10 nejlepších VPN zdarma v roce 2020 (VAROVÁNÍ: Vyberte si opatrně)

10 nejlepších VPN zdarma v roce 2020 (VAROVÁNÍ: Vyberte si opatrně)


Každý má rád bezplatné věci. Vzorky potravin zdarma u společnosti Costco nebo ty malé vzorky parfému nebo kolínské vody, které získáte v obchodním domě.

Zdarma je dobré, protože dobře .. je zdarma. Proč tedy platit za VPN, když nemusíte?

S více než 1 000 zdarma VPN v obchodě Android byste si mysleli, že musí existovat obrovská řada společností, které chtějí rozdávat své služby zcela zdarma. Jaká parta společností.

Proč by vývojáři aplikací nebo společností najímali, platili za proxy servery, vytvářeli a hostovali webové stránky, aby vám poskytovali 100% bezplatný produkt? Podíváme se na to, co se skutečně děje, a doufejme, že objasníme proč nikdy nedoporučujeme 100% bezplatné VPNS.

&# x2705; NÁZNAK – většina produktů, o nichž v této recenzi hovoříme, nabízí 30denní bezplatné zkušební období. &# x2705;

Contents

Zdarma vs. placené VPN &# x1f575;&# xfe0f; 

Za co platíte, je to, co dostanete ve většině scénářů. Pokud chcete mít cokoli zdarma, je obvykle háček. Pro nejlépe placené VPN získáte více za to, za co platíte, a riziko narušení dat je nižší.

Obecně – skutečné funkce, které získáte u placené služby, budou lepší. Prémiový plán vám obvykle poskytne více gigabajtů a šířku pásma. Kromě toho získáte snadnější používání rozhraní, detekce narušení, prevence a dalších zábavných funkcí.

Náklady spojené s výběrem VPN jsou relativně nízké. Níže vidíte skutečné náklady na nákup VPN a je to velmi dostupné.

Bezplatné sítě VPN přesahují rámec toho, že nemají tolik funkcí. Oni mohou vystavit tě vážnému riziku.

Pokud používáte bezplatnou síť VPN – stanete se produktem.

Používají vás jako produkt několika způsoby:

 1. Oni mohou nainstalovat malware které mohou sledovat vaši aktivitu a ukrást vaše data. (Zdroj)
 2. Většina VPN zdarma bude shromáždit data a poté je prodat. To zahrnuje všechny vaše finanční údaje. (Zdroj)
 3. Sedmdesát pět procent všech aplikací Android VPN používá sledovací software třetích stran. (Zdroj)
 4. Bylo požadováno 82 procent přístup k soukromým údajům, například uživatelské účty a textové zprávy. (Zdroj)

To je důvod, proč jsme nezahrnovali a neomezovali VPN. Neexistuje způsob, jak ověřit, že jsou spolehlivé a důvěryhodné. Místo toho jsme se rozhodli vám ukázat to nejlepší nákladově efektivní VPN které mohou poskytovat služby na vysoké úrovni. Součástí všech těchto sítí VPN je také pěkná bezplatná zkušební verze, která vám umožní navlhčit chodidla ve světě VPN.

TLDR;

Bezplatné sítě VPN nestojí za to ušetřit pár dolarů. Máte vysokou šanci setkat se s negativními důsledky. Spíše než jít touto cestou je nejlepší využít bezplatné zkušební verze nabízené běžnými VPN. Nejlepší možnost v našich očích, zejména pokud chcete ušetřit trochu peněz, je NordVPN.

Druhou možností, kterou máte, je poskakování mezi bezplatnými zkušebními postupy u všech různých zde uvedených služeb VPN. Nedoporučujeme to, protože to bude bolest hlavy a je snazší zaplatit pár babek za renomovanou službu VPN.

10 nejlepších VPN ZDARMA VPN v roce 2020

Místo toho, abychom určovali VPN, které vám ukradnou vaše informace a využijí vás, jsme se rozhodli nastínit klady a zápory různých služeb VPN, které nabízejí bezplatné zkušební verze.

Níže naleznete informace o funkcích, serverech a o tom, jak snadno se služba používá.

1. Surfshark – nejlepší VPN zdarma

Možná jste o Surfsharku nikdy neslyšeli a to je v pořádku. Důvodem je to, že se jedná o nejnovější službu VPN, kterou jsme na tomto webu zkontrolovali. Pro všechny záměry a účely to vypadá, že Surfshark střílí, aby převzal svět VPN.

Zkušební verze zdarma

Surfshark nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Klady

 • Nejlepší protokol pro streamování s IPv6. Zřídka se zablokuje z Netflix kvůli použití VPN
 • Na rozdíl od některých jiných sítí VPN na trhu je schopen torrent a P2P sdílet
 • Žádné protokolování znamená, že se nikdy nemusíte bát, že prodávají vaše informace
 • Neomezené vše včetně připojení, serverů, IP adres a šířky pásma
 • Nachází se na Britských Panenských ostrovech, což znamená, že vláda nemá zvědavé oči
 • Nejlepší zabezpečení a šifrování dostupné pomocí IPv6, 256bitového šifrování AES, 2048bitové výměny klíčů DHE-RSA a hashování autentizace SHA512
 • Kill-switch a další bezpečnostní funkce
 • Přijímá krypto a další běžné verze plateb
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Únik WebRTC a ochrana DNS v celé síti
 • Skvělé ceny s dlouhodobými plány pouze 1,99 $ měsíčně

Nevýhody

 • Rychlosti se mohou u jednotlivých serverů velmi lišit
 • Novější společnost, takže serverová základna stále roste

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / záruka 30denní záruka vrácení peněz
Zkušební dobaŽádný
Možnosti platbyPayPal, Google Pay, kryptoměna, Alipay, Dragon Pay
Slevy / kupónyÚvodní kupón, žralok

Kdo by měl používat Surfshark?

Každý, kdo se může zavázat k dvouletému plánu, který chce nejlepší možnosti zabezpečení a streamování. Přečtěte si naši úplnou recenzi Surfshark.

2. NordVPN – masivní zabezpečení na úrovni sítě a FBI

NordVPN je dnes jednou z nejvíce používaných VPN. Existuje pro to dobrý důvod, protože je také jednou z nejuznávanějších VPN. Je těžké vést konverzaci obecně o nejlepší VPN na trhu, aniž by se zmínil NordVPN.

Zkušební verze zdarma

NordVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Klady

NordVPN přichází s funkcí P2P, přepínačem kill, Tor over VPN, inteligentní službou DNS, vyhrazenou IP a proxy servery SOCKS5. Jejich zákaznická podpora je také fantastická při řešení jakéhokoli problému, který může přijít s jakoukoli funkcí, kterou chcete použít.

Několik dalších funkcí, včetně systému CyberSec, který automaticky blokuje podezřelé weby, takže zařízení nemůže infikovat žádný malware ani jiné počítačové hrozby. Kromě toho se na váš zrak a zmatek nebudou objevovat žádné honosné reklamy, které zamezují provozu, což brání poskytovatelům internetových služeb při snižování rychlosti při procházení šifrovaným kanálem.

S více než 5 000 serverů po celém světě v každé významné zemi, není téměř kam jít se serverem mimo dosah. Kromě toho se můžete připojit šest zařízení a používat službu pro Netflix.

Na 2,99 $ měsíčně, Pokud se chcete zavázat k tříletému období, je obtížné odůvodnit riziko používání bezplatné VPN. Strávíte něco přes 100 dolarů a přestanete se starat o svou VPN po dobu tří let.

Nevýhody

Cenová struktura je šílená a opravdu vás vede k tříletému plánu. Měsíční plán přichází za 11,95 $.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / záruka 30denní záruka vrácení peněz
Zkušební dobaŽádný
Možnosti platbyVisa, MasterCard, American Express, Objevte, Bitcoin, Ethereum, Zvlnění, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Slevy / kupóny15% studentská sleva a neustále se měnící propagační ceny

Kdo by měl používat NordVPN?

Každý, kdo se může zavázat k tříletému plánu, který chce špičkovou službu za malé množství peněz. Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

3. ExpressVPN – rychlé rychlosti a úplná anonymita

Při současném počtu, ExpressVPN má servery v 94 zemích. Je téměř nemožné jít do země s internetem a nemít přístup k jednomu z jejich serverů. ExpressVPN je prémiová služba VPN, která poskytuje jednu z nejrychlejších a nejspolehlivějších služeb VPN v okolí, je jedním z nejdůvěryhodnějších řešení VPN na trhu s více než 10 miliony spokojených zákazníků..

logo expresvpn

Zkušební verze zdarma

ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Klady

Díky neomezenému množství dat, nepřetržité podpoře zákazníků, snadno použitelným aplikacím pro všechna zařízení, dělenému tunelování, testům rychlosti a bez protokolování ExpressVPN to opravdu přináší s jejich funkcemi. ExpressVPN vám také dává přístup do Kodi.

Bydlení na Britských Panenských ostrovech je velkým pozitivním cílem nikdy nemusí legálně sdílet data s vládou.

Nevýhody

ExpressVPN je dražší možnost než zbytek seznamu, ale za to, co dostanete, zaplatíte. Jedním z menších problémů je, že získáte pouze tři spojení najednou, což může být pro domácnost omezující.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / záruka30denní záruka vrácení peněz
Zkušební dobaJe nutný 12měsíční nákup (zahrnuje 3 měsíce zdarma), cena se zvyšuje po obnovení na 12,95 $ měsíčně
Možnosti platbyVisa, MasterCard, American Express, Objevte, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Slevy / kupónyExpressVPN pravidelně aktualizuje své propagační ceny

Kdo by měl používat ExpressVPN?

ExpressVPN je určen pro lidi, kteří nevadí platit o něco více za svou službu VPN, aby dosáhli špičkového výkonu. Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

4. Windscribe – silná bezpečnost pomocí blokování reklam

Společnost Reddit o této službě dychtila a všímala si její velkorysé měsíční šířky pásma a uživatelských pobídek (Pokud odešlete Tweet @WindScribe, automaticky obdržíte dalších 5 GB).

Vyzkoušejte službu zcela zdarma a pokud se vám líbí a chcete upgradovat, můžete s dostupnými plány. V současné době se cena pohybuje na úrovni 4,08 $ měsíčně, pokud kupujete rok.

logo windscribe

Zkušební verze zdarma

Windscribe je zdarma v USA, Kanadě, Velké Británii, Hongkongu, Francii, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Norsku a Rumunsku. Nabízejí také 3denní záruku vrácení peněz nebo 10 GB využití, podle toho, co narazíte jako první.

Klady

Vzhledem k tomu, že jsou dost milí, aby umožnili lidem využívat své služby zdarma, není divu, že Windscribe je kanadská společnost..

Jejich bezplatná verze softwaru je celkem dobrá a doufají, že místo toho, aby vám udělali produkt, doufáte, že se vám služba bude líbit, že ji upgradujete.

Windscribe má ve své bezplatné službě několik skvělých funkcí, jako je vestavěný firewall, blokování reklam a P2P funkce.

Nevýhody

Naraz můžete mít pouze jedno připojení, které může být vážně omezující.

Přestože je úžasné, že Windscribe je v Kanadě a přestože říkají, že nezaznamenávají aktivitu – vláda je může donutit k předávání údajů o zákaznících.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / záruka3denní záruka vrácení peněz nebo využití 10 GB
Zkušební dobaPoužití zdarma v USA, Kanadě, Velké Británii, Hongkongu, Francii, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Norsku a Rumunsku
Možnosti platbyHlavní kreditní karty, PayPal, debetní karty se značkou Visa / Mastercard, většina kryptoměn a nákupy v mobilních aplikacích. Můžete dokonce těžit na upgrady pomocí kryptominálu založeného na prohlížeči.
Slevy / kupónyTěžba upgradů pomocí kryptominálu založeného na prohlížeči.

Kdo by měl používat Windscribe?

Windscribe je určen pro lidi, kteří potřebují VPN zdarma a jsou otevřeni pro upgrade. (Přečtěte si náš plný Windscribe recenze)

5. TunnelBear – podpora neomezeného streamování

Jedna skvělá věc na TunnelBear je jejich marketing. Existují hodně promo po celé jejich sociální média které lze využít. Jedním z příkladů je, že obdržíte bezplatný koncert, pokud máte @TunnelBear. Jejich maskot je také rozkošný začarovaný medvěd.

logo tunnelbear

Zkušební verze zdarma

Tunnelbear vám umožňuje ponořit ruku do medu zdarma, pokud používáte méně než 500 MB dat za měsíc.

Klady

Je zřejmé, že skutečnost, že mají plán zdarma, je úžasná. Využijte toho, abyste zjistili, zda chcete používat TunnelBear dlouhodobě.

TunnelBear má přes 900 serverů a vysoké rychlosti. Nejlepší část TunnelBear je, že jsou špičkové při obcházení geobloku. To vám umožní sledovat BBC iPlayer odkudkoli.

Nevýhody

Od té doby dávají vám pouze 500 MB za měsíc na práci budete muset upgradovat, pokud plánujete používat VPN hodně a rychlosti bývají nízké v závislosti na vaší blízkosti k serveru.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / zárukaŽádný
Zkušební dobaZdarma za 500 MB dat měsíčně
Možnosti platbyMasterCard, Visa, American Express, Bitcoin a Sklenice medu
Slevy / kupónyNa účtech sociálních médií se často objevují propagační akce

Kdo by měl používat TunnelBear?

TunnelBear je skvělý pro lidi, kteří potřebují obejít všechny geobloky a také chtějí vyzkoušet službu zdarma. Přečtěte si naši podrobnou recenzi TunnelBear.

6. VyprVPN – Proprietární bezpečnostní funkce

VyprVPN má jedinečný plán, který poskytuje uživatelům dvě současná připojení, různé protokoly, šifrovanou aplikaci pro zasílání zpráv a NAT firewall, který blokuje nežádoucí příchozí provoz, když jste připojeni k VyprVPN. To vše zcela zdarma.

vyprvpn

Zkušební verze zdarma

VyprVPN nabízí při zakoupení služby bezplatnou 3denní zkušební verzi a 30denní záruku vrácení peněz.

Klady

VyprVPN nabízí několik protokolů, jako je L2TP / IPsec, které pracují pakety L2TP mezi koncovými body zapouzdřenými pomocí IPsec, OpenVPN, který používá všechny šifrovací, ověřovací a certifikační funkce knihovny OpenSSL k ochraně vašeho soukromého síťového provozu při přenosu přes internet, PPTP a jejich vlastní Protokol Chameleon, o kterém bylo prokázáno, že překonal většinu pokusů o blokování.

Nevýhody

Největší proti proti VyprVPN je skutečnost byly blokovány Netflixem. Pokud se nemůžu dívat na úřad, o čem to všechno bylo? Na čem pracuji?

Dalším velkým negativem u Vypr je to, že vám umožňuje mít pouze dvě připojení najednou, což může být nepříjemné, když se pokoušíte získat přístup k internetu, a chcete dělat více úkolů najednou na různých zařízeních.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / zárukaŽádné, pokud používáte bezplatnou zkušební verzi, 30denní záruka při platbě
Zkušební doba3-denní zkušební verze zdarma po zakoupení
Možnosti platbyMasterCard, Discover, American Express, Visa, PayPal, Alipay
Slevy / kupónyVypr VPN nabízí pravidelně aktualizované propagační ceny

Kdo by měl používat VyprVPN?

VyprVPN je další skvělý geoblokovací VPN. Přestože byly v minulosti společností Netflix zablokovány, mají dobrou pověst pro získání geoblokátorů. Přečtěte si celou naši recenzi VyprVPN.

7. ProtonVPN – od tvůrců ProtonMailu

ProtonVPN je jedno z novějších řešení VPN v okolí, ale je také jedním z nejlepších, pokud jde o bezplatnou službu VPN. Proton AG je skupina složená z vědců z Harvardu a tvrdých obhájců soukromí.

protonvpn

Zkušební verze zdarma

ProtonVPN nabízí bezplatný servis s nižšími rychlostmi ve třech různých zemích a také 30denní záruku vrácení peněz.

Klady

ProtonVPN vytvořila skupina vědců z Harvardu – ať už se jedná o známku schválení nebo nesouhlasu, nejsme si zcela jisti. Mají některé z rychlejších bezplatných rychlostí ve své bezplatné zkušební verzi ve srovnání s jinými bezplatnými zkušebními verzemi, i když jsou uváděny na trh jako nižší rychlosti oproti své placené službě.

ProtonVPN má nativní klienty pro Android, Windows, MacOS a iOS. Nabízejí také nástroj příkazového řádku pro Linux a podporu směrovačů.

Nevýhody

Bezplatná služba nemá geoblokovou optimalizaci funkcí P2P, což znamená, že se nebudete moci torrentovat.

Rychlosti nejsou u ostatních možností tak skvělé a protože je k dispozici jejich bezplatný plán, delší rychlosti se budou dále snižovat, protože čím dál více uživatelů skočí na službu.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / záruka 30denní záruka vrácení peněz
Zkušební dobaBezplatný servis s nižší rychlostí a pouze ve třech zemích
Možnosti platbyPayPal, Visa, MasterCard, Bitcoin
Slevy / kupónyProton VPN nabízí kupóny pro sdružování VPN a e-mailových služeb. Kódy rotujících kupónů lze nalézt například: bestdeal

Kdo by měl používat ProtoVPN?

Pouze lidé, kteří hledají krátkodobou a bezplatnou službu.

8. Trust.Zone – Spolehlivý, ale…

Trust.Zone’s hardwarová izolace celého systému z nich činí jednu z nejspolehlivějších bezplatných sítí VPN v roce 2020. Jejich přísná zásada žádné protokolování je jen jednou z věcí, díky nimž jsou užitečným řešením..

trustzone

Zkušební verze zdarma

Trust.zone nabízí 3denní bezplatnou zkušební verzi. Přejeme si, aby to bylo delší.

Klady

K dispozici jsou skvělé funkce, jako je výchozí šifrování AES-256, OpenVPN, L2TP přes IPSec s 256bitovým šifrováním AES, antivirus, 200 IP adres, přepínač zabíjení, P2P a přijímají bitcoiny. Mají také celosystémovou hardwarovou izolaci, díky které jsou spolehlivější než jiné služby.

Nevýhody

Žádná podpora chatu ani telefonická podpora takže se budete muset spolehnout na jejich systém vstupenek. Přestože systém vstupenek není ideální, snaží se uživatelům reagovat a pomáhat jim. No tak, Trust.Zone, toto je 2020 … podpora chatu je povinná služba zákazníkům.

Bezplatní uživatelé mohou používat najednou pouze jedno zařízení a když platíte, můžete používat současně pouze tři zařízení.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / zárukaŽádný
Zkušební doba3denní bezplatná zkušební verze
Možnosti platbyBitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Bankovní převody, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi a další
Slevy / kupónyTrust.Zone pravidelně aktualizuje propagační ceny na svých webových stránkách

Kdo by měl používat Trust.Zone?

Trust.zone má vysokou úroveň zabezpečení a ochranu proti úniku DNS, což z nich činí jednu z bezpečnějších volných možností na trhu. Přečtěte si naši kompletní recenzi na Trust.Zone.

9. Soukromý tunel – podpora více zařízení

Private Tunnel je komerční off-shoot OpenVPN Technologies. Díky cenově dostupným plánům, které poskytují 100 až 500 GB, soukromý tunel dokázal, že se mohou házet s velkými psy a chránit vaši anonymitu online pomocí svých 128bitové šifrování AES-GCM.

privatetunnel

Zkušební verze zdarma

Soukromý tunel nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Klady

Soukromý tunel se rozdělil od technologií OpenVPN, což z nich udělalo průmyslového veterána. Při použití bezplatné zkušební verze to může zajistit klid.

Jejich bezplatná zkušební verze vám dává úplný přístup k jejich softwaru s datovými omezeními (což neplatí pro všechny bezplatné služby VPN v tomto seznamu).

Nevýhody

Soukromý tunel má známé úniky dat v jejich verzi pro Mac a nízký počet serverů.

V Kanadě mají servery, takže tuto službu mohou Kanaďané stále používat. Ostatní země nemají takové štěstí.

Soukromý tunel sídlí také v USA, což znamená, že soukromý tunel by mohl být nucen vzdát se uživatelských dat.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / zárukaŽádný
Zkušební doba7denní bezplatná zkušební verze
Možnosti platbyHlavní kreditní karty, hlavní debetní karty, PayPal, bankovní převody
Slevy / kupónySoukromý tunel v tuto chvíli nenabízí kupóny

Kdo by měl používat soukromý tunel?

Soukromý tunel může využívat zdarma kdokoli a kdekoli. Bezpečně ji však mohou používat pouze majitelé počítačů, nikoli uživatelé počítačů Mac.

10. Vanished VPN – Netflix Optimized Service

Vanished VPN je služba VPN založená v Austrálii, která je ideální pro ty, kteří hledají přístup k velkému množství obsahu Netflix, zejména pro ty, kteří chtějí přístup do knihoven Netflix..

zmizel

Zkušební verze zdarma

Vanished VPN nabízí 3denní bezplatnou zkušební verzi.

Klady

Kromě nejúžasnějšího loga z party a mého osobního oblíbeného jména vám Vanished VPN umožňuje streamovat hodně obsahu, který není k dispozici Australanům a obecně všem neameriánům. Jejich optimalizace geobloku a levnější plány jsou jejich nejlepšími vlastnostmi.

Nevýhody

Vanished VPN has pomalé zaznamenané rychlosti a proces registrace a nastavení může být matoucí a obtížný. Existuje ruční proces, který se zdá hloupé projít s jinými možnostmi.

Způsoby, jak ušetřit a jak platit

SpecifikaceDetails
Vrácení peněz / zárukaŽádný
Zkušební doba3denní bezplatná zkušební verze
Možnosti platbyVisa, MasterCard, American Express
Slevy / kupónyŽádný

Kdo by měl používat Vanished VPN?

Není příliš důvod používat Vanished, protože rychlosti jsou tak pomalé.

S kým jdeš?

Tady je nikdy dobrý důvod k použití bezplatné VPN. Možná budete svědit, když sledujete sezónu 12 Teen Mom prostřednictvím VPN v nějaké náhodné zemi, která ji má, ale použití bezplatné VPN za to nikdy nestojí.

Sběr VPN může být skličující, ale naštěstí existuje spousta bezplatných pokusů a záruk vrácení peněz, které můžete využít. Dobrou strategií by bylo vyzkoušet několik a zjistit, jaké jsou rychlosti pro vás osobně, a ujistit se, že se vám rozhraní líbí.

Místo toho existuje mnoho dostupných možností, které přicházejí s bezplatnými zkušebními verzemi. Surfshark je náš výběr a slouží všem jeho uživatelům dobře. Poskytne vám vše, co potřebujete.

FAQ

Což je nejlepší VPN zdarma?

Žádné VPN, které jsou zcela zdarma, by neměly být používány ani důvěryhodné. Namísto riskovat kybernetickou bezpečnost a všechna vaše data byste měli využít bezplatné zkušební verze s renomovanou společností. Nejlepší levnější varianta je NordVPN.

Co je nejrychlejší bezplatná VPN?

Mnoho bezplatných sítí VPN se může pochlubit vysokými rychlostmi, ale žádná z nich nebude mít tak pevnou infrastrukturu, jakou za kterou zaplatíte. Pokud narazíte na rychlou službu, která je srovnatelná s běžnou službou VPN, nebude se téměř srovnávat s každým jiným způsobem. Existuje mnoho levnějších rychlých možností.

Je k dispozici bezplatná síť VPN?

Vypadá to, že existuje nová bezplatná síť VPN každý den. Proč? Chtějí vás dostat ke službě VPN a využít vaše data k vydělávání peněz. Mohou vaše informace prodat dražiteli s nejvyšší nabídkou a právě tak jste se stali produktem.

Jsou bezplatné VPN bezpečné pro použití?

Ano i ne. Obecně řečeno, VPN, které jsme zde uvedli, jsou v pořádku. Většina lidí, kteří hledají zcela zdarma VPN, však žádá o potíže. Jak se ukáže, téměř polovina všech údajně bezplatných aplikací virtuální privátní sítě jsou vlastněny čínskými společnostmi.

Takže ne – nejsou bezpečné. Bezplatné služby VPN stále musí nějakým způsobem vydělávat. Způsob, jakým to dělají, je tím, že tě využívají, a to lze provést několika způsoby, aniž byste to věděli. Některé z těchto metod mohou být skutečně škodlivé.

Jaká je nejlepší bezplatná VPN pro Netflix?

Nejlepší VPN pro Netflix je mnoho z výše uvedených možností. Naše první volba je NordVPN. Služba má bezplatnou zkušební verzi, ale po jejím skončení budete muset zaplatit. Dobrou zprávou je, že NordVPN je relativně levný a registrace vás nestojí moc peněz.

Jaká je nejlepší bezplatná VPN pro torrenting?

Nejlepší VPN pro torrenting je podobná naší odpovědi na Netflix. To vám umožní jakákoli běžná síť VPN a naše výše uvedené pořadí může poskytnout možnosti, jako jsou NordVPN a Surfshark.

Jsou služby VPN legální nebo jsou nezákonné?

Ano, až na několik výjimek, jako je Írán. Síť VPN můžete použít na většině míst po celém světě. Několik vlád, jako je Čína, nutně nezakazuje VPN, jednoduše blokují doménu, takže si nemůžete stáhnout klienta VPN a přihlásit se k odběru služeb..

Přidejte svoji vlastní recenzi:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map