Kaip žiūrėti JK televiziją užsienyje

Kaip žiūrėti JK televiziją užsienyje


Britų televizijoje visada yra ką žiūrėti. Tarp BBC, ITV, „Channel 4“, „Sky“ ir daugelio kitų mes niekada neprarandame puikių programų. Kadangi kiekvienas kanalas siūlo transliacijos programą (manau, „BBC iPlayer“, „ITV Hub“ ar „Sky Go“), neatsilikti nuo mėgstamų laidų yra taip lengva.

Tai paprasta, kol esate JK, tai yra.

Bandykite srautiniu būdu transliuoti turinį iš užsienio, o šansų gausite tokiu pranešimu:

„BBC iPlayer“ dirba tik JK. Deja, taip yra dėl teisių problemų.

Bet nesijaudink. Nepaisant pasirodymų, žiūrėti JK televiziją užsienyje yra lengva. Nesvarbu, ar dirbate JAV, atostogaujate Kipre ar Maltoje, angofilas Australijoje ar Kanadoje ar žiemą praleidžiate Ispanijoje, Portugalijoje ar Prancūzijoje, vis tiek galite patikimai žiūrėti britų televiziją.

Ir tai, be abejo, taikoma tiek tiesioginiams srautams, tiek anksčiau parodytam programavimui pagal pareikalavimą.

Taigi, koks triukas? Perskaitykite ir sužinokite.

Kaip žiūrėti JK televiziją užsienyje: greita pradžia

paprasčiausias sprendimas Geoblocking ir mėgstamų britų TV laidų žiūrėjimas iš bet kurios pasaulio vietos yra geras VPT.

Paslėpdamas tikrąjį IP adresą ir pakeisdamas jį iš JK, VPT verčia žiūrėti į BBC, „Channel 4“ ar bet kurią kitą paslaugą taip, tarsi jūsų įrenginys būtų šalyje, net jei jo nėra.

Kitaip tariant, VPN gali leisti jums transliuoti bet kurį anksčiau rodytą ir tiesioginį TV turinį per trumpą laiką.

Tai taip pat lengva nustatyti. Štai greitas nuoseklus vadovas (jūsų mėgstamos TV laidos pagaliau nelaukia).

 1. Pasirinkite VPN. Šiuo metu naudoju „CyberGhost“, tačiau bet kuris šiame puslapyje nurodytas tiekėjas ar mano JK VPN sąrašas turėtų gerai veikti.
 2. Prenumeruokite paslaugą ir įdiekite programą į savo įrenginį ar kompiuterį.
 3. Prisijunkite prie VPN programos.
 4. Pasirinkite VPN serverį JK ir prisijunkite prie jo.
 5. Eikite į norimo žiūrėti TV kanalo svetainę. Taip pat veiks kanalo TV programos.
 6. Pakelkite kojas ir mėgaukitės pasirodymu!

Aukščiau išvardyti veiksmai dirbti bet kurioje JK transliacijos tarnyboje, įskaitant „BBC iPlayer“, „ITV Hub“, „Channel Four All 4“, „Sky Go“ ir kt. Lengva, teisinga?

Kodėl verta naudoti VPN žiūrėti britų televiziją užsienyje?

Trumpai tariant, jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti JK televiziją iš šalies, nes be vieno negalite to padaryti.

Britų transliuotojai ne visada turi tarptautines teises į kiekvieną rodomą filmą ar serialą. Taigi, norėdami patenkinti turinio savininkus, jie blokuoja prieigą prie visų įrenginių, turinčių pašalinį IP adresą.

Tai reiškia, kad bet kuriam asmeniui, esančiam už Jungtinės Karalystės ribų, net ir televizijos licencijos mokesčio mokėtojams, tai nusivylimas ir dažnas įsijungimas su klaidomis, tokiomis, kaip nurodyta žemiau.

Negaliu žiūrėti JK televizijos JAV ar Kanadoje

VPN yra puikus įrankis norint išvengti šių rūšių geografinių apribojimų. Tai gali priversti srautinio perdavimo paslaugą galvoti, kad jūsų įrenginys yra JK, net kai jis yra užsienyje. Tai taip pat gali padaryti daug patikimiau nei bet kuri iš šių šešėlinių tiesioginių TV svetainių. Vaizdo kokybės skirtumas gali būti toks, kaip naktį ir dieną..

Puiki premija yra ir VPT padidinkite savo privatumą ir saugumas bet kuriuo metu, kai jais naudositės.

Kai nustatysite VPN, galėsite ja naudotis srautinį programavimą iš daugybės paslaugų už JK ribų. Tai, pavyzdžiui, yra vienas geriausių būdų žiūrėti „Netflix“ iš kitų šalių.

Kaip pasirinkti VPN, kuris transliuos JK parodymus

Štai kur viskas pasidaro šiek tiek sudėtingesnė, nors ir ne tokia sudėtinga. Dėl kelių priežasčių, kai kurios VPN paslaugos neveikia beveik kaip ir kiti už geografinio turinio atblokavimą. Pavyzdžiui, „BBC iPlayer“ aptinka VPN naudojimą, pavyzdžiui, daugeliui paslaugų teikėjų gerai žinomą problemą – nors ir su stebėtinai lengvais būdais..

Taigi, kaip žinoti, kuris VPN gali patikimai transliuoti britų televiziją iš JK ribų? Čia yra keturi dideli dalykai laukti.

 1. Keli JK serveriai

  Kuo daugiau serverių JT turi VPN, tuo geriau.

  Turinio teikėjai puikiai supranta, kaip lengvai galima naudoti VPN, norint apeiti blokus. Taigi jie stengiasi, kad JT IP adresai, kuriuos naudoja VPT, būtų įtraukiami į juodąjį sąrašą, ir elgiasi su jais taip, tarsi būtų svetimi.

  Tai nėra kitaip.

  Tačiau geresnės VPN paslaugos labai gerai keičia juodųjų sąrašų IP su veikiančiaisiais. Neigiama yra tai, kad šis procesas gali užtrukti – nuo kelių valandų iki kelių dienų, priklausomai nuo teikėjo.

  Naudodamiesi VPN, kuriame yra šimtai britų serverių, turėsite didelį IP adresų pasirinkimą ir nebus problemų ieškant tokio, kuris leidžia žiūrėti JK televiziją užsienyje..

 2. Puikios serverio spartos

  Kokia prasmė norint transliuoti JK vaizdo įrašų turinį, kai viskas, ką matote, yra taškais sufiksuota netvarka – ar, dar blogiau, jus trikdo erzinantys verpimo buferio indikatoriai kas 10 sekundžių.

  Jei norite žiūrėti be vargo – ypač svarbu, jei mėgstate žiūrėti TV tiesiogiai -, jūsų VPN turi būti greitas ir lengvai valdyti net ir pačią didžiausią pralaidumą užtikrinančią veiklą. Visi tiekėjai, esantys mano greičiausio VPN puslapyje, atitinka tą sąskaitą, kaip ir visi toliau išvardyti teikėjai.

 3. Tinkamos VPN funkcijos

  Funkcija, vadinama apsauga nuo nutekėjimo, yra VPN, skirta žiūrėti be problemų. Be jo visos TV transliacijos paslaugos gali suprasti, kad esate už JK ribų, net jei jūsų IP adresas nurodo kitaip.

  Kita patogi savybė, kurią siūlo kai kurie paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, „CyberGhost“ ir „PureVPN“, yra serveriai, skirti tam tikriems TV srautams. Pavyzdžiui, abu turi specialų „BBC iPlayer“ serverį, kuris, mano patirtimi, yra vienas patikimiausių būdų pasiekti paslaugą iš užsienio..

 4. Puikus klientų aptarnavimas

  Tai gali būti akivaizdu, tačiau puikus klientų aptarnavimas yra būtinas bet kuriam VPT teikėjui. Programinė įranga yra programinė įranga, ir problemų gali kilti bet kada. Naudotis tiesioginio pokalbio galimybe gali būti ypač patogu.

  Be techninių problemų sprendimo, geras palaikymas taip pat gali padėti nukreipti serverį, kuris veikia su mėgstamais JK kanalais, jei kyla problemų jungiantis..

Taip, rasti gerą VPT žiūrėti JK televiziją užsienyje gali užtrukti. Tačiau tai yra būtinas blogis, norint vėliau išvengti nusivylimo. Ir nuoširdžiai, turbūt lengviau, nei atrodo – ypač tada, kai kaip atskaitos tašką galite naudoti mano geriausius patarimus (išvardytus žemiau).

Geriausi JTV televizijos žiūrėjimo užsienyje VPN

Žemiau yra sąrašas, kurie, mano žiniomis, yra geriausi VPT, norintiems žiūrėti britų televiziją už JK ribų. Nuo BBC ir ITV iki „Channel Four“ ir net „Netflix UK“ šie teikėjai leis jums nuolat sekti savo mėgstamiausias TV laidas, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“ yra mano pasirinktas geriausias VPN, norint pasiekti JK televiziją užsienyje. Turėdami 480 britų serverių trijose skirtingose ​​vietose, niekada neprarasite pasirinkimo galimybių. VPT gerai veikia su visais pagrindiniais kanalais ir netgi siūlo serverius, aiškiai skirtus transliuoti BBC iPlayer ir Netflix UK.

Puikūs greičio testų rezultatai Jungtinėje Karalystėje ir, tiesą sakant, beveik bet kur kitur pasaulyje, nėra našūs.

Kalbant apie likusį pasaulį, „CyberGhost“ serverių tinklas apima iš viso 90 šalių. Tai reiškia, kad galėsite prisijungti beveik bet kur, jei kada nors norėsite transliuoti turinį iš kitų šalių nei JK.

„CyberGhost“ pasižymi ilgiausia pinigų grąžinimo garantija iš visų VPT teikėjų – jūs gausite visas 45 dienas, kad galėtumėte visiškai nemokamai išbandyti paslaugą. Su dabartinėmis jų akcijomis tai taip pat yra viena prieinamų paslaugų.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Turėdami 610 serverių JK ir daugiau nei 5600 80 vietų visame pasaulyje, „NordVPN“ yra dar vienas puikus pasirinkimas visiems jūsų TV transliacijos poreikiams. Jie yra gerai žinomi dėl to, kad turi nepaprastą sugebėjimą atblokuoti bet kokį geografiškai ribotą turinį tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek už jos ribų..

Serverio našumas yra moderniausias, todėl žiūrėti internetinę televiziją net ir esant aukščiausiems vaizdo kokybės parametrams nėra problema.

„NordVPN“ klientas yra švarus ir be galo paprastas naudoti. Tai palaiko „Windows PC“ ir planšetinius kompiuterius, „MacOS“, „iOS“ („iPhone“ ir „iPad“), „Android“ (telefonas ir planšetinis kompiuteris), „Android TV“ ir „Linux“. Taip pat galimi „Chrome“ ir „Firefox“ žiniatinklio naršyklių plėtiniai.

Nors šansai yra didžiuliai, kad jums jų nereikės, draugiškas pokalbių palaikymas teikiamas visą parą. Kadangi „NordVPN“ nėra užduotas 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, turite daug laiko išbandyti paslaugą, kuri nuolatos vertinama kaip vienas geriausių VPN rinkoje..

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

3. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Kita VPN paslauga, verta apsvarstyti galimybę žiūrėti JK televiziją užsienyje, yra „Surfshark“. Paprasčiau tariant, jie transliuoja turinį iš BBC, ITV, „Channel Four“ ir „Netflix UK“. Net kartais sunkiai pasiekiamas „Sky Go“ veikia gerai.

„Surfshark“ tinklą sudaro daugiau nei 1040 serverių 63 šalyse ir apima kelias JK vietas. Kaip ir tikėtasi, atlikimas yra puikus.

Nuo apsaugos nuo nuotėkio ir perėjimo prie dvigubo VPN ryšio ir kamufliažo režimo, „Surfshark“ yra aprūpintas privatumo ir saugos funkcijomis. Jie taip pat yra patvirtinta nerašymo politikos teikėja, pagrįsta privatumą užtikrinančiomis Britų Mergelių salomis.

„Surfshark“ siūlo palaikymą visą parą ir visą parą, o visiems planams suteikiama 30 dienų garantija.

Ten, kur šis teikėjas iš tikrųjų šviečia, yra vertybė. Pigiausias įrašas šiame sąraše, joks kitas aukščiausio lygio VPT nesiūlo tiek, kiek „Surfshark“ daro už tiek mažai.

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

4. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

„PureVPN“ tvirtina, kad turi 2070 stiprių serverių sąrašą, apimantį didžiulę 131 šalį. Iš šių serverių 168 yra JK, paskirstyti keturiose vietose.

Visada rinkdamiesi save kaip aukščiausią srautinių transliacijų pasirinkimą, „PureVPN“ tikrai nenuvylė. Jų serverių greitis yra geriausias klasėje, o dešimtys serverių, sukonfigūruotų veikti konkrečiai su pasirinktais kanalais (įskaitant BBC, ITV ir „Channel Five“) reiškia, kad galite bet kur žiūrėti, ką norite, kada norite..

Klientas palaiko daugiau nei 50 skirtingų operacinių sistemų ir įrenginių ir yra gausus pažangių funkcijų. Srautinės būtinybės ir gerosios pasiūlos, tokios kaip apsauga nuo nuotėkio, dalijimasis tuneliu ir interneto žudymo jungiklis, sudaro sąrašą.

Jei galvojate įsigyti prenumeratą (kuriai, beje, pridedama 31 dienų grąžinimo garantija), būtinai pasinaudokite dabartinėmis „PureVPN“ nuolaidomis – nemokėkite visos kainos.

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

5. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Be abejo, kad labiausiai gerbiamas VPN tiekėjas pramonėje, „ExpressVPN“ teikia visas paslaugas, įskaitant prieigą prie JK internetinio turinio iš užsienio..

Turėdami daugiau nei šimtą greitųjų serverių keturiose JK vietose, laukite puikios transliacijos patirties, net jei vaizdo įrašo kokybė yra visiškai pakrauta.

„ExpressVPN“ klientas yra gerai apgalvotas ir subrendęs. Pradėti VPN pradedantiesiems yra labai lengva. Tačiau ji vis dar tiekiama su daugybe pažangių funkcijų, skirtų tarp mūsų energijos vartotojų.

Klientų palaikymas plačiai laikomas geriausiu pramonėje. Jei susidursite su problemomis, leidžiančiomis žaisti mėgstamą turinį, jos greitai bus sutvarkytos.

„ExpressVPN“, deja, yra vienas iš brangesnių tiekėjų. Tai reiškia, kad tai, ką gauni, yra gryna kokybė. Paprastai yra nuolaida, kuria galite pasinaudoti ir nulis klausimų, užduodamų per 31 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad vėl grįšite.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Kokias JK televizijos paslaugas galiu žiūrėti užsienyje?

Kai naudojate VPN, turėtumėte galėti atblokuoti bet kurį iš šių JK televizijos kanalų ir transliuoti tiesioginę TV, žiūrėti programas pagal pareikalavimą arba atsisiųsti laidas, kad galėtumėte jas vėliau žiūrėti (darant prielaidą, kad tokios funkcijos yra)..

 • „BBC iPlayer“ (įskaitant „BBC One“, „BBC“, du, „BBC Three“, „BBC Four“, taip pat visus specialius kanalus)
 • „ITV Hub“ (a.k.a. ITV Player)
 • 4 kanalas Visi 4 (a.k. 4oD)
 • 5 kanalas „My5“
 • „Sky Go“ ir „Sky Sports“
 • „BT Sport“
 • Dabar televizija
 • „Amazon Prime Video UK“
 • „Netflix UK“

Ar galiu žiūrėti JK televiziją naudodamas nemokamą VPN?

Teoriškai taip, nemokamas VPN gali atblokuoti britų televiziją užsienyje. Praktikoje, tačiau beveik visada būsite susitikti nusivylimas.

Kaip minėta anksčiau, JK transliacijos paslaugos žino viską apie VPT ir daro viską, kad jūsų jomis nesinaudotumėte. Jie tai daro įtraukdami į juodąjį sąrašą serverių IP adresus, kuriuos vėliau pakeičia VPT, ir apvažiuojame.

IP pakeitimas nėra pigus ir kainuoja išteklius, kurių nemokami paslaugų teikėjai dažnai neturi. Jei prenumeratos VPT netenka IP, tai dažniausiai būna.

Kitaip tariant, jums gali būti sunku rasti serverį, kuris bet ką atblokuoja.

Jei randate veikiantį serverį – tai, žinoma, įmanoma – nemokami paslaugų teikėjai paprastai taiko greičio apribojimus ir duomenų viršutines ribas. Rezultatas yra prastesnė vaizdo kokybė, dažnas buferizavimas ir nebaigtos laidos, kai praleidžiate pralaidumo ribą įpusėjus žiūrėjimui.

Čia net neužsimenama apie dažnai eskizuojamus nemokamų VPT uždirbimo būdus – sąžiningas žaidimas – nuo skelbimų įvedimo iki duomenų rinkimo ir pardavimo. Ar žinojai, kad iš daugybės nemokamų „Google Play“ parduotuvėje esančių VPN programų 38% sudarė kenkėjiškos programos?

Viskas, ką reikia pasakyti, jei norite žiūrėti JK televiziją užsienyje su kuo mažesniu nusivylimu, nemokami VPN nėra atsakymas.

Paskutinės mintys: žiūrėkite JK televiziją iš bet kur

Be abejo, prasminga, kodėl mėgstami „BBC iPlayer“ ir „ITV Hub“ pastatė geoblokus. Tačiau tai nė kiek nenuvils, kai bandai žiūrėti JK televiziją užsienyje.

Geras VPN yra lengvas ir patikimas sprendimas spręsti šią problemą, kuria daugelis iš mūsų rėmėmės metų metus ir kuri ja tęsis. Ir dabar, kai jūs taip pat slapta, džiaugiatės žiūrėdami!

Tau taip pat gali patikti:
 • Ką daryti, jei jūsų „BBC iPlayer“ VPN neveikia
 • Gaukite JK IP adresą per 5 paprastus veiksmus
 • Ar JT VPN yra legalūs?
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map