NordVPN serveru ātruma testi

NordVPN ir pakalpojumu sniedzējs, kas, šķiet, dara visu pareizi. Tas ir īsts bezlogošanas pakalpojums, tam ir liels skaits ātru serveru ar lielu globālo pārklājumu un tas piedāvā ļoti modernas funkcijas. Un tas viss ir iesaiņots arī super draudzīgā un intuitīvā klientā. NordVPN ir viens pakalpojums, ar kuru jūs nevarat noiet greizi.

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

Ātruma testi

Pārlūkojot NordVPN vietni, jūs lasīsit tādus paziņojumus kā “Zibens ātrums” un “Superfast serveri visur”. Skaidrs, ka NordVPN patīk ticēt, ka viņi ir izcilākie.

Kā izrādās, viņiem ir pilnīga taisnība.

Pirms mēs nokļūstam detaļās, mums ir jāpaskaidro viena lieta. Es pārbaudu ar interneta ātrumu, kas ir daudz lielāks par to, ko var saderēt jebkurš VPN (500 Mbps uz leju, 100 Mbps uz augšu). Tas ir paredzēts, lai pārliecinātos, ka rezultātus neierobežo mana savienojuma veiktspēja.

Ja parastais internets ir lēnāks par NordVPN numuriem, tas ir tas, ko jūs varat sagaidīt. Neatkarīgi no tā, atgriezieties pie rezultātiem!

NordVPN lejupielādes ātrums ir ātrs un vienmērīgs.

Austrālija ir tā vieta, kurā varētu izmantot dažus uzlabojumus. Bet pat pašreizējā ātrumā, kas pārsniedz 30 Mb / s, nav par ko sūdzēties, un lielākajai daļai no mums tas ir pietiekams.

Arī augšupielādes ātrums ir lielisks un ļoti konsekvents.

Faktiski NordVPN sniegums šeit ir viens no labākajiem, ko esmu redzējis. Parasti lielākajai daļai no mums rūp vairāk nekā lejupielāde, nevis augšupielāde. Bet, ja jūs iekļaujaties pēdējā grupā, tas noteikti ir VPN sniedzējs, kas jāņem vērā.

Viena no ievērojamām lietām ir tā, ka es domāju, ka klienta programmatūra ir izvēlējusies savu labāko serveri. Tas veic saprātīgu darbu, taču es atradu zemākās slodzes servera izvēli savā apkārtnē, kas man parasti deva nedaudz labāku ātrumu.

Atšķirība nebija milzīga. Bet, ja jūs mēģināt izspiest no VPN katru pēdējo veiktspējas līmeni, šķiet, ka labāka izvēle šeit ir manuāla servera izvēle.

Ja jums ir interese, kā NordVPN veidojas salīdzinājumā ar citiem pakalpojumiem, lūdzu, pārskatiet manu ātrāko VPN salīdzināšanas lapu. Un, ja jums rodas jautājums, tajā pašā lapā es arī sīkāk izpētīšu, kā tieši tiek veikti mani testi.

Labākais serveris
NordVPN labāko VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN NordVPN labāko servera sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Savienotās Valstis
NordVPN apvieno valstu VPN servera ātruma testa rezultātusAr VPN NordVPN apvieno valstu sākotnējos ātruma testa rezultātusNav VPN
Apvienotā Karaliste
NordVPN Apvienotās Karalistes VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN Apvienotās Karalistes NordVPN ātruma testa sākotnējie rezultātiNav VPN
Kanāda
NordVPN Canada VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN NordVPN Kanāda sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Austrālija
NordVPN Australia VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN NordVPN Australia sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Nīderlande
NordVPN Nīderlandes VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN NordVPN Nīderlandes sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Vācija
NordVPN Germany VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN NordVPN Vācija sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Francija
NordVPN France VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN NordVPN France sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN

Par NordVPN

NordVPN atrodas ārpus Panamas.

Uzņēmums tika izveidots 2012. gadā, un, lai gan tas ir diezgan jauns, neļaujiet jums sevi apmānīt. NordVPN dara visu pareizi.

Tie nodrošina izcilu, ar iespējām bagātu pakalpojumu, vienlaikus izvairoties no daudzām kļūdām, kuras pieļauj daži konkurenti.

Pēc viņu lapas, NordVPN ir iedvesmojuši inovatīvu tehnoloģiju ideāli un klientu brīvība, uzticēšanās un paļāvība. Un tas parāda.

Tāpēc, neskatoties uz salīdzinoši jauno vecumu, pakalpojumu ir ieteikuši tādi kā PCMag, Wired, Yahoo! Tech, CNet, Forbes un TechRadar.

Privātums un drošība

Runājot par privātumu, neviens to nedara labāk par NordVPN.

Iesācējiem viņi atrodas Panamā, valstī, kurā nav datu saglabāšanas likumu, bez valdības uzraudzības un pilnīgi necenzēta interneta. Panama ir tālu ārpus Amerikas NSA un Lielbritānijas GCHQ organizāciju sasniedzamības līmeņa.

NordVPN ir tikai viens no nedaudziem pakalpojumu sniedzējiem, kas patiesībā neveic mežizstrādi, kā tas skaidri noteikts viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos:

NordVPN neuzrauga, neuzglabā un neieraksta neviena VPN lietotāja žurnālus. Mēs neuzglabājam savienojuma laika zīmogus, izmantoto joslas platumu, trafika žurnālus, IP adreses.

Un tā tam vajadzētu būt.

Kaut arī anonīmi laika zīmogi un izmantotais joslas platums šķiet lietas, kuras nevar izmantot, lai jūs unikāli identificētu, diemžēl tas tā nav. Ja jums ir vajadzīgie resursi (a la valdība), jūs būtu pārsteigts, ko jūs varat darīt ar šiem datiem.

Neuzglabājot šo statistiku, vislabākais NordVPN, ko var darīt, kad tiek lūgts apgāzt, ir paraustīt plecus (vispirms ignorēt faktu, ka Panamā būtu grūti nokļūt šajā punktā).

Vienīgā NordVPN prasītā personiskā informācija ir e-pasta adrese. Maksājumu var veikt pilnīgi anonīmi, izmantojot Bitcoin.

Ciktāl tas attiecas uz drošību, NordVPN izmanto militāras pakāpes šifrēšanu.

Noklusējums Windows, macOS un Android klientiem ir OpenVPN protokols virs UDP ar AES-256-CBC šifrēšanu un 2048 bitu Diffie-Hellmann atslēgu. IOS klients izmanto IKEv2 / IPsec ar AES-256-GCM šifrēšanas algoritmu un 3072 bitu Diffie-Hellmann taustiņiem.

Ja šie akronīmi un cipari jums neko daudz nenozīmē, jums tikai jāzina, ka jūsu dati ir pilnīgi droši.

Attiecīgajām personām jums būs arī prieks dzirdēt, ka manā NordVPN testā nav atklātas IPv4, IPv6 vai WebRTC noplūdes..

Ja noklusējuma aizsardzības līmeņi jums to vienkārši nesamazinās, NordVPN piedāvā arī divas papildu funkcijas, kas jūs varētu interesēt.

Pirmo sauc par divkāršu VPN. NordVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kurus es zinu un kas to atbalsta.

Īsumā – divkāršs VPN ļauj ķēdēt divus VPN serverus. Dati atstāj jūsu ierīci šifrētu, kā parasti, un nonāk pirmajā VPN serverī. Tur nonākot, tā vietā, lai dotos uz internetu, jūsu dati tiek šifrēti otro reizi un pārsūtīti uz otru VPN serveri. Tikai vienu reizi otrajā serverī tas piekļūs internetam.

Otrā funkcija – sīpols virs VPN – ko parasti sauc arī par Tor pa VPN – ir līdzīga, taču tā vietā, lai ķēdētu otrajā VPN serverī, tā sūta jūsu datus caur Tor tīklu. Visa jūsu komunikācija beidzas ar piekļuvi internetam, izmantojot Tor releju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dubultā VPN vai sīpolu izmantošana pa VPN palēninās savienojumu. Bet, ja drošība un privātums ir ārkārtīgi svarīgi, izmantot kādu no šīm funkcijām var būt vērts.

Viena no pēdējām pieminēšanas vērtajām drošības funkcijām, ko atbalsta NordVPN, ir iznīcināšanas slēdža funkcionalitāte. Ja kāda iemesla dēļ jūsu VPN savienojums pēkšņi pārtrūks, iznīcināšanas slēdzis pirms laika izslēgs jebkuru vietni vai programmatūru, kuru jūs iepriekš ar to konfigurējat..

Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka nekādi sensitīvi dati nekad netiks nejauši pakļauti.

Iespējas

NordVPN ir saderīgs ar gandrīz jebkuru platformu, kas atrodas zem saules. Šeit ir visi gaidītie lielie vārdi, piemēram, Windows, macOS, iOS un Android, bet tāpat ir Windows Home, Chrome OS, Linux, RaspberryPi un milzīgs maršrutētāju skaits..

Klienta programmatūra izskatās glīta un intuitīvi izmantojama.

Varat izveidot savienojumu no pasaules kartes vai no saraksta serveriem. Izmantojot savienojumu no kartes, tiks izvēlēts labākais pieejamais serveris valstī, domājams, pamatojoties uz slodzi un attālumu līdz jūsu atrašanās vietai.

Savienojuma izveide no serveru saraksta dod daudz lielāku kontroli. Sarakstā tiks parādītas pašreizējās serveru slodzes un attālumi līdz jums. Šajā izvēlnē varat arī izvēlēties konkrētam mērķim paredzētu serveri, piemēram, vienādranga vai dubultā VPN.

Tiem, kas pieraduši izvēlēties serverus pēc pilsētas nosaukuma, NordVPN klients to neatbalsta. Galu galā tam nav nozīmes, jo jūs varat izvēlēties, pamatojoties uz patiesi svarīgo rādītāju, attālumu.

Es domāju, ka tas vienkārši izcēlās, un sākotnēji man likās mazliet dīvaini, jo esmu tik ļoti pieradis, lai varētu savienot šo ceļu.

Es pamanīju dažas atšķirības starp Windows un MacOS versijām. Pēdējais nejutās tik pilnīgs, kaut arī joprojām bija ļoti izmantojams.

Piemēram, trūka iespēju kārtot serverus serveru sarakstā pēc slodzes vai attāluma. Nevis šova aizbāznis, bet gan līdzeklis, kas būtu jauki. Es iedomājos, ka kopš tā ieviešanas Windows versijā tā galu galā pāries arī uz citām platformām.

Nogalināšanas slēdža funkcionalitāte, sīpols virs VPN un dubultā VPN ir pieejami kopā ar NordVPN. Lūdzu, pārskatiet sadaļu Privātums un drošība, lai iegūtu sīkāku informāciju par visām trim funkcijām.

Klāt ir arī viedais DNS, kas šajā gadījumā tiek dēvēts par Smart Play, un tiek uzskaitīts.

Šī funkcija darbojas, atrisinot DNS pieprasījumus noteiktās vietās, ļaujot jums skatīties ģeogrāfiski bloķētu saturu. Patiešām, NordVPN sadarbojas ar Netflix un BBC iPlayer labāk nekā vairums citu pakalpojumu sniedzēju.

Jums nekas nav jādara, lai jūs varētu izmantot viedo DNS. Tas automātiski nosaka, kad tas ir nepieciešams, un atbilstoši novirza jūsu uzmeklējumus.

Lai iegūtu daudz padziļinātu informāciju par visām šīm funkcijām, lūdzu, dodieties uz manu NordVPN pārskatu.

Ierobežojumi

Vienīgais ierobežojums, kāds ir katram VPN pakalpojumu sniedzējam, ir vienlaicīgu savienojumu skaits. Attiecībā uz NordVPN tas ir noteikts 6. Tas ir nozares augstākais līmenis, kuru nevar salīdzināt neviens cits pakalpojumu sniedzējs.

Ja jums ir daudz ierīču (vai daudz ģimenes locekļu), kuras vienlaikus tiks savienotas ar VPN, noteikti turiet NordVPN uz sava radara..

Nav citu ierobežojumu, par kuriem jums jāuztraucas, izmantojot NordVPN.

Klientu atbalsts

Diennakts atbalstu NordVPN nodrošina tiešraides tērzēšanas (mana vēlamā metode), biļešu pārdošanas sistēmas vai e-pasta veidā. Facebook un Twitter ir arī reālas iespējas mazāk jūtīgiem jautājumiem.

Reakcija ir ātra un šķiet zinoša.

Divas reizes, kad sazinājos ar atbalstu, tērzēšanas laikā, lai pārbaudītu viņu ātrumu un zināšanas, mazāk kā divu minūšu laikā es runāju ar kādu personu. Cilvēki, ar kuriem es runāju, šķita, ka zina, par ko viņi runā, un man nebija sajūta, ka mani lasa no skripta.

Pašapkalpošanās atbalstam NordVPN vietne piedāvā arī plašus FAQ un iestatīšanas pamācības gandrīz katrai iedomājamajai operētājsistēmai, ierīcei un maršrutētājam..

Vēl nesen NordVPN mēdza piedāvāt 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Tas vairs nav tas gadījums. Viņiem tomēr ir dažas lieliskas atlaides, kuras atbalsta viņu dāsnā 30 dienu atmaksas politika gadījumā, ja jūs neesat pilnībā apmierināts ar pakalpojumu.

Vienīgais brīdinājums ir tāds, ka gadījumā, ja pieprasīt atmaksu tehnisku problēmu dēļ (nevis tā, ka man tā radās), NordVPN vispirms mēģinās to novērst.

Serveru atrašanās vietas

NordVPN ir diezgan iespaidīgs serveru tīkls. Pašlaik skaits ir 5645 mašīnas 58 valstīs.

Milzīgais serveru skaits ir otrais tikai privātajai piekļuvei internetam. Tomēr, izmantojot NordVPN, jūs varat izvēlēties, ar kuru serveri izveidot savienojumu. Ar PIA jūs nevarat.

Valstu skaits arī nav lielākais (šis gods pieder HideMyAss! Un PureVPN), bet es gribētu, lai tā būtu laba nauda, ​​tas būs vairāk nekā pietiekami 99% lietotāju. Es nevarēju domāt par vienu valsti, kurai, iespējams, vēlos izveidot savienojumu, kas nav iekļauta NordVPN serveru sarakstā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map