Kaip sustabdyti IPT duomenų slinkimą

Turbūt pastebėjote, kad kartais jūsų interneto ryšio sparta yra daug lėtesnė, nei turėtų būti. Ir tai dažnai atsitinka, kai jūs naudojatės konkrečiomis svetainėmis ar paslaugomis.


Kai kuriais atvejais šias problemas galima išspręsti paprasčiausiomis tinklo perkrovomis. Keliose kitose jų priežastis galėjo būti aparatinės įrangos gedimai ar kita su priežiūra susijusi veikla.

Tačiau staiga sulėtėjus interneto greičiui gali būti ir kita, labiau apmaudi priežastis. Jūsų interneto paslaugų teikėjas gali sąmoningai išstumti jūsų srautą.

Gali kilti šokas, kad jūsų IPT sąmoningai sulėtino jūsų interneto ryšį. Bet deja, bet taip atsitinka.

Tiesą sakant, būtent „Comcast“ strategija užkirsti kelią „BitTorrent“ protokolui 2007 m. Tiesiogiai lėmė tai, kad FCC 2015 m. Priėmė atnaujintas tinklo neutralumo taisykles. Trumpai tariant, FCC šią praktiką padarė nelegalia..

Deja, mūsų interneto vartotojų, šios taisyklės neseniai buvo panaikintos. Taigi interneto teikėjams vėl yra atviri sezonai leisti duomenis, kurie jiems nepatinka.

Šiuo metu geriausia gynyba nuo tokio pobūdžio veiklos yra gerai informuota visuomenė. Ir turėdamas tai omenyje, aš parašiau šį vadovą. Tai padės suprasti, kas yra internetinis triukšmas ir kaip IPT tai daro. Tai taip pat tiksliai paaiškins, kaip jūs galite jį apeiti. Pasinerkime į dešinę.

Kas yra duomenų perkėlimas

Srauto srauto mažinimas yra IPT praktika tyčia apriboti duomenų perdavimo tarp jų vartotojų ir kai kurias ar visas interneto dalis greitį ar apimtį..

Jei girdėjote apie internetą, vadinamą greitkeliu, apsvarstykite šią metaforą, kad suprastumėte pralaidumo diapazoną:

Įsivaizduokite, kad nuvažiuosite į vietinį prekybos centrą. Į vieną pusę jūs patenkate į kelių ekipažą. Jie uždarė dvi iš galimų trijų eismo juostų jūsų maršrute. Dar blogiau, kad į likusią atvirą eismo juostą jie vienu metu leidžia tik tam tikrą skaičių automobilių.

Kelio įgulos veiksmai visiškai netrukdys srautui tekėti jūsų maršrutu. Tačiau jie aktyviai kontroliuoja, kuriais automobiliais įvažiuoti ir kada jie gali važiuoti.

Skirtumas tarp įjungto ir neišjungto interneto ryšio

Trumpai tariant, tai eismas.

Vienintelis skirtumas yra tas, kad kai jūsų IPT tai padarys, šviesą atspindinčioje liemenėje nebus nė vieno, kuris vilktų vėliava, kad praneštų apie tai, kas vyksta.

Kodėl IPT droselio srautas

Iš pirmo žvilgsnio interneto tiekėjas, sąmoningai trukdantis savo klientų srautui, gali atrodyti šiek tiek prieštaringas. Galų gale, lėtas ryšio greitis yra viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl mes jiems skambiname ir skundžiamės (o kartais net paliekame ekologiškesnėms ganykloms)..

Ar tada nebūtų iš to, kad IPT vengtų nieko daryti, kad suteiktume mums prastą patirtį? Atsakymas, keista, yra ne.

Teisėtos internetinio triukšmo priežastys

Yra keletas priežasčių, kodėl interneto tiekėjas rizikuoja pykdyti savo klientus, norėdamas sustabdyti tam tikros rūšies srautą. Daugelis jų iš tikrųjų yra teisėti. Jie padeda užtikrinti patikimą paslaugų teikimą visiems IPT vartotojams ir yra šie:

 • Tinklo perkrovos valdymas piko metu
 • Aiškiai nurodytų duomenų perdavimo apribojimų vykdymas
 • Eismo prioritetų nustatymas ir optimizavimas
 • DDoS atakų prevencija

Tai visi geri pavyzdžiai ir, mano manymu, priimtinos priežastys, kodėl jūsų interneto tiekėjas gali įsitraukti į srauto mažinimą.

Bet kuris kompiuterių tinklas gali apriboti savo galimybes. Turi būti keletas valdiklių, kad įsitikintumėte, jog joks vartotojas ar vartotojų grupė jo nenuvilia. Dabar, turėdami tokius apribojimus, tinklas gali būti greitai nenaudojamas kitiems.

Deja, yra ir kitų, mažiau teisėtų priežasčių, dėl kurių IPT gali pasirinkti tam tikrą srautą.

Eskiziškos internetinio triukšmo priežastys

2007 m. „Comcast“ tramdomasis srautas (arba tiesioginis trukdymas) naudojant „BitTorrent“ protokolą yra puikus IPT pavyzdys, naudojantis pilkosiomis ir prieštaringai vertinamomis priežastimis apriboti pralaidumą.

„Comcast“ tvirtino, kad populiarios failų mainų sistemos vartotojai savo tinkle užima per daug pralaidumo. Jie pareiškė, kad jų veiksmai buvo skirti apsaugoti kitus klientus.

Tačiau FCC ištyrė ir nesutiko. Jie priėjo prie išvados, kad „Comcast“ stengėsi priversti vartotojus nutraukti filmų ir kitos medžiagos siuntimąsi, siekdama padidinti savo mokamų srautinių transliacijų paslaugų (kurias jie rinko kaip alternatyvą) naudojimą..

Tai, be abejo, nebuvo vienintelis atvejis, kai IPT buvo iškviestas sąmoningai pabloginti jų paslaugas dėl mažiau nei teisėtų priežasčių. Greita „Google“ paieška gali atskleisti, kokiu laipsniu interneto paslaugų teikėjai bando sudėti denį jų naudai. Beveik kiekvienu atveju viskas virsta grynu godumu.

Ar pralaidumo srauto reguliavimas yra teisėtas

Išgirdus kai kurias priežastis, kodėl interneto paslaugų teikėjai mėgino sustabdyti srautą savo tinkluose, natūralu pasidomėti, ar praktika iš tikrųjų yra teisėta.

Nuo tada, kai buvo panaikintos FCC 2015 m. Tinklo neutralumo taisyklės, į šį klausimą sunku atsakyti, bent jau JAV. Remiantis 2014 m. Priimtais regiono tinklo neutralumo reglamentais, Europos Sąjungoje diegimas dėl bet kokių kitų priežasčių, išskyrus teisėtą tinklo valdymą, yra neteisėtas..

JAV vienintelė reali teisinė sistema, kuriai turėjome užkirsti kelią interneto tiekėjams įsitraukti į bet kokį pasirinkto tipo droselius, pasibaigė su tinklo neutralumo taisyklėmis 2018 m. Birželio 11 d. Nebegalioja jokių teisinių apribojimų, su kuriais turi susidurti interneto paslaugų teikėjai. transporto srauto sumažinimas.

Neįmanoma žinoti, kokie bus pagrindiniai JAV interneto tiekėjai, einantys toliau. Tačiau, remiantis jų viešais pareiškimais, dalykai neatrodo džiuginantys.

Tarp pagrindinių JAV interneto paslaugų teikėjų tik AT&„T“ ir „Cox“ nurodė, kad neketina daryti daug daugiau, nei būtina jų atitinkamiems tinklams valdyti. Visos kitos paskelbė neprivalomus pareiškimus dėl droselinės sklendės, kurie palieka daug erdvės pokyčiams ateityje.

Netgi AT išduoti pareiškimai&„T“ ir „Cox“ nesako, jei užsiims mokamu srauto prioritetu nustatymu – praktika, kuri, tikėtina, priverstų interneto bendroves susimokėti už greitesnę prieigą savo galutiniams vartotojams (kuri tada tikrai būtų perduota mums).

Mokamo srauto prioritetų nustatymas sukurs „moka už žaidimą“ sistemą. Atskiras interneto verslas (pasaulio „Netflixes“ ir „Hulus“) turėtų nuspręsti, kad interneto paslaugų teikėjai negalėtų leisti naudotis internetu. Jūs, kiti galutiniai vartotojai ir aš, be abejo, neturime nuomonės šiuo klausimu.

Kadangi FCC taisyklės nebetaikomos, bet kuri iš šių droseliavimo būdų dabar yra sąžiningas žaidimas.

Kaip apeiti duomenų perkėlimą

Kai jūs suprantate, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas nutraukia jūsų ryšį arba net jei įtariate, kad jie tai daro, laikas rasti sprendimą.

Kai kuriose situacijose galite nugalėti tokius dalykus kaip „BitTorrent“ srauto sumažinimas, įgalindami šifravimą tokiame kliente kaip „uTorrent“. Šis šifravimas gali pakankamai užmaskuoti srautą, kad neveiktų droselio mechanizmas.

Deja, šiomis dienomis dauguma interneto tiekėjų nėra taip lengvai apgaudinėjami (nors keletas jų tebėra). Jie naudojasi vis sudėtingesnėmis aptikimo sistemomis ir priima daugialypę srautų analizę, kad klasifikuotų duomenis savo droselio politikai..

Norėdami išsiaiškinti, kas kerta jų tinklą, IPT atsižvelgs į tokius dalykus kaip lygiagrečių jungčių skaičius, bendras duomenų perdavimo greitis ir naudojami uostai. Eismo antraščių (pašto adreso atitikmens ant voko) tikrinimas taip pat yra įprasta praktika.

Kai kurie IPT gali naudoti duomenų apdorojimo tipą, vadinamą giliųjų paketų tikrinimu (DPI). DPI žengia viską žingsniu toliau ir nuskaito duomenų, kuriuos jūsų įrenginys siunčia ir gauna, turinį (užuot tik patikrinęs antraštes). Remdamasis ta informacija, jūsų teikėjas gali išsiaiškinti, ar atsisiunčiate filmą per „BitTorrent“, ar vaizdą iš „Facebook“, ir atitinkamai elgtis.

Nebijokite vilties, kaip baisu ir neįmanoma įveikti, nes visa tai gali atrodyti. Nesvarbu, ar naudojate „Windows“, „Android“, ar ką nors tarp jų, yra keletas gerų ir stebėtinai paprastų būdų, kaip išvengti IPT atjungimo mechanizmų..

Naudokite tarpinį serverį

Pirmasis žingsnis, kurį galite padaryti, kad išvengtumėte perkėlimo, yra naudoti tarpinį serverį.

Tarpiniai serveriai yra būdas nukreipti kai kuriuos ar visus kompiuterio ryšius per trečiosios šalies serverį. Tai veikia kaip tarpininkas perduodant duomenis. Tai paslėpdami faktinį eismo srauto tikslą ir susijusius uostų numerius. Vietoj to, atrodo, kad visos jungtys naudoja vieną prievadą ir baigiasi toje pačioje vietoje.

Tarpinių serverių neigiama pusė yra ta, kad jie neužšifruoja jokių jūsų siunčiamų ar gaunamų duomenų. Jei jūsų interneto paslaugų teikėjas naudoja gilųjį paketų šifravimą kaip dalį savo droselinės sistemos, jie vis tiek galės skaityti, klasifikuoti ir veikti pagal jūsų atsiųstą ar įkeltą informaciją.

Asmeniškai dėl šios priežasties aš nenaudoju įgaliotinių. Yra geresnis problemos sprendimas. Bet jei norėtumėte juos išbandyti, yra nesuskaičiuojama daugybė komercinių paslaugų teikėjų. Pavyzdžiui, geras „CyberGhost“ anoniminis tarpinis serveris yra geras pasirinkimas.

Naudokite VPN

Atsižvelgiant į tai, kaip jūsų IPT patikrina srautą jų tinkle, įgaliotasis serveris gali neišvengti visų rūšių aptikimo būdų. Pvz., Gilus paketų tikrinimas yra toks, kurio negali įgalioti tarpininkai. Kita vertus, virtualus privatus tinklas (VPN) yra visiškai kita istorija.

Nors abu sprendimai yra tarpininkai perduodant jūsų duomenis, tarpinis serveris ir VPN yra didelis skirtumas. Pastarasis sukuria užšifruotą tunelį tarp jūsų įrenginio ir serverio, per kurį praleidžia visą jūsų interneto srautą. Šifravimas yra pagrindinis žodis čia.

Šis dvigubas užšifruoto ryšio ir VPN serverio, kuris veikia kaip tarpininkas, reikšmė reiškia, kad IPT negalės išsiaiškinti nieko reikšmingo jūsų sraute. Vieninteliai dalykai, kuriuos jie gali pamatyti, yra duomenų suma ir paskirties VPN serveris.

Naudojant VPN galima išspręsti problemą

Taigi, naudodamas VPN, IPT niekada neturėtų turėti galimybės sustabdyti jūsų srauto. Nebent, žinoma, jie apriboja viską, kas yra jūsų IP adresas. Ir jei taip atsitiks (išskyrus teisėtus tinklo valdymo tikslus), galbūt bus geriau rasti geresnį interneto tiekėją.

Taigi ar bet koks VPT veiks, kad būtų užkirstas kelias droseliui? Tik apie. Nors yra keli dalykai, į kuriuos reikia atkreipti ypatingą dėmesį.

Ko reikia ieškoti VPN

Kaip matote mano naudingame VPN pasirinkimo vadove, yra daugybė funkcijų, apie kurias galbūt norėsite pagalvoti ieškodami paslaugų teikėjo. Bet, jei jūsų tikslas yra sustabdyti droseliu besidžiaugiantį IPT jo trasose, čia yra VPN funkcijos, į kurias aš atkreipčiau dėmesį.

 • Dešinieji VPN protokolai

  VPT gali naudoti daugybę protokolų. Tačiau ne visi yra sukurti lygūs. Daugelis protokolų yra pasenę ir juose gali būti saugumo spragų. Geriausia, jei norite paslaugų teikėjo, kuris siūlo „OpenVPN“ arba „L2TP / IPsec“ (arba abu).

  Šie du protokolai yra ne tik atsparūs neperšaunamai saugai, bet ir siūlo stipriausią šifravimą. Šansų, kad bet koks VPN šifravimas nutrūks, yra mažai. Bet kai naudojate patikimiausias galimas parinktis, tikrai žinote, kad IPT negali patikrinti jūsų duomenų ir todėl negali užkirsti kelio jūsų ryšiui.

 • Nėra registravimo

  Paskutinis dalykas, kurio norėčiau, yra sėkmingai užkirsti kelią interneto paslaugų teikėjui dulkinti mano internetą tik tam, kad mano naudojama VPT įmonė pasakytų tai, ko aš iki tol. Prisijungę VPT teikėjai dažnai parduoda šiuos duomenis trečiosioms šalims. Venkite jų.

  Kreipdamiesi į virtualų privatų tinklą, kuriame taikoma griežta nulio registravimo politika, jūsų interneto paslaugų teikėjas neturi jokio būdo išsiaiškinti, ką jūs darote internete, ir dėl to jus sutramdyti..

 • Geras VPN serverio pasirinkimas

  Ši funkcija yra mažiau susijusi su interneto paslaugų teikėju, turinčiu galimybę apžiūrėti ir kontroliuoti jūsų duomenis, ir daugiau su tuo, kad naudojamas VPN..

  Kai kurie VPT siūlo labai nedaug serverių. Tai reiškia, kad serveriai paprastai yra toli nuo jūsų vietos ir yra perkrauti kitų vartotojų. Tai yra du pagrindiniai veiksniai, kurie gali sulėtinti jūsų ryšį su tikrinimu. Tai, ko pirmiausia reikia vengti, yra lėtas internetas.

 • Geras VPN serverio veikimas

  Einant koja kojon su ankstesniu punktu, nebent jums reikia greitojo VPT teikėjo (ir ne visi esate), jūs einate ratu. Sėkmingai aplenksite savo IPT bandymus sulėtinti jūsų ryšį tik todėl, kad juos nugalės silpnas VPN veikimas.

 • P2P ir „Torrenting“ palaikymas

  Dėl jų pačių priežasčių ne visi VPT teikėjai leidžia P2P srautą jų tinkluose. Jei jūsų ryšys užstrigęs dėl kankinamųjų, gavus tokį VPN, kuris neleidžia tokio srauto, nieko neišsprendžiama.

 • Nužudymo jungiklis

  Kad ir koks geras būtų VPN, atjungimai įvyksta. Nuo jūsų įrenginio iki VPN serverio ir kiekvienos techninės įrangos, esančios tarp jų, yra per daug kintamųjų, kad visą laiką sklandžiai plauktumėte..

  Kai sumažėja VPN, jūsų duomenys vėl tampa visiškai matomi jūsų IPT. Tai reiškia, kad jūs vėl tapsite svarbiausiu droselių taikiniu.

  VPN užmušimo jungiklis užkirs kelią tam. Tai aptiks, kad jūsų įrenginys nebekalba su VPN serveriu, ir automatiškai vėl jį prijungs.

Geriausi VPT, kad sustabdytų IPT diegimą

Yra daugybė VPN teikėjų, siūlančių kiekvieną aukščiau aprašytą funkciją. Aš visada tvirtai tikėjau, kad turiu patikrinti, ko tikiesi. Taigi aš raginu jus šiek tiek pasidairyti po jums patinkančią paslaugą.

Beje, jei norite pradėti nuo mažesnio sąrašo arba tiesiog visai nesidomite, kaip pasislėpti (ir pakankamai teisinga, kad daugybės mūsų nėra), štai trys VPN, kurie padarys puikų darbą užkirsti kelią interneto greičiui. droselinis.

„CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Laikydamasi hermetiškos neprisijungimo politikos ir naudodamas griežčiausius įmanomus šifravimo standartus, „CyberGhost“ sustabdys kiekvieną savo IPT negyvą. Atsisveikinkite, kad jūsų duomenys bus išanalizuoti ir interneto ryšys užgesintas.

„CyberGhost“ turi daugiau nei 7100 serverių 90-yje pasaulio šalių, todėl visada turėtų būti vienas iš arti jūsų. Šie serveriai taip pat teikia aukščiausio lygio našumą.

Visus P2P protokolus leidžia „CyberGhost“, o visada įjungtas interneto žudymo jungiklis yra įmontuotas tiesiai į kliento programinę įrangą. Tai yra vienas VPN teikėjas, su kuriuo jūs beveik negalite suklysti.

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

„NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Panašiai kaip „CyberGhost“, „NordVPN“ privatumą užtikrina labai gerai. Remdamiesi interneto privatumui nekenksminga Panama (ir beveik kiekvienos įmonės bei vyriausybės pasiekiamumu), jie prisijungia visiškai nieko.

„NordVPN“ turi didžiulį greitų serverių tinklą (5645, kaip aš rašau – visą sąrašą galite pamatyti čia), pasiskirsčiusį 58 šalyse. Neproporcingas šių serverių skaičius yra JAV ir JK, o tai yra puiki žinia visiems ten gyvenantiems. Didžioji dauguma serverių taip pat leidžia P2P srautą (jie atitinkamai pažymėti).

Kaip ir galima tikėtis iš bet kurio geriausio VPT tiekėjo, „Nord“ klientas apima daugiafunkcį nužudymo jungiklį ir daugybę protokolų bei šifravimo standartų (įskaitant, be abejo, tas neperšaunamas parinktis, kurias minėjau anksčiau)..

Puikus universaliųjų paslaugų teikėjas, „NordVPN“ yra viena iš dviejų paslaugų, su kuriomis aš visada užsisakau.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

„Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Jų nebuvo taip ilgai, kaip dauguma VPT teikėjų. Bet, kaip minėjau savo apžvalgoje, „Surfshark“ yra paslauga, kuri daro dalykus labai, labai gerai. Tai apima įsitikinimą, kad turite viską, ko reikia, kad IPT negalėtų nutraukti jūsų ryšio.

„Surfshark“, veikiantis iš privatumui nekenksmingų Britų Mergelių salų, yra ir kitas griežto miško kirtimo paslaugų teikėjas. Jie siūlo visus tinkamus VPN protokolus, taip pat karinio lygio šifravimo standartus.

Turinti daugiau nei 1040 serverių 63 šalyse, „Surfshark“ teikia puikią pasaulinę aprėptį. Galėsite prisijungti iš bet kur, kur tik norite.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – supakuotas į vieną švariausių ir lengviausiai naudojamų programų, kurią mačiau, tai „kill switch“ funkcija. „Surfshark“ tikrai nenuvilia (ypač atsižvelgiant į tai, kiek kainuoja paslauga).

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

Kaip sužinoti, ar dingsta jūsų internetas

Kaip paaiškinta anksčiau, skirtingai nuo kelių darbų susidarančių greitkelių spūsčių, IPT eismas nebūtinai mus įspės galutiniams vartotojams.

Anksčiau kai kurie IPT mėnesius ar metus vykdė duomenų kaupimą, kol kas nors negalėjo įrodyti, kad tai daro. Priežastis, kodėl internetinis droselis yra taip sunkiai aptinkamas, yra ta, kad ji gali būti įvairių formų, todėl visi žmonės, ieškantys atpažįstamo modelio, gali užkirsti kelią..

Kai interneto tiekėjas sustabdo srautą, jis gali:

 • Taip nutinka tik esant didelėms paklausoms
 • Taikoma tik pagal tam tikrus srauto tipus
 • Atsitiktinai (kartais visiškai atsitiktinai)
 • Įtakos tik teikėjo abonentų bazės dalims

Nors dėl šių veiksnių sunku nustatyti srauto srautą, tai įmanoma. Bet prieš tai išsiaiškinkime, ką svarbu atskirti.

Jei IPT taiko visam interneto srautui, o ne tik tam tikram jo pogrupiui, tai nėra kažkas neįprasto ar keliantis susirūpinimą (nors vis tiek erzina). Kai jie nukreipia į tam tikrus srauto tipus, būtent tada jis yra įjungtas. Tada reikia sulaužyti sprendimą, kad būtų išvengta sulėtėjimo.

IPT droselio bandymai

Pirmasis žingsnis nustatant srauto sumažėjimą yra pradinio interneto ryšio greičio nustatymas. Tai, žinoma, turėtumėte padaryti prieš imdamiesi bet kokių aplinkkelio metodų.

Atlikite testą „Speedtest.net“ ir sužinokite, koks greitas jūsų internetas normaliomis sąlygomis. „Windows“ ir „Mac“ galite tai padaryti tiesiai iš pasirinktos naršyklės. „Android“ ir „iPhone“ įrenginiuose turėsite atsisiųsti programą.

Kai pastebėsite tipišką jūsų ryšio efektyvumą, turėsite ką palyginti su greičiu, kurį patiriate naudodamiesi svetaine ar paslauga, kuri, jūsų manymu, yra droselinė..

Interneto ryšio spartos bandymo pradinė vertė, kad būtų galima palyginti

Deja, nėra jokio „viskas viename“ testo, kuris apimtų kiekvieną svetainę ar paslaugą internete. Tačiau yra testų, kurie patikrina įprastus akceleratoriaus taikinius. Vienas įspėjimas yra tas, kad kai kurie IPT gali bandyti būti slapti ir išjungti droselių funkciją, kai tik aptinka jūsų testus. Tokiu atveju jūsų rida gali skirtis.

Kaip nustoti dusti su „Netflix“

Jei žiūrėdami žiniasklaidą „Netflix“ pastebite kokybės prastėjimą, eikite į „Fast.com“ ir patikrinkite, ar greitai veikia „Netflix“ vaizdo serveriai..

Jei jūsų gautas greičio rodiklis smarkiai skiriasi nuo pradinio greičio, gali būti kaltas IPT droselis. Taip pat svarbu įvairiu dienos metu patikrinti, ar jūsų išvados yra nuoseklios.

„Netflix“ serverio greičio testo ekrano kopija

Jei įtariate, kad žiūrint „Netflix“ jūsų internetas užstrigęs, sprendimas yra paprastas.

 1. Įdiekite „Netflix“ draugišką VPN savo įrenginyje (bet kuris iš paminėtų šiame skyriuje veiks puikiai).
 2. Prisijunkite prie lengvai įkelto VPN serverio fiziškai arti jūsų vietos.
 3. Mėgaukitės nepriekaištinga „Netflix“ patirtimi.

Prisijungę prie VPN, galite pakartoti „Fast.com“ testą, kad patvirtintumėte įtarimus dėl droselio. Jei greitis padidėja, buvai teisus. Dabar jūs taip pat sėkmingai susidūrėte su savo IPT sulėtėjimo bandymais.

Nustokite dulkėti „YouTube“

Jei kyla problemų dėl „YouTube“, „Google“ sukūrė patogų vaizdo įrašų srautinės kokybės ataskaitų įrankį. Tai jums pasakys, kaip jų paslauga veikia jūsų konkretaus IPT tinkle.

Įrankis rodo 24 valandų rezultatus, taigi jūs netgi galėsite pasakyti, kada jūsų interneto tiekėjo vartotojams yra maksimalus srautas..

Kartais vengdami tų laikų vieni išspręsite savo problemas. Jei jau transliuojate ne piko valandomis, bet negalite užmegzti pastovaus ar greito ryšio, jūsų interneto paslaugų teikėjas gali nuskaityti jūsų paslaugą.

„YouTube“ vaizdo įrašų srautinio perdavimo kokybės įrankio ekrano kopija

Be to, ką jau minėjau anksčiau, nėra nieko ypatingo, ką jums reikia padaryti norint apeiti „YouTube“ IPT sklandymą. Tiesiog gaukite VPN, prisijunkite prie jo ir mėgaukitės greičiu ir kokybe, už kurią mokate.

Taigi, kad užtikrintumėte geriausią patirtį, atkreipkite dėmesį į kurį VPN serverį, prie kurio jungiatės. Pasirinkite tą, kurį veikia maža apkrova ir arti to, kur esate. Tai padarius iki minimumo sumažės VPN naudojimo išlaidos ir našumas.

Kaip apeiti IPT droselius, kol kankina

„Torrenting“ yra bene dažniausia srauto rūšis. Tai taip pat yra sunkiausias aptikimo droselio tipas.

Geriausias būdas patikrinti, ar nėra „BitTorrent“ droselių, yra naudoti „uTorrent“ (ar bet kurį kitą klientą), kad atsisiųstumėte failą su daugybe gerai žinomų sėjamųjų. Tai turėtų garantuoti, kad jūsų atsisiuntimas nėra apsaugotas nuo lėtumo dėl žemo prieinamumo.

Puikus pasirinkimas čia yra patraukti populiaraus „Linux“ paskirstymo Ubuntu diegimo programą. Tai labai saugus atsisiuntimas, kurį visą dieną ir naktį turėtų būti galima pasiekti dideliu greičiu. Jei jums nepavyksta atsisiųsti failo priimtinu greičiu, dar kartą jūsų IPT gali užgniaužti jūsų liūtis.

Apvažiuoti „BitTorrent“ (ar bet kurį šiuo klausimu P2P) yra taip paprasta, kaip ir visais kitais aukščiau paminėtais atvejais. Vėlgi, VPN ateina į mūsų gelbėjimą. Žingsniai yra šie.

 1. Atsisiųskite ir įdiekite VPN klientą.
 2. Pristabdyti visus aktyvius torrentus (jei jie veikia).
 3. Prisijunkite prie VPN serverio, kuris nėra labai apkrautas.
 4. Grįžkite į „uTorrent“ ir atnaujinkite atsisiuntimus.

Viskas.

Keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Įsitikinkite, kad naudojate visos sistemos VPN, o ne tik naršyklės plėtinį. Kadangi „uTorrent“ yra atskira programa, pastaroji nieko jums nepadarys.

Jums taip pat nereikia rūpintis savo fiziniu atstumu iki VPN serverio. „Torrenting“ yra decentralizuotas, ir jūs jį atsiųsite iš sėjamųjų visame pasaulyje. Tiesiog sutelkite dėmesį į serverio, kuris nėra labai apkrautas, ir to, kuris yra P2P draugiškoje šalyje, pasirinkimą. Aš dažniausiai keliauju su Nyderlandais.

„Catch-All“ testas

Jei kuris nors iš aukščiau išvardytų testų nėra tikslus, atlikite šį interneto sveikatos testą. Tai parodys jūsų ryšio greitį per penkis pagrindinius magistralinius tinklus. Jie visi turėtų duoti panašų rezultatą.

Ekrano nuotrauka, skirta jūsų inernetui patikrinti pagal stuburinius tinklus, kad būtų galima nustatyti bet kokį droselį

Jei pastebėsite, kad vienas ar daugiau tinklų veikia prasčiau nei kiti, tai gali būti perkrovos ženklas. Tai turėtų būti laikina sąlyga.

Bet jei pastebite nuolatinę prisijungimo prie bet kurio iš išbandytų tinklų problemą, laikas pateikti oficialų skundą savo interneto paslaugų teikėjui.

Esmė

Su sėkme niekada nepateksite į situaciją, kai teks susidurti su srauto sumažinimu. Nėra konkrečios statistikos, rodančios, kokia praktika yra paplitusi. Neabejotinai tai vyksta, tačiau dauguma įrodymų rodo, kad tai dar nėra standartinė daugelio IPT veikimo procedūra.

Grynasis neutralumas JAV gali (ir greičiausiai pasikeis) pasikeisti greičiau nei vėliau.

Geros žinios yra tai, kad jei kada nors jus paveikia srauto mažinimas, turite galimybių (šiuo metu geriausias pasirinkimas yra VPT). Ir yra puiki tikimybė, kad IPT diegdami vis sudėtingesnius srauto stebėjimo įrankius, priešinga priemonė visada egzistuos..

Kaip sakiau pradžioje, geriausia gynyba yra gerai informuota visuomenė. Jei jau pažengėte taip toli, dabar jūs esate kelių šviesuolių dalis.

Mažinantis VPN palyginimas

ProviderFeaturesAnti Droselio funkcijos

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:90
Serveriai:7159
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Kodi“, maršrutizatoriai
Jungtys:7
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Rumunija
P2P palaikymas:Taip
Nužudymo jungiklis:Taip
1 mėnesio planas:12,99 USD / mėn
Metinis planas:2,75 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Taip
Pinigų grąžinimas:45 dienos
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:58
Serveriai:5645
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:6
PrisijungtiNėra kirtimo
Vieta:Panama
P2P palaikymas:Taip
Nužudymo jungiklis:Taip
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:3,49 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinės kortelės („Visa“, „MC“, „Amex“, „Discovery“), „Crypto“ („Bitcoin“, „Etherum“, „Ripple“), „Amazon Pay“, „Alipay“, „UnionPay“, kita

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
Šalys:63
Serveriai:1040+
Protokolai:„OpenVPN“, „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:Neribota
PrisijungtiNėra kirtimo
Vieta:Britanijos mergelių salos
P2P palaikymas:Taip
Nužudymo jungiklis:Taip
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:1,99 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“, „Alipay“
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map