Gaukite JK IP adresą per 5 paprastus veiksmus

Jei esate emigrantas iš Didžiosios Britanijos, atostogaujate užsienyje ar net tik angofilas (kaip aš), šansai yra tokie, kad norėtumėte turėti prieigą prie JK IP adreso.


Kodėl? Kiekvienas IP yra susietas su geografine vieta. Bet kuri jūsų naudojama svetainė ar internetinė paslauga gali ją pamatyti ir, remiantis ja, išsiaiškinti, kur esate.

Dėl įvairių priežasčių daugelyje JK esančių svetainių ir paslaugų prieiga ribojama visiems, esantiems ne šalyje. Kai bandote susisiekti su IP adresu iš, tarkime, Ispanijos, jie uždaro vartus.

Tai paprastai vadinama geografiniu blokavimu.

Taigi, jei atostogaujate ir tikitės pagauti naujausią „Doctor Who“ seriją BBC, jums, deja, pasisekė. Tas pats pasakytina ir tuo atveju, jei norėtumėte patekti į JK „Netflix“, „ITV Hub“ ar bet kurį kitą numerį, skirtą tik JK (ir ne tik pramoginėms). Jei jūsų IP nėra pagrįstas JK, jūs tiesiog nesinaudojate ja.

Taigi kaip pakeisti savo IP adresą, kad būtų JK? Pats greičiausias ir lengviausias būdas yra naudoti VPN.

Kodėl norint gauti IP JK, reikia naudoti VPN?

VPN veikia sukurdamas užšifruotą ryšį tarp jūsų įrenginio ir vadinamojo VPN serverio. Prietaisas gali būti bet koks dalykas – nuo jūsų telefono ar planšetinio kompiuterio iki nešiojamojo kompiuterio, stalinio kompiuterio ar net kelvedžio ar išmaniojo televizoriaus.

VPN serveris iš tikrųjų yra tik dar vienas kompiuteris, valdomas VPN teikėjo. Jis gali būti bet kurioje pasaulio vietoje (ir tai yra pagrindinis pavojus sugadinti, kur aš einu su tuo).

Magiškumas įvyksta prijungus įrenginį prie serverio. Tai darote naudodamiesi kliento programa, kurią jums suteikė VPN tarnyba.

Nuo tada visi jūsų siunčiami ir gaunami duomenys pirmiausia pateks į serverį. Ir dar svarbiau, kad dabar jūsų įrenginys visam išoriniam ryšiui taip pat naudos to serverio IP.

Jei serveris yra JK, jis turės britišką IP adresą. Kadangi jūsų įrenginys naudoja tą patį IP, bet kuri svetainė ar paslauga, kuria naudojatės, 100% manys, kad esate ir JK. Tvarkingas (ir labai patogu), ar ne?

JK IP adresų gavimo veiksmai

VPN yra lengviausias ir patikimiausias būdas gauti JK IP adresą pagal pareikalavimą. Ir tai padaryti negali būti paprasčiau. Žingsniai yra šie.

 1. Užsiregistruokite su VPN teikėju, turinčiu serverius JK. Man labiausiai patinka paslauga „CyberGhost“, tačiau ir daugelis kitų dirba puikiai. Yra sąrašas, kuris padės jums pradėti šiek tiek toliau.
 2. Atsisiųskite teikėjo kliento programą ir įdiekite ją į savo įrenginį. Visi teikėjai turės išsamias instrukcijas jūsų konkrečiai platformai ar operacinei sistemai.
 3. Atidarykite kliento programą ir prisijunkite prie VPN paslaugos.
 4. Pasirinkite JK esantį serverį ir prisijunkite prie jo. Panašiai, jūsų įrenginys turėtų turėti IP adresą Didžiojoje Britanijoje. Jei norite dar kartą patikrinti, eikite į https://mylocation.org/ ir pažiūrėkite, kuri šalis rodoma kaip jūsų vieta.
 5. Padėkite kojas aukštyn. Dabar galite mėgautis prieiga prie anksčiau užblokuotų JK svetainių ir paslaugų.

BBC „iPlayer“ pasiekė JK IP adresą

Kai jums nebereikia IP iš JK, tiesiog atjunkite ir uždarykite VPN kliento programą. Tiesiog pakartokite tuos pačius veiksmus kitą kartą atlikdami veiksmus (atėmus registracijos ir diegimo dalis, žinoma).

Gana paprasta. Panašiai, panašūs veiksmai taip pat yra naudojami norint gauti intelektinę nuosavybę beveik bet kurioje kitoje pasaulio valstybėje.

Pasirinkimas JK VPN paslaugos

Apskritai, VPN nustatymas ir prisijungimas prie jo norint pakeisti jūsų IP į JK yra nesudėtingas. Be abejo, sunkiausia ir daugiausiai laiko užimanti dalis yra pasirinkti, kurį VPT teikėją naudoti.

Svarbiausia, žinoma, pasirinkti tą, kuris siūlo JK serverius. Jei nėra Didžiosios Britanijos serverių, tiesiog niekaip negalėsite sugadinti IP adreso JK. Laikotarpis.

Kiekvieno teikėjo svetainė jums pasakys, kokias šalis jie palaiko. Jei jų nėra arba Jungtinė Karalystė nėra įtraukta, judėkite toliau.

Be JK serverio prieinamumo, yra ir kitų veiksnių, kurie turėtų vaidinti jūsų sprendimą. Jie įtraukia:

 • Jūsų pasirinktas VPN turėtų turėti kelis serverius JK, ne vienas. Tiesą sakant, kuo daugiau, tuo geriau.

  Kaip atsitinka su visomis internetinėmis paslaugomis, priežiūra ar atnaujinimas kartais gali priversti VPT tiekėjus atsijungti nuo serverių (nors ir trumpai). Kiti vartotojai taip pat naudos tą patį serverį kaip jūs. Jei tuo pačiu metu prisijungs per daug žmonių, serveris bus perkrautas, lėtas ir nenaudojamas.

  Kai VPN teikėjas turi kelis britų serverius, visada turėsite kelias ryšio parinktis. Jūs galėsite patikimai gauti JK IP bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo išorinių veiksnių.

 • Spektaklis yra absoliučiai svarbus. Padarys tik patys greičiausi VPN. Svarbi ir gera stabilumo reputacija.

  Greitis yra ypač svarbus, jei prisijungsite prie srautinės medijos, kurios geografinė apimtis yra JK. Jūsų VPN ryšys turi atitikti aukštos kokybės, didelės spartos srautų reikalavimus. Jei to nėra, jums tai nebus daug naudinga.

 • Svarbu griežta netaikymo politika ir aukščiausio lygio duomenų šifravimas, ypač jei vertinate savo privatumą internete.

  Panašiai kaip jūsų interneto paslaugų teikėjas, VPT teikėjas turės gerą idėją, ką tiksliai darote internete ir iš kur. Norėdami apsaugoti savo privatumą ir saugumą, visi jūsų duomenys turėtų būti griežtai užšifruoti. VPT teikėjas taip pat neturėtų rinkti ar kaupti jokios informacijos apie jūsų internetinę veiklą.

 • VPN klientas turėtų palaikyti kiekvieną jūsų naudojamą įrenginį (platformos ir operacinės sistemos). Tai taip pat reiškia išsiaiškinti, kiek įrenginių galite naudoti tuo pačiu metu. Kai kurių paslaugų teikėjų atveju šis skaičius gali būti tik du. Kiti gali visai neturėti jokių apribojimų.

Geriausias VPN, norint gauti JK IP

Atsižvelgiant į tai, kiek esate patyręs ir pažangiausias su ten esančiomis VPN paslaugomis, surasite jums patinkantį (ir tą, kuris atitinka aukščiau nurodytus kriterijus), prireiks kai kurių tyrimų.

Patikėkite, tačiau tai nėra tokia bauginanti, kaip gali atrodyti. Kai pateksite į daiktų griovelį, jis turėtų praeiti gana greitai.

Beje, jei norite pradėti trumpesnį sąrašą, tai yra VPT, kuriuos drąsiai galiu rekomenduoti kaip būdą gauti JK IP adresą..

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Kaip trumpai minėjau aukščiau, „CyberGhost“ yra mano pasirinkimas šiukšlėms bet kada, kai man reikia IP adreso JK.

Pradedantiesiems iš daugiau nei 7100 „CyberGhost“ serverių 480 yra JK. Tik „NordVPN“ turi daugiau. Visi šie serveriai yra gražiai paskirstyti trijose vietose.

Spektaklio priekyje „CyberGhost“ daro labai gerai ir su geriausiomis iš jų gali eiti nuo kojų iki kojų. Kaip matote iš mano greičio bandymo rezultatų, ryšys yra daugiau nei pakankamai greitas beveik bet kuriai užduočiai. Bet kuris VPT teikėjas galėtų didžiuotis tais skaičiais.

Privatumas yra dar viena stipri „CyberGhost“ pusė. Paprasčiau tariant, jie nieko neregistruoja.

„CyberGhost“ yra įsikūrusi Rumunijoje. Dėl to kai kuriems iš mūsų gali kilti abejonių dėl duomenų išsaugojimo ir dalijimosi jais. Tačiau Rumunija iš tiesų stebėtinai yra orientuota į privatumą. Nėra vyriausybės įvestų registravimo mandatų ir šalis išvis nežaidžia su pasaulio NSA, FTB ar GCHQ..

Be to, kaip jau sakiau, „CyberGhost“ nieko neregistruoja. Taigi net jei kažkas ateitų beldžiantis į jų duris, jie paprasčiausiai neturėtų nieko bendro.

JK „Netflix“, BBC iPlayer, ITV Hub ir visos kitos paslaugos puikiai veikia ir su „CyberGhost“. Tai yra vienas iš dalykų, kuriais jie didžiuojasi ir kuriuos neabejotinai teikia.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Iš visų rinkos tiekėjų „NordVPN“ turi daugiausiai serverių Didžiojoje Britanijoje. Joks kitas VPN teikėjas neturi daugiau. Rašydamas šį skaičių, jis yra 610 ir didėja beveik kasdien (šiek tiek perdedu, tačiau nauji serveriai rodo šokiruojantį dažnį)..

„NordVPN“ serveriai galimi tik vienoje Anglijos vietoje.

Našumas, kurį gausite iš tų serverių, yra geriausias. Nors ir nėra greičiausias, tai yra VPT, kuris nuolat patenka į visų mano testuojamų tiekėjų penketuką (ir aš jų daug tikrinu). Pažvelkite į „NordVPN“ greičio bandymo rezultatus patys. Gana įspūdingai.

Privatumo požiūriu „NordVPN“ taip pat vertina gerai. Jie gyvena iš Panamos, šalies, kurioje tokių terminų kaip duomenų saugojimas, interneto cenzūra ir stebėjimas nėra niekieno žodyne. Siekdamas pasaldinti sandorį, „Nord“ taip pat griežtai nevykdo kirtimo politikos.

Galimybė, kurią gali pasiūlyti labai nedaug VPT, yra statinis JK IP adresas. Kaip matysime toliau, „PureVPN“ yra viena iš išimčių. Taip yra ir „NordVPN“.

Turėdami skirtą VPN IP adresą, palyginti su bendruoju, turite daug privalumų. Svarbiausia, jei jums nepatinka idėja turėti tą patį adresą kaip šimtai kitų žmonių arba nesijaudinate dėl to, kad kiekvieną kartą prisijungdami prie VPN serverio (vis tiek abu atsitinka su bendrintais IP), gausite kitokį IP, tai yra jūsų savybė.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „NordVPN“ veikia kaip svajonė su BBC „iPlayer“ ir beveik visomis Britanijos transliavimo paslaugomis. Daugelis kitų paslaugų teikėjų linkę kovoti. Bet atrodo, kad nesvarbu, ką BBC mesti į „NordVPN“, jis mielai šlubuoja.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

3. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

Karšta ant kitų dviejų teikėjų kulnų, „PureVPN“ yra dar viena puiki galimybė gauti IP adresą iš JK.

Nors „PureVPN“ turi mažiau JK serverių nei „CyberGhost“ ir „NordVPN“, kurių šiuo metu yra 168, šie serveriai yra jautresni. Neseniai jie taip pat patyrė didžiulius patobulinimus. Pastebimai pagerėjo viskas nuo greičio iki bendro patikimumo (be to, kas jau buvo gana įspūdinga).

„PureVPN“ serveriai yra išsidėstę keturiose vietose Anglijoje. Tarp jų yra Londonas, Mančesteris, Maidenheadas ir „Gosport“.

Kaip minėta, „PureVPN“ serverių greitis yra didžiausias. Srautuokite 4K vaizdo įrašus, atsisiųskite didelius failus, nesvarbu. Pastebėsite labai mažą našumo skirtumą nuo įprasto interneto ryšio.

Kalbant apie 4K vaizdo įrašą, „BBC iPlayer“ ir visos kitos JK transliacijos paslaugos puikiai veikia kartu su „PureVPN“..

Žvelgiant iš privatumo stovo, „PureVPN“ nėra tobulas. Jie vis tiek neįrašo nieko konkretaus, ką jūs darote, pvz., Kuriose svetainėse lankotės ar kurias atsisiunčiate. Tačiau jie anonimiškai stebi ryšio laiko žymes ir pralaidumo naudojimą (dėl paslaugų kokybės priežasčių).

Tai nėra masinis sandoris. Vis tiek liksite anonimiški ir saugūs. Bet medienos ruoša yra medienos ruoša, ir jie ten galėtų padaryti geriau.

Kartu su „NordVPN“, „PureVPN“ taip pat yra vienas iš nedaugelio tikinčių „viena vertus“ VPT teikėjų, siūlančių JK statinį IP adresą. Jie taip pat tai daro pigiau.

Ir apskritai, „PureVPN“ siūlo puikią vertę. Už mažiausias kainas rinkoje gausite vieną iš geriausių prieinamų VPN paslaugų, veikiančių bet kuriame įsivaizduojamame įrenginyje.

Švelniai tariant, jei jus domina IP už JK ribų, „PureVPN“ turi serverius iš viso 131 šalyje. Tik vienas kitas teikėjas, „HideMyAss!“, Gali pagerinti šį numerį.

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

Kiti Jungtinės Karalystės IP adreso pranašumai

Yra daugybė priežasčių, kodėl gali reikėti JK IP adreso. Kaip jau aptarėme, tai yra vienintelis būdas žiūrėti JK televiziją užsienyje. Tačiau yra ir kitų mažiau akivaizdžių priežasčių.

 • Geografinis blokavimas nėra susijęs tik su pramogų svetainėmis. Atsižvelgiant į tai, kuriame pasaulio taške esate, prieiga prie savo socialinės žiniasklaidos ir net mėgstamiausių naujienų svetainės taip pat gali būti labai apribota.

  Didžioji Britanija neriboja galimybės naudotis tokiomis paslaugomis. Turi galimybę priversti savo IP adresą būti JK. Kitą kartą keliaudami į Kiniją, jūs vis tiek galėsite prisijungti prie „Facebook“ ir vis tiek skaityti naujienas, matomas vakarietiškos šalies akimis..

 • Neužsidarykite nuo savo finansinių institucijų. Britanijos intelektinė nuosavybė gali būti naudinga siekiant užkirsti kelią tokiems atvejams kaip JK esančios banko sąskaitos buvimas užsienyje.

  Bankai ir kitos organizacijos naudoja IP adresų buvimo vietą, norėdamos apsisaugoti nuo neteisėtos ar kitaip įtartinos internetinės veiklos. Net teisėti bandymai pasiekti savo sąskaitą iš užsienio galėtų nubraukti raudonas vėliavas.

  Dažnai tokios raudonos vėliavos sužadina ne ką kita, kaip paprastą vidinės veiklos apžvalgą. Tačiau kartais jūsų sąskaita gali būti užrakinta ir jūs buvote priversti skambinti, kad išspręstumėte problemą. Laikydami savo IP adresą Jungtinėje Karalystėje, galite sutaupyti laiko ir galvos skausmą.

 • Apsaugokite savo duomenis ir asmeninę informaciją. Tai ypač aktualu, kai naudojate neužtikrintus ar viešus „Wi-Fi“ interneto prieigos taškus (kavines, viešbučius, oro uostus ir kt.)

  Jei esate šalyje, kurioje nežinote, ar galioja griežti internetinės saugos ar privatumo įstatymai (ar žinote, kokie yra gausūs įsilaužėliai), tai tampa dar svarbiau.

  Aš visada mėgstu ramiai saugoti savo duomenis. Prisijungus prie VPN, nesvarbu, kur einate, jūsų interneto srautas bus automatiškai užšifruotas. Šis šifravimas neleis duomenims patekti į asmenų, kurie neturėtų prieigos prie jų, rankas.

Kodėl nemokami VPT nėra idealūs

Pradėję ieškoti VPT, susidursite su daugybe nemokamų paslaugų. Nors tai yra šiek tiek perspektyvios galimybės, į jas žiūrėkite skeptiškai. Nemokami ir mokami VPN yra gana skirtingi.

Iš tikrųjų nemokami paslaugų teikėjai gali padėti jums gauti Anglijos IP adresą. Bet, kaip aš tikiu, kad kažkuriuo metu viską sužinojome, gyvenime dažnai gauni tai, už ką mokate. Ir tai labai pasakytina ir šiuo atveju.

Nors nemokamos paslaugos neapmokestins už naudojimąsi jomis, jos vis tiek uždirba pinigus kitais būdais. Jie turi. Kitu atveju, kas moka už visą tą infrastruktūrą?

Tai, kaip nemokami VPT teikėjai uždirba pinigus, dažnai yra mažiau nei idealu. Daugelis padengia savo išlaidas parduodami informaciją apie jūsų naršymo įpročius reklamos įmonėms (t. Y. Jie registruoja ir kataloguoja tai, ką darote internete). Kiti įleidžia skelbimus tiesiai į jūsų naršyklę, kol esate prisijungę prie jų paslaugų. Kai kurie daro abu.

Trumpai tariant, kai kalbame apie nemokamas VPT paslaugas, nemokėsite už pinigus. Vietoje to jūs mokate naudodamiesi savo privatumu ir asmeniniais duomenimis.

Nemokami JK VPT gali parduoti vartotojo duomenis

Kita nemokamų VPT problema yra ta, kad dažniausiai pastebėsite, kad jie neatrakina prieigos prie „BBC iPlayer“, „ITV Hub“ ar net 4 kanalo..

Norint išlaikyti IP adresus, kurie veikia su šiomis populiariomis paslaugomis, reikia stebėtinai daug išteklių. Aukščiausio lygio VPN teikėjai išlieka svarbūs tokiems dalykams. Nemokami VPT teikėjai to nedaro.

Kiti būdai gauti britišką IP

VPN nėra vienintelis būdas gauti Jungtinės Karalystės IP. Yra ir kitų variantų. Šios parinktys nėra beveik tokios pat lanksčios ar patikimos, ypač jei bandote išvengti geografinių apribojimų. Bet tai nereiškia, kad jiems nėra laiko ir vietos.

„SmartDNS“

Viena iš populiariausių VPN alternatyvų visiškai nereiškia JK IP adreso gavimo (griežtai tariant). Jis vadinamas „SmartDNS“.

„SmartDNS“ gali padėti jums išvengti geografinių apribojimų maskuojant tai, kur pasaulyje yra tik dalis jūsų srauto.

Kai jį nustatysite, „SmartDNS“ serveris skaidriai nukreipia visus duomenis, reikalingus naudoti užblokuotą svetainę, per regionus, kuriems leidžiama prieiti. Visais kitais duomenimis ir toliau naudojamas įprastas interneto ryšys.

Šios rūšies paslaugos yra sukurtos dirbti su palyginti mažu svetainių pogrupiu. Jie linkę dirbti gana gerai, tačiau paprastai bus daug griežtesni nei VPN.

Kai kurios iš populiariausių „SmartDNS“ paslaugų yra „Unlocator“, „SmartyDNS“ ir „Smart DNS Proxy“. Keletas VPT teikėjų taip pat įtraukia „SmartDNS“ į savo paslaugos dalį, iš kurių žymiausias yra nematomas naršymas VPN..

Įgaliotiniai

„SmartDNS“ paslaugos yra interneto tarpinių paslaugų variantas, kuris taip pat gali būti naudojamas atblokuoti Britanijos geografiškai ribotas svetaines.

Tarpinis serveris yra panašus į VPN tuo, kad nukreipia visą jūsų interneto srautą per serverį. Jūs turite pasirinkti, kurioje šalyje yra tas serveris.

Skirtumas yra svarbus ir tas, kad tarpiniai serveriai beveik visada nešifruojami. Negausite jokios privatumo ir saugumo naudos, susijusios su VPN naudojimu.

Įgaliotinius taip pat dažniausiai valdo tokie asmenys kaip jūs ir aš. Tai daro juos daug mažiau patikimais, tiek našumo, tiek to, ar jūsų naudojamas tarpinis serveris išliks po poros valandų, ar ne.

Pasirinkimas

Nepriklausomai nuo to, kodėl jums to reikia, VPN paslauga yra geriausias pasirinkimas norint gauti JK IP adresą. Jie yra patikimi, saugūs ir siūlo daugybę privalumų, kurių kiti metodai neatitinka.

Pasirūpinkite tinkama JK VPN paslauga ir esate pasiruošę. Prieiga prie bet kokio turinio visada bus po ranka.

Tai turėtų būti puiki žinia emigrantams iš Didžiosios Britanijos ir visiems kitiems, mėgstantiems pasinaudoti tuo, ką JK siūlo internetu. Tai galėsite padaryti iš bet kurio pasaulio krašto, kur esate.

Geriausias JK IP adresų VPN palyginimas

„ProviderUK ServersFeaturesCost“

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Serveriai:480
Vietos:3
Šalys:90
Serveriai:7159
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Kodi“, maršrutizatoriai
Jungtys:7
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Rumunija
1 mėnesio planas:12,99 USD / mėn
Metinis planas:2,75 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Taip
Pinigų grąžinimas:45 dienos
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Serveriai:610
Vietos:1
Šalys:58
Serveriai:5645
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:6
PrisijungtiNėra kirtimo
Vieta:Panama
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:3,49 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinės kortelės („Visa“, „MC“, „Amex“, „Discovery“), „Crypto“ („Bitcoin“, „Etherum“, „Ripple“), „Amazon Pay“, „Alipay“, „UnionPay“, kita

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Serveriai:168
Vietos:4
Šalys:131
Serveriai:2070 metai
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „SSTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:5
PrisijungtiPrisijungimo data, visas naudojamas pralaidumas
Vieta:Honkongas
1 mėnesio planas:10,95 USD / mėn
Metinis planas:3,33 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:31 diena
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „BitCoin“, „Alipay“, pagrindinės dovanų kortelės, „CashU“, kitos kriptovaliutos, „Paymetwall“
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map