Найбезпечніші постачальники послуг електронної пошти (2020)

Протягом останніх кількох років було здійснено незліченну кількість скандалів щодо конфіденційності із залученням великих постачальників електронної пошти. Це змусило багатьох людей шукати найкращі захищені електронні листи, які дозволять їм вільно спілкуватися з іншими і в той же час захищати їх конфіденційність як користувач.


Чому вам потрібні ваші електронні листи зашифровані

Ви можете запитати, чи дійсно мені потрібно зашифрувати свої електронні листи? Або це велика принадність ні про що? Подивіться, що сталося за останні пару років, і судіть самі.

зашифрована електронна пошта-значокНещодавно Gmail потрапив, надаючи третім сторонам повний та повний доступ до електронних листів свого користувача. Це означає, що якщо ви використовували Gmail під час розгортання цього скандалу, повідомлення електронної пошти, які ви вважали приватними, могли потрапити в руки осіб, які хотіли ними користуватися з власних причин. Якщо вам це подобається, можливо, вам не потрібно шифрувати свою електронну пошту.

Розсекречені документи показали, що Yahoo, AOL, Google, Microsoft та Apple дозволили американським службам нагляду мати можливість стежити за живим спілкуванням та зберігати інформацію на своїх серверах.

Таким чином, у нас є Yahoo, AOL, Apple, Google та Microsoft, усі великі гравці в електронній пошті, охоче ділиться вашою приватною інформацією з рекламодавцями, маркетологами та урядом. Ось чому, якщо ви хочете зберегти свої електронні листи приватними, вам потрібні ваші електронні листи зашифровані. Пам’ятайте, що коли ви користуєтеся “безкоштовними” постачальниками електронної пошти, цілком ймовірно, що саме ви продаєте іншим.

На щастя, є просте рішення. Використовуйте захищений постачальник електронної пошти. Давайте розглянемо кілька варіантів, які доступні з метою допомогти вам вибрати той, який відповідає вашим потребам.

1. ProtonMail – найвідоміший постачальник послуг електронної пошти

protonmail логотип

ProtonMail був заснований доктором Енді Єном. До заснування цієї компанії він працював науковим співробітником CERN. ProtonMail заснований на ідеї створення Інтернету, який захищатиме конфіденційність користувачів, починаючи спочатку з електронної пошти.

Інженери та вчені, які працюють в цій Швейцарській компанії, мають особливе бачення захист громадянських свобод людей під час роботи в Інтернеті. З цієї причини вони створили просту у користуванні службу електронної пошти, яка вбудована в шифрування електронної пошти в кінці.

Прихильність ProtonMail щодо конфіденційності бачиться, як тільки ви налаштували свій обліковий запис. Вас не запитують особистої інформації. Вам просто потрібно вибрати ім’я користувача та пароль.

Це безкоштовний обліковий запис електронної пошти, тому він не має багато функціональних можливостей, які ви можете отримати з іншими службами електронної пошти.

протонна пошта

Ваша межа вкладення – 25 Мб. Додавання зображень легко та швидко. Під час надсилання та отримання електронної пошти ProtonMail автоматично зберігає контактну інформацію у папці адреси. Ви можете завантажувати контакти з інших програм. Однак немає прямого способу підключення контактів до соціальних медіа чи інших облікових записів електронної пошти. Вам потрібно буде створити файл.CSV або.VFC і потім завантажити його у свій обліковий запис.

Якщо ви забудете свій пароль і вам потрібно скинути свій рахунок, ви можете це зробити. Однак усі електронні листи, які вже були у вашій папці “Вхідні” або в збережених папках, перед тим, як скинути пароль, більше не будуть існує ні в якому разі ви не зможете їх відновити.

Плюси:

 • Легко надсилайте зашифровані повідомлення електронної пошти
 • Швидко завантажує вкладення до 25 Мб
 • Безкоштовно

Мінуси:

 • Якщо ви забудете свій пароль, вам потрібно буде скинути свій рахунок. Попередньо збережені або отримані електронні листи будуть заблоковані. Ви більше не зможете отримати доступ до них.

2. Mailfence – шифрування від кінця до кінця + цифрові підписи

mailfence-логотип

Mailfence – бельгійська компанія, яка була запущена в 1999 році. Їх мета – допомогти користувачам відновити свою безпеку конфіденційності електронної пошти. Для досягнення цієї мети вони знайшли сертифікати SSL, які не мали американського сертифікаційного органу. Вони розробили унікальне взаємооперабельне рішення для шифрування “від кінця до кінця”. Це рішення включає цифрові підписи.

Mailfence прагне виділитися з натовпу, пропонуючи повний набір електронної пошти, включаючи календарі Mailfence, документи Mailfence та групи Mailfence. Mailfence працює з іншими електронними послугами, сумісними з відкритим PGP.

Mailfence називає себе “справжнім рішенням електронної пошти для шифрування в кінці”, оскільки всі операції шифрування відбуваються в браузері. Їх інтегрований магазин ключів надає користувачам повний контроль над управлінням ключами а також розширені варіанти.

як працює пошта

Mailfence пишається пропонуючи повну оборотність. Це означає, що користувачі можуть залишити платформу із зашифрованими парами ключів, а також своїми зашифрованими даними в кінці.

Базируючись у Бельгії, їхні сервери розташовані в країні із законами, що захищають конфіденційність. Оскільки Mailfence не має іноземної материнської компанії, вони не змушені задовольняти запити даних від вітчизняних чи іноземних органів.

У Mailfence є безкоштовний план, який постачається з 500 МБ електронною поштою, 500 МБ документів, двофакторною автентифікацією, шифруванням, а також підтримкою. Наступний рівень вгору – це план приблизно на 2,50 долара щомісяця. Їх бізнес-план дозволяє користувачам масштабувати план на основі своїх потреб. Ціни на план змінюються залежно від того, що додає користувач до нього.

ціноутворення поштових огорож

Плюси:

 • Відмінна безпека та конфіденційність
 • Відкрийте шифрування PGP від ​​кінця до кінця
 • Розташований у Бельгії
 • Цифрові підписи
 • Треті сторони не мають доступу до ваших даних

Мінуси:

  • Настроювані теми не надаються
  • Не має належної системи управління псевдонімом

3. Hushmail – найстаріший безпечний сервіс електронної пошти

Hushmail розроблений так, щоб бути схожим на безкоштовний сервіс електронної пошти, який ви використовуєте в даний час. Ви можете використовувати його на своєму смартфоні, в Інтернеті чи на смарт-пристрої. Різниця полягає в тому, що вони додали додаткові функції безпеки з метою збереження ваших даних.

Hush Communications почався в 1998 році. Через рік був представлений Hushmail. Ця компанія, що базується у Ванкувері, Канада, знаходиться в центрі зростаючої індустрії технологій.

Філософія Hushmail полягає в тому, що створення найкращих захищених електронних листів не повинно бути складним, а також не потрібно залякати. Їх ідея полягала в тому, що для обмеження ризиків кібербезпеки заходи, що застосовуються, повинні бути ефективними, бути доступними, і люди повинні відчувати, що вони насправді можуть їх використовувати..

Бен Катлер займав посаду генерального директора компанії з 2001 року, а Брайан Сміт – головний директор компанії з технологій. Брайан був однією з креативних сил, що стоять за технологією, що використовує Хашмая.

поштові скриньки hushmail

Хушмейл вважає, що це безпека – найважливіша особливість служби електронної пошти. Вільна сторона послуги не має багатьох можливостей або функціональних можливостей, які пропонують інші веб-клієнти електронної пошти.

Hushmail сканує вхідні електронні листи та перевіряє їх на наявність вірусів. Він надає вам можливість вводити в чорний список доменні імена та окремі адреси електронної пошти.

Хушмейл не має реклами у папці “Вхідні”. Він пропонує доступ до POP3, тобто ваш електронний лист доступний від сторонніх служб. Це означає, що ви можете отримати доступ до Hushmail через електронну програму свого смартфона. Hushmail пропонує лише звичайний композитор текстових повідомлень.

Якщо ви користуєтеся електронною поштою щодня, це може вас не турбувати, але Hushmail вимагає входити щонайменше раз на три тижні, щоб ваш обліковий запис був активним. Якщо ні, Hushmail автоматично відключить ваш рахунок. Це може набриднути швидко.

Плюси:

 • Ви не отримуєте рекламу у папці “Вхідні”
 • POP3 доступ
 • Безкоштовна версія

Мінуси:

 • Якщо ваш обліковий запис неактивний протягом трьох тижнів, він вимикається
 • Немає перевірки орфографії

Фінальні думки

Електронна пошта – це надійна форма спілкування. Тут ви ділитеся приватною інформацією з тими, кому довіряєте. Ось чому електронна пошта є законною ціллю для хакерів. Безкоштовні акаунти електронної пошти шифрують ваші повідомлення.

Багато з них непогано справляються з фільтрацією спаму. Однак ми не вважаємо, що безкоштовні веб-клієнти електронної пошти – це найбезпечніший спосіб спілкування.

STARTTLS – поширена форма шифрування електронної пошти. Якщо і відправник, і одержувач використовують програми, що підтримують цей тип шифрування, електронні листи можуть бути надіслані.

Інфраструктура відкритого ключа або PKI є ключовим для шифрування електронної пошти. Саме це дозволяє використовувати такі технології, як цифровий підпис та шифрування. Окрім того, що він використовується в електронних листах, він є основою електронної комерції, і він матиме більшу роль в Інтернеті речей.

Потреба в електронній пошті та інших формах програмного забезпечення для кібербезпеки, як VPN, триватиме до тих пір, поки існують зловмисні люди, які використовують такі речі, як ZeroAccess та інші форми зловмисного програмного забезпечення для зараження операційних систем та завдають шкоди невинним жертвам.

Не забувайте, що хоча зашифрований електронний лист забезпечує додатковий рівень захисту ваших особистих даних, ваш Інтернет-трафік все ще не шифрується. Ми пропонуємо вам переглянути та порівняти найкращі VPN, які ви можете собі дозволити, та захистити себе та свій будинок від потенційних зловмисників.

Електронна пошта – це вектор атаки, але це також ваші дані перегляду. Завжди залишайтеся уважними до відвідуваних сайтів, отримуйте зашифровану службу електронної пошти та отримуйте хороший VPN NordVPN або Surfshark. Ви заощадите собі багато болю в майбутньому.

FAQ

Питання: Чи безпечна електронна пошта для Gmail?

A: Gmail має понад мільярд користувачів у всьому світі. Це один з найпопулярніших постачальників послуг електронної пошти на планеті. Зрозуміло, що існує стурбованість безпекою. Gmail дозволяє входити з будь-якого місця та користуватися будь-яким пристроєм, який ви хочете.

Це дає можливість увійти в незашифровані мережі та викрити ваші особисті дані та конфіденційність. Gmail має налаштування за замовчуванням, які пропонують досить надійну безпеку. Однак, дізнавшись про вдосконалені параметри безпеки, зокрема SMTP через TLS (STARTTLS), ви зможете зробити Gmail більш безпечним.

Питання: Чи можу я надіслати електронний лист із Gmail?

A: Так. Gmail підтримує S / MIME. Це доступно через платний обліковий запис Gmail. Він недоступний, якщо ви використовуєте безкоштовний рахунок. S / MIME працюватиме лише тоді, коли і відправник, і одержувач використовують службу, яка його підтримує.

Gmail натякнув, що вони зацікавлені в додаванні шифрування в кінці всіх своїх електронних служб. Це ще не сталося, і оскільки вони обіцяли це з 2014 року, ми не затримуємо подих.

З: Як я можу захистити паролем додаток Gmail?

A: Клацніть Створити, щоб почати новий електронний лист. У правій нижній частині вікна натисніть Увімкнути конфіденційний режим. Там ви можете встановити термін придатності та пароль.

З: Чи може бути зламана електронна пошта?

A: Так. Наприклад, дослідники в Європі виявили недоліки безпеки, які дозволяють зламати електронну пошту, якщо використовуване шифрування – PGP та S / MIME.

З: Як дізнатися, чи мій електронний лист зламали?

A: Ваша перша підказка, як правило, полягає в тому, що ваші контакти повідомляють вам, що вони отримували від вас дивні електронні листи. Можливо, просите у них конфіденційну інформацію тощо. Скажіть, щоб вони надіслали вам її фотографію. Якщо ви не надіслали його, швидше за все, вас зламали.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map