Kaip nusipirkti VPN naudojant „Bitcoin“ (ir 5 geriausius VPN, kurie jį priima)

Kaip nusipirkti VPN su Bitcoin ir 5 geriausiais VPN, kurie tai priima


Jei norite patobulinti savo privatumą ir anonimiškai naudotis internetu, tai turite padaryti VPN. Vis dėlto jūs negalite būti anonimas, jei jūsų pasirinktas VPT teikėjas per daug žino apie jus.

Bet jūs nustebsite, kiek žmonių prisiregistruoja prie VPN naudodamiesi kreditine kortele ar „PayPal“, palikdami aiškų popieriaus takelį ir atskleisdami visų rūšių asmeninę informaciją proceso metu.

Teisingai, tie iš mūsų, kuriems rūpi internetinis privatumas, renkasi VPT naudodami „Bitcoin“ ar kitą kriptovaliutą. Tai vis dar nėra tobulas metodas, tačiau be galo geresnis nei kreditinės kortelės naudojimas. Ir, kaip netrukus pamatysime, procesas yra toks pat paprastas kaip ir bet kurio kito mokėjimo metodo naudojimas.

Kadangi ne visi VPT priima kriptovaliutas, aš taip pat sudariau sąrašą geriausių. Jei dar neturite omenyje konkretaus teikėjo ar pasirinkto VPN, esančio „Bitcoin“, tą sąrašą rasite truputį toliau.

Kaip nusipirkti VPN su Bitcoin?

Norint įsigyti VPN naudojant „Bitcoin“ yra du dalykai: piniginė ir el. Pašto adresas.

Jei to dar neturite, nesunkiai galite pasirinkti „Bitcoin“ piniginę ir ją nustatyti. Mano pasiūlymas – eiti su mobiliąja pinigine – jos paprastai siūlo geriausią patogumo ir anonimiškumo balansą.

Daugelis VPT teikėjų taip pat prašo nurodyti el. Pašto adresą. Jei tau gerai sekasi palikti nedidelį taką, gali naudoti savo. Aš mieliau naudojuosi anonimine el. Pašto paslauga, kur mano pasirinktas ginklas yra „ProtonMail“ (nors yra ir daug kitų variantų).

Ir jei norite, kad viskas būtų dar anonimingesnė, taip pat norėsite, kad VPN registracija būtų baigta naudojant IP adresą, kurio negalima su jumis susieti. Idealiu atveju naudokite „Tor“ tinklą. Bet ir bet kuri viešoji „Wi-Fi“ interneto prieigos vieta turėtų gerai veikti.

Aukščiau išvardyti elementai yra surūšiuoti, čia pateikiami VPN pirkimo su „Bitcoin“ veiksmai.

 1. Pasirinkite VPN paslaugą, leidžiančią atsiskaityti kriptovaliutomis. Šiomis dienomis naudojuosi „CyberGhost“, tačiau bet kuris iš geriausių toliau išvardytų VPT taip pat veiks labai gerai (atminkite, kad daugelis jų siūlo ir nuolaidas).
 2. Savo pasirinktoje VPN svetainėje pradėkite registracijos procesą pasirinkdami prenumeratos planą. Kai pateksite į mokėjimo skyrių, suraskite ir išsirinkite „Bitcoin“ ar „cryptocurrency“ mokėjimo parinktį. Štai kaip tai atrodo „CyberGhost“.

  Pasirinkimas Bitcoin mokėti už VPN

 3. Įveskite savo el. Pašto adresą (kurio beveik visada reikia norint suaktyvinti VPN paskyrą) ir tęskite. „CyberGhost“ atveju būsite nukreipti į „BitPay“ portalą. Kiti teikėjai gali naudotis kitomis šifravimo mokėjimo įmonėmis, tačiau procesas yra labai panašus.

  Pirkite VPN su Bitcoins

 4. Jūsų gali būti paprašyta išsirinkti, kurią piniginę naudosite, ir, atsižvelgiant į jūsų piniginę, kurią kriptovaliutą norėtumėte naudoti. Būdami tokie populiarūs, kaip „Bitcoin“ mokėjimai visada turėtų būti galimybė.

  Kripto piniginės pasirinkimas
  Skirtingos kriptovaliutos VPN mokėjimo parinktys

 5. Tada jums bus parodytas QR kodas arba mokėjimo URL. Pasirinkite, kuris būdas jums labiausiai tinka (jei naudojate mobilią piniginę, viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuskaityti QR kodą) ir patvirtinti operaciją savo piniginėje. Tada gali tekti palaukti kelias minutes, kol operacija bus apdorota.

  Baigti VPN Bitcoin operaciją

 6. Kai operacija bus baigta, jūs visi esate pasirašyti. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programą į savo įrenginį ir mėgaukitės naujai atrastu internetiniu privatumu ir laisve.

Kaip jau minėjau, ne visi VPT priima kriptovaliutas, įskaitant keletą didelių vardų teikėjų. Pvz., Net jei jūs anksčiau galėjote, nebegalite mokėti „IPVanish“ naudodami „Bitcoin“.

Nepaisant to, dar yra daugybė puikių variantų. Jei esate pasirengęs teikti pasiūlymus, peržiūrėkite penkis mano mėgstamiausius puslapius žemiau.

Geriausi VPT, kurie priima „Bitcoin“

Norėdami sudaryti mano sąrašą geriausių VPN, kuriuos galite nusipirkti naudodami „Bitcoin“, visų pirma teikėjas turi sutikti su „Bitcoin“ (žinoma). Be to, VPT turi:

 • Laikykitės griežtos principo „neprisijungti“
 • Naudokite griežtus šifravimo standartus ir turite patikimas apsaugos nuo nuotėkio funkcijas
 • Norėdami padidinti anonimiškumą, naudokite bendrus dinaminių serverių IP adresus
 • Turi puikų ir nuoseklų darbą

Dabar, be jokio papildymo, pateikiu penkis geriausius mano pasirinkimus.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Kriptovaliutos, kurias priėmė „CyberGhost“: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP

Mokėjimo paslaugų teikėjas: „BitPay“

Didelė priežastis, kodėl „CyberGhost“ pateko į šio sąrašo viršūnę, yra todėl, kad ja lengva naudotis. Net tie iš mūsų, kurie neturi jokios VPN patirties, gali greitai pradėti veikti ir veikti.

Paprastas naudojimas, žinoma, nėra vienintelė priežastis. „CyberGhost“ taip pat turi didžiulį, geografiškai skirtingą VPN serverių tinklą su akį traukiančiais 7159 serveriais 90 šalių..

Kiekvienas iš šių serverių skelbia puikius spartos bandymo rezultatus, palaiko aukščiausio lygio šifravimą ir protokolus, be to, jis nėra visiškai registruojamas (tai patvirtina „CyberGhost“ metinės skaidrumo ataskaitos).

Palaikomas „P2P“ ir netgi yra serverių, skirtų transliuoti specifines paslaugas (pavyzdžiui, „BBC iPlayer“ ar JAV „Netflix“). Tokiu būdu, norint gauti geriausią patirtį, niekada nereikia atspėti, kur prisijungti.

„CyberGhost“ gali patikti labai daug, tačiau nereikia to pasakyti. Turėdami geriausią verslo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, turėsite daug laiko išbandyti šią puikią VPN paslaugą sau..

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

2. Privati ​​interneto prieiga

Privatus interneto prieigos logotipas

Kriptovaliutos, kurias priėmė VIP: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Zcash

Mokėjimo paslaugų teikėjas: „BitPay“

VIP buvo viena iš pirmųjų VPN tarnybų, priėmusių „Bitcoin“ ir iš tikrųjų tai daro iki šiol. Turėdama serverių sąrašą, kuriame yra 3235 serveriai 50 vietų, privačioje interneto prieigoje suderinamas patogumas ir aukštos klasės funkcijos, užtikrinančios puikų universalų VPN sprendimą..

Jie turi griežtą neprisijungimo politiką (ir yra vienintelė aukščiausio lygio VPN paslauga, įrodanti tai teisme), aukščiausio lygio šifravimą ir greitį, leidžiantį atlikti net ir daugiausiai interneto pralaidumo reikalaujančią veiklą..

PIA yra vienas iš nedaugelio VPT, priimančių parduotuvėse įsigytas dovanų korteles, už kurias galite atsiskaityti grynaisiais, jei norite, kad anonimiškumas būtų maksimalus – net ir ne tik tai, ką gali suteikti kriptovaliutos..

Privačiai interneto prieigai suteikiama besąlyginė 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jūs galite gauti grąžinamąją išmoką, net jei atšaukėte anksčiau, darant prielaidą, kad nuo to laiko bus praėję mažiausiai trys mėnesiai. Pabandykite PIA ir, jei nesate visiškai patenkintas, galite palaukti tris mėnesius ir bandyti dar kartą. Nėra ko prarasti.

Argumentai už
 • Įrodyta, kad nėra žurnalų teikėjo
 • Aukščiausio lygio šifravimas ir saugumas
 • Labai prieinamos kainos
 • Geras serverio greitis
 • Puikios naujai sukurtos programos
 • Leidžia kankintis ir P2P
Minusai
 • Įsikūręs JAV – nėra idealus privatumui
 • Prastas „Netflix“ ir BBC „iPlayer“ palaikymas

3. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Kriptovaliutos, kurias priėmė „NordVPN“: Bitcoin, Bitcoin Cash, BTT, Dash, Ethereum, Litecoin, Monero, TRON, XRP, Zcash

Mokėjimo sistema: Monetų mokėjimai

Kadangi, žinoma, žinomiausias vardas VPN pasaulyje, neturėtų stebinti, kad „NordVPN“ sudarė šį sąrašą.

Tvirtas pasaulinis tinklas, kurį sudaro daugiau nei 5600 serverių 58 šalyse, suteikia daugybę prisijungimo galimybių. Kadangi paslauga priklauso nuo nesulaužomo AES-256 šifravimo, jie taip pat yra puikus pasirinkimas saugumui užtikrinti.

„NordVPN“ siūlo daugybę funkcijų. Čia yra visos dvigubos VPN konfigūracijos ir „kill“ jungikliai prie TOR per VPN ir „SmartPlay“ DNS, kad būtų galima be vargo naudotis tarptautinėmis srautinėmis transliacijomis. Kitaip tariant, nėra nieko, ko „NordVPN“ jums neleis daryti.

Turėdamas ilgiausią visų šiame sąraše esančių tiekėjų priimtų kriptovaliutų sąrašą, puikų klientų aptarnavimą ir ilgą pinigų grąžinimo 30 dienų garantiją, tai yra VPT, kuris bus patenkintas kiekvienu.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

4. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Kripto mokėjimo galimybės: Sijos, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Nano, TRON, XRP

Mokėjimo paslaugų teikėjas: „CoinGate“, „CoinPayments“

Santykingas naujokas „Surfshark“ labai greitai tapo vienu geriausių VPT teikėjų. Nepaisant to, kad esate jauna įmonė, jūs gaunate tiek pat (jei ne daugiau), nei pasinaudodami įsitvirtinusiomis varžybomis. Paimkite jų įspūdingai greitą ir didelį serverių tinklą, kuris apima, pavyzdžiui, ne mažiau kaip 63 šalis.

„Surfshark“ taip pat yra vienintelė VPN paslauga, kuriai netaikomi vienalaikio ryšio apribojimai – galite naudoti ją tiek daug prietaisų, kiek norite visų vienu metu. Ir kiekvienas įrenginys turės naudos iš saugaus 256 bitų šifravimo, nulio registravimo politikos ir vienos iš geriausių srautinių transliacijų ir kankinančių potyrių..

Nesvarbu, ar mokate naudodamiesi „Bitcoin“, „Ethereum“ ar „Ripple“, galite gauti grąžinamąją išmoką iki 30 dienų. Ir ar aš paminėjau, kad „Surfshark“ yra pats brangiausias VPN šiame sąraše? Joks kitas tiekėjas už tiek mažai jums to neduoda.

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

5. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Kriptovaliutos, priimtos „ExpressVPN“: Bitcoin

Mokėjimo procesorius: „BitPay“

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra „ExpressVPN“. Tinkle, kuriame yra 3000 ir daugiau serverių didžiule 151 vietoje, paplitusiose 95 šalyse, beveik nėra pasaulio kampelio, kurio nepasiektų „ExpressVPN“. Jų serveriai taip pat garsėja puikiu greičiu.

„ExpressVPN“ turi netaikymo žurnaluose politiką, palaiko kankinimus ir siūlo žudymo jungiklį ir DNS nuotėkio apsaugą visose jų puikios programos versijose. Jų tinkinti DNS serveriai leidžia lengvai transliuoti mėgstamas paslaugas per prijungtą televizorių ar priedėlį be erzinančių regioninių apribojimų.

Vienas trūkumas yra tas, kad „ExpressVPN“ priima tik „Bitcoin“ mokėjimus (be tradicinių metodų, žinoma). Tai nėra didžiulis sandoris, atsižvelgiant į „Bitcoin“ populiarumą, tačiau vis dėlto kitos kriptovaliutų parinktys būtų gražios.

Bet net ir atsižvelgdami į tai, įvertinę „ExpressVPN“ teikiamų paslaugų kokybę, puikų klientų aptarnavimą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, į kurią nekilo klausimų, jie yra daugiau nei verti dėmesio šiame geriausių VPN sąraše..

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

Kodėl verta pirkti VPN su kriptovaliutomis

Didžiausia VPN kriptovaliutų pirkimo priežastis yra patobulintas anonimiškumas, palyginti su daugeliu kitų mokėjimo formų. Kai atsiskaitote naudodami „Bitcoin“ ar bet kurį iš jo brolių, nėra perduodama asmeniškai identifikuojama informacija.

Nors tai negarantuoja visiško anonimiškumo, tai yra geriau nei aklai pasitikėti įmone, apie kurią jūs galų gale mažai žinote apie savo kredito kortelę ir asmeninę informaciją..

Bent jau „Bitcoin“ mokėjimai suteikia papildomą saugumo lygį, dėl kurio bet kam yra daug sunkiau susieti jus su jūsų VPN sąskaita, ir, išplėsta prasme, daug sunkiau sujungti jus su bet kokia internetine veikla..

Ar kriptovaliutos yra visiškai anonimiškos?

Trumpas atsakymas ne, kriptovaliutos nėra visiškai anonimiškos. Mainų yra daug daugiau per mikroskopą nei anksčiau. Norėdami tęsti veiklą, dauguma turi rinkti ir pranešti įvairaus tipo informaciją apie savo vartotojus (pirmiausia mokesčių vykdymo tikslais)..

Daugelis pasaulinių šnipų ir teisėsaugos agentūrų, įskaitant NSA, taip pat mėgsta nuolat sekti mainus ir tai, kam jie naudojami.

Nepaisant to, nors kažkas nuolat stebi, nebent jūs užsiimate tarptautiniu pinigų plovimu ar kita panašia eskizine veikla, jums nėra ko jaudintis.

Galų gale, naudojant „Bitcoin“ kaip jūsų VPN prenumeratos mokėjimo metodą, gaunamas puikus papildomas privatumo ir anonimiškumo sluoksnis. Ne, ji nėra tobula, bet, mano pasirinkimu, vis tiek verta.

Ar turėtumėte mokėti už VPN su kriptovaliutomis?

Visą tai pasakius, ar turėtumėte nusipirkti VPN su Bitcoin? Tai priklauso nuo to, ką darote ir kiek nerimaujate dėl savo privatumo.

Paprastas žmogus, kuris naudojasi VPN, kad užkirstų kelią IPT atsisiuntimui ar srautui užblokuoti geografiškai užblokuotą turinį, atsakymas tikriausiai ne. Net jei naudojate „BitTorrent“, kol naudojate patikrintą VPN be žurnalo, atsakymas vis tiek yra tikriausiai ne.

Bet jei jau turite „Bitcoin“ piniginę ir keletą naudingų monetų, nėra jokios prasmės ją naudoti norint sumokėti už VPN. Aš taip pat manyčiau, jei esate nusiteikęs nebendrinti savo asmeninės informacijos su niekuo, kam jos iš tikrųjų nereikia.

Taigi daugumai iš mūsų yra tokia esmė – naudokite kriptovaliutą, jei tai yra patogu, tačiau neper daug prakaituokite, jei ne.

Išvada

Daugelis iš mūsų mano, kad tai nėra neperšaunamas anonimiškumo pasirinkimas, kai perkate VPN su „Bitcoins“, tačiau gausite papildomą privatumo apsaugos lygmenį, kurio kitaip negausite. Bet, be abejo, taip nėra.

Vis dėlto verta gauti VPN paslaugų periodą. Turėdami daug privalumų, susijusių su mokėjimu „Bitcoin“ ar ne, džiaugsitės, kad tai padarėte.

Tau taip pat gali patikti:
 • Geriausi „VPN“ be žurnalo 2020 m
 • Kaip sustabdyti jūsų IPT iš jūsų sekimo
 • 4 paprasti būdai paslėpti savo IP
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me