Gauk vokišką IP adresą per 5 paprastus veiksmus

Panašus straipsnis apie Vokietijos IP adresą


Jei esate Vokietijos pilietis, gyvenantis ar keliaujantis į užsienį, turite keletą rimtų priežasčių naudoti internetą su vokišku IP adresu. Jei to nepadarysite, galite jaustis tarsi gyvenate tremtyje.

Turėdami svetimą IP adresą galite atsidurti negalintys pasiekti banko paslaugų namuose. Jūs taip pat negalėsite neatsilikti nuo savo mėgstamų laidų tokiose populiariose transliavimo paslaugose kaip „ZDF“, „Das Erste“, „ARD Mediathek“, „ProSieben Video“ ar net „Netflix Germany“.

Veiksmingiausias (ir iki šiol tiesiausias) būdas gauti vokišką IP adresą yra naudoti virtualų privatų tinklą (VPN). Tai suteiks jums vietinį IP ir leis jums prisijungti prie interneto, tarsi fiziškai būtumėte Vokietijoje.

Gauk vokišką IP adresą per 5 paprastus veiksmus

Nustatyti VPN, kad gautumėte IP iš Vokietijos, negalėjo būti daug lengviau. Žingsniai yra šie.

 1. Prisiregistruokite pas VPN tiekėją, kuris turi serverius Vokietijoje. Man patinka „CyberGhost“, tačiau dar veikia keli kiti. Turiu sąrašą jų šiek tiek toliau, kad padėčiau jums pradėti.
 2. Atsisiųskite pasirinktą VPN teikėjo programą ir įdiekite ją. Jei norite, tai galite padaryti keliuose įrenginiuose. Visi teikėjai turės nuoseklias instrukcijas apie kiekvieną operacinę sistemą ir platformą.
 3. Paleiskite VPN programą ir prisijunkite naudodamiesi kredencialais, kuriuos nustatėte kartu su teikėju.
 4. Pasirinkite serverį Vokietijoje ir prisijunkite prie jo. Dabar jūsų įrenginys turės IP adresą, esantį šalies viduje. Jei norite tai padaryti, galite dar kartą patikrinti tai apsilankę https://www.iplocation.net/.
 5. Pakelkite kojas ir mėgaukitės prieiga prie bet kurios anksčiau užblokuotos Vokietijos tarnybos ar svetainės.

Tai taip paprasta.

Kai jums nebereikia vokiško IP, tiesiog atsijunkite nuo VPN serverio ir uždarykite programą.

Be to, šiuos tikslius veiksmus taip pat galite atlikti norėdami gauti IP iš bet kurios kitos pasaulio šalies, kurioje yra jūsų VPN teikėjas..

Kaip pasirinkti VPN, kad gautumėte vokišką IP adresą

Ne kiekvienas VPT teikėjas yra sukurtas lygus ir ne visi yra tinkami suteikti jums tiek vokišką IP adresą, tiek paslaugą, kuria būsite patenkinti. Kai šiuo tikslu bandote pasirinkti VPN, štai ką turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį.

 • Keli VPN serveriai Vokietijoje

  VPT teikėjas negali jums suteikti Vokietijos IP adreso, jei šalyje neveikia jokie serveriai. Tai pirmas dalykas, kurį reikia dar kartą patikrinti. Kuo daugiau serverių, tuo geriau.

  Jei daug žmonių naudojasi vienu serveriu, jis gali būti perkrautas ir labai sulėtinti jūsų interneto ryšį. Jei turite daug pasirinkimų, visada turėtumėte sugebėti rasti serverį, kuriame dėl spūsčių kilusios našumo problemos netaps problema.

 • Gali atblokuoti geografiškai ribotą turinį ir paslaugas

  Tai, kad VPN suteikia jums vokišką IP, dar nereiškia, kad IP veiks su kiekviena vokiečių svetaine ar tarnyba. Yra šiek tiek daugiau, kad vienas galėtų dirbti, o ne tik serverio nustatymas šalyje, o kai kurie paslaugų teikėjai paprasčiausiai nesirūpina ar negali nuvažiuoti tos papildomos mylios..

 • Geros ryšio spartos

  VPT visada šiek tiek sulėtins jūsų interneto ryšį, tačiau geresni teikėjai užtikrins, kad našumas būtų kuo mažesnis. Tai ypač svarbu, jei ketinate transliuoti aukštos kokybės vaizdo įrašą iš Vokietijos. Tik greitas VPN sugebės neatsilikti nuo pralaidumo.

 • Kelių įrenginių palaikymas

  Dar kartą patikrinkite, ar pasirinktas VPN palaiko kiekvieną įrenginį ir operacinę sistemą, kurią ketinate naudoti su juo. Kai kurie, pavyzdžiui, gali neveikti senesnių „Windows“ ar „MacOS“ versijų.

  VPT teikėjai taip pat paprastai riboja, kiek įrenginių galite prisijungti prie jų paslaugos tuo pačiu metu. Jei manote, kad penki jūsų šeimos nariai norės vienu metu naudotis skirtingomis transliavimo Vokietijoje paslaugomis, įsitikinkite, kad tai leidžiama.

Jei pasirinksite tiekėją, kuris pažymės visus šiuos langelius, jūs pateiksite paslaugą, kuri nuolatos suteiks jums prieigą prie mėgstamiausių vokiečių kalbų svetainių ir paslaugų, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate..

Geriausi VPT, norint gauti vokišką IP

Iš daugelio puikių VPN paslaugų kelios išsiskiria iš minios kaip geriausios galimybės gauti jums vokišką IP adresą.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Palyginti mažas paslaugų teikėjas iki šiol, „CyberGhost“ dabar yra sunkiųjų pramonės šakų įmonė ir plačiai laikoma vienu geriausių VPN..

Kadangi 684 serveriai išsidėstę trijuose Vokietijos miestuose, jokia kita paslauga neteikia daugiau ryšio galimybių Vokietijoje. Jie turi didžiulį tinklą ir visame likusiame pasaulyje. Visi jų serveriai, neatsižvelgiant į vietą, pasižymi aukščiausio lygio našumu.

Iš „Rumunijos“ įsikūrusi ir laikydamasi griežtos neprisijungimo politikos ir siūlanti 256 bitų AES šifravimą, naudodama „OpenVPN“, „CyberGhost“ yra puikus paslaugų teikėjas, kurį reikia naudoti norint padidinti jūsų internetinį privatumą ir anonimiškumą..

„CyberGhost“ reklamuoja save kaip VPN, kuris gali jus supainioti su geografiškai užblokuotu turiniu, ir iš tikrųjų jie gali. Prieiga prie visų Vokietijos internetinių transliacijų paslaugų ir kiekvienos šalies „Netflix“ bibliotekos nėra lengvesnė ar nuoseklesnė.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

Geriausias Vokietijos IP VPN: „CyberGhost“ ne tik siūlo viską, ką turėtų aukščiausio lygio VPT, bet ir yra vienas pigiausių tiekėjų. Palaikomas geriausios 45 dienų pinigų grąžinimo garantijos, joks kitas VPT netaps geresniu serveriu iš Vokietijos vartotojų.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ yra paslauga, kuri daro viską ir daro tai labai gerai. Jie yra VPT, kiti dažnai lyginami kaip etalonas.

Viskas prasideda nuo plataus pasaulinio serverių tinklo, kurį sudaro 5645 serveriai 58 šalyse. Iš jų 309 yra įsikūrę Vokietijoje.

„NordVPN“ serverio našumas, kaip ir ryšio sauga naudojant 256 bitų AES šifravimą ir „OpenVPN“ protokolą, yra puikus..

Be to, kad įmonė yra Panamos privatumui palankiose jurisdikcijose, „NordVPN“ taip pat yra neprisijungiantis VPN ir siūlo daugybę privatumo funkcijų, tokių kaip dviguba VPN funkcija ir interneto žudymo jungiklis..

Prieiga prie geografiškai ribotos medžiagos visada buvo labai suderinta su „NordVPN“, o paslauga veikia beveik su bet kokiu turinio tiekėju pasaulyje, įskaitant ir bet kurį stambųjį Vokietijoje..

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

Ar viskas: Jei VPN daro viską gerai, „NordVPN“ turėtų būti jūsų sąrašo viršuje. Jūs gaunate našumą, kiekvieną įsivaizduojamą VPN funkciją, lengvai naudojamą klientą ir visa tai už labai prieinamą kainą.

3. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

Jei ieškote IP adresų kitose pasaulio vietose, išskyrus Vokietiją, žiūrėkite ne toliau kaip „PureVPN“. Turintys serverius 131 šalyje, jų tinklas yra nė kiek neprilygstamas. Šiuo metu Vokietijoje jie naudoja 201 serverį penkiuose skirtinguose miestuose.

Našumas taip pat yra vienas iš „PureVPN“ pranašumų. Derinkite tai su specializuotais teikėjo serveriais, kad išvengtumėte geografinio blokavimo, ir jūs turite vaizdo įrašų srautininkų rojų.

„PureVPN“ kliento programa palaiko daugiau nei 50 skirtingų platformų ir operacinių sistemų. Jei sugebėsite prijungti jį prie interneto, yra tikimybė, kad jis veiks „PureVPN“.

Klientas taip pat turi daug malonių priedų. Kai naudojate VPN, be karinio lygio šifravimo ir saugumo, jus taip pat apsaugos ir įmontuoti kenkėjiškų programų blokatoriai ir skelbimų blokatoriai..

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

Geriausia vertė Vokietijai: Jei norite srautiniu būdu perduoti turinį iš Vokietijos ir beveik bet kurios kitos pasaulio šalies kiekviename savo prietaise, „PureVPN“ yra jūsų atsakymas. Ar aš paminėjau kainą už paslaugą??

4. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Vienas geriausių universalių VPN tiekėjų rinkoje, „ExpressVPN“ yra dar vienas puikus pasirinkimas norint gauti vokišką IP adresą..

Iš jų 3000 ir daugiau stiprių serverių tinklo, kuris apima iš viso 95 šalis, daugiau nei 100 iš jų veikia dviejose vietose Vokietijoje. Serverio greitis yra puikus ir gali lengvai valdyti aukštos raiškos vaizdo transliaciją.

„ExpressVPN“ patikimai atrakina geografiškai užblokuotą turinį Vokietijoje ir visose kitose šalyse, kuriose jie valdo serverius. Jie turi lengvai naudojamą klientą, puikų saugumą ir viską palaiko naudodamiesi tvirta neprisijungimo politika..

Kaip minėjau savo apžvalgoje, „ExpressVPN“ neigiama kaina yra išlaidos. Nepaisant to, kad jie yra šiek tiek brangesni, tai yra paslauga, verta kiekvieno cento.

Neturėdami jokių klausimų, už kuriuos nepateikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, nėra jokios rizikos išbandyti juos.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Puiki reputacija: Kai esate paskui gerbiamą VPT teikėją, siūlantį puikų privatumą ir anonimiškumą bei geriausią klientų palaikymą versle, „ExpressVPN“ tai yra.

5. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Nors jie yra gana naujas VPT teikėjas, „Surfshark“ tikrai daro įspūdį. Kiekvienas, norintis patekti į Vokietiją, naudodamas VPN, turėtų juos laikyti savo trumpajame sąraše.

Norėdami pradėti, „Surfshark“ paleidžia serverius 63 šalyse, įskaitant daug Vokietijoje. Jie veikia už Britanijos Mergelių salų privatumui palankią jurisdikciją, nieko neregistruoja ir siūlo keletą geriausių saugumo galimybių versle..

Dėl greito ryšio ir galimybės apeiti geografiškai blokuotą turinį „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas transliuoti vokiečių vaizdo įrašų turinį..

„Surfshark“ taip pat yra vienintelis tiekėjas, leidžiantis neribotą vienu metu prisijungti. Tai tikrai verta apsvarstyti, jei turite daug įrenginių, kuriuose norėtumėte naudoti savo VPN.

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

Neribotas ryšys: „Surfshark“ siūlo visas funkcijas, kurių gali norėti bet kuris VPN vartotojas. Puikios serverio spartos, puikus palaikymas visą parą ir labai nebrangus planas, pagrįstas 30 dienų grąžinimo be jokio vargo garantija – jie yra paslaugų teikėjas, su kuriuo jūs negalite suklysti..

Kokie yra vokiško IP adreso gavimo pranašumai?

Kaip Vokietijos pilietis, gyvenantis ar keliaujantis į užsienį, galbūt norėsite gauti IP pagrįstą Vokietiją, kad galėtumėte nevaržomai naudotis savo banko ir finansinėmis sąskaitomis tokiose institucijose kaip „Deutsche Bank“ ir „Commerzbank“..

Taip pat yra daugybė srautinės medijos paslaugų, kurios neveiks už Vokietijos ribų. Jie įtraukia:

 • ARD Mediathek
 • Das Erste
 • DMAX.de
 • „Netflix“ Vokietija
 • „ProSieben“
 • SAT 1.de
 • „Sky Deutschland“
 • ZDF

Jei norite turėti prieigą prie jų būdami užsienyje, būtinas IP adresas Vokietijoje.

Kita pagrindinė priežastis, kodėl naudojamas IP adresas iš Vokietijos, yra ta, kad šalis neriboja ir necenzūruoja interneto savo piliečiams (skirtingai nei stebina daugybė kitų vyriausybių). Jei naudojate vokišką IP, turėsite neribotą prieigą prie visko internete be filtrų.

Kodėl verta naudoti vokišką DNS serverį??

Be to, kad naudojate vokišką IP adresą, taip pat labai svarbu įsitikinti, kad naudojate vokišką DNS serverį.

Kiekvienas aukščiau rekomenduotas VPN teikėjas pasirūpins tuo jums, tačiau tuo atveju, jei dirbate su kita paslauga, tai reikia žinoti.

DNS, reiškiantis domenų vardų tarnybą, yra tarsi interneto telefonų knyga.

Mums būtų gana nepraktiška įsiminti IP adresą, priklausantį kiekvienai svetainei, kurioje norime apsilankyti. DNS serveriai susieja svetainių pavadinimus su IP, taigi buvęs yra vienintelis dalykas, kurį turime atsiminti.

Be DNS tinklalapio domenų vardų ir IP adresų žemėlapių, DNS serveris taip pat gali pateikti įkalčių apie jūsų vietą.

Jei naudojate VPN su Vokietijos serveriu, bet ieškote DNS serverių Prancūzijoje, galite vis tiek būti užblokuoti kai kuriose svetainėse. Taip yra todėl, kad svetainės gali pasakyti, kurio DNS prašote informacijos.

Naudojant vokišką DNS kartu su savo vokišku IP adresu, tai nustatoma. Tinklalapiams ir paslaugoms tampa neįmanoma, bet neįmanoma pamatyti jūsų srauto, išskyrus atvežtus iš Vokietijos.

Jie abu eina koja kojon. Įsitikinkite, kad naudojate abu.

Kodėl nemokami VPN nėra puikūs Vokietijos IP adresai?

Yra daugybė VPN paslaugų, kurios teigia, kad veikia nemokamai. Jums gali kilti klausimas, ar verta kreiptis į vieną iš jų dėl IP adreso Vokietijoje.

Nemokamų VPT atveju neabejotinai galioja senas posakis „jūs gaunate tai, už ką mokate“. Jie dažniausiai kenčia nuo daugelio problemų, įskaitant:

 • Silpni šifravimo standartai
 • Trūksta vartotojo privatumo
 • Ribotas serverių skaičius
 • Lėti greičiai
 • Retai dirbkite su geografiškai užblokuotu turiniu
 • Intriguojanti reklama
 • Plėšri praktika

Paprasčiau tariant, nemokamos VPN paslaugos yra kas kita. Kaip ir moka VPT, jie turi uždirbti pinigų, kad galėtų veikti. Jei jie jums sakys, kad jų produktas yra nemokamas, yra didelė tikimybė, kad jūs esate tikras produktas.

Nemokami VPT dažnai uždirba iš savo pasiūlymų pardavę jūsų vartotojo duomenis, įvesdami skelbimus į savo interneto naršykles ir kartais net parduodant pralaidumą įsilaužėliams..

Kad ir kaip pažvelgtumėte, norint gauti vokišką IP, neverta aukoti savo saugumo ir privatumo, ypač jei tas IP vis tiek gali nedaryti to, ko norite.

Kiti būdai gauti vokišką IP adresą

Yra keletas kitų būdų, kaip gauti vokiečių intelektinę nuosavybę, kurie gali būti naudingi, jei turite labai mažą biudžetą arba turite tik labai atsitiktinę prieigą. Nei vienas iš jų neveiks taip gerai, kaip VPT, tačiau siekiant visiškos informacijos, jie egzistuoja.

„Tor“ naršyklė

„Tor“ naršyklėje naudojamas savanoriškas šifruotas tinklas, skirtas saugiam, anoniminiam naršymui internete. Tai naudoja kiekvieną dieną žmonės visame pasaulyje, norėdami nugalėti cenzūrą, stebėjimą ir pagerinti savo privatumą internete.

Jis gali būti naudojamas norint gauti vokišką IP adresą, tačiau pagal numatytuosius nustatymus to nepadarys. Būtina šiek tiek pataisyti po gaubtu, kaip nurodyta šiame vadove. Keltis ir bėgti nėra sudėtinga, tačiau gali reikėti šiek tiek kantrybės.

Tačiau yra keli „Tor“ naudojimo pranašumai, norint gauti vokiečių pagrįstą IP.

 1. Tai gali žymiai sulėtinti jūsų interneto ryšį, dažnai net iki to laiko, kai net naršymas (jau nekalbant apie bet kokį vaizdo srautą) gali tapti skausmingas.
 2. „Tor“ veikia tik „Tor“ naršyklėje, todėl tai nėra sprendimas jokioms ne žiniatinklio paslaugoms.
 3. Kaip jau minėta, tam, kad būtų galima nuosekliai teikti vokiečių intelektinę nuosavybę, reikalinga šiek tiek techninės sąrankos.

Įgaliotųjų tarnyba

Kitas populiarus būdas gauti vokišką IP adresą yra naudoti tarpinio serverio paslaugą.

Nors tarpinis serveris veikia panašiai kaip VPN, neigiamas dalykas yra tas, kad jie nesiūlo beveik tokio paties saugumo ir privatumo.

Tarpinis serveris nukreipia jūsų interneto srautą per viešojo interneto serverį. Jei tas serveris yra Vokietijoje, kaip ir su VPN, jūs nurodysite IP adresą apskrityje.

Kadangi dažniausiai tarpinius serverius valdo tokie įprasti žmonės kaip jūs ir aš, jie yra gana nepatikimi. Našumas gali sukelti problemų, ir bet koks jūsų naudojamas tarpinis serveris gali bet kada išnykti (pavyzdžiui, kai jį valdantis asmuo išjungia kompiuterį)..

Naudodami tarpinį serverį taip pat turėsite įsitikinti, kad DNS serveris tinkamai nustatytas.

Kaip minėta anksčiau, vokiško IP taip pat gali nepakakti norint suteikti jums prieigą prie tam tikro geografiškai apriboto turinio ar paslaugų. Taip pat gali reikėti, kad jūsų serverio naudojamas DNS serveris būtų Vokietijoje.

Esmė

Turėdami Vokietijoje pagrįstą IP, galėsite naudotis bet kuria paslauga ir svetaine, kuria paprastai galite naudotis tik iš šalies, ir galėsite srautiniu būdu transliuoti vokišką turinį, kad ir kur esate. Tai bus kaip buvimas ten.

Be abejo, VPN yra geriausias pasirinkimas norint gauti vokišką IP adresą. Joks kitas metodas negali atitikti jo pranašumų, patogumo naudoti ir, svarbiausia, patikimumo. Su daugybe puikių pasiūlymų, kuriuos šiuo metu siūlo kai kurie geriausi VPT tiekėjai, jie taip pat yra labai prieinami.

Tau taip pat gali patikti:
 • Geriausi Vokietijos VPT
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me