Kaip pakeisti „Netflix“ regioną į bet kurią šalį

Kaip pakeisti „Netflix“ regioną į bet kurią šalį


Vienas iš dalykų, kurie mane labiausiai trikdo „Netflix“, yra tai, koks drastiškai skirtingas turinys gali būti priklausomas nuo to, kuriame pasaulio krašte esu.

Pavyzdžiui, jei norėčiau pažiūrėti penkis „Terminator“ filmus, kuriuos šiuo metu teikia paslauga, turėčiau keliauti į ne mažiau kaip tris skirtingas šalis: JK, Japoniją ir Kanadą..

Arba aš?

Žinoma, yra daug lengvesnis (jau neminint pigesnis) būdas.

Norėdami patekti į bet kurį pasirodymą iš bet kurios šalies, jums tereikia pakeisti „Netflix“ regioną. Tai yra paprastas procesas, kurį gali valdyti kiekvienas. Vienintelis reikalingas dalykas yra virtualus privatus tinklas (VPN).

Šiuo tikslu pateikiame trumpą vadovą, kaip pakeisti šalį „Netflix“ paskyroje, jei ją naudosite.

Kaip pakeisti „Netflix“ regioną – trumpa apžvalga

Tai paprastas, keturių žingsnių procesas, skirtas jūsų šaliai perjungti į „Netflix“. Nors toliau visus šiuos dalykus paliečiu daug išsamiau, čia yra greitas paneigimas:

 1. Pasirinkite VPN teikėją, kuris patikimai atblokuoja „Netflix“. „NordVPN“ ir „PureVPN“ yra du geriausi versle.
 2. Atsisiųskite VPN kliento programą ir įdiekite ją į savo įrenginį.
 3. Naudodamiesi VPN programa, prisijunkite prie serverio šalyje, kurios „Netflix“ biblioteką norite transliuoti.
 4. Pradėkite „Netflix“, pasirinkite savo laidą, atsisėskite ir atsipalaiduokite.

Kodėl jums reikia VPN, norint transliuoti „Netflix“?

Didžiausia priežastis naudoti VPN „Netflix“ žiūrėti yra geografiniai apribojimai, kuriuos jis nustato savo turiniui.

Kitaip tariant, pasirodymai, kuriuos matysite „Netflix US“, gali smarkiai skirtis nuo tų, kuriuos matote „Netflix Canada“, kurie vis tiek skirsis nuo „Netflix Japan“.

Galų gale „Netflix“ prižiūri 34 atskirus regionams būdingus katalogus. Nors dalis turinio skirtingose ​​šalyse sutampa, žiūrintiesiems, žiūrintiesiems, tai dažniausiai tampa daug skirtinga srautinio transliavimo patirtimi, atsižvelgiant į mūsų vietą.

„Netflix“ nustato jūsų dabartinę vietą ir katalogą, prie kurio turite prieigą, atsižvelgiant į jūsų įrenginio IP adresą.

Prisijungimas prie VPN paslepia tikrąjį IP ir pakeičia jį pasirinktu VPN serveriu.

Jei pasirinksite serverį iš Vokietijos, jūsų įrenginys dabar turės vokišką IP adresą ir jam bus leista srautiniu būdu perduoti turinį iš „Netflix Germany“.

„NordVPN“ pakeitė „Netflix“ regioną į Vokietiją

Tai taip paprasta. Ir tai, be abejo, tinka bet kuriai šaliai.

Kaip pasirinkti „Netflix“ VPN

Kai ateis laikas pasirinkti VPN teikėją, kuriuo galite pakeisti savo „Netflix“ regioną, reikia atsiminti kelis dalykus..

 1. Pasirinkite VPN, kuris veikia su „Netflix“

  Anksčiau buvo galima atrakinti bet kurią „Netflix“ biblioteką naudojant bet kurią VPN paslaugą. Tačiau nuo 2016 m. Pradžios taip nėra.

  Tų metų sausį, norėdama, kad turinio licencijų turėtojai būtų patenkinti, „Netflix“ uždraudė VPT ir pradėjo varžytis dėl jų naudojimo.

  Nors jiems pasisekė ir daugelis VPN nebeveikia su „Netflix“, kai kuriems pavyksta žengti vieną žingsnį į priekį. Vienas iš tų teikėjų yra tai, ko jums reikia.

  Minėti „NordVPN“ ir „PureVPN“ yra geri pasirinkimai. Taip pat yra keletas kitų, įskaitant kiekvieną mano geriausio „Netflix“ VPN įrašą.

 2. VPN serveriai šalyse, kurias norite atrakinti

  Negalite pakeisti „Netflix“ regiono į konkrečią šalį, jei VPN ten nėra serverių.

  Kitaip tariant, jei norite transliuoti „Netflix France“, dar kartą patikrinkite, ar jūsų pasirinktas VPN turi prancūzų serverius (čia pateikiamas geriausių Prancūzijos VPT sąrašas, jei tikrai jų ieškote).

  Visi VPN leis prisijungti prie populiarių šalių, tokių kaip JAV, JK, Kanada ar Australija. Bet jei norite pakeisti, pavyzdžiui, regionus į Japoniją, šansus padarys tik tiekėjai, kurių serverių sąrašas yra didelis.

 3. Puikus atsisiuntimo greitis

  Norint gauti gerą „Netflix“ srautinio perdavimo patirtį iš bet kurios pasaulio vietos, jums reikės greito VPN – tokio, kuris galėtų palaikyti greitą ir patikimą ryšį..

  Priešingu atveju, nors jums gali būti suteikta prieiga iš rinkos „Netflix“ turinio, greičiausiai tai bus pikselių pakeitimas – juos dažnai pertraukia tie erzinantys buferiniai ekranai.

  Ir tai nėra būdas žiūrėti.

 4. Keli ryšiai leidžiami

  Jei nesate vienintelis asmuo jūsų namuose, norintis žiūrėti „Netflix“ laidas iš kitų šalių, jums reikės VPN, leidžiančio kelis ryšius tuo pačiu metu.

  Šiomis dienomis dauguma teikėjų suteikia jums penkis ar daugiau. Bet kai kurie vis tiek jus aplenks dviese. Taigi tai tikrai turi atsiminti.

 5. Geras klientų aptarnavimas

  Kaip jau minėjau, „Netflix“ labai stengiasi užkirsti kelią regiono pokyčiams naudodamas VPN. Ir kartais net geriausi paslaugų teikėjai patirs laikiną prastovą.

  Kai tai atsitiks, geras palaikymo skyrius vertas aukso vertės. Jie padės jums sukurti ir paleisti, pašalindami ryšį ir nukreipdami jus į tinkamus VPN serverius – tuos, kurie vis dar veikia.

Kaip žiūrėti „Netflix“ iš kitų šalių

Naudoti VPN pakeisti „Netflix“ vietą yra stebėtinai lengva. Čia yra paprastas žingsnis po žingsnio vadovas.

 1. Pasirinkite gerą VPT

  Kaip aprašyta aukščiau esančiame skyriuje, pirmas žingsnis srautiniu būdu iš rinkos pateikto „Netflix“ turinio srautui yra pasirinkti šiam darbui tinkamą VPN..

  Jei laikysitės penkių punktų, kuriuos išsakiau renkantis paslaugų teikėją, jums gera eiti. Prisiregistruokite ir esate vienu žingsniu arčiau stebėdami bet ką ir viską, ką siūlo „Netflix“.

 2. Įdiekite VPN kliento programą savo įrenginyje (-uose).

  Kai nustatysite savo VPN sąskaitą, atsisiųskite klientą. Visi teikėjai savo svetainėje turės skyrių „VPN programos“, kuriame galėsite rasti reikiamą savo platformai programinę įrangą.

  Kas pusė padoraus VPT turės programinę įrangą, skirtą „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“.

  Tačiau jei norite žiūrėti „Netflix“ rečiau naudojamu įrenginiu – pavyzdžiui, „Linux“ dėžute ar išmaniąja televizija – gali būti, kad šiek tiek dirbama rankiniu būdu.

  Vis dėlto teikėjo svetainėje turėtumėte rasti išsamias nuoseklios sąrankos instrukcijas. Ir jei susidursite su problemomis, tas geras klientų palaikymas, kurį minėjau, bus daugiau nei malonu jums padėti.

 3. Prisijunkite prie VPN serverio šalyje, kurioje norite žiūrėti „Netflix In“

  Įdiegę savo VPN programą, dabar esate pasirengę pasiekti kitą „Netflix“ regioną. Atidarykite klientą, pasirinkite šalį, iš kurios norite transliuoti turinį, ir prisijunkite. Pavyzdžiui, jei norite gauti „Netflix US“ Australijoje, turite prisijungti prie Amerikos serverio.

  Daugelyje VPN programų yra žemėlapis arba sąrašas, pagal kurį prisijungimas prie konkrečios šalies yra paprastas. Štai kaip atrodo „NordVPN“.

  „Netflix“ šalies keitimas „NordVPN“ kliente

  Kiti teikėjai gali įtraukti specializuotus „Netflix“ serverius. Jei jie tai daro, naudokite vieną iš jų. „PureVPN“ tai daro.

  „Netflix“ regiono keitimas, pasirenkant VPN serverį su „PureVPN“

 4. Žiūrėkite „Netflix“ iš kitų regionų

  Kai įrenginys prijungtas prie VPN, paleiskite „Netflix“. Dabar matomas turinys bus jūsų pasirinktame regione.

  Liko tik sėdėti ir mėgautis pasirodymu.

Kurias „Netflix“ šalis galiu pasiekti naudodamas VPN?

Trumpas atsakymas yra visi jie.

Ilgas atsakymas yra tas, kad net jei „Netflix“ galima įsigyti daugiau nei 190 šalių, jame yra tik 34 kiekvienai šaliai skirti katalogai – dauguma jų sutampa..

Taigi, jei tik galite patekti į tas 34 šalis, galite pamatyti viską, ką siūlo srautinių prekių milžinas (jei norite, lentelė gali būti rūšiuojama pagal stulpelius)..

34 „Netflix“ regionai yra šie:

ArgentinaAustralijaBelgija
BrazilijaKanadaČekijos Respublika
PrancūzijojeVokietijaGraikija
HonkongasVengrijaIslandija
IndijaIzraelisItalijoje
JaponijaLietuvaMeksika
NyderlandaiLenkijaPortugalija
RumunijaRusijaSingapūras
Slovakijapietų AfrikaPietų Korėja
IspanijaŠvedijaŠveicarija
TailandasTurkijaJungtinė Karalystė
Jungtinės Valstijos

Daugeliui iš mūsų svarbiausias prieinamas katalogas yra „Netflix US“. Tai yra viena didžiausių tarp pagrindinių rinkų ir, kas dar svarbiau, iki šiol yra didžiausia spaudai.

Štai taip suskirstomas bendras aštuonių dažniausiai pasiekiamų „Netflix“ šalių pavadinimų, filmų ir serialų skaičius.

ŠalisTaitiniai pavadinimaiFilmaiSerija
Jungtinės Valstijos582939221907 m
Jungtinė Karalystė595339482005 metai
Australija555436431911 m
Kanada589640711825 metai
Prancūzijoje422326431580 m
Vokietija449529561539 metai
Japonija514133561785 m
Nyderlandai406626411425 m

Aukščiau pateikti duomenys yra iš neoficialios „Netflix“ internetinės visuotinės paieškos svetainės.

Ar galiu žiūrėti „Netflix“ užsienyje?

Jei keliaujate į vieną iš 190 plius šalių, kur ji pasiekiama, „Netflix“ galite naudoti užsienyje. Tačiau pagal numatytuosius nustatymus galėsite srautiniu būdu transliuoti turinį tik iš tos šalies, kurioje esate.

Bet kaip jūs galite pakeisti savo „Netflix“ regioną naudodamiesi VPN būdami namuose, tą patį galite padaryti ir keliaudami. Kitaip tariant, galite tęsti prieigą prie tikslios bibliotekos, kurią visada turite, prisijungę prie VPN serverio, esančio ten, kur gyvenate.

Žengdamas žingsnį į priekį, „Netflix“ vienu metu gali naudoti net skirtingose ​​šalyse.

Kol neviršysite ekranų, kuriuos galite žiūrėti vienu metu, skaičiaus, kurį leidžia jūsų planas, galite laisvai dalytis „Netflix“ paskyra per tarptautines sienas..

Taigi, kol jūsų artimiausių atostogų metu transliuojate mėgstamą laidą, bet kas, turintis prieigą prie jūsų „Netflix“, taip pat gali žiūrėti namo.

Ar „Netflix“ leidžia naudoti VPN?

Oficialiai „Netflix“ nenori, kad mes prisijungtume prie jų paslaugų su VPN dėl jų įsipareigojimo vykdyti licencijavimo sutartis su turinio gamintojais.

Dėl šios priežasties 2016 m. Sausio mėn. Bendrovė įdiegė vieną moderniausių bet kurio interneto turinio teikėjo VPN aptikimo ir blokavimo sistemų..

Tačiau praktiškai nebuvo viešų pranešimų apie „Netflix“, kad būtų baudžiamas bet koks abonentas už tai, kad jis peršoka VPN, be abejo, neleidžia mums transliuoti, kol esame prisijungę prie vieno..

Tai turi puikią prasmę. „Netflix“ neturi jokios paskatos per daug nuliūdinti mūsų abonentus teisių savininkų prašymu.

Visiškai uždrausti naudoti VPN yra labai sunku išspręsti bet kokią problemą, ir kol bent „Netflix“ atrodo taip, kaip bandoma, turinio gamintojai atrodo patenkinti.

Esmė ta, kad jei nori padaryti tai, ko reikia norint pakeisti „Netflix“ regionus naudojant VPN – o tai dar nėra viskas taip sudėtinga – niekas už tai tavęs nenubaus..

Ar galiu naudoti nemokamus VPN, norėdamas pakeisti „Netflix“ regionus?

Nors norint sėkmingai pakeisti „Netflix“ šalį, be abejo, įmanoma naudoti nemokamą VPN, paprastai tai padaryti yra sudėtinga. Dažnai net gali būti bloga mintis pabandyti.

Didžioji dauguma nemokamų VPN paslaugų jau yra „Netflix“ užblokuotų sąraše. Jie negali prisijungti ir mažai tikėtina, kad kada nors to padarys – nemokamas teikėjas neturi išteklių (ar net polinkio) nuolat bandyti apeiti „Netflix“ VPN draudimą..

Daugelyje nemokamų VPT taip pat yra duomenų apribojimai. Net jei galite atblokuoti laidą iš kito regiono, galite sulaukti duomenų limito, kad galėtumėte žiūrėti jį nuo pradžios iki pabaigos – net ir žemiausiuose „Netflix“ kokybės nustatymuose.

O kas, jei jums pavyks rasti nemokamą paslaugų teikėją be duomenų viršutinių ribų? Šansai yra ir kiti. Tikriausiai jums teks perkrauti serveriai, prastas našumas ir bendra apgailėtina srautinio perdavimo patirtis.

Tada, be abejo, yra abejotina daugelio nemokamų VPN saugumo ir privatumo praktika.

Galite patekti į skelbimų injekcijas, įkyriai rinkti duomenis ir, kraštutiniais atvejais, užkrėsti kenkėjiškas programas.

Kai manau, kad kai kurių geriausių VPT teikėjų mėnesinė kaina yra dalis to, kiek kainuoja „Netflix“ prenumerata, man naudojant vieną, nereikia nieko bendrauti.

Tai reiškia, kad jei vis dar esate linkę pasirinkti nemokamą VPN kelią, kad patenkintumėte bent jau mūsų rinkos „Netflix“ potraukį, nepradėkite aklai pradėti naudotis pirmuoju jūsų teikėju. Pirmiausia atlikite šiek tiek tyrimų.

Pakeiskite „Netflix“ regiono išvadą

„Netflix“ turinio transliacija iš bet kurios pasaulio šalies nėra sudėtinga. Kol turėsite tinkamą VPN teikėją ir atliksite kelis paprastus aukščiau aprašytus veiksmus, galėsite pakeisti „Netflix“ regioną tiek, kiek norite.

Viskas užtrunka tik keletą minučių. Padarykite tai ir galėsite žiūrėti bet kokį „Netflix“ pasiūlymą, nesvarbu, kuriame pasaulio krašte esate.

Tau taip pat gali patikti:
 • Geriausi „Netflix“ VPN
 • Ar „NordVPN“ veikia su „Netflix“??
 • Ar privati ​​interneto prieiga veikia su „Netflix“??
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me