
 • Skvělé pro torrenting
 • Velmi cenově dostupné

Nevýhody

 • Ne obrovské množství serverů
 • Poměrně nová VPN

Cena

1,95 $ – 11,95 $ měsíčně

Chcete-li službu Surfshark vyzkoušet, stáhněte si ji nyní pro iOS!

3. ExpressVPN

Přehled a funkce

Pokud jste již slyšeli o službě VPN, je to pravděpodobně ExpressVPN. Je to druh VPN „Velkého muže na koleji“. Je známo, že je velmi uživatelsky přívětivý a snadno použitelný. Tento článek je psán pomocí připojení od ExpressVPN a mohu souhlasit, nikdy nepřemýšlím o tom, že používám VPN, a to je asi dobrá věc, správně?

ExpressVPN je jedním z nejlepších, pokud jde o rychlost internetu, což je opravdu důležité, zejména pokud používáte VPN pro torrentování nebo sledování Netflixu. Umožňují vám spustit test rychlosti na jakémkoli serveru, který si vyberete, takže si můžete vybrat, který z nich používáte. Před tím, než si jeden vyberete, také řadí různé servery podle rychlosti.

ExpressVPN

Dalším dobrým rysem ExpressVPN je technologie split-tunelování. To vám umožní směrovat část provozu zařízení skrz šifrovaný tunel, zatímco ostatní se přímo připojují. Výše jsme diskutovali o tom, proč by se tato funkce mohla hodit, ale hlavně pokud se snažíte něco bezpečně stáhnout a zároveň se připojujete k místnímu internetu nebo pokud se pokoušíte připojit k blízkému zařízení. Tato funkce vám umožní používat funkce domácího i zahraničního internetu současně.

ExpressVPN

Tuto službu lze také použít pro účely zabezpečení. Kromě standardní praxe VPN, která spočívá v míchání provozu a skrytí vašich IP adres, ExpressVPN šifruje data mezi počítačem a zabezpečenými servery VPN. Používají AES (Advanced Encryption Standard), který je také používán vládou USA pro ochranu počítače. Tímto způsobem, i kdyby vaše informace byla nějakým způsobem zpřístupněna třetí stranou, nemohly by je přečíst.

ExpressVPN

Cena

Zatímco v žádném případě není ExpressVPN drahý, postrádá skutečnou slevu, kterou ostatní možnosti dělají, pokud jde o dlouhodobý plán. Trochu ušetříte registrací na jejich celoroční plán, ale není to opravdu významné. U jednoletého závazku vyjde na 8,32 $ měsíčně. 6 měsíců vám poběží 9,99 $ měsíčně a měsíční předplatné je 12,95 $. Opět, ne tak levné jako ostatní, ale existují důvody, proč je tak populární, a osobně za to mohu ručit.

ExpressVPN

Klady

 • 24 / zákaznický servis s živým chatem
 • Rychlostní testy
 • Vylepšené zabezpečení
 • Záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Lze použít pouze tolik zařízení najednou
 • Nedostatečná sleva na dlouhodobé plány

Cena

8,50 – 12,95 $ za měsíc

Stáhněte si software ExpressVPN pro iOS!

Hledáte více informací o VPN?

Pokud jste se dostali přes tento seznam a stále si nejste jisti, co VPN skutečně je, podívejte se do této příručky, kde najdete další nápovědu. Kromě ochrany a soukromí vám VPN umožní používat internet stejně jako doma, když cestujete. Ať už si to uvědomujete nyní nebo ne, budete na cestách bez VPN.

Co dělat dál

Už si jednu vyberte! Vážně, všechny 3 z těchto možností jsou dobré. Některé jsou opravdu levné, jiné nabízejí maximální ochranu a jiné jsou dobré pro streamování nebo opravdu uživatelsky přívětivé. Jakmile si vyberete, existují zdroje pro případ, že byste měli nějaké problémy s nastavením na vašem iPhonu nebo iPadu. Hodně štěstí!

Více souvisejících průvodců

 • Nejlepší VPN pro Android
 • Nejlepší VPN pro Windows
 • Nejlepší VPN pro streamování

FAQ

Je VPN dobrá pro iPhone?

Vždy je vhodné chránit vaše soukromá data bez ohledu na to, jaké zařízení používáte. S iPhone je snadné si myslet, že neprohledáváte jako na počítači, ale pamatujte, že aplikace neustále běží a shromažďují data. Službu VPN to ochrání.

Je VPN legální?

Ano! Všechny legální aktivity online jsou také legální v rámci VPN. Všechny nelegální aktivity online jsou s VPN stále nezákonné.

Můžete nechat síť VPN neustále spuštěnou?

Jak jsme v článku několikrát diskutovali, existují situace, kdy byste chtěli použít split tunel a připojit se přímo k internetu. U systému iOS je důležité si uvědomit, že aplikace mohou shromažďovat data, i když je nepoužíváte. Takže neustálá ochrana je pozitivní.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map