ProtonVPN ātruma pārbaude

Ir daudz, kas patīk ProtonVPN. Tas ir uz drošību un privātumu orientēts pakalpojums ar ātriem serveriem, lielisku programmatūru un vairāku ērtu funkciju piedāvāšanu, kurus citi pakalpojumu sniedzēji netraucē ieviest. Jā, viņi rīkojas dārgi, bet, ja jūsu mērķis ir palikt anonīmam internetā, daži VPN to dara labāk.


Plusi
 • Lieliski privātuma un drošības elementi
 • Katrā atbalstītajā valstī tiek piedāvāts dubultā VPN
 • Nav žurnālu
 • Ērti lietojams klients
 • Laba servera veiktspēja
 • Torrenting un P2P draudzīgi
 • Piedāvā bezmaksas versiju
Mīnusi
 • Dārgi
 • Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta
 • P2P serveri tikai četrās valstīs

ProtonVPN ir pazīstams ar savu stingro nostāju attiecībā uz drošību un privātumu. Bet cik labs ir drošs VPN, kad tas ir tik lēns, jūs vēlaties katru reizi izvilkt matus, kad to lietojat.

Par laimi, ProtonVPN tas tā nav. Pat ne tuvu.

Viņi savā vietnē iesniedz vairākas VPN nozares standarta “ātrgaitas” prasības, taču atšķirībā no daudziem citiem pakalpojumu sniedzējiem šīs prasības faktiski piegādā..

Un, lai arī tas nav ātrākais VPN apkārt, ProtonVPN ātruma testa rezultāti viņus stingri ieliek visu pakalpojumu sniedzēju augšējā līmenī..

Lejupielādes ātrums ir vienmērīgs. Amerikas Savienotās Valstis bija nedaudz lēnākas, nekā es būtu gaidījis, pamatojoties uz to, ko darīja citas vietas. Bet visumā labi skaitļi.

Pat pieslēdzoties caur Secure Core, ProtonVPN lieliskajā dubultā VPN ieviešanā, lietas izskatījās labi. Es redzēju diezgan konsekventu 1/3 ātruma kritumu virs regulārā savienojuma, kas dubultā VPN ir lielisks.

Augšupielādējot, rezultāti bija nedaudz sliktāki, taču cienījami. Papildus zemākam, nekā gaidīts, ASV serveru ātrumam, es redzēju arī apakšvērtību sniegumu no Kanādas un Austrālijas.

Tomēr, tā kā lielākajai daļai no mums lejupielādes veiktspēja ir daudz svarīgāka nekā augšupielādes ātrums, es nedomāju, ka tā ir milzīga problēma.

Tas nozīmē, ka es regulāri testēju VPN un atjaunināšu šeit publicētos rezultātus, ja ir kādas būtiskas izmaiņas (abos virzienos).

Labākais serveris
ProtonVPN labākie VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ProtonVPN labākie servera sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Savienotās Valstis
ProtonVPN apvieno VPN servera ātruma testa rezultātusAr VPN ProtonVPN apvieno šodienas ātruma testa rezultātusNav VPN
Apvienotā Karaliste
ProtonVPN Apvienotās Karalistes VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ProtonVPN Apvienotās Karalistes sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Kanāda
ProtonVPN Canada VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ProtonVPN Kanādas sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Austrālija
ProtonVPN Australia VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ProtonVPN Australia sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Nīderlande
ProtonVPN Nīderlandes VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ProtonVPN Nīderlandes sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Vācija
ProtonVPN Germany VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ProtonVPN Vācija sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Francija
ProtonVPN France VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN ProtonVPN France sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN

Ir vērts norādīt, kāpēc ir tik liela neatbilstība starp maniem ātruma testiem bez VPN un testiem, kas veikti caur VPN.

Es apzināti vadu ātru interneta savienojumu – 500 Mbps uz leju, 100 Mbps uz augšu. Tie ir daudz lielāki par patērētāja līmeņa VPN serveriem, ko pašlaik var piedāvāt.

Šāda ātra savienojuma izmantošana ir tāda, ka tas mums atklāj reālo maksimālo VPN veiktspēju – bez mana IPS ierobežojumiem, kas šķeļ rezultātus.

Ja, piemēram, es savienotu tikai 50 Mb / s savienojumu un VPN serveris spētu sasniegt 75 Mb / s, mēs nekad to neuzzinātu.

Par ProtonVPN

ProtonVPN ir labi pārskatīts VPN, kas, tāpat kā tā mātes uzņēmums ProtonMail, atrodas Šveicē. Tas nozīmē ļoti privātumam draudzīgu jurisdikciju.

Tas ir arī stingri bezloģu pakalpojumu sniedzējs un pašlaik tiek veikts drošības audits, kas drīz būs paredzēts publiski pieejams.

Apzinoties privātumu, šīs ir visas lietas, kurām būtu jāpievērš uzmanība.

Ir arī vērts norādīt, ka ProtonVPN vecāku organizācija ir labi pazīstama interneta privātuma aprindās. Tas ir atbildīgs par OpenPGPjs un GopenPGP atvērtā koda šifrēšanas bibliotēkām un ir aktīvs digitālās kopienas dalībnieks.

Tas ProtonVPN piešķir zināmu labklājības konfidencialitāti, kuru neviens konkurents nevar cerēt panākt.

Privātums un drošība

Kā jūs jau varējāt uzminēt, ProtonVPN ir izcils gan drošības, gan privātuma jomā. Tas ir viss iemesls, kāpēc pakalpojums pastāv.

Šajā nolūkā ProtonVPN izvieto vismodernākās tehnoloģijas un funkciju kopumu, kas izveidots, lai visu, ko viņi dara, datu drošība būtu centrā..

Tomēr, kā redzējām, viņi to dara, neapdraudot savienojuma ātrumu.

Sākumā ProtonVPN izmanto tikai šifrēšanu un protokolus bez zināmām ievainojamībām. Tas nozīmē, ka jūs neatradīsit piekļuvi PPTP, pat kā saderības rezerves opciju.

Tā vietā visi savienojumi ziņojumu autentificēšanai izmanto 256 bitu AES šifrēšanu, 4096 bitu RSA atslēgu apmaiņu un HMAC-SHA384..

Īsāk sakot, visās datu pārraides fāzēs tiek izmantots augstākais pieejamais šifrēšanas līmenis. Tas negatīvi ietekmē veiktspēju un, iespējams, tāpēc ātruma testa rezultāti nav tik moderni kā dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem.

PC un Linux mašīnās savienojuma caurlaide, izmantojot OpenVPN protokolu. Tas ir pašreizējais vienprātības standarts nozarē, un ProtonVPN to ievēro.

MacOS, iOS un Android ierīcēs IKEv2 / IPSec ir izvēlētais protokols.

Papildus tam sistēma izmanto pagriežamas šifrēšanas atslēgas un nevainojamu priekšlaicīgu slepenību, lai neļautu uzbrucējiem atšifrēt datus, izmantojot apdraudētas atslēgas..

Kā es minēju, ProtonVPN ir arī stingrs bez žurnālu sniedzējs. Tas nozīmē, ka viņiem nav nulles ierakstu par visu, ko jūs darāt, kad esat izveidojis savienojumu ar pakalpojumu.

ProtonVPN respektē savu lietotāju privātumu un ievieš politiku bez žurnāliem. Tas nozīmē, ka jūsu VPN savienojumi paliek privāti, un mēs neuzglabājam informāciju par jūsu savienojumiem vai jūsu apmeklētajām vietnēm.

Lai aizsargātu jūsu kontu un pārliecinātos, ka pierakstāties jūs pats, mēs glabājam vienu jūsu kontu pēdējās pieteikšanās laika zīmogu. Atkal mēs neuzglabājam nekādu informāciju par to, no kurienes esat pierakstījies vai cik ilgi esat pieteicies.

ProtonVPN arī saviem VPN serveriem izmanto tikai speciālus serverus un palaiž privātus DNS serverus, lai novērstu jebkādu lietotāja darbību nonākšanu nepareizajās rokās.

Runājot par lietotāju pasargāšanu no ziņkārīgo acīm, tas ir viens VPN sniedzējs, kas aptver visas bāzes. Un no 2020. gada janvāra viņiem pat ir trešās puses drošības audita ziņojums, lai to pierādītu.

ProtonVPN funkcijas

Tomēr, izvēloties VPN, privātums un drošība nav vienīgie apsvērumi. Ir arī jautājums, kādas funkcijas ir pieejamas.

Ja vien VPN pakalpojumam nav iestatīts pareizais līdzeklis, neatkarīgi no tā, cik ātrs tas ir, tas var būt slikti piemērots atkarībā no tā, ko jūs cenšaties darīt ar to.

 • Avārijas poga

  ProtonVPN saviem Windows un macOS klientiem piedāvā slejas slēdzi.

  Slēdža slēdzis bloķē visu jūsu ierīces interneta trafiku, ja tiek atvienots no VPN. Tas nodrošina, ka dati netiek noplūst caur nešifrētu ISP nodrošinātu interneta savienojumu, kuru jūsu ierīce parasti izmantotu.

 • DNS noplūdes aizsardzība

  Cits veids, kā jūsu privātums var tikt apdraudēts tiešsaistē, ir ieraksti, kurus glabā jūsu izmantotie DNS serveri. DNS serveris var atklāt visas vietnes un apkalpot jūsu apmeklējumus, kā arī jūsu ISP nodrošināto IP adresi.

  ProtonVPN pārvalda savus DNS serverus un piespiež tos izmantot jebkurā laikā, kad esat izveidojis savienojumu ar pakalpojumu.

  Viņu DNS, tāpat kā viņu VPN, neglabā žurnālus, nodrošinot maksimālu privātumu.

 • Drošs kodols

  ProtonVPN piedāvā arī divkāršu VPN konfigurāciju, kuru viņi sauc par Secure Core.

  Secure Core uzlabo drošību un privātumu, novirzot savienojumus caur otru VPN serveri. Visi šie serveri atrodas drošās vietās privātumam draudzīgās valstīs.

  Šis mehānisms garantē, ka jūsu dati ir droši, pat ja tie galu galā šķērso valsti, kas piedalās uzraudzības nolīgumos vai pastāvīgi kontrolē interneta satiksmi tās robežās.

  Dubultā VPN nedaudz palēninās jūsu savienojumu, un ProtonVPN Secure Core ieviešana neatšķiras. Lietojot šos serverus, sagaidiet ātruma samazinājumu par 1/3.

 • Atbalsts Tor

  Dažiem no mums nepietiek ar garantētu privātumu. Tāpēc ProtonVPN ļauj izveidot savienojumu ar Tor privātuma tīklu, izmantojot tā VPN pakalpojumu.

  Šādi rīkojoties, tiek nodrošināts otrais aizsardzības slānis ikvienam, kam ir lielas bažas par palikšanu anonīmam. Tas ietver žurnālistus, politiskos disidentus un ziņotājus, kuru pakļaušana varētu radīt briesmas reālajā dzīvē.

  Tor iemešana maisījumā negatīvi ietekmēs gan augšupielādes, gan lejupielādes ātrumu. Tā kā Tor tīklu vada brīvprātīgie, sagaidiet, ka veiktspējas kritums būs lielāks nekā tas, kas tiek izmantots, izmantojot Secure Core.

 • Straumēšanas pakalpojumu atbalsts

 • Kaut arī ProtonVPN nesniedz nekādas garantijas, tie ir vieni no nedaudzajiem atlikušajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var savienot lietotājus ar Netflix – vismaz ASV.

  Tas pats attiecas uz Hulu, ITV un All 4.

  Tomēr BBC iPlayer vai Amazon Prime Video lietotājiem veiksme nebūs. Bet tas kļūst arvien izplatītāks VPN lietotāju dzīves fakts.

  Izrādes priekšgalā nav nekādu bažu. ProtonVPN serveru tīkls ir vairāk nekā pietiekami ātrs pat 4K video straumēšanai.

 • BitTorrent un P2P atbalsts

  ProtonVPN arī ļauj koplietot BitTorrent un citus P2P failus, izmantojot īpašu tā serveru apakškopu.

  Tā kā viņi neveic reģistrēšanos, varat būt pārliecināti, ka, lietojot šādus pakalpojumus, tas būs brīvs no autortiesību troļļu patiesiem draudiem.

 • Vairāku ierīču atbalsts

  Kā ProtonVPN lietotājs, izmantojot vienu abonementu, pakalpojumam varat savienot vairākas ierīces.

  Ja reģistrējaties pamatplānam, varat izveidot savienojumu ar divām ierīcēm – izmantojot Plus plānu, šis skaitlis palielinās līdz piecām.

  Ja jūs gatavojaties plānot Visionary plānu – un tas nav lēts -, vienlaikus varat izmantot līdz desmit ierīcēm. Kā jauku bonusu jūs iegūsit arī ProtonMail kontu.

Ierobežojumi

ProtonVPN nedara daudz ierobežojumus tā lietotājiem. Noteikti nav joslas platuma vai ātruma ierobežojumu.

Lai gan P2P pakalpojumu izmantošana autortiesību pārkāpšanai vai citam apšaubāmam lietojumam ir aizliegta ar viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, viņu nepierakstīšanās politika padara šo aizliegumu neizpildāmu.

Starp pieejamajiem pakalpojumu plāniem tomēr pastāv atšķirības, kuras patiešām var interpretēt kā ierobežojumus.

Piemēram, pamata lietotāji var izmantot P2P noteiktos serveros, bet ir ierobežots ar daudz mazāku to skaitu. Basic nozīmē arī drošu serdi, Tor atbalstu un straumēšanas atbalstu.

Plus plāna lietotāji saņem visas šīs lietas, kas ir ievērojams jauninājums.

Vienīgais Visionary plāna ieguvums ir ProtonMail konta pievienošana. Jūs arī saņemat gandarījumu, apzinoties, ka subsidējat bezmaksas līmeni cilvēkiem valstīs, kurām tā ir burtiska dzīves līnija.

Klientu atbalsts

Lietotājiem, kuriem nepieciešama palīdzība saistībā ar pakalpojumu, ProtonVPN piedāvā tiešu e-pasta atbalstu, kura vidējais reakcijas laiks ir mazāks par 24 stundām. Tomēr vairumā gadījumu jūs gandrīz tik ilgi negaidīsit.

Viņu pārstāvji ir zinoši un sniedz pilnīgas atbildes uz jautājumiem.

Lai papildinātu “cilvēcisko” klientu atbalstu, ProtonVPN vietnes atbalsta sadaļā ir visaptveroša pašpalīdzības sadaļa, kas aptver visas biežākās problēmas, ar kurām jūs varat saskarties..

Kamēr nav tiešraides tērzēšanas vai atbalsta pa tālruni, kopējam klientu apkalpošanas līmenim jābūt pietiekami labam, lai apmierinātu vidusmēra lietotāju.

Turklāt ProtonVPN ir reputācija, kas neatstāj lietotājus piekārtiem – viņi pieturēsies pie jums, līdz jūsu problēma tiks atrisināta. Manās grāmatās tas noteikti kompensē visus uztvertos atbalsta trūkumus.

ProtonVPN servera atrašanās vietas

ProtonVPN serveru tīkls ir viens no mazākajiem, ar kuru jūs saskaraties. Tajā ietilpst 44 valstis, un šī raksta sastādīšanas laikā to veido 698 atsevišķi serveri.

Tā kā daži no tā konkurentiem piedāvā tīklus, kas ir daudzkārt lielāki – piemēram, NordVPN un tā 58 valsti, 5645 spēcīgu serveru tīklu -, šeit nedaudz trūkst ProtonVPN..

Tas, kas viņiem trūkst lieluma, tomēr to kompensē kvalitātē.

ProtonVPN tīkls ir nobriedis un stabils, tas nozīmē, ka tie necieš daudzus pakalpojumu pārtraukumus. Kā pierāda ātruma testa rezultāti, arī sniegums ir lielisks.

Mētājas ar faktu, ka Secure Core serveri atrodas tādās vietās kā 1000 m dziļā bijušās Šveices armijas nokrišņu novietne, un ProtonVPN tīkla trūkumus ir vieglāk nepamanīt..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me