Kaip žiūrėti JAV „Netflix“ Australijoje?

Kaip žiūrėti JAV „Netflix“ Australijoje?


Su tūkstančiais tūkstančių laidų ir filmų, tik kelios vaizdo transliacijos paslaugos yra geresnės nei „Netflix“. Ir nors jis prieinamas stulbinančiose 192 šalyse, deja, ne visos jo bibliotekos yra sukurtos vienodos.

Pavyzdžiui, Australijos „Netflix“ abonentai gali žiūrėti tik dalį amerikiečiams prieinamų programų. Taip, per pastaruosius kelerius metus skirtumas vis mažėjo, tačiau vis dar nėra reikšmingas.

Tai pasakiau, kas būtų, jei aš jums sakyčiau, kad dalykai nebūtinai turi būti tokie?

Kaip paaiškėja, jie to nedaro. O šiame straipsnyje aš jums tiksliai parodysiu, kaip gauti „American Netflix“ Australijoje ir žiūrėti bet ką ir viską, ko tik norite. Galbūt nustebsite, kaip lengva.

Kaip žiūrėti JAV „Netflix“ Australijoje

Greičiausias ir lengviausias būdas pasiekti „Netflix USA“ žemyn yra naudojant VPN. Aš išsamiai paaiškinsiu, kodėl taip yra netrukus, tačiau kol kas tik paminėsiu, kad tai metodas, kuris man niekada nepavyko.

Šie veiksmai, beje, leis jums atblokuoti „Netflix“ bibliotekas iš bet kurios šalies, ne tik JAV. Jie taip pat dirbs nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje esate, ne tik Australijoje.

 1. Pasirinkite ir prisiregistruokite su VPN teikėju (šiomis dienomis „Netflix“ dirba tik konkretūs VPT – man labiausiai patinka „Surfshark“ ar „NordVPN“, tačiau yra ir keletas kitų gerų pasirinkimų, išvardytų žemiau)..
 2. Atsisiųskite pasirinktą VPN programą ir įdiekite ją į savo įrenginį.
 3. Jei šiuo metu naudojate „Netflix“, naršyklėje ar programoje, išjunkite.
 4. Paleiskite VPN programą ir prisijunkite prie savo paskyros (turėsite prisijungti tik pirmą kartą).
 5. Programoje pasirinkite JAV serverį arba, jei toks yra, specializuotą „Netflix US“ srautinio perdavimo serverį, ir prisijunkite prie jo.
 6. Atidarykite „Netflix“ naršyklėje arba paleiskite „Netflix“ programą.
 7. Dabar pasiekiate amerikiečių „Netflix“ iš Australijos – atsisėskite ir mėgaukitės pasirodymu.

Grįžimas prie „Netflix Australia“

Baigę žiūrėti „Netflix US“, dar lengviau persijungti į Australijos versiją.

Tiesiog uždarykite naršyklės skirtuką ar programą, su kuria žiūrėjote „Netflix“, ir atsijunkite nuo VPN. Tada grįšite į Australiją ir turėsite visišką prieigą prie vietinės bibliotekos, kaip tai darėte anksčiau.

Kodėl VPT atblokuoja „Netflix“?

Nesigilindamas į išsamią informaciją, VPN veikia šifruodamas ir nukreipdamas interneto srautą per jūsų pasirinktą VPN serverį..

Kai prisijungiate prie tokio serverio, bet kuri jūsų aplankyta svetainė ar internetinė tarnyba nebegali pasakyti, kurioje šalyje esate, iš tikrųjų. Galvojama, kad jūsų įrenginys yra ten, kur yra VPN serveris..

Prisijungę prie JAV serverio, apgaudinėjate „Netflix“, manydami, kad esate Amerikoje. Taigi, tai suteikia prieigą prie visų ten esančių filmų ir laidų.

Tai paprasta idėja, kuri puikiai veikia.

Geriausi VPN gauti „American Netflix“ Australijoje

Kai pasirenkate VPN, kad galėtumėte žiūrėti JAV „Netflix“ Australijoje, reikia atsiminti vieną dalyką: ne visi teikėjai yra sukurti vienodai.

„Netflix“ puikiai supranta, kaip lengvai VPT gali apeiti jų geografinius apribojimus ir, 2016 m. Sausio mėn. Pradėjęs žiauriai kovoti su jų naudojimu.

Tik kelios paslaugos, turinčios tam išteklių, ir toliau veikia gerai. Turint tai omenyje, čia yra sąrašas, kurie, mano manymu, yra geriausi VPT žiūrėti Amerikos „Netflix“ iš Australijos.

1. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Turėdamas vieną geriausių „Netflix“ VPN, „Surfshark“ dirba su visomis pagrindinėmis „Netflix“ bibliotekomis tiek iš Australijos, tiek iš bet kurios kitos pasaulio vietos. Tiesiog prijunkite ir žiūrėkite – viskas taip paprasta.

„Netflix USA“ transliacija Australijoje su „Surfshark“

„Surfshark“ sukuria nepaprastą sugebėjimą atblokuoti „Netflix“ naudodamas puikų serverio greitį, todėl visada galėsite transliuoti savo mėgstamiausias laidas raiška.

Jei norėtumėte patekti į „Netflix“ biblioteką kitoje nei JAV, „Surfshark“ taip pat gali jums padėti ten. Jų serverių tinklas apima 63 šalis, todėl visos pagrindinės bibliotekos yra lengvai pasiekiamos.

„Surfshark“ taip pat yra vienintelis VPN tiekėjas, leidžiantis neribotą vienu metu prisijungimą. Taigi, galite transliuoti tiek ekranų, kiek tuo pačiu leidžia „Netflix“.

Ir jei to nepakako, jie taip pat yra pigiausias VPN iš visų čia išvardytų teikėjų – ypač jei jūs pasinaudosite bet kuriomis jų dabartinėmis nuolaidomis.

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ yra dar vienas puikus pasirinkimas stebint ne rinkos „Netflix“ Australijoje. Tai atblokuoja viso pasaulio bibliotekas, kaip ir 2014 m. – metus prieš „Netflix“ įvedus savo VPN draudimą.

Stebime „Netflix US“ iš Australijos kartu su „NordVPN“

Serverio našumas yra toks geras, koks jis yra, todėl jums nebus jokių problemų transliuoti net esant ypač aukštos raiškos nustatymams. O serverių sąrašas, apimantis 58 šalis, reiškia, kad jums nereikia apsiriboti vien tik „Netflix USA“ žiūrėjimu.

Naudodami „NordVPN“, galite vienu metu prijungti iki šešių įrenginių – daugybės net ir didžiausioms šeimoms.

„NordVPN Netflix“ jungiklis ne tik veikia, bet ir tada, kai susiduriate su žagsuliais, naudinga pagalba klientams teikiama dieną ar naktį per pokalbius ar el. Paštą..

Jūs taip pat gausite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir už visišką ramybę.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Kai kurie VPN teikėjai šiek tiek atspėja žaidimą, kurį serverį naudoti „Netflix“. Ne taip su „CyberGhost“. Jų tikslams pritaikytas JAV „Netflix“ serveris yra pažymėtas kuo aiškiau.

Transliuoju JAV „Netflix“ Australijoje naudodamas „CyberGhost“

Našumas yra puikus. Geriausias mano išmatuotas „CyberGhost“ spartos greitis buvo 103,1 Mbps – daug greitesnis nei siūlo „Netflix“, kad turėtumėte maksimalią kokybę. Ir iš tikrųjų visas 90 šalių serverių tinklas yra beveik toks pat greitas.

„CyberGhost“ klientas lengvai naudojasi ir leidžia septyniems vienu metu palaikantiems ryšiams.

Taip pat gausite visas 45 dienas išbandyti paslaugą. Tai ilgiausia pinigų grąžinimo garantija iš bet kokio aukščiausio lygio VPN ir įrodymas, kad „CyberGhost“ pasitiki siūlomų paslaugų kokybe..

Būtinai pasinaudokite ir dabartiniais „CyberGhost“ pardavimais. Šis paslaugų teikėjas taps vienu geriausių pasiūlymų.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

4. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

„PureVPN“ didžiuojasi leisdama jums žiūrėti geografiškai blokuotą turinį iš bet kurios pasaulio vietos, ir jie neabejotinai nenuvilia „Netflix USA“. Tiesiog prisijunkite prie aiškiai pažymėto specializuoto serverio ir išeikite.

JAV „Netflix“ dirba Australijoje su „PureVPN“

Jų didžiulis serverių sąrašas, apimantis 131 šalį, leidžia prisijungti prie bet kurios „Netflix“ bibliotekos, ne tik JAV. „Netflix“ Brazilijoje, bet kas?

Remiantis mano greičio bandymais, „PureVPN“ taip pat yra greičiausias VPT, kurį galite paimti į rankas, todėl čia nėra problemų dėl buferio ar vaizdo blokavimo..

Be to, „PureVPN“ galite paleisti ir visuose įrenginiuose. „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“, be abejo, yra tam tikri dalykai. Tačiau sąrašą taip pat sudaro „Linux“, „Android TV“, „Apple TV“, „BoxeeBox“, „Roku“, „Firestick“, „Kodi“, keli maršrutizatoriai ir daugiau nei 20 kitų platformų..

Ir kaina yra tinkama – ypač jei šiuo metu yra promo kodas. Atsižvelgiant į tai, kiek jūs gaunate, „PureVPN“ siūlo nepaprastą vertę.

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

5. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Nors ne visada buvo bandoma pirmą kartą, turėjau nulio klausimų, kaip atblokuoti amerikietišką „Netflix“ naudojant „ExpressVPN“. Nesvarbu, ką sraunus milžinas į juos meta, jie ir toliau dirba. Štai kodėl tiek daug žmonių ir toliau jais naudojasi.

„ExpressVPN“ atblokuoja amerikietišką „Netflix“

Vienas „ExpressVPN“ ribojantis veiksnys gali būti tai, kad jie vienu metu leidžia jungtis tik su trimis įrenginiais. Daugeliui iš mūsų tai neturėtų būti problema, tačiau reikia atsiminti tai.

Išskyrus tai, „ExpressVPN“ leis jums žiūrėti visas „Netflix“ bibliotekas ir bet kurį kitą teikėją. Nuosekliai geri greičiai ir ilgas serverių sąrašas tuo įsitikina.

Išskirtinės „ExpressVPN“ savybės yra labai intuityvi programa ir puikus klientų aptarnavimas – pastaroji, kaip teigiu savo apžvalgoje, yra pati geriausia versle..

Deja, „ExpressVPN“ nėra pigiausias iš VPN, net kupono kodas rankoje. Bet, mano manymu, jūs ne tik gaunate, už ką mokate.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

„Netflix AUS“ ir „Netflix USA“

Taigi, kiek skiriasi Australijos ir JAV „Netflix“ versijos? Truputį.

Šiuo metu „American Netflix“ iš viso turėjo 5829 pavadinimus. Iš jų 3922 yra filmai ir 1907 serijos.

Palyginimui, Australija turi prieigą prie 3643 filmų ir 1911 serijų, iš viso 5554 pavadinimais.

Atminkite, kad visi šie pavadinimai taip pat nesutampa – tai reiškia, kad praktiškai skirtumas yra daug didesnis.

Nesupraskite manęs neteisingai. Australijos „Netflix“ biblioteka yra puiki, ir aš tikrai įtraukčiau ją į penketuką. Tačiau vis dar trūksta JAV pasiekiamų pavadinimų. Tarp populiariausių yra šie:

 • Geriau paskambink Sauliui
 • Breaking Bad
 • Paskambink akušerei
 • Blyksnis
 • Grėjaus anatomija
 • „Žiedų valdovo“ trilogija
 • Šerlokas
 • Super mergina
 • Vaikščiojantis numirėlis

Tačiau kai australai gauna geresnį pasiūlymą, tai susiję su kainų nustatymu. Trys „Netflix“ pakopos yra nuo 20% iki 25% pigesnės nei JAV.

„PlanUS“ kaina (USD) Australijos kaina (AUD)
Pagrindinis8,99 USD9,99 USD
Standartinis12,99 USD13,99 USD
Premija15,99 USD19,99 USD

„Netflix“ ir geografinis blokavimas

Geografinis blokavimas yra tada, kai turinys yra apribotas – nesvarbu, ar jis keičiamas, ar ribotas – atsižvelgiant į jūsų geografinę vietą. „Netflix“ yra labai blokuota svetainė.

Kodėl Australijoje veikia „Netflix“ geografinių blokų turinys

„Netflix“ sukuria daug savo turinio, tačiau jis licencijuoja dar daugiau. Dėl šio licencijuoto turinio įmonė naudojasi geografiniu blokavimu.

Populiariausios laidos ir filmai yra karšta prekė internetinio srautinio perdavimo pasaulyje, o teisės į jas dažnai parduodamos kiekvienoje šalyje..

Kadangi „Netflix“ ne visada gali pasirinkti teises į programą, kuriai nereikia programinės įrangos – pavyzdžiui, jau gali būti sudaryta sutartis su kita paslauga – jų Australijos biblioteka skirsis nuo amerikietiškos (ir, tiesą sakant, kiekvienos kitos šalies)..

Norėdami išvengti sutarčių su autorių teisių turėtojais pažeidimų, „Netflix“ turi stengtis neleisti jums patekti į tas laidas, kurios rodomos tik JAV. Taigi, geografinis blokavimas.

Jei jums kada nors įdomu sužinoti, kuo skiriasi įvairios „Netflix“ bibliotekos ir ko jums galbūt trūksta, jei prisijungiate tik prie Australijos, pažiūrėkite į uNoGS.com.

Kaip veikia „Netflix“ geografinis blokavimas

Taigi kaip „Netflix“ žino, kad esi Australijoje? Peržiūrėdami lengvai atpažįstamą jūsų įrenginio IP adresą.

Viskas, kas prijungta prie interneto, pradedant kompiuteriu ir mobiliuoju telefonu, baigiant išmaniuoju televizoriumi, yra IP adresas. Ir kiekviena intelektinė nuosavybė yra susieta su labai specifine geografine vietove.

Galite pamanyti, kad jūsų įrenginio IP yra jūsų namų pašto adreso atitikmuo. Čia yra taip, kad „Netflix“ serveriai – ir, žinoma, visos kitos internetinės paslaugos ir svetainė – žino, kur siųsti duomenis.

Ką daro VPN, pirmiausia slepia jūsų IP adresą. Tada jis paskiria kitą nei šalis, kurioje yra VPN serveris, prie kurio esate prisijungę.

VPN leidžia pasiekti „American Netflix“, jei atrodo, kad esate JAV, o ne Australijoje..

VPN neveikia su „Netflix“ JAV?

Net geriausi VPT – tie, kurie paprastai gali atblokuoti amerikietišką „Netflix“, nesulaužydami prakaito, kartas nuo karto patirs prastovas. Kai tai atsitiks, pamatysite šį ekraną:

„Netflix USA“ užblokuota naudojant VPN

Aukščiau pateiktas pranešimas reiškia, kad VPT serveris, prie kurio prisijungėte, buvo įtrauktas į „Netflix“ juodąjį sąrašą ir nebeveiks.

Kad ir kaip rimčiau tai skamba, dėl to nėra ko nerimauti ir tai lengva išspręsti. Vien todėl, kad vienas serveris įtrauktas į juodąjį sąrašą, dar nereiškia, kad jie visi yra.

Paprasčiausias sprendimas yra išbandyti kitą serverį. Geri VPT paprastai juos greitai ištaiso, todėl to darbo visada turėtų būti daug.

Taip pat galite pabandyti susisiekti su savo VPN teikėjo klientų aptarnavimo tarnyba. Jie bus daugiau nei patenkinti nurodydami jus į gerą serverį. Kiekvienas aukščiau išvardintas paslaugų teikėjas turi tiesioginį pokalbį, todėl atsakymas turėtų užtrukti tik keletą minučių.

Kaip jau minėjau anksčiau, turėdamas tinkamą VPN, aš niekada nesugebėjau atblokuoti „Netflix“ iš rinkos. Retkarčiais gali kilti žagsulys, tačiau tai yra metodas, kuris ir toliau veikia labai, labai gerai.

Ar teisėta žiūrėti „Netflix“ su VPN Australijoje??

„Netflix“ regiono keitimas iš Australijos į JAV turi daug privalumų. Ir, kaip matai, tai padaryti nėra visai sudėtinga. Tačiau kitas klausimas yra teisėtas – tiek Australijos, tiek „Netflix“ požiūriu.

Ar VPT yra legalūs Australijoje??

Taip, pagal dabartinius Australijos įstatymus VPN naudojimas yra teisėtas. Ir nors naudojant VPN, norint apeiti turinį, geografinis blokavimas gali būti šiek tiek daugiau kaip pilkoji sritis, tai taip pat nėra neteisėta..

Kitaip tariant, nėra Australijos įstatymų, draudžiančių jums transliuoti „Netflix“ programas iš JAV.

„Netflix“ transliacija per VPN yra legali?

„Netflix“ keletą metų riboja VPN naudojimą, todėl, aišku, jie nori, kad mes nenaudotume jų prieigai prie jų paslaugų. Kodėl? Nes jie yra teisiškai įpareigoti bandyti vykdyti savo licencijavimo sutartis su turinio savininkais.

Pabandykite, tačiau čia yra svarbiausias žodis. Ir tai, ką jie daro, stengiasi tik pakankamai, kad patenkintų teisių turėtojus, per daug neišgąsdindami mūsų abonentų.

Nors „Netflix“ lengvai galėjo uždrausti naudotis savo paslaugomis visiems, kurie naudojasi VPN, tai dar ne kartą nutiko. Galų gale, numetę šimtus tūkstančių (jei ne milijonus) abonentų, naudojančių VPT, balansuose neatrodytų taip puiku, ar tai būtų?

Taigi galų gale, nors oficialiai naudojant „VPN“ stebint „Netflix“ yra įniršęs, praktiškai niekas už tai neatliks bausmės..

Atlikite nemokamus VPN atblokuoti Amerikos „Netflix“ iš Australijos?

Teoriškai galėtumėte atblokuoti JAV „Netflix“ naudodami nemokamą VPN. Tačiau praktikoje šansai, kad jis veiks, yra menki.

Jei rasite teikėją, kuris veikia, laikykite save sėkmingu. Bet taip pat žinokite, kad tai nepraeis.

„Netflix“ įprastai įtraukia juoduosius sąrašus į VPN serverius. Mokami VPN teikėjai turi išteklių, kad galėtų greitai pakeisti šiuos serverius, ir dažniausiai gali likti vienu žingsniu priekyje „Netflix“. Nemokami paslaugų teikėjai to negali padaryti.

Nemokamuose VPT paprastai būna taikomi pralaidumo apribojimai ir jie patiria serverių perkrovą. Abu dalykai reiškia, kad vaizdo transliacija yra mažesnė nei optimali, ypač aukštos kokybės.

Taip pat vengiu nemokamų paslaugų teikėjų dėl privatumo ir saugumo problemų.

Skirtingai nuo mokamų VPT, daugelis nemokamų alternatyvų ne tik registruoja internetinę veiklą, bet ir parduoda savo duomenis reklamuotojams. Kadangi jie nemoka už prenumeratą, jie turi rasti kitų pajamų šaltinių, kad galėtų išgyventi.

Taigi, kiek man patinka taupyti pinigus, ten, deja, nėra tinkamo nemokamo būdo – VPN ar kitaip – transliuoti „Netflix US“ iš Australijos.

Baigiamieji žodžiai

Net ir „Netflix Australia“, programavimo pasirinkimas JAV yra daug geresnis. Ir daugybė aukščiausių įvertinimų rodomi tik ten.

Kodėl verta apriboti tai, ką galite žiūrėti, kai taip lengvai galite įsigyti „American Netflix“ Australijoje. Suteikite sau galią prieiti prie visko, ką transliacijos milžinas gali pasiūlyti. Tada atsisėskite, atsipalaiduokite ir atsikvėpkite.

Tau taip pat gali patikti:
 • Geriausi „Netflix“ VPN
 • Ar privati ​​interneto prieiga veikia su „Netflix“??
 • Ar „IPVanish“ veikia su „Netflix“?
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me