10 najlepších bezplatných sietí VPN v roku 2020 (UPOZORNENIE: Vyberte opatrne)

10 najlepších bezplatných sietí VPN v roku 2020 (UPOZORNENIE: Vyberte opatrne)


Každý má rád bezplatné veci. Vzorky potravín zdarma v spoločnosti Costco alebo tie malé vzorky voľných parfumov alebo kolín, ktoré dostanete v obchodnom dome.

Zadarmo je dobré, pretože dobre .. je zadarmo. Prečo platiť za sieť VPN, keď nemusíte?

S viac ako 1 000 bezplatnými sieťami VPN v obchode s Androidom by ste si mysleli, že musí existovať obrovská zostava spoločností, ktoré chcú dať svoje služby úplne zadarmo. Aká pekná banda spoločností.

Prečo by vývojári najímali aplikácie alebo spoločnosti, platili za proxy servery, zostavovali a hostili webovú stránku, aby vám poskytovali 100% bezplatný produkt? Pozrime sa na to, čo sa skutočne deje, a dúfajme, že objasníme prečo nikdy neodporúčame 100% bezplatné VPNS.

&# X2705; TIP – väčšina produktov, o ktorých hovoríme v tomto prehľade, ponúka 30-dňové bezplatné skúšky. &# X2705;

Contents

Zadarmo vs platené VPN &# X1f575;&# Xfe0f; 

Za čo platíte, je to, čo získate vo väčšine scenárov. Ak chcete mať v čomkoľvek voľný zážitok, zvyčajne je tu háčik. Pre najlepšie platené VPN získate viac za to, za čo platíte, a riziko porušenia údajov je nižšie.

Všeobecne – skutočné vlastnosti, ktoré získate pri platenej službe, budú lepšie. Prémiový plán vám zvyčajne naštartuje viac gigabajtov a šírku pásma. Okrem toho získate ľahšie použiteľné rozhrania, detekciu narušenia, prevenciu a ďalšie zábavné funkcie.

Náklady spojené s výberom VPN sú relatívne nízke. Nižšie vidíte skutočné náklady na kúpu VPN a je to veľmi dostupné.

Bezplatné siete VPN idú nad rámec toho, že nemajú toľko funkcií. Môžu vystaviť ťa vážnemu riziku.

Ak používate bezplatnú sieť VPN – stanete sa produktom.

Používajú vás ako produkt niekoľkými spôsobmi:

 1. Môžu nainštalovať malware ktoré môžu sledovať vašu aktivitu a ukradnúť vaše údaje. (Zdroj)
 2. Väčšina bezplatných sietí VPN bude zhromažďovať údaje a potom ich predávať. To zahŕňa všetky vaše finančné údaje. (Zdroj)
 3. Sedemdesiatpäť percent všetkých aplikácií Android VPN používa sledovací softvér tretích strán. (Zdroj)
 4. Vyžiadalo sa 82 percent prístup k súkromným údajom, napríklad používateľské účty a textové správy. (Zdroj)

To je dôvod, prečo sme nezahrnuli a neposkytli VPN. Neexistuje spôsob, ako overiť, či sú spoľahlivé a dôveryhodné. Namiesto toho sme sa rozhodli vám ukázať to najlepšie nákladovo efektívne VPN ktoré môžu poskytovať služby na vysokej úrovni. Súčasťou všetkých týchto sietí VPN je aj pekná bezplatná skúšobná verzia, ktorá vám umožní zvlhčiť chodidlá vo svete VPN.

TLDR;

Sieť VPN zadarmo nestojí za to ušetriť o pár dolárov viac. Máte vysokú šancu čeliť negatívnym následkom. Skôr než ísť touto cestou je najlepšie využiť bezplatné skúšobné verzie ponúkané bežnými sieťami VPN. Najlepšia voľba v našich očiach, najmä ak hľadáte, ako ušetriť trochu peňazí, je NordVPN.

Druhou možnosťou, ktorú máte, je prechod medzi bezplatnými skúšobnými obdobiami na všetky rôzne tu uvedené služby VPN. Neodporúčame to, pretože to bude bolesť hlavy a jednoduchšie zaplatíte pár dolárov za serióznu službu VPN..

10 najlepších VPN zadarmo VPN v roku 2020

Namiesto toho, aby sme určili poradie VPN, ktoré kradnú vaše informácie a využijú vás, sme sa rozhodli načrtnúť pozitíva a zápory rôznych služieb VPN, ktoré ponúkajú bezplatné skúšobné verzie..

Nižšie nájdete informácie o funkciách, serveroch a o tom, aké ľahké je použitie služby.

1. Surfshark – najlepšia bezplatná sieť VPN

Možno ste o Surfsharku nikdy nepočuli a to je v poriadku. Dôvodom je skutočnosť, že ide o najnovšiu službu VPN, ktorú sme na tejto webovej stránke skontrolovali. Pre všetky zámery a účely to vyzerá, že Surfshark preberá svet VPN.

Skúška zadarmo

Surfshark ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros

 • Najlepšie protokol pre streamovanie s IPv6. Z dôvodu používania siete VPN sa málokedy zablokuje sieť Netflix
 • Je schopný zdieľať torrent a P2P na rozdiel od niektorých iných sietí VPN na trhu
 • Žiadne protokolovanie znamená, že sa nikdy nemusíte obávať, že predávajú vaše informácie
 • Neobmedzené všetko vrátane pripojení, serverov, IP adries a šírky pásma
 • Nachádza sa na Britských Panenských ostrovoch, čo znamená, že vláda nemá žiadne zvedavé oči
 • Najlepšie zabezpečenie a šifrovanie dostupné pomocou IPv6, 256-bitového šifrovania AES, 2048-bitovej výmeny kľúčov DHE-RSA a hashovania totožnosti SHA512
 • Kill-switch a ďalšie bezpečnostné prvky
 • Prijíma krypto a iné bežné verzie platieb
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Únik WebRTC a ochrana DNS v celej sieti
 • Skvelé ceny s dlhodobými plánmi iba 1,99 dolárov mesačne

Zápory

 • Rýchlosti sa môžu medzi servermi veľmi líšiť
 • Novšia spoločnosť, takže serverová základňa stále rastie

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / záruka 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Skúšobná dobanikto
Možnosti platbyPayPal, Google Pay, kryptomena, Alipay, Dragon Pay
Zľavy / kupónyÚvodný kupón, žralok

Kto by mal používať Surfshark?

Každý, kto sa môže zaviazať k dvojročnému plánu, ktorý chce najlepšie možnosti zabezpečenia a streamovania. Prečítajte si celú recenziu Surfshark.

2. NordVPN – masívna bezpečnosť na úrovni sietí a FBI

NordVPN je dnes jednou z najpoužívanejších sietí VPN. Je na to dobrý dôvod, pretože je tiež jednou z najuznávanejších sietí VPN. Je ťažké viesť konverzáciu všeobecne o najlepšej VPN na trhu bez toho, aby sme spomenuli NordVPN.

Skúška zadarmo

NordVPN poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros

NordVPN prichádza s možnosťou P2P, prepínačom kill, Tor cez VPN, inteligentnou službou DNS, vyhradenou IP a proxy servermi SOCKS5. Ich zákaznícka podpora je tiež fantastická pri riešení problémov, ktoré môžu prísť s akoukoľvek funkciou, ktorú chcete použiť.

Niekoľko ďalších funkcií vrátane systému CyberSec, ktorý automaticky blokuje podozrivé webové stránky, aby vaše zariadenie nemohlo infikovať žiadny škodlivý softvér ani iné počítačové hrozby. Okrem toho sa na váš zrak a zmätenie nezmestia žiadne honosné reklamy, ktoré by zabránili poskytovateľom internetových služieb znižovať rýchlosť pri prehliadaní šifrovaného kanála..

s viac ako 5 000 serverov po celom svete v každej významnej krajine, nie je takmer kam ísť so serverom mimo dosahu. Okrem toho sa môžete pripojiť Šesť zariadení a používa službu pre Netflix.

na 2,99 dolárov mesačne, Ak sa chcete zaviazať na tri roky, je ťažké zdôvodniť riziko pri používaní bezplatnej siete VPN. Strávite niečo vyše 100 dolárov a prestanete sa starať o svoju VPN tri roky.

Zápory

Cenová štruktúra je šialená a skutočne vás vedie k trojročnému plánu. Mesačný plán prichádza na 11,95 dolárov.

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / záruka 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Skúšobná dobanikto
Možnosti platbyVisa, MasterCard, American Express, Discover, Bitcoin, Ethereum, Zvlnenie, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Zľavy / kupóny15% zľava pre študentov a neustále sa meniace propagačné ceny

Kto by mal používať NordVPN?

Každý, kto sa môže zaviazať k trojročnému plánu, ktorý chce špičkovú službu za malé množstvo peňazí. Prečítajte si celú recenziu spoločnosti NordVPN.

3. ExpressVPN – vysoké rýchlosti a úplná anonymita

Pri súčasnom počte, ExpressVPN má servery v 94 krajinách. Je takmer nemožné ísť do krajiny s internetom a nemať prístup k jednému z ich serverov. ExpressVPN je prémiová služba VPN, ktorá poskytuje jednu z najrýchlejších a najspoľahlivejších služieb VPN v okolí, je jedným z najdôveryhodnejších riešení VPN na trhu s viac ako 10 miliónmi spokojných zákazníkov..

logo expresvpn

Skúška zadarmo

ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros

Vďaka neobmedzenému množstvu údajov, nepretržitej zákazníckej podpore, ľahko použiteľným aplikáciám pre všetky zariadenia, rozdelenému tunelovaniu, testom rýchlosti a bez protokolovania ExpressVPN to so svojimi funkciami skutočne prináša. ExpressVPN vám tiež dáva prístup do Kodi.

Pobyt na Britských Panenských ostrovoch je hlavným pozitívnym cieľom nikdy nemusíte legálne zdieľať údaje s vládou.

Zápory

ExpressVPN je drahšia voľba ako zvyšok zoznamu, ale platíte za to, čo dostanete. Jedným z menších problémov je to, že naraz získate iba tri pripojenia, ktoré môžu byť pre domácnosť obmedzujúce.

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / záruka30-dňová záruka vrátenia peňazí
Skúšobná dobaPotrebný je 12-mesačný nákup (vrátane bezplatných 3 mesiacov), zvýšenie ceny na 12,95 dolárov mesačne po obnovení
Možnosti platbyVisa, MasterCard, American Express, Objavte, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, bitcoiny, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Zľavy / kupónyExpressVPN pravidelne aktualizuje svoje propagačné ceny

Kto by mal používať ExpressVPN?

ExpressVPN je určený pre ľudí, ktorým nevadí platiť trochu viac za svoju službu VPN, aby dosiahli špičkový výkon. Prečítajte si našu úplnú recenziu ExpressVPN.

4. Windscribe – silná bezpečnosť pomocou blokovania reklám

Spoločnosť Reddit sa o túto službu pustila a všimla si jej veľkorysú mesačnú šírku pásma a stimuly pre používateľa (Ak odošlete Tweet @WindScribe, automaticky dostanete ďalších 5 GB).

Vyskúšajte službu úplne zadarmo a ak ho máte radi a chcete ho upgradovať, môžete to urobiť za dostupné plány. V súčasnej dobe sa cena pohybuje na úrovni 4,08 dolárov mesačne, ak si kupujete rok.

logo windscribe

Skúška zadarmo

Windscribe je bezplatný v USA, Kanade, Veľkej Británii, Hongkongu, Francúzsku, Nemecku, Holandsku, Švajčiarsku, Nórsku a Rumunsku. Poskytujú tiež 3-dňovú záruku vrátenia peňazí alebo 10 GB použitia, podľa toho, čo ste narazili ako prvé.

Pros

Keďže sú natoľko milí, že umožňujú ľuďom bezplatne využívať svoje služby, nie je divu, že Windscribe je kanadská spoločnosť..

Ich bezplatná verzia softvéru je celkom dobrá a dúfajú, že namiesto toho, aby ste si vytvorili produkt, dúfate, že službu budete milovať tak, že ju inovujete.

Windscribe má vo svojej bezplatnej službe niekoľko skvelých funkcií, ako napríklad vstavaný firewall, blokovanie reklám a možnosti P2P.

Zápory

Naraz môžete mať iba jedno pripojenie, ktoré môže byť výrazne obmedzené.

Aj keď je úžasné, že Windscribe je v Kanade a hoci hovoria, že neprihlásili aktivitu – vláda ich môže prinútiť, aby odovzdali údaje o zákazníkoch.

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / záruka3-denná záruka vrátenia peňazí alebo 10 GB používania
Skúšobná dobaBezplatné použitie v USA, Kanade, Veľkej Británii, Hongkongu, Francúzsku, Nemecku, Holandsku, Švajčiarsku, Nórsku a Rumunsku
Možnosti platbyHlavné kreditné karty, PayPal, debetné karty so značkou Visa / Mastercard, väčšina kryptomen a nákupy v mobilných aplikáciách. Môžete dokonca ťažiť na vylepšenia pomocou kryptomínera založeného na prehľadávači.
Zľavy / kupónyBaňa na aktualizácie pomocou kryptomínra založeného na prehľadávači.

Kto by mal používať Windscribe?

Windscribe je určený pre ľudí, ktorí potrebujú VPN zadarmo a sú pripravení na aktualizáciu. (Prečítajte si naše plné znenie Prehľad vetrom)

5. TunnelBear – podpora neobmedzeného streamovania

Jednou z vynikajúcich vecí v spoločnosti TunnelBear je ich marketing. Existujú veľa promo po celom ich sociálnych médiách ktoré možno využiť. Jedným z príkladov je získanie bezplatného koncertu, ak ste @TunnelBear. Ich maskot je tiež rozkošný začarovaný medveď.

logo tunela

Skúška zadarmo

Tunnelbear vám umožňuje ponoriť ruku do medu zadarmo, ak používate menej ako 500 MB údajov mesačne.

Pros

Je zrejmé, že skutočnosť, že majú bezplatný plán, je úžasná. Využite to, aby ste zistili, či chcete používať tunelBear dlhodobo.

TunnelBear má viac ako 900 serverov a vysoké rýchlosti. Najlepšia časť aplikácie TunnelBear je, že sú špičkové pri obchádzaní geoblokov. To vám umožní sledovať BBC iPlayer odkiaľkoľvek.

Zápory

od tej doby dávajú vám iba 500 MB za mesiac na prácu budete musieť upgradovať, ak plánujete veľa používať VPN a rýchlosť býva nízka v závislosti od vašej blízkosti servera.

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / zárukanikto
Skúšobná dobaZdarma za 500 MB údajov mesačne
Možnosti platbyMasterCard, Visa, American Express, Bitcoin a Jars of Honey
Zľavy / kupónyReklamy sa často objavujú na účtoch sociálnych médií

Kto by mal používať aplikáciu TunnelBear?

TunnelBear je ideálny pre ľudí, ktorí potrebujú obísť všetky geobloky, ako aj chcú vyskúšať službu zadarmo. Prečítajte si našu podrobnú recenziu tunela.

6. VyprVPN – Vlastnícke bezpečnostné funkcie

VyprVPN má jedinečný plán, ktorý poskytuje používateľom dve súčasné pripojenia, rôzne protokoly, aplikáciu šifrovaných správ a bránu firewall NAT, ktorá blokuje nevyžiadanú prichádzajúcu komunikáciu, keď ste pripojení k serveru VyprVPN. To všetko úplne zadarmo.

vyprvpn

Skúška zadarmo

VyprVPN ponúka pri zakúpení služby bezplatnú 3-dňovú skúšobnú verziu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros

VyprVPN ponúka niekoľko protokolov, napríklad L2TP / IPsec, ktoré fungujú prostredníctvom paketov L2TP medzi koncovými bodmi zapuzdrenými protokolom IPsec, OpenVPN, ktorý využíva všetky funkcie šifrovania, overovania a certifikácie knižnice OpenSSL na ochranu vášho súkromného sieťového prenosu pri prenose cez internet, PPTP a ich vlastné Protokol Chameleon, o ktorom sa preukázalo, že prekonal najviac pokusov o blokovanie.

Zápory

Najväčší proti proti VyprVPN je skutočnosť boli zablokované spoločnosťou Netflix. Ak sa nemôžem pozerať na úrad, o čom to celé bolo? Na čom pracujem?

Ďalšou veľkou negatívou s programom Vypr je to, že vám umožňuje naraz iba dve pripojenia, ktoré môžu byť nepríjemné pri pokuse o prístup na internet a chcete vykonávať rôzne úlohy naraz na rôznych zariadeniach..

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / zárukaŽiadne pri použití bezplatnej skúšobnej verzie, 30-dňová záruka pri platbe
Skúšobná doba3-dňová bezplatná skúšobná verzia pri zakúpení
Možnosti platbyMasterCard, Discover, American Express, Visa, PayPal, Alipay
Zľavy / kupónyVypr VPN ponúka pravidelne aktualizované propagačné ceny

Kto by mal používať VyprVPN?

VyprVPN je ďalšia skvelá geoblokácia VPN. Aj keď boli v minulosti blokované spoločnosťou Netflix, majú dobrú povesť pre prekonávanie geoblokátorov. Prečítajte si celú našu recenziu VyprVPN.

7. ProtonVPN – od výrobcov ProtonMail

ProtonVPN je jedným z novších riešení VPN v okolí, ale je tiež jedným z najlepších, pokiaľ ide o bezplatnú službu VPN. Proton AG je skupina zložená z vedcov z Harvardu a tvrdých obhajcov súkromia.

protonvpn

Skúška zadarmo

ProtonVPN ponúka bezplatný servis s nižšími rýchlosťami v troch rôznych krajinách a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros

ProtonVPN bola vytvorená skupinou vedcov z Harvardu – či už ide o známku so súhlasom alebo nesúhlas, nie sme si celkom istí. V porovnaní s inými bezplatnými skúšobnými obdobiami majú v porovnaní s inými bezplatnými skúšobnými verziami niektoré z vyšších bezplatných rýchlostí, aj keď sa predávajú za nižšie rýchlosti oproti platenej službe.

ProtonVPN má natívnych klientov pre Android, Windows, MacOS a iOS. Poskytujú tiež nástroj príkazového riadku pre Linux a podporu smerovačov.

Zápory

Bezplatná služba nemá geoblokujúcu optimalizáciu funkčnosti P2P, čo znamená, že sa nebudete môcť striedať.

Rýchlosti nie sú také dobré pri iných možnostiach a keďže je k dispozícii ich bezplatný plán, dlhšie rýchlosti sa budú ďalej spomaľovať, pretože stále viac používateľov preskočí na službu.

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / záruka 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Skúšobná dobaBezplatná služba s nižšou rýchlosťou a iba v troch krajinách
Možnosti platbyPayPal, Visa, MasterCard, Bitcoin
Zľavy / kupónyProton VPN ponúka kupóny na spájanie VPN a e-mailových služieb. Kódy otočných kupónov nájdete napríklad: bestdeal

Kto by mal používať ProtoVPN?

Iba ľudia, ktorí hľadajú krátkodobú a bezplatnú službu.

8. Trust.Zone – spoľahlivý, ale …

Trust.Zone je hardvérová izolácia celého systému z nich robí jednu z najspoľahlivejších bezplatných sietí VPN v roku 2020. Ich prísna politika bez protokolov je len jednou z vecí, ktorá z nich robí hodnotné riešenie..

TrustZone

Skúška zadarmo

Trust.zone ponúka 3-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Prajeme si, aby to bolo dlhšie.

Pros

K dispozícii sú skvelé funkcie, ako je predvolené šifrovanie AES-256, OpenVPN, L2TP cez IPSec s 256-bitovým šifrovaním AES, antivírus, 200 IP adries, vypínač zabíjania, P2P a akceptujú bitcoíny. Majú tiež systémovú izoláciu celého systému, vďaka ktorej sú spoľahlivejšie ako iné služby.

Zápory

Žiadna podpora pre chat ani telefonickú podporu takže sa budete musieť spoľahnúť na ich systém lístkov. Aj keď systém cestovných lístkov nie je ideálny, je dobrý v tom, že reaguje a pomáha používateľom. Poďme na dôveru. Zóna je do roku 2020 … podpora chatu je povinný zákaznícky servis.

Bezplatní používatelia môžu súčasne používať iba jedno zariadenie a keď platíte, môžete súčasne používať iba tri zariadenia.

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / zárukanikto
Skúšobná doba3-dňová bezplatná skúšobná verzia
Možnosti platbyBitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, bankové prevody, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi a ďalšie
Zľavy / kupónyTrust.Zone pravidelne aktualizuje propagačné ceny na svojich webových stránkach

Kto by mal používať Trust.Zone?

Trust.zone má vysokú úroveň zabezpečenia a ochranu proti úniku DNS, čo z nich robí jednu z bezpečnejších bezplatných možností na trhu. Prečítajte si našu úplnú recenziu na adresu Trust.Zone.

9. Súkromný tunel – podpora viacerých zariadení

Private Tunnel je komerčný off-shoot OpenVPN Technologies. Vďaka cenovo dostupným programom, ktoré poskytujú 100 až 500 GB, súkromný tunel preukázal, že sa môžu hádzať s veľkými psami a chrániť svoju anonymitu online pomocou svojich 128-bitové šifrovanie AES-GCM.

privatetunnel

Skúška zadarmo

Súkromný tunel ponúka 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Pros

Súkromný tunel sa rozvetvil z technológií OpenVPN, čím sa stali priemyselnými veteránmi. Pri použití bezplatnej skúšobnej verzie to môže zaistiť pokoj.

Ich bezplatná skúšobná verzia vám dáva úplný prístup na ich softvér s dátovými obmedzeniami (čo neplatí pre všetky bezplatné služby VPN v tomto zozname).

Zápory

Súkromný tunel má známe úniky údajov v ich verzii pre Mac a nízky počet serverov.

V Kanade majú servery, takže túto službu môžu Kanaďania stále využívať. Ostatné krajiny nemajú také šťastie.

Súkromný tunel sídli tiež v USA, čo znamená, že súkromný tunel by mohol byť prinútený vzdať sa údajov používateľa.

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / zárukanikto
Skúšobná doba7-dňová bezplatná skúšobná verzia
Možnosti platbyHlavné kreditné karty, hlavné debetné karty, PayPal, bankové prevody
Zľavy / kupónySúkromný tunel v súčasnosti neponúka kupóny

Kto by mal používať súkromný tunel?

Súkromný tunel môže využívať bezplatne ktokoľvek a kdekoľvek. Bezpečne ju však môžu používať iba vlastníci počítačov, nie používatelia počítačov Mac.

10. Zaniknutá sieť VPN – optimalizovaná služba Netflix

Vanished VPN je služba VPN založená v Austrálii, ktorá je ideálna pre tých, ktorí chcú získať prístup k množstvu obsahu Netflix, najmä pre tých, ktorí chcú prístup do knižníc Netflix..

zmizol

Skúška zadarmo

Zaniknutá sieť VPN ponúka 3-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Pros

Okrem najúžasnejšieho loga z partie a môjho osobného obľúbeného mena vám Vanished VPN umožňuje streamovať veľa obsahu, ktorý nie je k dispozícii Austrálčanom a všeobecne všetkým neamerickým Američanom. Ich optimalizácia geoblokov a lacnejšie plány sú ich najlepšími vlastnosťami.

Zápory

Zaniknutá sieť VPN má pomalé zaznamenané rýchlosti a proces registrácie a nastavenia môže byť mätúci a zložitý. Existuje manuálny proces, ktorý sa zdá hlúpe prejsť s inými možnosťami.

Spôsoby, ako ušetriť a ako platiť

SpecificationsDetails
Pravidlá vrátenia platby / zárukanikto
Skúšobná doba3-dňová bezplatná skúšobná verzia
Možnosti platbyVisa, MasterCard, American Express
Zľavy / kupónynikto

Kto by mal používať sieť Vanished VPN?

Nie je veľa dôvodov na použitie Vanished, pretože rýchlosti sú také pomalé.

S kým ideš?

Tam je nikdy nie je dobrým dôvodom na použitie bezplatnej siete VPN. Možno budete svrbenie sledovať 12. sezónu Teen Mom cez VPN v náhodnej krajine, ktorá to má, ale používanie bezplatnej VPN nikdy nestojí za to.

Vybratie VPN môže byť skľučujúce, ale našťastie existuje veľa bezplatných pokusov a záruk vrátenia peňazí, ktoré môžete využiť. Dobrou stratégiou by bolo niekoľko vyskúšať a zistiť, aké sú rýchlosti pre vás osobne, ako aj uistiť sa, že sa vám rozhranie páči.

Namiesto toho existuje veľa dostupných možností, ktoré prichádzajú s bezplatnými skúšobnými obdobiami. Surfshark je náš výber a slúži všetkým jeho používateľom dobre. Poskytne vám všetko, čo potrebujete.

FAQ

Ktorá je najlepšia bezplatná sieť VPN?

Nemali by sa používať ani dôveryhodné žiadne VPN, ktoré sú úplne zadarmo. Skôr než riskovať svoju kybernetickú bezpečnosť a všetky svoje údaje, mali by ste využiť výhodu bezplatnej skúšobnej verzie s renomovanou spoločnosťou. Najlepšia lacnejšia možnosť je NordVPN.

Aká je najrýchlejšia bezplatná sieť VPN?

Veľa bezplatných sietí VPN sa môže pochváliť vysokými rýchlosťami, ale žiadna z nich nebude mať takú pevnú infraštruktúru, ako je tá, za ktorú platíte. Ak zistíte, že je rýchly, ktorý je porovnateľný s bežnou službou VPN, takmer vôbec sa nebude porovnávať. Existuje mnoho lacnejších rýchlych možností.

Je k dispozícii bezplatná sieť VPN?

Zdá sa, že každý deň existuje nová bezplatná sieť VPN. Prečo je to tak? Chcú vás dostať k službe VPN a vaše údaje použijú na zarobenie peňazí. Môžu predať vaše informácie uchádzačovi s najvyššou ponukou a práve tak ste sa stali produktom.

Sú bezplatné VPN bezpečné na používanie?

Áno a nie. Vo všeobecnosti sú VPN, ktoré sme tu uviedli, v poriadku. Väčšina ľudí, ktorí hľadajú úplne bezplatné siete VPN, však žiada problémy. Ako sa ukazuje, takmer polovica všetkých údajne bezplatných virtuálnych súkromných sieťových aplikácií vlastní čínske spoločnosti.

Takže nie – nie sú bezpečné. Bezplatné služby VPN stále musia nejakým spôsobom zarobiť. Spôsob, akým to robia, je využiť vás a to sa dá urobiť niekoľkými spôsobmi bez toho, aby ste to vedeli. Niektoré z metód môžu byť skutočne škodlivé.

Aká je najlepšia bezplatná VPN pre Netflix?

Najlepšie VPN pre Netflix je veľa z vyššie uvedených možností. Našou prvou voľbou je NordVPN. Služba má bezplatnú skúšobnú verziu, ale po jej skončení budete musieť zaplatiť. Dobrou správou je, že NordVPN je relatívne lacný a registrácia nebude stáť veľa peňazí.

Aká je najlepšia bezplatná sieť VPN na torrenting?

Najlepšie VPN pre torrenting je podobné našej odpovedi na Netflix. To vám umožní akákoľvek bežná sieť VPN a naše vyššie uvedené poradie vám môže poskytnúť možnosti, ako sú NordVPN a Surfshark.

Sú služby VPN legálne alebo sú nezákonné?

Áno, až na pár výnimiek, ako je Irán. Sieť VPN môžete používať na väčšine miest na celom svete. Niektoré vlády ako Čína nevyhnutne nezakazujú VPN, jednoducho blokujú doménu, takže si nemôžete stiahnuť klienta VPN a prihlásiť sa na odber služieb..

Pridajte vlastnú recenziu:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me