Ar VPT daro mano internetą greitesnį?

Paprastam interneto vartotojui interneto greičio sąvoka prasideda ir baigiasi skaičiais, kuriuos jų interneto paslaugų teikėjas (IPT) naudoja parduodamas savo paslaugas. IPT sumažina interneto greitį iki teorinio maksimumo, kad pateisintų nuolat kylančias kainas.


Nepaisant didžiųjų pažadų, įprasta eksploatavimo metu išbandyti ryšį trūksta.

Ieškodami būdo, kaip padidinti interneto greitį, kai kurie iš mūsų bando kreiptis į VPN. Daugybė komercinių paslaugų teigia, kad jos siūlo greitį. Taip pat yra daugybė technikos ekspertų, kurie tvirtina, kad tai netiesa.

Tiesa slypi kažkur tarp jų ir, kad ją paaiškinčiau, aš surašiau šį vadovą. Jame trumpai papasakosiu apie realaus pasaulio interneto greičio pagrindus ir padėsiu suprasti, kada tiems greičiams gali būti padedama (ar sugadinta) naudojant VPN..

Jūsų interneto ryšio greitis

Jei atlikote interneto greičio testą, turėtumėte būti susipažinęs (ar bent jau matęs) tokius dalykus kaip ping laikas ir atsisiuntimo bei įkėlimo greitis. Tikėtina, kad atvykote į tą greičio bandymo puslapį, kad pabandytumėte išsiaiškinti, kodėl jūsų interneto tarnyba jautėsi lėtai arba kodėl negalėjote sklandžiai transliuoti vaizdo įrašo.

Daugeliu atvejų testas pateikia rezultatus, kurie rodo, kad ryšys yra pakankamai greitas, kad būtų galima tvarkyti turinį, kurį bandote pasiekti. Iš pažiūros prieštaringa informacija yra priežastis.

Tinklo efektyvumo veiksniai

Prisijungę, jungtys prie svetainių ir paslaugų pereina sudėtingą tinklą. Šį tinklą kontroliuoja daugybė asmenų ir kompanijų visame pasaulyje. Tai yra vardo „World Wide Web“ priežastis. Pagrindinio tinklo struktūra labiausiai primena sujungtų mašinų voratinklį.

Atliekant greičio testą, bandymo duomenys paprastai niekada neišeina iš IPT tinklo. Taigi, rezultatai ne visada atspindi realybę. Kita vertus, lankydamiesi svetainėje jūs negalite valdyti kelio, kurį jūsų duomenys eina į tikslą. Jūs taip pat negalite valdyti tinklo sąlygų tuo keliu.

Realiame pasaulyje tokie dalykai, kaip tinklo perkrova, aparatinės įrangos gedimai ir paslaugų atsisakymo išpuoliai, gali pasiekti net ir spartiausią interneto ryšį. Tai tik keli dalykai, su kuriais galite susidurti reguliariai.

Prieiga per internetą per VPN

VPN paslauga teikia užšifruotą ir saugų ryšį tarp jūsų ir VPN paslaugų teikėjo. Iš ten jūsų interneto srautas pasiekia tikslą taip, kaip būtų, jei jis būtų atėjęs tiesiai iš jūsų įrenginio.

Tai naudingas įrankis visiems, norintiems neleisti kitiems matyti savo interneto srauto turinio. Tai taip pat mėgstama tų, kurie nori likti anonimai internete.

Diagrama, kaip veikia VPN, kad būtų užkirstas kelias droseliui

VPN ryšio pobūdis reiškia, kad žiniatinklio srautas nebeatlieka paties tiesiausio kelio. Pirmiausia jis turi tekėti per VPN paslaugų teikėjo serverius. Srauto šifravimas ir duomenų kelio pakeitimas kartais gali pagreitinti lėtą interneto ryšį. Tačiau viskas pirmiausia priklauso nuo priežasčių, kodėl tai buvo lėta.

Kada VPN gali pagerinti interneto greitį

Yra keletas situacijų, kai naudojant VPN gali pagerėti interneto greitis. Pvz., Jei jūsų ryšys lėtas dėl vėlavimo įprastame duomenų kelyje. Pirmiausia nuvykus į serverį, VPN ryšys gali išspręsti problemą išvengiant kelio dalių, kurios sukelia lėtumą.

Greičio padidėjimą taip pat galite patirti, jei srautas yra nukreiptas į tinklą, kuris turi geresnį ryšį su VPN teikėjo tinklu nei jūsų IPT. Tačiau abi šios sąlygos nėra visos šios bendros.

Viena iš labiausiai paplitusių interneto lėtumo priežasčių yra pralaidumo pralaidumas, ir tai yra kažkas, ką VPN gali padėti sustabdyti. IPT dažnai naudojasi tokiu būdu kontroliuodami eismą, dažnai negaudami pranešimo, kad tai vyksta. Tai gali būti viena iš labiausiai gąsdinančių lėto interneto ryšio priežasčių. Tai ne tik sunku aptikti, bet ir tikslingai daromą sulėtėjimą.

Paaiškinta, kad pralaidumas pralaidus

Jei niekada apie tai negirdėjote, pralaidumo diapazono mažinimas reiškia situaciją, kai IPT sąmoningai sulėtina tam tikro tipo duomenų srautą. Taip pat gali nutikti pasiekus iš anksto nustatytą duomenų perdavimo limitą.

Tai praktika, kuri gali būti dar labiau paplitusi tarp Amerikos IPT. Tai nėra labai maža dalis dėl FCC panaikintų taisyklių, kurios užtikrino tinklo neutralumą. Kai IPT imasi mažinti pralaidumą, jie dažniausiai nukreipia į labai specifinius duomenų tipus. Dėl šios priežasties praktika yra tokia erzinanti ir sunkiai pastebima.

Daugeliu atvejų IPT srauto srautą naudoja naudodamas „BitTorrent“ protokolą. Jie taip pat dažnai nukreips didelės spartos ryšius į vaizdo transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“ ar „Hulu“.

IPT skleidžia „Netflix“ transliaciją

„BitTorrent“ atveju IPT teigia, kad jų droseliai kontroliuoja intelektinės nuosavybės vagystes ir piratavimą jų tinkluose. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Jie tai daro todėl, kad „BitTorrent“ sukuria didelę dalį viso interneto srauto. Jie mėgsta nukreipti vaizdo transliacijų platformas dėl tos pačios priežasties – jos greitai tampa svarbiausiu interneto srauto šaltiniu visame pasaulyje.

IPT aktyviai stebi, kokio tipo srautus jie nori kontroliuoti, ir agresyviai elgiasi, kad sulėtintų tuos specifinius ryšius. Jie taip pat dažnai elgsis nepaisydami praktikos, kai jūs šauksite juos į tai. Vietoj to IPT dažnai bandys parduoti jums brangesnę interneto spartą.

Tačiau VPN gali padėti visiškai sustabdyti IPT trukdymą jūsų srautui.

Kaip veikia VPN, mažinant pralaidumą

Jei susiduriate su tiksliniu pralaidumo mažinimu jūsų IPT, VPN yra puikus būdas išspręsti problemą. Paslaptis slypi anonimiškume, kurį suteikia VPT.

IPT nustato srautą, kurį reikia nukreipti, remiantis iš anksto nustatytų identifikavimo taisyklių rinkiniu. Pavyzdžiui, jie gali ieškoti prisijungimo prie konkrečių serverių internete arba srauto, naudojančio bendrus prievadus, kuriuos jie norėtų apriboti.

Kai naudojamas VPN, visas srautas yra užšifruotas ir atrodo, kad jis skirtas VPN serveriui, o ne faktiniam galutiniam tikslui. Todėl IPT negali klasifikuoti srauto, vykstančio per VPN ryšį. Jei jie negali jo identifikuoti, jie negali jo suspausti. Šis nesugebėjimas labai efektyviai apsaugoti jus nuo tyčinio sulėtėjimo.

Kai VPT nepagerins interneto našumo

Deja, VPN nėra sprendimas dėl visų lėto interneto ryšio priežasčių. Kai kuriose situacijose jie netgi gali viską padaryti lėčiau, nei būtų kitaip.

Tiesą sakant, yra keletas atvejų, kai jums gali būti geriau apskritai išjungti VPN. Jie apima:

 • Geografinis atstumas
  Jei VPN serverio vieta yra kitoje pasaulio pusėje nuo jūsų ir toliau nuo galutinės jūsų duomenų paskirties vietos, papildomas atstumas, kurį reikia nukeliauti duomenims, sumažins bendrą ryšio greitį. Pasirinkite VPN teikėją su daugybe serverių vietų, iš kurių galite pasirinkti, kad išvengtumėte šios problemos.
 • VPN serverio perkrova
  Jei VPN serveris, kurį turi praeiti duomenys, yra perkrautas, jis tampa užspringimo tašku, dėl kurio ryšys bus lėtesnis. Jei taip atsitiks, pabandykite pereiti prie lengvai įkelto serverio. Beveik visi VPT teikėjai leidžia tai padaryti.
 • Šifravimo latencija
  VPN visi siunčiami duomenys turi būti užšifruoti, o visi gaunami duomenys turi būti iššifruojami. Kadangi šis procesas vyksta realiuoju laiku, tai gali sukelti pastebimą vėlavimą senesniuose ar žemesnių specifikacijų įrenginiuose. Patikrinkite savo VPN kliento nustatymus ir pasirinkite tik tiek, kiek reikia šifravimo.

Taip pat yra keletas kitų dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami paspartinti VPN ryšį tose situacijose, kai jo išjungti neįmanoma arba nepageidautina..

Geriausias greitesnio interneto VPN

Jei ieškote VPN paslaugos, norinčios užkirsti kelią pralaidumui, arba tokios, kuri geriausiai parodytų jūsų interneto našumą, iš karto išvenkite nemokamų paslaugų teikėjų.

Vienas iš didelių skirtumų tarp mokamo ir nemokamo yra atlikimas. Nemokami VPN serveriai garsėja tuo, kad yra perkrauti, o perkrautas serveris visuomet lemia mažesnį greitį. Tiesiog to nėra.

Remiantis vien tuo faktu, premijų teikėjai yra kelias. Taip, jie kainuoja pinigus, bet tai tikriausiai yra mažiau, nei jūs galbūt manote. Galite lengvai užsiprenumeruoti keletą geriausių VPN už keletą dolerių per mėnesį. Ši prenumerata suteikia jums prieigą prie šimtų VPN serverių visame pasaulyje. Visi šie serveriai naudoja aukščiausios klasės aparatinę įrangą ir visus tinkamus vartotojo apkrovos balansavimo būdus.

Vykdydamas šią svetainę aš reguliariai vertinu dešimčių VPN veikimą. Kviečiu pažvelgti į visą mano greičiausią teikėjų sąrašą, žemiau yra trys geriausi. Tai yra pats geriausias jūsų pasirinkimas norint sustabdyti pralaidumo pralaidumą ir padidinti interneto ryšio atsisiuntimo ir įkėlimo spartą.

ProviderFeaturesCost

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:90
Serveriai:7159
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Kodi“, maršrutizatoriai
Jungtys:7
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Rumunija
1 mėnesio planas:12,99 USD / mėn
Metinis planas:2,75 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Taip
Pinigų grąžinimas:45 dienos
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:131
Serveriai:2070 metai
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „SSTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:5
PrisijungtiPrisijungimo data, visas naudojamas pralaidumas
Vieta:Honkongas
1 mėnesio planas:10,95 USD / mėn
Metinis planas:3,33 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:31 diena
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „BitCoin“, „Alipay“, pagrindinės dovanų kortelės, „CashU“, kitos kriptovaliutos, „Paymetwall“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:58
Serveriai:5645
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:6
PrisijungtiNėra kirtimo
Vieta:Panama
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:3,49 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinės kortelės („Visa“, „MC“, „Amex“, „Discovery“), „Crypto“ („Bitcoin“, „Etherum“, „Ripple“), „Amazon Pay“, „Alipay“, „UnionPay“, kita

Esmė

Paprastai tariant, VPN nebus naudojamas kaip patikimas būdas padidinti interneto greitį, nebent spręstumėte dėl labai konkrečių priežasčių. Žinoma, VPN taip pat siūlo privatumą ir saugumą. Taigi, net jei tai nepagreitins jūsų interneto, daugeliu atvejų tai vis tiek yra puiki investicija.

Jei užmezgate ryšį lėtai, prieš kreipdamiesi į VPN, kaip galimą sprendimą, pirmiausia pabandykite nustatyti problemos priežastį. Puiki vieta pradėti – išbandyti pralaidumo pralaidumą. Jei iš tiesų kaltininkas yra droselis, vieno iš aukščiau paminėtų VPN naudojimas turėtų padaryti didelę įtaką ir padėti padidinti jūsų interneto greitį. Tačiau jei problema slypi kitoje vietoje, tai gali būti problema, kurią turėtų palikti pats IPT.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map