Pilns neredzamo pārlūkošanas VPN servera ātrumu tests

IbVPN ir VPN pakalpojums, kas ļoti patīk, un tas piedāvā visas funkcijas, kuras jūs sagaidāt no augstākā nodrošinātāja, ieskaitot dubultā VPN un Smart DNS, par cenu, kas ir zemāka nekā lielākajai daļai konkurentu. Lielisks privātums un laba serveru izvēle apvienojumā ar lielisku veiktspēju padara to par vieglu ieteikumu.

Plusi
 • Spēcīgas šifrēšanas un drošības iespējas
 • Laba servera veiktspēja
 • Funkcijām bagāts klients ar daudzām uzlabotajām funkcijām
 • Atbalsta P2P (ar speciāliem serveriem)
 • Sadarbojas ar Netflix un BBC iPlayer
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
Mīnusi
 • Sarežģīta klienta lietotne
 • Neskaidri cenu plāni
 • Diezgan mazs serveru tīkls

IbVPN ātruma pārbaude

Neredzamā pārlūkošana VPN vietnē liek drosmīgi apgalvot, ka viņu pakalpojums visā pasaulē tiek slavēts par tā ātrumu un atbalstu (es pieskaros atbalstam tālāk). Es neesmu pilnīgi pārliecināts, cik daudz uzslavu viņi saņem, bet viņi tomēr pareizi saprata ātrumu. Mani testi ir parādījuši, ka viņu serveri var vairāk nekā noturēt sevi VPN tirgū, kas piedāvā daudz izvēles. Patiesībā es iziešu uz ekstremitātes un saukšu ibVPN interneta ātruma testa rezultātus par diezgan lieliskiem.

Lai nodrošinātu vēl lielāku veiktspēju, ja privātums nerada lielas bažas, ibVPN ļauj izveidot savienojumu, izmantojot starpniekserveri, uz visām viņu servera vietām. Izmantojot starpniekserveri, jūsu savienojums netiks šifrēts, taču, ja šifrēšana netiks veikta, tas varētu arī ātrāk darboties.

Kā tas ir katram VPN pakalpojumu sniedzējam, kuru vērtēju, es veicu augšupielādes un lejupielādes ātruma testu sērijas ar un bez VPN savienojuma ar to, kam vajadzētu būt manam ātrākajam serverim, kā arī septiņām populārākajām valstīm, kurām lietotāji mēdz pieslēgties.

Mans interneta savienojums ir ātrs 500 Mbit uz leju un 100 Mbit uz augšu. Šie ātrumi ļauj mums redzēt, cik labi serveri darbojas, neuztraucoties par ierobežojumu sasniegšanu, ko nosaka mans ISP.

Ja jums ir interese par to, kā ibVPN salīdzina ar dažām citām populārām pakalpojumu sniedzēju opcijām, lūdzu, apskatiet manu VPN tabulu ar ātrāko ātrumu, kur es salīdzinu visus labākos pakalpojumus.

Labākais serveris
ibVPN labākie VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ibVPN labākie servera sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Savienotās Valstis
ibVPN apvieno štatus VPN servera ātruma testa rezultātiemAr VPN ibVPN apvieno šodienas ātruma testa rezultātusNav VPN
Apvienotā Karaliste
ibVPN Apvienotās Karalistes VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ibVPN Apvienotās Karalistes sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Kanāda
ibVPN Kanāda VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ibVPN Kanādas sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Austrālija
ibVPN Australia VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ibVPN Austrālijas ātruma testa rezultātiNav VPN
Nīderlande
ibVPN Nīderlandes VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ibVPN Nīderlandes sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Vācija
ibVPN Germany VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ibVPN Vācija sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Francija
ibVPN France VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ibVPN Francijas sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN

Par IBVPN

Neredzamā pārlūkošana VPN atrodas ārpus Rumānijas un darbojas jau kopš 2010. gada, lai gan galvenā komanda pirms tam ir strādājusi vēl septiņus gadus, izmantojot tikai starpniekservera pakalpojumu. Ņemot vērā šo lielo pieredzi, ibVPN labi saprot, ko cilvēki meklē VPN pakalpojumu sniedzējā. Nav brīnums, ka viņiem visā pasaulē pašlaik ir vairāk nekā 500 000 lietotāju – to skaits turpina pieaugt.

Privātums un drošība

Runājot par privātumu, ibVPN ir tik labs, cik tas izpaužas. Viņi nekopj un nereģistrē nekādu savienojumu vai satiksmes informāciju. Pēc viņu pašu vārdiem:

Mēs nevaram saistīt nevienu konkrētu darbību ar kādu konkrētu lietotāju.

Konfidencialitātes politikā ir noteikts, ka VPN Invisible pārlūkošana atbilst juridiskajiem paziņojumiem. Tā kā lietotājiem faktiski nav nekādu nododamu datu, lietotājiem nav par ko uztraukties. Atrodoties Rumānijā, nav jāuztraucas arī par valsts likumiem, kas pieprasa datu saglabāšanu. Līdzīgs likums kādreiz pastāvēja, bet tika atcelts pēc tam, kad tika atzīts par antikonstitucionālu.

Lai reģistrētos ibVPN pakalpojumam, ir nepieciešama tikai derīga e-pasta adrese. Nav nepieciešams vārds vai cita personīga informācija. Kā maksājuma iespējas ir pieejamas BitCoin un vairākas citas kriptovalūtas.

Šifrēšanas priekšpusē Invisible Browinging VPN klients piedāvā sešus protokolu / šifrēšanas pārus. Cik es saku, jūs nevarat sajaukt un saskaņot, tas nozīmē, ka jūs nevarat palielināt šifrēšanas līmeni ar vēlamo protokolu, kā jūs vēlaties.

No sešiem pāriem vienā ir 128 bitu šifrēšana (kas ir diezgan viegls, un klients to arī apgalvo), 4 ir 256 bitu šifrēšana (labs līdzsvars starp lejupielādes ātrumu un drošību), bet vienam ir 2048 bitu šifrēšana. Pēdējais kā protokolu izmanto SSTP. Ja jūs meklējat spēcīgu šifrēšanu ar citu protokolu, to ibVPN šobrīd nenodrošina.

Iespējas

ibVPN piedāvā visas funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt no augstākā līmeņa VPN nodrošinātāja, kā arī dažas ekstras. Viedais DNS pakalpojums ir viens no tiem. Kaut arī tas nedara daudz privātuma, šis pakalpojums ir ideāli piemērots ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšanai. Manos testos gan ASV Netflix, gan BBC iPlayer tika atbloķēti, kad to izmantojāt.

Vēl viena iezīme, kas izceļas, lai arī es arvien vairāk un vairāk pakalpojumu sniedzēju to piedāvā, ir dubultā VPN. ibVPN neiziet no tā, lai to reklamētu, bet tas tur ir. Ir sešas divkāršas VPN savienojuma iespējas, izmantojot serverus ASV, Nīderlandē un Singapūrā. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot savienojumu ar ASV caur Nīderlandi, ar Nīderlandi caur ASV, ar Singapūru caur Nīderlandi utt..

Es atklāju, ka klienta programmatūra ir pilnībā redzama, to ir viegli izdomāt un lietojama, kaut arī Windows operētājsistēmā dažreiz tā ir nestabila (taču tālu no darījuma pārtraucēja). Programmatūra ir pieejama visām galvenajām platformām. Ir pat paplašinājumi / papildinājumi pārlūkam Chrome, Firefox un Opera.

Kaut kas, ko klients dara, kas, manuprāt, bija īpaši jauks, ko nedara citi pakalpojumi, ir reāllaika slodzes parādīšana blakus katrai servera opcijai. Šī funkcija novērš minējumus, no kura servera izveidot savienojumu.

Ierobežojumi

Kā to dara vairums VPN pakalpojumu sniedzēju, Invisible pārlūkošana VPN ierobežo maksimālo vienlaicīgo savienojumu skaitu. Viņi nosaka šo skaitli trīs, ja tiek iegūts galīgais plāns, un vienu zemāka līmeņa kontiem.

Ņemot vērā to, ka Ultimate plāns mēnesī ir tikai par 2 USD vairāk nekā citas iespējas, un tas piedāvā papildu funkcijas, piemēram, starpniekserverus, pārlūka paplašinājumus un ļauj P2P, es domāju, ka tas ir vērts papildu izdevumus. Pat tad tas joprojām ir lētāks nekā vairums konkurentu. Ja ar šiem savienojuma numuriem nepietiek, jums, iespējams, nāksies ķerties pie ibVPN instalēšanas maršrutētājā, kas tiek atbalstīts.

IbVPN pakalpojums nav ierobežots. Joslas platumam, datu pārsūtīšanai vai servera ātrumam, kā arī servera slēdžu skaitam nav ierobežojumu.

Aplūkojot pakalpojumu sniegšanas noteikumus, man parādījās divas papildu lietas, kuras jāzina visiem, kas lieto P2P:

 • Jūs piekrītat neizmantot robotu, piemēram, ReGet, GetRight, Go! Zilla vai līdzīgas programmas, lai nepārtraukti lejupielādētu saturu bez uzraudzības vai apmeklējuma..
 • Jūs piekrītat izmantot Pakalpojumu vienādranga failu pārsūtīšanai vai torrentu lejupielādei tikai serveros, kas atrodas Luksemburgā, Zviedrijā, Nīderlandē, Kanādā, Krievijā, Lietuvā un Honkongā.

Klientu atbalsts

ibVPN piedāvā dažādas atbalsta iespējas, ieskaitot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un biļešu sistēmu. Tiešraides tērzēšana tiek nodrošināta caur viņu vietni, un tiek uzskatīts, ka tā notiek 24 stundas diennaktī gan tehniskos, gan pārdošanas jautājumos. Es atklāju, ka tas ir precīzi. Jebkurā laikā, kad es mēģināju, kāds bija tur, lai atbildētu uz maniem jautājumiem.

Atbalsta komandu veido desmit cilvēki. Visas saņemtās atbildes ir bijušas pilnīgas, zinošas un noteikti nesekoju iepriekš noteiktam skriptam. Neredzamā pārlūkošana VPN vietnē ir arī diezgan lielas zināšanu bāzes un FAQ sadaļas, kurās apskatītas biežāk sastopamās problēmas. Pastāv arī kopienas forums.

Visiem abonementiem tiek garantēta pilnīga naudas atmaksa 15 dienu laikā. Es esmu izsijājis visas politikas, un šķiet, ka kompensācijām nav pievienotas virknes, piemēram, maksimālā lejupielādes summa vai maksimālais savienojumu skaits. Šis ierobežojumu trūkums nozīmē, ka jūs varat pavadīt pirmās 15 dienas, izmetot visu, ko saņēmāt dienesta labā, lai pārliecinātos, ka tas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām.

Pirms jebkāda maksājuma veikšanas varat arī bez maksas izmēģināt ibVPN 24 stundas. Bezmaksas izmēģinājums ir kaut kas ļoti dažu pakalpojumu sniedzēju, un to ir vērts izmantot. Ja vēlaties, varat tieši piekļūt reģistrēšanās lapai, noklikšķinot šeit.

Pirms jebkāda maksājuma veikšanas jūs varat arī pilnīgi bez maksas izmēģināt ibVPN 6 stundas.

Servera atrašanās vietas valstis

Neredzamā pārlūkošana VPN šobrīd nodrošina 173 serverus 97 vietās 47 valstīs. Tie ir ļoti cienījami numuri, kuriem lielākajai daļai lietotāju vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamiem. Ja vēlaties padziļināti izpētīt, šis ir visjaunākais ibVPN serveru saraksts.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map