Kaip pasirinkti VPN

Renkantis VPT teikėją, svarbiausia įsitikinti, ar jis atitinka jūsų poreikius. Nėra prasmės investuoti į paslaugą, kuri nedaro to, ko nori.


Visi mes naudojame VPN dėl skirtingų priežasčių, ir kas jums yra svarbu, gali būti kažkas mažiau. Štai kodėl nėra vienos tobulos paslaugos, kurią visi galėtų užsisakyti ir būti visiškai patenkinti. Aišku, kai kurie iš jų yra daug geresni nei kiti, tačiau vis dar yra vietos pasislėpti, norint įsitikinti, kad VPN yra tobulas jums.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis VPN

Taigi, kaip išsirinkti jums tinkamiausią VPN teikėją? Pirmasis žingsnis yra nustatyti, kokie yra jūsų poreikiai. Turėtumėte apsvarstyti devynis dalykus, kurie išvardyti žemiau. Pažvelkite į jas keletą minučių. Šis pratimas turėtų padėti išsiaiškinti, kas jums yra svarbus VPN ir ką galite sukompromituoti. Tai užtikrins, kad užbaigsite produktą, kuriuo esate patenkinti.

 1. Vieta

  Pradėkime nuo lengvo. Jūs dažnai gaunate VPN, norėdami prisijungti prie tam tikros vietos ar šalies. Ar yra vienas ar keli, ką turite omenyje? Jei taip, įsitikinkite, kad VPN teikėjas juos palaiko.

  Pasirinkite VPN su norimomis serverio vietomis

  Be to, atkreipkite dėmesį į tai, kiek serverių ir IP yra toje vietoje. Kuo daugiau abiejų, tuo geriau. Tokios geografiškai įvairios paslaugos kaip „PureVPN“ turėtų jus aprėpti, nesvarbu, kur norite prisijungti.

 2. Greitis

  Tai, ar greita yra VPN paslauga, gali paversti jūsų patirtimi. Jei ryšys yra skausmingai lėtas, daug rečiau naudosite jį ir keiksite kiekvieną kartą. Pirmas žingsnis – paklauskite savęs, kuri greičio metrika yra svarbiausia. Trys didžiausią susirūpinimą keliančios metrikos yra atsisiuntimo ir įkėlimo greitis bei „ping“ laikas.

  Pirmieji du yra būtent tokie, kaip jie skamba: kaip greitai jūsų įrenginys priima ir siunčia duomenis, kai prisijungia prie VPN. Jei atsisiunčiate didelius failus arba srautiniu būdu perduodate daug vaizdo įrašų, norėsite didelio spartos atsisiuntimo greičio. Kita vertus, įkėlimo greitis yra svarbus, jei siunčiate didelį duomenų kiekį. Puikus pavyzdys yra atsarginių nuotraukų kopijų kūrimas debesyje.

  „Ping“ laikas yra tai, kiek laiko reikia vieno duomenų vieneto (vadinamo paketu) nukeliauti iš kompiuterio per VPN serverį iki galutinio tikslo ir tada atgal. Ping laikas nurodomas milisekundėmis. Kuo mažesnis šis skaičius, tuo geriau. Mažas balsavimas yra labai svarbus realiojo laiko programoms, tokioms kaip „Skype“, balso per IP telefonams ar žaidžiant internetinius žaidimus.

  VPN greitis yra svarbus paslaugų pasirinkimo procese

  Kuri metrika ar metrika jums bus svarbiausia, visų pirma priklausys nuo svarbiausių priežasčių, kodėl norite naudoti VPN. Pvz., Man labai rūpi ir įkėlimo, ir atsisiuntimo greitis, tačiau pingojimo laikas yra mažiau svarbus.

  Kai išsiaiškinsite savo metrinius poreikius, ieškokite geriausios šalies VPN paslaugos, į kurią norėtumėte prisijungti, numerių. Norėdami tai išsiaiškinti, galite remtis mano greičiausių virtualių privačių tinklų sąrašu. Atminkite, kad vien todėl, kad VPT teikėjas turi stulbinamai greitus serverius JAV, tai negarantuoja, kad tas pats bus ir kitose šalyse.

 3. Privatumas ir registravimas

  Daugeliui padidėjęs privatumas internete yra pagrindinė VPN naudojimo priežastis. Jei tai yra kažkas jums svarbaus, pirmiausia reikia išsiaiškinti, ar jūsų svarstomas paslaugų teikėjas netvarko žurnalų (dar vadinamų nuliniu žurnalu arba be žurnalo teikiama paslauga)..

  Miško kirtimas yra įvairaus laipsnio. Kai kurie paslaugų teikėjai vadinsis neprisijungusiais, tačiau vis tiek gali saugoti anoniminę informaciją, pvz., Ryšio laiką, pralaidumo naudojimą ar lankomus IP adresus. Vien to, kad nepakanka informacijos, kad būtų galima unikaliai identifikuoti bet kurį vartotoją. Bet įmeskite savo interneto paslaugų teikėjo žurnalą į savo veiklą ir nustebsite, kas įmanoma.

  Į ką nors dar reikia atkreipti dėmesį, kokią asmeninę informaciją saugo teikėjas. Ar jiems tiesiog reikia el. Pašto, ar reikalingas visas jūsų fizinis adresas ir telefono numeris? Kuo mažiau jie žino, tuo geriau.

  Kaip pasirinkti VPN atsižvelgiant į jūsų privatumo internete poreikius

  Taip pat kritinė gali būti šalis, kurioje įsikūrusi VPN įmonė. Tai gali turėti įtakos tiek duomenų saugojimo politikai, tiek tam, ką teikėjas turi atskleisti, kai to paprašys. Jei įmanoma, pasirinkite šalį, kurioje tokių įstatymų nėra, pavyzdžiui, Panamą ar Rumuniją.

  Taigi kur rasti visą šią informaciją? Peržiūrėkite teikėjo privatumo politikos arba paslaugų teikimo sąlygų puslapius. Kad ir kaip baisu, kad ten esančią informaciją paprastai yra gana lengva perskaityti ir suvirškinti.

  Taip pat galite pažvelgti į mano geriausią ne VPN straipsnį. Visi tiekėjai, apie kuriuos kalbu, yra puikus privatumo pasirinkimas.

 4. Techninės savybės

  Daugeliui žmonių tai nerūpi, tačiau kai kurie turi pageidaujamą VPN protokolą, kurį nori naudoti („OpenVPN“, PPTP, L2TP ir kt.). Ar tu? Jei taip, ar jūsų siūlomas paslaugų teikėjas siūlo tai??

  Jei jums tai nerūpi, rekomenduoju bent jau pasitikrinti, ar galimas „OpenVPN“. Jis laikomas saugiausiu ir, nors ir viskas lygus, geriausiu VPN protokolu. Jei neturite priežasties elgtis kitaip, naudokite tai bet kuria kita galimybe.

  Tas pats pasakytina ir apie šifravimą. Jei manote, kad jums reikia AES-256 šifro, RSA-4096 rankos paspaudimo ir SHA-512 maišos autentifikavimo, įsitikinkite, kad jis palaikomas. Tačiau daugumai žmonių tai nebus taip aktualu.

  Be protokolų, yra ir keletas kitų funkcijų, kurios jums gali būti svarbios (ar jums nerūpi). Jei privatumas jums yra labai svarbus, dvigubą VPN funkciją (kartais dar vadinamą multihop VPN) gali apsvarstyti.

  VPN nėra neklystantys. Ar tau gerai sekasi džiuginti interneto ryšį, jei staiga sumažėja VPN, potencialiai atskleisdamas viską, ką darai? Jei ne, galbūt norėsite paslaugų teikėjo, kuris taip pat siūlo savo kliento interneto nuėmimo jungiklį.

 5. Kliento savybės

  Ne visos VPN paslaugos pasiekiamos kiekviename įrenginyje ar operacinėje sistemoje. O tie, kurie yra, nebūtinai siūlo tas pačias funkcijas kiekvienoje platformoje. „VPN“ programinės įrangos „Android“ versija gali būti „Windows“ kliento versija, kurią reikia pašalinti. Tas pats pasakytina apie „AppleTV“ ar maršrutizatoriaus įgyvendinimą.

  Nepaisant to, kokioje platformoje planuojate naudoti VPN, dar kartą patikrinkite, ar joje yra jums svarbių funkcijų.

 6. Apribojimai

  Kai kurie VPT teikėjai nustato savo paslaugų apribojimus. Maksimalus vienalaikio ryšio skaičius yra labai dažnas. Atminkite, kiek ryšių jums pagrįstai reikės. Tam tikros paslaugos teikia tik dvi, nors dažniausiai tokių skaičius siekia penkis. Šiuo metu neginčijamas lygiagretaus ryšio čempionas yra „Surfshark“ be jokių apribojimų.

  Rinkdamiesi teikėją atkreipkite dėmesį į vienu metu vykstančių ryšių skaičių

  Jei ketinate naudotis failų bendrinimo, „peer-to-peer“ ar „BitTorrent“ paslaugomis, pasirinkite jas leidžiantį VPN. Nors „BitTorrent“ dažnai naudojamas dėl visiškai teisėtų ir pagrįstų priežasčių, kai kurie VPT teikėjai nusprendžia neleisti jo naudoti. Jie tai daro norėdami apsisaugoti nuo bet kurio asmens, naudojančio „BitTorrent“ labiau abejotinais tikslais.

  Šių dienų VPT tiekėjai nustato labai nedaug kitų apribojimų. Tačiau visada geriausia dar kartą patikrinti ir išvengti vėliau nusivylimo. Kiti apribojimai, kuriuos galite patirti, gali būti įkėlimo ar atsisiuntimo kiekių apribojimai arba sumažintas ryšio greitis tam tikru dienos metu.

 7. Kaina

  VPN paslaugų kaina gali labai skirtis. Jūsų biudžetas gali pašalinti kai kurias galimybes iškart, kai tik pradėsite važiuoti.

  Įsipareigoję šešių ar dvylikos mėnesių laikotarpiui, o ne eidami kiekvieną mėnesį, kaina žymiai sumažės, kartais net 70%. Jei jums patogu, kad teikėjas jums tinka, ilgalaikis planas gali jums padėti sutaupyti daug pinigų.

  Jei, kita vertus, jūs vis dar esate šiek tiek ant tvoros, eikite kas mėnesį arba patikrinkite grąžinimo politiką prieš įsipareigodami ilgesniam laikui. Su keliomis išimtimis, jūs paprastai žiūrite per 7–30 dienų, kad galėtumėte visiškai susigrąžinti pinigus. Daugelis VPT teikėjų siūlo ir nemokamą bandomąją versiją.

 8. Mokėjimo būdai

  Jums gali būti teikiama pirmenybė tam tikriems mokėjimo būdams, o ne kitiems. Jei privatumas kelia didelį susirūpinimą, greičiausiai norėsite mokėti naudodamiesi „Bitcoin“. Arba galite tiesiog nesijausti suteikdami kitai įmonei savo kreditinės kortelės numerį ir pasirinkti naudoti „PayPal“.

  Nepriklausomai nuo jūsų mokėjimo pasirinkimo, dar kartą patikrinkite, ar VPN teikėjas sutinka su juo, prieš pradėdamas daugiau laiko tyrinėti.

 9. Pagalba klientams

  Mažesniu ar didesniu mastu geras klientų aptarnavimas turėtų būti įtrauktas į visų sąrašą. Net jei esate techniškai nuovokus ir jums gali būti nereikalinga techninė pagalba, bet kada, pavyzdžiui, atsiskaitymo problema.

  Aš visada siekiu klientų aptarnavimo visą parą ir visą parą. Kuo interaktyvesnis palaikymo būdas, tuo geriau. Pvz., Aš daug labiau renkuosi tiesioginius pokalbius nei el. Paštą ar bilietų pardavimo sistemą. Paprastai problemą galite išspręsti per kelias minutes, palyginti su valandomis ar net dienomis (ypač jei tai susiję su pirmyn ir atgal)..

  Aktyvios socialinės žiniasklaidos paskyros taip pat visada yra teigiamos ir gali būti geras būdas gauti paramą bendresnėmis problemomis.

Išvada

Ir ten jūs tai turite. Devyni dalykai, apie kuriuos reikia galvoti, kai pasirenkate VPN paslaugą, vertą jūsų investicijų.

Nepamirškite, kad visada galite pasidomėti geriausiomis mano VPT rekomendacijomis. Tai leis sutaupyti laiko, nes pradėsite dirbti su trumpesniu pirminiu paslaugų teikėjų sąrašu, į kurį reikia atkreipti dėmesį, ir suteiksite jums labai svarbią informaciją apie juos visus labai greitai..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me