Загальний огляд VPN (2020)

Для відносно нового гравця у грі VPN Total VPN представляє: відшліфований і професійний інтерфейс – він навіть може бути одним із найпростіших для використання сьогодні. Загальне звернення VPN до деяких людей, особливо тих, хто не є новим VPN, є тим, що його інтерфейс настільки зручний для користувачів, що новачки почуватимуться як вдома. Сервіс навіть надає Протокол OpenVPN, який широко вважається найкращий доступний.


Незважаючи на вражаючий зовнішній вигляд, TotalVPN все ще приходить короткий.Логотип TotalVPN

Головним серед них є їх політика ведення журналів, що є турбота багатьох. Інша основна проблема – їхня швидкість передачі даних, що, очевидно, є критичним фактором вашого досвіду роботи в Інтернеті.

Хоча більшість людей не впізнають ім’я Всього VPN материнська компанія Endurance International Group, вони майже безсумнівно визнають деякі інші її марки. До них відносяться постійний контакт, Bluehost та HostGator. Маючи штаб-квартиру в Берлінгтоні, штат Массачусетс, США, захисники конфіденційності, які є стурбовані політикою ведення журналів одразу побачить червоний прапор.

Це тому, що США є членом мережі “П’ять очей”. Ця угода про нагляд дозволяє країнам-членам це робити вести вкладки про Інтернет-діяльність своїх громадян, і ця інформація вільно обмінюється.

Яякщо ви насправді серйозно ставитесь до цього конфіденційність та анонімність в Інтернеті, тоді вам краще з VPN, який не має головного офісу в нації “П’ять очей”.

країни з п'ятьма очима

Якщо ви не звертаєтесь до цієї поради, майте на увазі, що якщо уряд чи правоохоронні органи вирішать, що хочуть дізнатися більше про ваші звички в Інтернеті, вони можуть отримати інформацію від Total VPN. Політика конфіденційності компанії навіть деталізує цю подію.

Огляд

Особливості інформації
Корисність:Простий у використанні
Політика ведення журналів:Сумнівна політика ведення журналів
Розмір сервера:60 ++ серверів
Розподіл сервера:30 локацій по всьому світу
Підтримка:24/7 система прямого чату та квитків
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Обмежений
Протокол VPN та шифрування:Протокол OpenVPN;
Штаб-квартира:США
Ціна:$ 4,99
Офіційний веб-сайт:https://www.totalvpn.com/

Безпека та шифрування за допомогою загальної VPN

Витончені користувачі оцінять, що вони мають вибір протоколів VPN із Total VPN. Серед цих варіантів є OpenVPN, який, як правило, вважається таким протокол вибору серед техногеїв у всьому світі.

Однією з характеристик, які роблять OpenVPN настільки привабливими, є те, що це програмне забезпечення з відкритим кодом. Це означає, що вона отримує вигоду від завзятої роботи розробників у всьому світі.

захист передачі даних

Якщо ви віддаєте перевагу не використовувати OpenVPN, значить Всього VPN пропонує вам PPTP, хоча цей протокол зазвичай є більше не рекомендується через проблеми безпеки. The погані новини для початківців користувачів, що параметри Total VPN за замовчуванням дивно встановлені на PPTP.

Менш складні користувачі, які не знають, можуть використовувати PPTP, залишаючи себе вразливими, оскільки вони не знають, що їм слід переключити їх налаштування на OpenVPN.

Інші параметри протоколу з Total VPN включають L2TP / IPSec та IkeV2, обидва з них кращі варіанти, ніж PPTP.

Загальна мережа сервера VPN

Загальний VPN не є одним з найбільших і відомих постачальників VPN. Це тому, що порівняно з цими більш усталеними конкурентами, Всього VPN має невелику серверну мережу.

серверів totalvpn

Веб-сайт компанії може похвалитися серверами на всіх семи континентах, а потім відкликає, кажучи, що Антарктида занадто холодна для серверів. Цікаво, що на веб-сайті також йдеться про те, що в Південній Америці немає серверів.

Користувачі залишаються з хорошим покриттям в Європі з 20 серверів. Вони зустрічаються в таких місцях, як Лондон, Відень, Москва, Цюріх, Стокгольм, Бухарест та інші. An додаткові 17 серверів знаходяться в Північна Америка.

Ці місця розташовані переважно в США, з серверами в таких місцях, як Чикаго, Нью-Йорк, Сіетл та Лос-Анджелес. Канада має єдиний сервер в Торонто (ми сподіваємось на принаймні ще одного, поблизу Ванкувера!).

Розташування сервера totalvpn

Рідке покриття сервера існує в Азії, де представлено п’ять країн. Вони є в Мумбаї, Токіо, Тель-Авіві, Гонконзі та Сінгапурі. Африка представлена ​​лише одним сервером, а додатковий сервер розташований у Сіднеї.

Це означає, що серверна мережа Total VPN тягнеться до всього 30 країн. Це не особливо вражає в порівнянні з деякими основними гравцями галузі, наприклад NordVPN або Surfshark які мають вгору дві-три тисячі серверів зустрічається майже в 100 країнах.

Ця відсутність географічного різноманіття та кількості серверів означає це продуктивність страждає. Кожен, хто сподівається вибрати з великої кількості серверів або кому потрібно розраховувати на те, що VPN-послуга доступна у всьому світі для подорожей, було б краще шукати в іншому місці.

Чи можна використовувати BitTorrent або P2P з Total VPN?

vpn-ip-адреси-мережаНа відміну від деяких постачальників VPN, Загальна VPN не забороняє клієнтам спільний доступ до файлів або балуватися в інших P2P-діяльності. Насправді у них в Нідерландах є сервер, який прямо призначений для цих цілей.

Звіти користувачів стверджують, що продуктивність на цьому сервері залишає бажати кращого. Це і в цілому повільна швидкість передачі даних означає, що це взагалі гарна ідея шукати в іншому місці якщо ви плануєте проводити багато торрентів зі своїм VPN.

Результати тесту на швидкість із загальною VPN

Комп’ютер, який використовується для тесту на швидкість, має деякі справді солідні швидкості передачі даних, коли він пройшов через свої кроки для цілей порівняльного аналізу. Завантаження дали результати 98,71 Мбіт / с і завантажити ставки були 53,00 Мбіт / с.

Все змінилося, коли Всього VPN було активовано. Хоча результати її тесту на швидкість не були одними з найбільш неприємних, вони все ще були далеко короткий вражаючий. Це особливо вірно, коли їх результати порівнюються з результатами найсильніших VPN.

Total VPN показав, що він не здатний забезпечити безперебійний досвід незалежно від того, який сервер використовується. Це дещо справедливо для всіх постачальників VPN, оскільки чим далі ваше фактичне місцезнаходження знаходиться від фізичного розташування обраного вами сервера, тим повільніше буде швидкість передачі даних. Однак результати тесту на швидкість із Total VPN були відомі як дико непослідовна вони були.

Проблеми зі швидкістю будуть а головне питання для людей, які підписалися на безкоштовне обслуговування Total VPN. Лише три сервери виділяються для “безкоштовних” клієнтів.

Вони розташовані в Амстердамі, Ісландії та Сінгапурі. Якщо ви не дуже близькі до одного з цих місць, вас чекає розчарування. Клієнти, які платять, мають більше варіантів, але виступ залишається сумнівним у кращому випадку.

totalvpn тест на швидкість san joseПідключення до сервера Сан-Хосе, Каліфорнія з комп’ютера в Нью-Йорку забезпечило завантажити ставка 31,52 Мбіт / с і завантажити ставка 7,88 Мбіт / с.

Підключення до сервера, який був ближче до дому кращі результати. Нью-Йоркський сервер працює на швидкості завантаження 59,61, хоча швидкість завантаження була невтішною 10,81 Мбіт / с.

totalvpn тест на швидкість в ЛондоніСервер у Лондоні запропонував подібні результати. Завантаження передавали зі швидкістю в 35,64 Мбіт / с зі швидкістю завантаження 8,85 Мбіт / с.

Тестування проводилося за допомогою сервера в Токіо. Ці ставки були справді неприємними. Завантаження надійшло о 11,88 Мбіт / с і завантаження було 4,03 Мбіт / с. Враховуючи багато миль між комп’ютером у Нью-Йорку та сервером у Токіо, ці результати не зовсім шокуючі.

Загалом, використання Total VPN призвело до час завантаження збільшується на 76 відсотків. Майже так само погано, час завантаження збільшився на 59 відсотків. Якщо ви цінуєте швидкість свого досвіду в Інтернеті, то вам буде краще з іншим VPN.

Загальна політика реєстрації VPN

Якщо ви хочете анонімності в Інтернеті, Total VPN не дуже допомагає. Клієнти повинні подати детальний процес реєстрації, в якому вони повинні розкривати всю їх особисту інформацію. Крім того, щоразу, коли ви звертаєтесь до Total VPN за допомогою, зберігаються нотатки про взаємодію.

Перегляд політики конфіденційності компанії показує, що клієнтів повинно бути ще більше причина для занепокоєння. У політиці чітко зазначено, що IP-адреса замовника, веб-сайти, які він відвідує, його фізичне місцезнаходження та його веб-переглядач відстежуються в документах компанії. Всього VPN навіть детально визначає, як вони можуть слідкуйте за вашими взаємодіями у соціальних медіа та посилання, якими ви користуєтесь стосовно їх обслуговування.

Політика конфіденційності saferweb vpn

Total VPN говорить, що все це відстеження використовується для покращення досвіду роботи з клієнтами та вирішення проблем. Тривожно вони продовжують це говорити дані, які вони зберігають, також використовуються для продажу товарів сторонніх виробників.

Якщо ви дійсно хочете анонімного досвіду в Інтернеті, зверніться до іншого постачальника VPN.

Скільки коштує загальна вартість VPN?

Безкоштовна версія Total VPN обмежена трьома серверами та a обмеження обмеження даних, встигаючи важко працювати. Передплату на місяць можна придбати за $ 14,97 на місяць, який не торг.

загальне ціноутворення на рівні

Пакетні угоди, що сплачуються заздалегідь, можуть знизити ціну до мінімальних $ 4,99 на місяць. Це вступне ціноутворення, тому ви можете платити значно більше коли цей термін закінчується.

Якщо ви отримаєте загальну VPN?

Ніби повільні швидкості передачі даних і відсутність серверів були недостатними, компанія – сумнівна політика ведення журналів підписати угоду. Тому ні, ви не повинні отримувати TotalVPN.

Шукайте в іншому місці надійну, не кажучи вже про більш економічну службу VPN. Якщо ви можете скористатись рекомендаціями прямо зараз, то ознайомтеся з нашим списком найкращих VPN сьогодні та заощадите собі клопоту від того, щоб розчаруватися усього-то..

Ред. Примітка: французька версія наших відгуків про VPN доступна тут, Meilleur VPN 2020.

Джерела:

  • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
  • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Comppare_of_virtual_private_network_services

Додати власний відгук:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me